***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
utilizatori cu ID-uri false  Logo_t12
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
utilizatori cu ID-uri false  EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
utilizatori cu ID-uri false  EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
utilizatori cu ID-uri false  EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
utilizatori cu ID-uri false  EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
utilizatori cu ID-uri false  EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
utilizatori cu ID-uri false  EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
utilizatori cu ID-uri false  EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
utilizatori cu ID-uri false  EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
utilizatori cu ID-uri false  EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * utilizatori cu ID-uri false  Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 utilizatori cu ID-uri false

In jos 
+4
Beky
Moderator_iulia_vero
MaRiA_
manichiura_2010
8 participanți
AutorMesaj
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 9:12

ultimul step by step, sper sa va placa ...

C:\Users\DORIS\Desktop\M-na0211-OlgaGelDemo-3-1.jpg





am folosit BUider clear IBD, gel color glitter gray, si snow white, IBD





Imaginile din acest mesaj au fost sterse, deoarece nu respecta conditiile forumului.
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 11:23

ce fel de snow white ai folosit sandra de nu se acopera unde ai trasat cu pensula ??sau mai exat cum faci santurile alea sa stea gelul sa nu le acopera pana sta la lampa si pana lucrezi cu el>?
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 11:50

offffffffffffffffffffff Manichiura 2010/Sandra/DORIS parca ziceai ca iti plac oamenii corecti si care isi asuma responsabilitatea si alte bla bla bla-uri.

La numele pozelor din steb by step apare si nmele tau real: DORIS , ti-ai logat pc-ul cu numele tau si asa se vede.

Ok poti sa negi nu e nici o problema, ca nu mai prezinti deloc incredere, sincer m-am saturat de conturile tale false , chiar nu ai alte treburi mai fetito?

Maria, da-mi voie sa te ajut si sa iti raspund la intrebarile tale in legatura cu acel step by step care nu e facut de Doris si in care nu s-au folosit produse ibd.
Step by stepul este facut de Olga Palylyk (numele pozelor postate de Doris de asemenea contine si numele Olgai)
Uita-te aici Maria: http://www.nailsmag.com/demoarticle/91175/frosted-gel-impressions


Acum fetelor, sa mai imi ziceti ca eu sunt cea artagoasa si certareata; eu doar vreau sa fie dreptate si corectitudine pe forum.

Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 11:52

AAA am uitat : vi se pare cunoscuta si aceasta poza? :http://www.nailsmag.com/demoarticle/956/stained-glass-nails
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 11:53

Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 11:54

De aia te iubesc eu pe tine Vero Very Happy
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 12:40

http://www.nailsmag.com/demoarticle/1074/dare-to-wear-stiletto-nails

Dar acestea care vi se par voua incarcate pentru 8 martie, le recunoasteti? Le-a facut in aceiasi zi cu cele de mai sus, numai ca primele dimineata si acestea mai pe seara. lol!

Eu nu am cuvinte, voi aveti?

Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 12:43

mda...e cam rusinos!! No
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 12:48

MDA
PENTRU SANDRA (scriu asa ca sa se vada ca vreau si eu putina atentie de data asta)
Am vazut amandoua linkurile postate de vero si am inteles ca ai furat acele poze sandra,doris sau mai stiu eu cum iti spui.
SINCER ar trebui sa iti fie rusine ca ai facut asa ceva , si cand ma gandesc ca ai scris cand ai postat si aceea poza cu mov si piatra verde care e facuta cu acryl ,si ca am intrebat cum ai facut-o ma simt jignita personal.
La fel si asta cu alb,frumoase da corect dar asa sa te lauzi cu munca altuia nu te mustra constiintza?Sau nu ai asa ceva ,ma gandesc ca nu .
cum iti permiti sa faci asa ceva ?dk vroiai sa arati ceva frumos puteai sa o faci in alt mod sa spui ,,feteleor uitati ceva frumos'' si trimite-ai link macar vedeam exact toate cum erau facute!!!
nu pot sa cred ca aici printre noi exista asa ceva eu consider asta lipsa de respect pentru cel care a muncit la ele si lipsa de respect din partea ta pentru noi DORIS,SANDRA SAU CUM TI-OI ZICE.
DACA ACEST FORUM AR FI FOST AL MEU AICI NU AI MAI INTRA IN VECI
Si eu ma uit la modele facute de alti si incerc sa ma inspir dar niciodata nu as fura ca sa ma laud si nu cred ca iasa exact la fel cu cel care le face original
SAU POATE MA INSEL DAR NU CRED PENTRU CA E VORBA DE MANA FIECAREIA SI AICI PAOTE SA MA CONTRAZICA IRINA ,CORALIA,ELIZA ,TINA,SI PROBABIL INCA CATEVA FETE
SUNT DE-A DREPTU NERVOASA CA AI FACUT ASA CEVA SANDRA DORIS
SA ITI FIE RUSINE PENTRU CA MUNCA ASTA NU E USOARA CUM PARE LA PRIMA VEDERE SI TREBUIE SA MUNCESTI PENTRU EA DACA VREI SA FII BUN NU SA TE ALUZI CU CE NU E AL TAU .
DE FAPT IN NICI UN FEL DE MESERIE NU E BINE SA TE LAUZI CU CEEA CE NU AI FACUT.
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 12:50

IULIA MERSI DE LINK SCUMPO ACUM POATE INCERC SA MA INSPIR SI EU DIN STEP BY STEP ALEA CA AMCAR LE-AM VAZUT CUM SUNT FACUTE DE LA A LA Z
PUPICEI
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 12:57

iulia_vero a scris:
http://www.nailsmag.com/demoarticle/1074/dare-to-wear-stiletto-nails

Dar acestea care vi se par voua incarcate pentru 8 martie, le recunoasteti? Le-a facut in aceiasi zi cu cele de mai sus, numai ca primele dimineata si acestea mai pe seara.

Eu nu am cuvinte, voi aveti?

DA EU AMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM RUSINE SAI FIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


SI CAND MA GANDESC CA EU IMI MUNCESC MINTEA SA AJUNG SA FAC FRUMOS SA MA SIMT MANDRA SI ALTI SE LAUDA CU CE NU AU FACUT PFFFF DK INTRA CINEVA LA EA SI II ZICEA CA VREA SA-I FACA UNGHIILE LA FEL CE AR FI FACUT utilizatori cu ID-uri false  457715 ??


Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 12:58

raluca.ralook a scris:
mda...e cam rusinos!! No
RUSINOS? DOAR ATAT??? AR TREBUI SAI CRAPE OBRAZU DE RUSINE
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 13:41

eu propun sa....facem si un topic al rusinii Smile)Smile) si sa mai trecem si pe acolo una alta Smile)
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 13:43

sa treaca cele care fac asa ceva blueyes
phua ca iar ma ia cu nervi
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 13:58

Bluyes, bravooo, im place cum gandesti!!!

Hai te rog deschide acel topic sa fii prima acolo ca tu esti o FALSA.
TU CHIAR ITI BATI JOC DE NOI, TOATE, NE CREZI PROASTE???
SINCER CRED CA AI PROBLEME MARI


Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 14:06

HEELOOOO ? CU MINE CE NAIBA AI ???????
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 14:13

Sa stii ca , si mie imi este greu sa nu folosesc cuvinte urate aici , nu de alta dar imi iau warn si apoi ban. Deci te rog sa vb frumos.

Stii bine ce am cu tine si nu cu blueyes. Poate in ultimul ceas vei recunoaste, fara sa fii facuta iar de rusine.
Sus In jos
cristinica_papusica

cristinica_papusica


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 14:37

mai iulia te-am inteles k ai ce ai cu acea sandra,cu oana tanase dar vad ca tu te legi de oricine si de orice,blueyes a vrut sa faca o glumita care se pare ca a fost rau interpretata.pe cine rogi sa vorbeasca frumos????cred ca ar trebui sa te rogi pe tine ca am observat ca tot timpul deviezi subiectele la o cearta
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 14:39

cristina lasa ca stie ea vero de ce face asta asa am zis si eu pana nu am vazut acele linkuri Crying or Very sad
Sus In jos
cristinica_papusica

cristinica_papusica


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 14:42

da maria dar sa i se adreseze sandrei daca are ceva cu ea nu lui blueyes care a facut o simpla gluma aveti dreptate cu pozele dar asta nu inseamna ca tre sa ne legam de oricine asa
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 14:45

cristina stii ce cred acum dupa toate astea? ca dk nu cunosti persoana real sau cat de cat mai aproape nu trebuie sa iei apararea nimanui
eu sunt dezamagita de ce se intampla SadSadSad
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: utilizatori cu ID-uri false   utilizatori cu ID-uri false  EmptyDum 20 Mar - 15:25

Pentru a pune capat acestor discutii, trebuie sa spun urmatoarele:

Ceea ce manichiura_2010 a facut aici, nu a fost altceva decat incalcarea drepturilor de copy-rights si a regulamentului forumului.

Fiecare membru al acestui forum ar trebui sa decida personal cat de folositoare sunt si cat de in serios sa ia "sfaturile", "raspunsurile" si "recomandarile" unor astfel de utilizatori.

De asemenea, nu am nici un fel de intelegere pentru utilizatorii forumului care considera amuzanta o situatie care incalca legea.

Am verificat adresele ip ale utilizatoarelor manichiura_2010 si blueyes si, in mod evident, sunt aceleasi.

Datorita acestui fapt, ma vad obligata sa blochez aceste doua conturi.

Daca doriti sa raspundeti la aceasta situatie, puteti sa o faceti printr-un mail pe c.coralia@yahoo.com
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Continut sponsorizat





utilizatori cu ID-uri false  Empty
MesajSubiect: Re: utilizatori cu ID-uri false    utilizatori cu ID-uri false  Empty

Sus In jos
 
utilizatori cu ID-uri false
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: