***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile

In jos 
+2
Moderator_TigerNails
Laru
6 participanți
AutorMesaj
Laru

Laru


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 36
Localizare : Caransebes

Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty
MesajSubiect: Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile   Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyMier 1 Dec - 5:09

Buna fetele! Care imi spune si mie de unde sa fac rost de un tratament cu gust amar pentru un client de-al meu ce isi roade unghile? Am tot cautat pe net , dar n-am gasit
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty
MesajSubiect: Re: Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile   Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyMier 1 Dec - 6:03

Laru a scris:
Buna fetele! Care imi spune si mie de unde sa fac rost de un tratament cu gust amar pentru un client de-al meu ce isi roade unghile? Am tot cautat pe net , dar n-am gasit

Buna Laru!

Uite aici:

http://www.tigernails.ro/product_info.php/info/p3036_Stop-Unghii-Roase-15ml.html
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
karmen75210




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 50
Localizare : Germania Ba-WÜ

Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty
MesajSubiect: Re: Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile   Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyLun 28 Feb - 1:48

Buna Laru!
De ce nu incerci sa-i faci un tratament cu gel pentru a renunta la roaderea unghiei,dupa cum am citit eu peste tot la cei inraiti in a roade unghiile nu da rezultat nici un fel de solutie impotriva lor indiferent de cat de amar sau de ciudat are gustul pe cand tratarea unghiilor cu gel a dat de foarte multe ori un rezultat fff bun chiar si la barbati
Karmen
Sus In jos
LddyFash

LddyFash


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 02/02/2011

Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty
MesajSubiect: Re: Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile   Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyLun 28 Feb - 5:07

karmen75210 a scris:
Buna Laru!
De ce nu incerci sa-i faci un tratament cu gel pentru a renunta la roaderea unghiei,dupa cum am citit eu peste tot la cei inraiti in a roade unghiile nu da rezultat nici un fel de solutie impotriva lor indiferent de cat de amar sau de ciudat are gustul pe cand tratarea unghiilor cu gel a dat de foarte multe ori un rezultat fff bun chiar si la barbati
Karmen

Eu cred ca nu exista leac pt aceste persoane..decat propia lor vointa ...am cunoscut persoane care rod si gelul..pana ajung la unghiutza lor .. Rolling Eyes Smile
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty
MesajSubiect: Re: Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile   Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyLun 28 Feb - 7:50

LddyFash a scris:
karmen75210 a scris:
Buna Laru!
De ce nu incerci sa-i faci un tratament cu gel pentru a renunta la roaderea unghiei,dupa cum am citit eu peste tot la cei inraiti in a roade unghiile nu da rezultat nici un fel de solutie impotriva lor indiferent de cat de amar sau de ciudat are gustul pe cand tratarea unghiilor cu gel a dat de foarte multe ori un rezultat fff bun chiar si la barbati
Karmen

Eu cred ca nu exista leac pt aceste persoane..decat propia lor vointa ...am cunoscut persoane care rod si gelul..pana ajung la unghiutza lor .. Rolling Eyes Smile
si eu la fel am avut o clienta care si-a ros gelul de si luat si din unghie asa ca dk nu are vointza nu exista.
cred ca la cei inraiti inca le place gelul ca au mai mult de ros
Sus In jos
karmen75210




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 50
Localizare : Germania Ba-WÜ

Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty
MesajSubiect: Re: Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile   Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyLun 28 Feb - 9:56

Buna seara,
binenteles ca este vorba si de vointa,dar oricum eu cred ca daca nu este vointa nu reusesti nici cu solutii cu gust amar,etc.Eu stiu cateva persoane care de cand au unghii cu gel nu isi mai rod unghiile,oricum necesita un tratament deosebit cei care isi rod unghiile,cel putin eu asa am invatat la curs.
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty
MesajSubiect: Re: Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile   Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyLun 28 Feb - 10:32

karmen75210 a scris:
Buna Laru!
De ce nu incerci sa-i faci un tratament cu gel pentru a renunta la roaderea unghiei,dupa cum am citit eu peste tot la cei inraiti in a roade unghiile nu da rezultat nici un fel de solutie impotriva lor indiferent de cat de amar sau de ciudat are gustul pe cand tratarea unghiilor cu gel a dat de foarte multe ori un rezultat fff bun chiar si la barbati
Karmen

karmen75210,

din cate am inteles eu din mesajul lui Laru, era vorba de un domn client, care, mai mult ca sigur nu va dori sa isi puna gel pe unghiute. zambet subtil
Din acest motiv i-am si recomandat solutia doar. Wink
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
karmen75210




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 50
Localizare : Germania Ba-WÜ

Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty
MesajSubiect: Re: Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile   Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyLun 28 Feb - 13:37

Buna Tina,
am inteles perfect ca este vb de un domn,eu locuiesc in germania si aici se face tratament si la barbati impotriva celor care isi rod si unghiile exista metode ca unghia sa arata cat mai naturala.Nu stiu daca am voie sa postez poze cu exemple de manichira barbateasca facuta cu gel.Si sa stiti ca in comparatie cu femeile la barbati sunt foarte multe reusite.Forte multe studiouri aici in germania au oferte de manichiura cu gel pentru barbati.
Karmen
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty
MesajSubiect: Re: Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile   Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyLun 28 Feb - 21:37

Fetelor sotul meu este una din personele care'' iubesc la nebunie'' sa isi roada unghiile si credeti-ma ca nu vrea sa inceteze acest obicei prost, drept urmare nu sta sa ii pun, nici o solutie si nici un gel pe unghii, am vrut dar el nu accepta.
Ideea e ca la noi, inca ,sunt putini barbati care isi fac o manichiura clasica, asa ca e mai greu sa iiconvingi sa le pui gel.
Deci , karmen75210, sa stii ca stim si noi ca si barbatii isi fac manichiura si am vrea sa le facem dar ei inca nu vor.
Sus In jos
karmen75210




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 27/02/2011
Varsta : 50
Localizare : Germania Ba-WÜ

Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty
MesajSubiect: Re: Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile   Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile EmptyLun 28 Feb - 23:45

Buna Vero,
eu nu am spus ca voi nu stiti asta,eu am vrut sa dau doar o idee lui Laru,si apoi am raspuns Tinei cand a specificat ca era vorba de un barbat in cazul lui Laru.Imi cer scuze daca am fost inteleasa gresit eu nu vreau sa ranesc si sa ma cert cu nimeni ma gandeam ca putem sa schimbam idei si pareri diferite eu sa invat de la voi si poate sa va invat si eu pe voi.
O zi frumoasa tuturor si un calduros,,LA MULTI ANI!!!!!!!! DE MARTISOR´´ tuturor de pe acest forum.
VA pup Carmen!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty
MesajSubiect: Re: Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile   Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile Empty

Sus In jos
 
Tratament pentru persoanele ce isi rod unghile
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Oja pentru french?
» Tipsuri pentru pedichiura
» costul de inceput pentru aceasta pasiune vs.afacere.......

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: