***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Vin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Vin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Sam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Vin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Vin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Mar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Vin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Lun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Lun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * *
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Distribuiţi | 

Sa facem cunostinta!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
ally.vs

Numarul mesajelor : 88
Data de inscriere : 04/05/2010
Localizare : Vaslui

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sam 19 Iun - 0:20

[URL=http://img256.imageshack.us/i/s4

Incantata sa va cunosc!!!:*
Sus In jos
ally.vs

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sam 19 Iun - 0:21

http://img256.imageshack.us/img256/4323/s4209256.jpg

Cred ca am gresit la pus poza Mad ..poate acum e bine
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Dum 20 Iun - 4:14

Lilishor si Elke,

va multumesc foarte mult pentru toate cuvintele frumoase! inrosit

Ally.vs, flower
Iti uram inca o data bun venit, si suntem incantate sa te cunoastem! sarut

Avem numai fete frumoase si talentate aici in "clubul" nostru! indragostit
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Admin_Coralia

Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 31
Localizare : BUCURESTI

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 21 Iun - 12:47

Aurys Aura a scris:
Buna tuturor...multumesc Coraliei pt invitatia de a ma alatura...admir la maxim tot ceea ce face...si inca ceva...faptul ca e atat de finuta si de draguta incat dupa atatea ore de munca..s-a sinchisit sa raspunda unei straine...si sa-mi multumeasca pt cuvintele de lauda...abia astept sa vad si alte poze facute de toate fetele de pe acest forum..va doresc multa bafta in ceea ce faceti...pupici racorosi de la Targu-Mures...AURA :*

Aura, mesajul tau mi-a ramas inca in minte ca fiind unul din mesajele care mi-au adus foarte mare bucurie si implinire sufleteasca atunci cand le-am citit. Iti multumesc inca o data Smile Ma bucur mult ca ni te-ai alaturat si sper ca vei gasi informatiile necesare pe forum si ca ne vei adresa intrebari, daca vei avea Smile

Pe aceeasi tema, eu vreau sa va spun dragele mele, ca atunci cand am infiintat forumul, nu am crezut ca o sa gaesc atatea fete talentate si frumoase ca si voi, sa imi acorde cateva minute din timpul vostru, pentru a lua in seama parerile mele. Imi creste inima cand vad ca forumul va este de folos si ca va gasiti raspunsurile la tot felul de intrebari, chiar aici. indragostit

Va admir mult pentru ca vreti sa fiti din ce in ce mai bune in ceea ce faceti si pentru ca ma ajutati pe forum cu intrebari si raspunsuri.

Va multumesc din suflet pentru multumirile pe care mi le aduceti mereu pentru infiintarea forumului si , chiar daca nu va multumesc la fiecare in parte, sa stiti ca in sufletul meu se aduna fiecare multumire si fiecare cuvant de bine
ma inclin

Va pup dragelor si va multumesc fiecareia in parte! indragostit sarut sarut sarut
Sus In jos
http://www.facebook.com/coralia.nails
Lilishor

Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 21 Iun - 13:38

si noi te pupam ! :8
Sus In jos
Aurys Aura

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 18/06/2010

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Mar 22 Iun - 1:55

EU multumesc...pt tot...pt ca am uitat ca mai exista si oameni draguti, amabili si binevoitori pe Pamant! si eu va pup..pe toate..si va doresc spor la treaba si in aceasta zi!!! imbratisare
Sus In jos
ally.vs

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Mar 22 Iun - 11:17

Ca bine zici Aura...mai rar oameni draguti si buni in adevaratul sens al cuvantului,cum sunt fetele de aici,de pe forum!Si speram ca forumul sa aiba o "viata"cat mai lunga,si sa ne cunoastem intr-o buna zi!sarut*
Sus In jos
Moderator_TigerNails

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Dum 27 Iun - 13:43

Feteleeeeeeeeeeeee! bounce

Am petrecut astazi in Brasov cateva ore minunate alaturi de Tushky, Beky, Elke si Irina. Am baut o limonada drooling , am stat la o "barfa mica" despre unghiute drooling si toate cele, iar timpul a zburat imediat Crying or Very sad .

flower Mi-a facut mare placere fetelor sa ne cunoastem si personal, si abia astept sa ne vedem din nou, si, poate, data viitoare ne vom intalni si mai multe! indragostit

Va pup si va doresc o saptamana noua excelenta!

Din pacate, am apucat sa facem doar o poza... Crying or Very sad Dar o sa facem mai multe data viitoare! bravo!

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Admin_Coralia

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Dum 27 Iun - 13:54

SadSadSadSadSadSad Ce mult mi-ar fi placut si mie sa fiu acolo visez cu ochii desch

Sper sa ne vedem toate la o limonada intr-o zi visez cu ochii desch

Va pup si ma bucur ca v-ati intalnit!zambet larg
Sus In jos
Anushka

Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Localizare : Zarnesti,Brasov

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Dum 27 Iun - 23:54

:-s :-s :-s :-s
Sus In jos
Tushky

Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Localizare : Brasov

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 0:01

Ce fain a fost! Pacat ca a trebuit sa plec doar dupa 2 ore Crying or Very sad Cand mai vii la BV? Very Happy
Sus In jos
elkana30

Numarul mesajelor : 173
Varsta : 38

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 0:09

Ai dreptate Tushky!
A fost fain...si da ...pakat ca a trebuit sa pleci... Crying or Very sad
Data viitoare poate ne stringem mai multe Wink ...si stam mai mult la vorba... Laughing
Ma bucur tare ca am avut ocazia sa va cunosc personal fetelor!!! cheers
Poate ne intilnim la seminarul organizat de Irina(New Nails),vinerea asta... Very Happy
Sus In jos
Tushky

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 0:25

elkana30 a scris:
Ai dreptate Tushky!
Data viitoare poate ne stringem mai multe Wink ...si stam mai mult la vorba... Laughing
Poate ne intilnim la seminarul organizat de Irina(New Nails),vinerea asta... Very Happy

Daca dau licenta joi, vin sigur! Daca dau vineri...avem o pb :-s
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 0:28

Admin_Coralia a scris:
SadSadSadSadSadSad Ce mult mi-ar fi placut si mie sa fiu acolo visez cu ochii desch

Idem lol!

Vero
Sus In jos
Tushky

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 0:35

Fetelor, sa va arat si pentru cine v-am lasat:

Sus In jos
elkana30

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 0:40

E 1 dulcica foc!!!
Sa traiasca muuuuuuuuuuuuuuuulti ani ,sanatoasa si cuminte!!! cheers
Sus In jos
Beky

Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 27

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 2:12

elkana30 a scris:
Ai dreptate Tushky!

Hi-hi , eu deja m-am inscris, deci vin sigur. Cine urmeaza sa se mai inscrie Razz ?
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Maria D.

Numarul mesajelor : 202
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 2:34

Of, as vrea si eu sa vin, dar sunt in sesiune si vineri am de facut o prezentare inima franta
Poate data viitoare
Sus In jos
http://shiny-nails.blogspot.com
Moderator_TigerNails

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 9:12

Tushky a scris:
Ce fain a fost! Pacat ca a trebuit sa plec doar dupa 2 ore Crying or Very sad Cand mai vii la BV? Very Happy

:-$: Surpriza! zambet subtil
Sus In jos
Moderator_TigerNails

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 9:21

iulia_vero a scris:
Admin_Coralia a scris:

Idem lol!

Fetelor,

daca nu o sa apucam sa ne intalnim la o limonada pana atunci, o sa ne vedem cu siguranta la o ciocolata calda in septembrie la targ! indragostit yeee!
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 9:29

Moderator_TigerNails a scris:
iulia_vero a scris:
Admin_Coralia a scris:

Idem lol!

Fetelor,

daca nu o sa apucam sa ne intalnim la o limonada pana atunci, o sa ne vedem cu siguranta la o ciocolata calda in septembrie la targ! indragostit yeee!

Tina, abia astept!!

Vero
Sus In jos
Tushky

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 9:31

iulia_vero a scris:
Admin_Coralia a scris:

Idem lol!

Fetelor,

Abia astept si eu!!! Prima o sa fiu acolo! O sa stau pe la usi pana se deschide Smile))
Sus In jos
Anushka

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 10:14

Beky a scris:
elkana30 a scris:
Ai dreptate Tushky!

Hi-hi , eu deja m-am inscris, deci vin sigur. Cine urmeaza sa se mai inscrie Razz ?

Si eu vin :D

Ce targ e in septembrie? Question de mani?
Sus In jos
Anushka

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 10:22

mmmm Theo...ce dulce e...galusca asta mica Razz dar nici tortul nu arata rau deloc drooling
Sus In jos
Tushky

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 10:42

Anushka a scris:
mmmm Theo...ce dulce e...galusca asta mica Razz dar nici tortul nu arata rau deloc drooling

Despre tort ma abtin, pt ca mie nu`mi plac torturile de nicio culoare Smile)
Dar asta mica e fenomenala indragostit Ar fi bagat tot platoul ala in gura daca ar fi putut Smile)
Sus In jos
elymatiut

Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 24
Localizare : arad

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 10:59

hy all imbratisare ...ma cheama ely,am 17 ani si sunt din arad.. .am inceput sa pun gel acuma un an si ceva:d.nici acuma numi vine sa cred ca am dat peste un site ca asta unde sunt niste fete de nota 1000 care vor sa ajute si nu sunt egoiste cum am vazut pana acuma..sau poate am avut eu ghinionul sa dau peste astfel de persoane:(..eu nu am facut curs ci am platit o prietena de familie sa ma invete si pe mine sa pun unghii cu gel,pentru ca am vazut ca ea le punea foarte bine si tineau mult..din pacate,"prietena de familie"si-a batut joc de mine pur si simplu..iam dat 2 milioane,pentru 2 zile in care mam dus la ea:))pe langa ce miam cumparat pentru unghii..pentru ca ea o zis ca nu ma poate lasa nici macar sa folosesc lampa ei:)..deci am ajuns cu costul total la 10 milioane parca daca imi aduc aminte bine, ca sa ma invete in prima zi:o zis sa vin cu o prietena pe care sa fac practica...am ajuns la ea mio dictat"teorie"..o pagina A4 scrisa pe jumate:))...dupa care mam pus sa fac ce scria pe foaie timp in care ea isi vedea de clientele ei si o mai intrebam din cand in cand daca e bine.a 2-a zi,mam dus sa ma invete sa fac modele pentru ca in prima zi am invatat french-ul...in fine m-a pus la o masa si mi-a aratat cum face ea ceva model cu oja pe o unghie falsa...si a zis acuma fal tu..am facut etc si o zis sa mai fac cateva modele pe unghii false bagate in degetel din acela de practica.apoi cand am plecat mi-o zis sa ma suni daca ai vreo nelamurire sau ceva...tin sa spun ca timp de 6 luni daca nu mai mult eu nu am stiut cei ala primer,builder gel,finish gel,base gel,ce sa mai zic de toate detaliile astea cu cuticulele,pilitu inainte de ultimul strat....etc:)))mia zis numai cate straturi din gelul 3 in 1 sa pun dar nu de ce si cum se face,cum am vazut ca explicati voi pe acest site detaliat cu poze cu de toate si fara nici un ban si pentru persoane pe care nu leati vazut in viata voastra...pot spune numai:Va respect din tot sufletul pe toate care faceti lucrul acesta dar mai ales pe persoanele care au fost cu ideea aceasta..si sper sa va cunosc si personal intr-o zi;))..ca sa va mai zic cate ceva despre mine..sunt la liceul de arta,la sectia design-arhitectura...deci ceea ce fac fac din placere...nu pentru bani:)tot ceea ce stiu in ziua de azi stiu din incercari nenumarate...cliente pierdute..rabdare,nervi intinsi la maxim,bani pierduti,demoralizare...tocmai de aceea m-am inscris si eu pe acest site ,ca sa va impartasesc si voua din putinul pe care il stiu si eu dar mai ales sa invat de la voi care sunteti cu adevarat niste artiste:X...am scris romane aici si v-am plictisit destul;))Smile)v-am pupat si sunteti niste fete de nota 1000 inca odata spun sarut imbratisare
Sus In jos
http://ely4ar.hi5.com
Moderator_TigerNails

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 11:09

Anushka a scris:

Cosmetics Beauty Hair ( la Romexpo) - 23 - 26 Septembrie - cu tot ce tine de beauty, deci inclusiv unghiute! indragostit
Sus In jos
Tushky

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 11:16

Tina, am o intrebare la tine si la fetele care stiu mai bine....Asta mica, pe care v-am aratat-o , e un fel de Terminator Very Happy I-a muscat bunicii ei o unghie RAU...e denivelata si cu o culoare ciudata, si la inca una nu stiu exact ce i-a facut, dar are o gaurica in ea...pe la jumatatea patului :-s
Idea e ca ar vrea sa-i pun si ei gel, dar nu cred ca e ok....si am nevoie de pareri rugaciune
Sus In jos
Moderator_TigerNails

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 11:26

elymatiut a scris:
hy all imbratisare ...ma cheama ely,am 17 ani si sunt din arad.. .am inceput sa pun gel acuma un an si ceva:d.nici acuma numi vine sa cred ca am dat peste un site ca asta unde sunt niste fete de nota 1000 care vor sa ajute si nu sunt egoiste cum am vazut pana acuma..sau poate am avut eu ghinionul sa dau peste astfel de persoane:(..eu nu am facut curs ci am platit o prietena de familie sa ma invete si pe mine sa pun unghii cu gel,pentru ca am vazut ca ea le punea foarte bine si tineau mult..din pacate,"prietena de familie"si-a batut joc de mine pur si simplu..iam dat 2 milioane,pentru 2 zile in care mam dus la ea:))pe langa ce miam cumparat pentru unghii..pentru ca ea o zis ca nu ma poate lasa nici macar sa folosesc lampa ei:)..deci am ajuns cu costul total la 10 milioane parca daca imi aduc aminte bine, ca sa ma invete in prima zi:o zis sa vin cu o prietena pe care sa fac practica...am ajuns la ea mio dictat"teorie"..o pagina A4 scrisa pe jumate:))...dupa care mam pus sa fac ce scria pe foaie timp in care ea isi vedea de clientele ei si o mai intrebam din cand in cand daca e bine.a 2-a zi,mam dus sa ma invete sa fac modele pentru ca in prima zi am invatat french-ul...in fine m-a pus la o masa si mi-a aratat cum face ea ceva model cu oja pe o unghie falsa...si a zis acuma fal tu..am facut etc si o zis sa mai fac cateva modele pe unghii false bagate in degetel din acela de practica.apoi cand am plecat mi-o zis sa ma suni daca ai vreo nelamurire sau ceva...tin sa spun ca timp de 6 luni daca nu mai mult eu nu am stiut cei ala primer,builder gel,finish gel,base gel,ce sa mai zic de toate detaliile astea cu cuticulele,pilitu inainte de ultimul strat....etc:)))mia zis numai cate straturi din gelul 3 in 1 sa pun dar nu de ce si cum se face,cum am vazut ca explicati voi pe acest site detaliat cu poze cu de toate si fara nici un ban si pentru persoane pe care nu leati vazut in viata voastra...pot spune numai:Va respect din tot sufletul pe toate care faceti lucrul acesta dar mai ales pe persoanele care au fost cu ideea aceasta..si sper sa va cunosc si personal intr-o zi;))..ca sa va mai zic cate ceva despre mine..sunt la liceul de arta,la sectia design-arhitectura...deci ceea ce fac fac din placere...nu pentru bani:)tot ceea ce stiu in ziua de azi stiu din incercari nenumarate...cliente pierdute..rabdare,nervi intinsi la maxim,bani pierduti,demoralizare...tocmai de aceea m-am inscris si eu pe acest site ,ca sa va impartasesc si voua din putinul pe care il stiu si eu dar mai ales sa invat de la voi care sunteti cu adevarat niste artiste:X...am scris romane aici si v-am plictisit destul;))Smile)v-am pupat si sunteti niste fete de nota 1000 inca odata spun sarut imbratisare

Buna Ely! flower

Imi pare tare rau sa citesc despre experientele tale atat de neplacute. Din pacate, (si cred ca nu numai eu), am mai intalnit astfel de cazuri... inima franta
Insa acest forum exista, printre altele, tocmai pentru a ajuta pe cat se poate fetele care intampina astfel de probleme. bravo!
Asadar, te asteptam si pe tine sa fii cat mai activa atat cu intrebari cat si cu raspunsuri si, nu in cele din urma, iti urez in numele tuturor fetelor de aici

BINE AI VENIT!

sarut
Sus In jos
Moderator_TigerNails

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 11:38

Tushky a scris:
Tina, am o intrebare la tine si la fetele care stiu mai bine....Asta mica, pe care v-am aratat-o , e un fel de Terminator Very Happy I-a muscat bunicii ei o unghie RAU...e denivelata si cu o culoare ciudata, si la inca una nu stiu exact ce i-a facut, dar are o gaurica in ea...pe la jumatatea patului :-s
Idea e ca ar vrea sa-i pun si ei gel, dar nu cred ca e ok....si am nevoie de pareri rugaciune

Teo,

EI, adica bunicii???

"Culoare ciudata" insemnand cam ce culoare? Rosu inchis - maro - vinetiu?
Daca da, dupa parerea mea este clar ca muscatura a fost atat de puternica incat i-a produs sangerare. affraid
La cea cu "gaurica" ar fi cel mai sigur ca afli exact ce s-a intamplat... Exista o rana si acolo? gandesc Urme de sangerare ceva?
Dupa parerea mea, mai ales in cazul acesta, eu nu as recomanda aplicarea gelului peste. As astepta macar o perioada de timp sa se vindece ranile, si automat sa se regenereze si tesutul, si, abia dupa aceea as lua in calcul aceasta varianta.
Punand gelul peste o unghie ranita in asa hal, risti sa ajungi la alte complicatii...
Sus In jos
Tushky

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 11:43

Da da bunicii Smile) Doar nu lu` asta mica Smile)

Culoarea era maronie si la gaurica si la unghia muscata...cel mai probabil i-a dat sangele de fiecare data. Ms de sfat! O sa-i explic cum sta treaba No
Sus In jos
elymatiut

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 11:56

Multumesc mult >HUG< si eu sper sa va fiu de folos cu ceva desii nu prea cred pentru ca am in jur numai profesioniste din ce am vazut prin poze;))
Sus In jos
Admin_Coralia

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 13:00

Ely, bine ai venit printre noi fac cu mana

Ne bucuram ca avem o fata talentata si atat de tanara printre noi Smile

In schimb, imi pare tare rau ca ai avut o astfel de experienta cu "prietena de familie"

Iti multumim mult pentru aprecieri si sper sa iti gasesti raspunsuri la intrebarile, pe care nu aveai cui sa i le adresezi pana acum.

Multa bafta in ceea ce faci!
Sus In jos
Admin_Coralia

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 13:09

Anushka a scris:

Cosmetics Beauty Hair ( la Romexpo) - 23 - 26 Septembrie - cu tot ce tine de beauty, deci inclusiv unghiute! indragostit

Fetelor, si cu mine o sa va intalniti acolo increzut

Abia astept sa ne vedem si sa bem o limonada impreuna! :D

visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch visez cu ochii desch

:
Sus In jos
elymatiut

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 13:33

multumesc la fel coralia>HUG< la ce am vazut pe aici tu esti cea mai buna.lucrezi impecabil si esti foarte talentata...sper sa fac si eu astfel de unghiutze intr-o buna zi visez cu ochii desch ..cand o sa am nevoie de o manichiura asa de o ocazie mai speciala indragostit iti voi face o vizita pana la timisoara ca e aproape zambet subtil
Sus In jos
Admin_Coralia

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 13:46

elymatiut a scris:
multumesc la fel coralia>HUG< la ce am vazut pe aici tu esti cea mai buna.lucrezi impecabil si esti foarte talentata...sper sa fac si eu astfel de unghiutze intr-o buna zi visez cu ochii desch ..cand o sa am nevoie de o manichiura asa de o ocazie mai speciala indragostit iti voi face o vizita pana la timisoara ca e aproape zambet subtil

Smile Iti multumesc Ely, insa nu sunt eu cea mai talentata. Avem atatea fete, incat nici nu stiu cu care sa incep, de teama sa nu uit pe una din ele. Toate sunt niste artiste, unele in devenire si altele realizate deja din punctul acesta de vedere. Insa, in acest domeniu avem mereu de invatat si sper sa ajung si eu candva la un nivel la cafre pot sa spun ca sunt multumita total de realizarile mele, insa mai am mult pana acolo.

Cu multa munca si exercitiu, oricine poate sa ajunga sa faca modele frumoase, asa ca iti urez spor la munca! Smile
Sus In jos
elymatiut

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 14:02

eu ma refeream ca esti ceva de genul profesionista intre profesioniste :D>: ...asi dori sa stiu unde(la ce subiecte) pot pune si eu nise poze cu cateva manichiuri ca sa primesc niste critici sa vad ce sa evit pe viitor sau greseli pe care le fac...
Sus In jos
Lilishor

Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Localizare : Galati

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 14:04

elymatiut a scris:
eu ma refeream ca esti ceva de genul profesionista intre profesioniste :D>: ...asi dori sa stiu unde(la ce subiecte) pot pune si eu nise poze cu cateva manichiuri ca sa primesc niste critici sa vad ce sa evit pe viitor sau greseli pe care le fac...
http://unghiitehnice.forumgratuit.ro/nail-art-f3/modele-nail-art-t39-390.htm#3824 uite aici
Sus In jos
elymatiut

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Lun 28 Iun - 14:11

mersii mult lilishor sarut ...te astept sa ma critici daca tot mi-ai spus unde sa le pun nerabdator/emotionat ras
Sus In jos
Anushka

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Mar 29 Iun - 7:23

elymatiut a scris:

Bine ai venit Ely...eu vreau doar sa mai adaug urmatoarele: Chiar daca ai invatat singura si ai trecut printre atatea,nu te da batuta,ai destul timp in fata sa-ti dezvolti talentul asta Smile
Si sa stii ca multe de aici am trecut prin ce treci tu,doar ca difera "cursul" facut ori la firme,ori la alte persoane,tot aceeasi tzeapa am luat,important este sa continuam sa ne documentam study
Bine ai venit in clubul nostru sunny
Sus In jos
elymatiut

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Mar 29 Iun - 8:03

da anushka ai mare dreptate tocmai de aceea mam inscris si eu aici cu voi pentru ca am vazut ca avem in mare aceeasi experienta neplacuta (adica cand am avut intrebari nimeni nu ne-a raspuns sau ajutat)...aceeasi pasiune..si acelasi scop :acela de a progresa si de a ajuta si impartasii si cu restul reusita sau esecul:)..pentru ca din greseli invatam Smile
Sus In jos
elkana30

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Mier 30 Iun - 1:39

Buna Ely!!! Very Happy
Bun venit printre noi! cheers
Sa stii ca si eu am trecut printr-o experienta ceva asemanator cu a ta... Crying or Very sad
Dar uite aici ne-am gasit fete care ne putem ajuta reciproc! Wink
Si ...nu stiu de ce inainte,sau chiar si acuma mai exista fete care nu vor dezvalui din secretele lor...de parca ne-am smulge piinea de la gura????
Eu sint de parere ca daca pot ajuta, s-o fac cu placere,nu? Smile
Oricum...spor la unghiute!!! Wink
Asteptam sa vedem ceva modele flower
Sus In jos
Aurys Aura

Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 18/06/2010

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Mier 30 Iun - 1:50

Hei fetele...am intrat si eu..sa va doresc o zi buna..si spor la facut minunatii de unghiutze...Bun venit Ely...vroiam sa spun ca si eu..am platit..mai mult decat tine..am facut un curs calificat..am diploma..Smile..dar...nimeni nu m-a invatat nimic..Smile..e normal ca asta sa-ti fure increderea..dar...trebuie sa ai rabdare...sa depui mult efort ca sa ajungi acolo unde iti doresti...eu sunt mic puiut fata de fetele de aici lol! nu le ajung nici la degetul mic...sunt niste artiste...si apreciez tot ceea ce fac ele..e arta...stiu..ca trebuie sa ai si talent...dar inca mai sper..ca intr-o zi..am sa reusesc sa fac si eu asemenea unghiutze..Smile...nu ma descurajez...deci...bafta multa..multa incredere ca vei reusi...va pup pe toate si va doresc o zi minunata Laughing sarut sarut
Sus In jos
elymatiut

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Mier 30 Iun - 3:11

da intradevar lumea in ziua de azi e foarte egoista si rautacioasa....si eu am stiut ce se intampla daca ma duc sa fac curs calificat ca nu voi invata nimica...nu ma mira ca doar asa e in romania.pe mine m-o dezamagit faptul ca pana si asa zisi prieteni nu se ajuta intre ei si profita unii dupa altii:|asta e...oricum pentru mine toate sunteti niste invingatoare pentru ca desii unii si altii ne-au pus piedica noi nu ne-am lasat si am continuat si vom continua sa luptam sa fim cele mai bune ,si nu au decat sa ramana ei cu "secretele" lor in urma... zambet larg
Sus In jos
CristalDee

Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 25/04/2010
Localizare : cluj-napoca

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Mier 30 Iun - 6:05

Bine ai venit ely! Iti doresc muuuultaaaa inspiratie si spor la unghiute! sa stii ca eu cu greu am inddraznit sa intru si pe acest forum de frica sa nu rada lumea de mine sau de ceea ce fac.... oricum dupa ce am citit tot ce tine de acest forum mi-am dat seama ca sunt niste persoane deosebite , cum greu mai gasesti in zilele astea. Am promis ca voi invata si voi incerca sa le arat ca totusi bunatatea lor s-a materializat in munca noastra. Inca o data VA MULTUMESC fetelor pt toate sfaturile, pt toata bunatatea de care dati dovada!
Felicitari pt ca meritati!!!

>HUG< la TOATA LUMEA!!!!
Sus In jos
elymatiut

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Mier 30 Iun - 9:17

ms>:D<....si eu la fel nu's genul care se baga la chestii din astea pentru ca nu am timp prea mult dar nu mam putut abtzine de data asta;))pe site-uri de genul asta merita sa "iti pierzi" timpul zambet larg
Sus In jos
Admin_Coralia

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Vin 2 Iul - 14:50

CristalDee a scris:
Bine ai venit ely! Iti doresc muuuultaaaa inspiratie si spor la unghiute! sa stii ca eu cu greu am inddraznit sa intru si pe acest forum de frica sa nu rada lumea de mine sau de ceea ce fac.... oricum dupa ce am citit tot ce tine de acest forum mi-am dat seama ca sunt niste persoane deosebite , cum greu mai gasesti in zilele astea. Am promis ca voi invata si voi incerca sa le arat ca totusi bunatatea lor s-a materializat in munca noastra. Inca o data VA MULTUMESC fetelor pt toate sfaturile, pt toata bunatatea de care dati dovada!

imbratisare la TOATA LUMEA!!!!

elymatiut a scris:
ms>:D<....si eu la fel nu's genul care se baga la chestii din astea pentru ca nu am timp prea mult dar nu mam putut abtzine de data asta;))pe site-uri de genul asta merita sa "iti pierzi" timpul zambet larg

Smile Dragelor, ma bucur ca ati luat decizia sa va inscrieti. Aici nimeni nu rade de voi. Rolul forumului este acela de a va incuraja sa puneti intrebari, in cazul in care aveti nelamuriri si noi sa va raspundem. Si noi invatam lucruri una de la alta.

Cand am vrut sa invat sa pun unghii am dat peste aceleasi fete cu "secrete", asa ca m-am hotarat sa pornesc acest forum, atunci cand am avut si ce sa impartasesc cu voi. Bineinteles ca nu m-am gandit vreodata ca o sa formam un grup asa de frumos imbratisare insa ma bucur ca am luat aceasta decizie, altfel multe dintre noi nu s-ar fi cunoscut :D

Acum sper ca grupul nostru se va mari din ce in ce mai mult, iar impreuna vom ajunge sa ridicam standardele in nail-art pentru Romania :D

Asa ca.... sa nu va ganditi vreodata ca cineva rade de voi atunci cand puneti o intrebare, ci ganditi-va ca aveti oportunitatea sa gasiti un raspuns pe care in alta parte nu il gasiti, sau poate il gasiti mai greu

Va pup dragelorsi va urez spor la unghiute! flower
Sus In jos
CristalDee

Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 25/04/2010
Localizare : cluj-napoca

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sam 3 Iul - 1:05

Admin_Coralia a scris:
CristalDee a scris:

imbratisare la TOATA LUMEA!!!!

elymatiut a scris:

Smile Dragelor, ma bucur ca ati luat decizia sa va inscrieti. Aici nimeni nu rade de voi. Rolul forumului este acela de a va incuraja sa puneti intrebari, in cazul in care aveti nelamuriri si noi sa va raspundem. Si noi invatam lucruri una de la alta.

Cand am vrut sa invat sa pun unghii am dat peste aceleasi fete cu "secrete", asa ca m-am hotarat sa pornesc acest forum, atunci cand am avut si ce sa impartasesc cu voi. Bineinteles ca nu m-am gandit vreodata ca o sa formam un grup asa de frumos imbratisare insa ma bucur ca am luat aceasta decizie, altfel multe dintre noi nu s-ar fi cunoscut :D

Acum sper ca grupul nostru se va mari din ce in ce mai mult, iar impreuna vom ajunge sa ridicam standardele in nail-art pentru Romania :D

Asa ca.... sa nu va ganditi vreodata ca cineva rade de voi atunci cand puneti o intrebare, ci ganditi-va ca aveti oportunitatea sa gasiti un raspuns pe care in alta parte nu il gasiti, sau poate il gasiti mai greu

Va pup dragelorsi va urez spor la unghiute! flower

Esti minunata Coralia! Sincer iti spun , atat de mult m-am bucurat de mesajul tau...nu stiu, asa in sinea mea am simtit ca da....Merita! Iti doresc tot ceea ce e mai bun si mai frumos! Multu mult imbratisare imbratisare imbratisare
Si pt fete imbratisare
Sus In jos
Admin_Coralia

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Dum 4 Iul - 2:33

imbratisare E minunat ca te-ai bucurat de mesaj. Smile

Ma bucur si eu mereu cand vad ca va este de folos forumul indragostit si ca nu trebuie sa treceti singure prin tot felul de situatii din care sa nu stiti la inceput ce sa faceti. Sper ca te-am convins ca nu rade nimeni de nimeni pe forum ci ca suntem aici sa va ajutam si sa ne ajutam reciproc.

Si eu va imbratisez pe toate dragele mele! imbratisare imbratisare imbratisare
Sus In jos
Admin_Coralia

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Dum 4 Iul - 3:08

Tushky, sa nu crezi ca scapi nefelicitata astazi :D

Iti uram sa ai parte numai de bucurii in viata, de momente minunate alaturi de cei dragi si de realizarea unor unghii extraordinare tot timpul!

flower flower flowerLa multi ani!!!!!!!!!!!!!!!! flower flower flower

petrecere petrecere petrecere
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   

Sus In jos

Sa facem cunostinta!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-