***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
My working place! - Pagina 2 Logo_t12
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
My working place! - Pagina 2 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
My working place! - Pagina 2 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
My working place! - Pagina 2 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
My working place! - Pagina 2 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
My working place! - Pagina 2 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
My working place! - Pagina 2 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
My working place! - Pagina 2 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
My working place! - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
My working place! - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * My working place! - Pagina 2 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 My working place!

In jos 
+31
claudela
MaRiA_
raluca is
Sara
blueyes
Diva
andreeamariana38
Manichiura Arad
Laru
Anushka
Moderator_iulia_vero
woozy
Tushky
roxybarbu
G.D.
aurita87
Lilishor
Lory13
magic nails
Andreea S.
Moon
nefeli
oana.marcu
Elisza Nails
Roxy Nails
unghiifalseploiesti
Maria D.
newnailsbrasov
Admin_Coralia
Moderator_TigerNails
Beky
35 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Elisza Nails

Elisza Nails


Numarul mesajelor : 133
Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 41
Localizare : Constanta

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyJoi 13 Mai - 21:38

Lory13 a scris:
Pt Nefeli:
Intr-adevar f frumos si-au amenajat fetele, la fel e si-n Italia, vine garda de finanze in secunda doi!!!Fetelor din Romania, dar acasa nu va ia nimeni la intrebari dak faceti aksa unghii? Sau cum se procedeaza k nu stiu si sunt curioasa?!!

Iti faci un PFA sau SRL si lucrezi legal. Asa se procedeaza daca vrei sa dormi linistita lol!
Sus In jos
http://www.eliszanails.ro
unghiifalseploiesti

unghiifalseploiesti


Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 15/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyVin 14 Mai - 1:18

... dar este profitabil sa lucrezi legal in cazul in care lucrezi decat tu?
Sus In jos
http://www.unghii-false-ploiesti.ro
Andreea S.

Andreea S.


Numarul mesajelor : 110
Data de inscriere : 02/04/2010

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyVin 14 Mai - 3:58

Elisza Nails a scris:
Lory13 a scris:
Pt Nefeli:
Intr-adevar f frumos si-au amenajat fetele, la fel e si-n Italia, vine garda de finanze in secunda doi!!!Fetelor din Romania, dar acasa nu va ia nimeni la intrebari dak faceti aksa unghii? Sau cum se procedeaza k nu stiu si sunt curioasa?!!

Iti faci un PFA sau SRL si lucrezi legal. Asa se procedeaza daca vrei sa dormi linistita lol!
elisza u ai salon sau, lucrezi acs si ai pfa?
Sus In jos
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyVin 14 Mai - 23:29

unghiifalseploiesti a scris:
... dar este profitabil sa lucrezi legal in cazul in care lucrezi decat tu?
buna intrebare. eu inca nu mi-am facut pfa, din cauza k momentan nu am timp sa alerg p la ghiseiuri. dar luna viitoare vreau sa ma duc sa-mi fac, k cine shtie de ce cliente dai....
Sus In jos
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyVin 14 Mai - 23:33

Andreea S. dar ce curat e la tine... la me e peste tot praf :"> si dezordine...pe masuta zambet larg
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 15 Mai - 0:14

Ma uitam la pozele Andreei si am vazut hartiile pt memo clipuri si mi-am adus amite o intamplare amuzanta.

Aveam in cap ca a doua zi incep orele la 11 si ca in sfarsit dorm si eu mai mult. Asa credeam eu, insa nu era asa. Programasem o fata la ora 8 de care uitasem. Si uite asa imi trimisese un mesaj pe la 7:45 sa-mi spuna " buna dimi, eu sunt la usa".

Si da-i si ridica-te si spala-te si imbraca-te in timp record ... tot am tinut-o vreo 10 minute la usa Very Happy Smile

Acum mi-am cumparat un suport dinala din pluta si acolo imi pun toate programarile sa nu mai uit. He-he
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Andreea S.

Andreea S.


Numarul mesajelor : 110
Data de inscriere : 02/04/2010

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 15 Mai - 3:58

aurita87 a scris:
Andreea S. dar ce curat e la tine... la me e peste tot praf :"> si dezordine...pe masuta zambet larg
si la mn se face dar dupa fiecare clienta incerc sa fac macar cat de cat ca na si vitrina la fel ca se vede praful printre oje Very Happy
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyVin 28 Mai - 12:42

locutzu meu SmileSmileSmile
un fel de camera copilului Smile))

My working place! - Pagina 2 Unghii040

Uploaded with ImageShack.us
My working place! - Pagina 2 Unghii041

Uploaded with ImageShack.us

My working place! - Pagina 2 Unghii042

Uploaded with ImageShack.us


stiu ca nu e ca a vostru dar am mers pe principiu "investitie minima, 100% multumire sufleteasca" si cum eu am un suflet de copil...asta a iesit
Sus In jos
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 29 Mai - 1:20

imi place prima poza la nebunie ..arata super... sunny bravo
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 29 Mai - 10:15

Super!! Pare foarte frumos, insa numa din prima poza se intelege cate ceva Very Happy

Pune mai multe poze din mai multe unghiuri. De exemplu eu sunt f curioasa ce e cu perdeluta aia... sau cum esti asezata. Intre camere? nu prea inteleg ..ups Very Happy
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 29 Mai - 10:33

poi prima poza e de la intrare locul meu este vis-a vis de gagica care sta p scaun Smile
Wink)
uf cand o sa mai am putin 5imputz o sa fac poze mai bn :*
Sus In jos
roxybarbu

roxybarbu


Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 22/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyVin 25 Iun - 1:45

Beky, am vazut pe hi5 un nou loc de lucru, nu ne pui niste poze si sa ne povestesti un pic despre noul tau " coltisor " ?
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyVin 25 Iun - 3:03

Da da...eu vreau sa stiu de unde si-a luat etajerele alea de pe perete :D Ma bate gandul sa ma mut si eu in balcon, dar sa vedem cum ii conving pe ai mei sa-si usuce rufele in alta parte
Smile)
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 26 Iun - 0:24

Doamne, nuuuu , nu e cine stie ce, de fapt e doar un mic balcon cu un birou si cateva etajere (bucati de lemn pus pe perete). Nu ma compar cu niciuna din fetele ce au pus poze cu locusorul lor ... dar pur si simplu ma bucur ca am in sfarsit un loc al meu unde sa nu ma deranjeze nimeni...

Inainte arata asa:


My working place! - Pagina 2 IMG_2876

Si acum arata asa:

My working place! - Pagina 2 S6300007-2

M-am hotarat sa nu investesc inca in amenajare, mai bine investesc in produse.
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 26 Iun - 3:11

Andreea,nu mi-ai zis de unde ai sina metalica si etajerele de pe margine :[-o<:
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 26 Iun - 5:20

Hmm ... nu inteleg la ce sina te referi ... poate la reftuletul acela din metal? Daca la acela, atunci era un suport de dvd-uri. Iar rafturi gasesti oriunde ... practiker, baumax etc
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 26 Iun - 5:49

Beky a scris:
Hmm ... nu inteleg la ce sina te referi ... poate la reftuletul acela din metal? Daca la acela, atunci era un suport de dvd-uri. Iar rafturi gasesti oriunde ... practiker, baumax etc

Asa asa...de ala era vorba Very Happy Nu m-am gandit ca merg combinate. O idee buna. Ms frumos Razz
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 26 Iun - 9:11

Foarte frumos Beky! Ideea este ca ai coltisorul tau. Nici noi nu am inceput cu ceea ce avem acum. Eu mi-am facut incetul cu incetul camera de lucru. Oricum, sunt sigura ca, cu talentul tau, nu o sa lasi nimic din jur care sa nu fie pictat :D

Vreau doar sa iti spun ca trebuie sa ai foaaaarte mare grija cu gelurile, Exclamation pt ca esti in lumina directa a soarelui



Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 26 Iun - 9:38

eu deocamdata am o masuta plianta si tin produsele in cutii, ascunse dupa perdea, iar masa dupa fotoliu. nu fac poza ca o sa ziceti ca ma laud cu fotoliul meu verde Embarassed ras
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyJoi 1 Iul - 6:59

AAAAAAAA!!! In sfarsit l-am convins pe tata sa ma lase sa ma mut in balcon...de fapt l-am cam pus in fata faptului implinit Smile)) Sunt fericita!! Dupa ce amenajez un pic o sa va si arat! Very Happy
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyJoi 1 Iul - 11:36

Abia asteptam >HUG<
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptySam 31 Iul - 10:41

Tushky a scris:
AAAAAAAA!!! In sfarsit l-am convins pe tata sa ma lase sa ma mut in balcon...de fapt l-am cam pus in fata faptului implinit Smile)) Sunt fericita!! Dupa ce amenajez un pic o sa va si arat! Very Happy

Teo,

n-ai terminat de amenajat sau nu vrei sa ne arati? zambet subtil

Pup,
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyDum 1 Aug - 10:29

Moderator_TigerNails a scris:
Tushky a scris:
AAAAAAAA!!! In sfarsit l-am convins pe tata sa ma lase sa ma mut in balcon...de fapt l-am cam pus in fata faptului implinit Smile)) Sunt fericita!! Dupa ce amenajez un pic o sa va si arat! Very Happy

Teo,

n-ai terminat de amenajat sau nu vrei sa ne arati? zambet subtil

Pup,

Laughing

N-am facut frumos Crying or Very sad Inca astept sa-mi faca tata niste rafturi frumoase, dar.... asteptare

Pupi sarut
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyDum 1 Aug - 13:47

Tushky a scris:
Moderator_TigerNails a scris:
Tushky a scris:
AAAAAAAA!!! In sfarsit l-am convins pe tata sa ma lase sa ma mut in balcon...de fapt l-am cam pus in fata faptului implinit Smile)) Sunt fericita!! Dupa ce amenajez un pic o sa va si arat! Very Happy

Teo,

n-ai terminat de amenajat sau nu vrei sa ne arati? zambet subtil

Pup,

Laughing

N-am facut frumos Crying or Very sad Inca astept sa-mi faca tata niste rafturi frumoase, dar.... asteptare

Pupi sarut

Pai Teo, hai pana la Bucuresti si intra pana la Ikea; au multe rafturi frumoase si foarte accesibile ca pret (spre ex., gamele Benno sau Billy)! Poti sa le vezi oferta si online pe www.ikea.ro! increzut
Avantaje: foarte usor de montat, disponibile in mai multe culori, rezista foarte bine in timp, pret bun.
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyDum 1 Aug - 23:10

Moderator_TigerNails a scris:
Tushky a scris:
Moderator_TigerNails a scris:
Tushky a scris:
AAAAAAAA!!! In sfarsit l-am convins pe tata sa ma lase sa ma mut in balcon...de fapt l-am cam pus in fata faptului implinit Smile)) Sunt fericita!! Dupa ce amenajez un pic o sa va si arat! Very Happy

Teo,

n-ai terminat de amenajat sau nu vrei sa ne arati? zambet subtil

Pup,

Laughing

N-am facut frumos Crying or Very sad Inca astept sa-mi faca tata niste rafturi frumoase, dar.... asteptare

Pupi sarut

Pai Teo, hai pana la Bucuresti si intra pana la Ikea; au multe rafturi frumoase si foarte accesibile ca pret (spre ex., gamele Benno sau Billy)! Poti sa le vezi oferta si online pe www.ikea.ro! increzut
Avantaje: foarte usor de montat, disponibile in mai multe culori, rezista foarte bine in timp, pret bun.

Mai sigur este sa vin pentru o limonada decat pentru rafturi Laughing
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyLun 2 Aug - 4:51

Tushky a scris:
Moderator_TigerNails a scris:
Tushky a scris:
Moderator_TigerNails a scris:
Tushky a scris:
AAAAAAAA!!! In sfarsit l-am convins pe tata sa ma lase sa ma mut in balcon...de fapt l-am cam pus in fata faptului implinit Smile)) Sunt fericita!! Dupa ce amenajez un pic o sa va si arat! Very Happy

Teo,

n-ai terminat de amenajat sau nu vrei sa ne arati? zambet subtil

Pup,

Laughing

N-am facut frumos Crying or Very sad Inca astept sa-mi faca tata niste rafturi frumoase, dar.... asteptare

Pupi sarut

Pai Teo, hai pana la Bucuresti si intra pana la Ikea; au multe rafturi frumoase si foarte accesibile ca pret (spre ex., gamele Benno sau Billy)! Poti sa le vezi oferta si online pe www.ikea.ro! increzut
Avantaje: foarte usor de montat, disponibile in mai multe culori, rezista foarte bine in timp, pret bun.

Mai sigur este sa vin pentru o limonada decat pentru rafturi Laughing


ras

Teo, pai limonada este pe primul loc, normal! drooling
Dar, daca tot vii, imbinam utilul cu placutul! zambet larg
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyLun 2 Aug - 7:50

astept si eu de vreo luna/2 sa-mi faca Papa un loc mai frumos...ca acum e destul de "tiganesc" ca m-am cam jucat eu cu niste rosu pe un perete... cand termina(daca va termina vreodata) o sa va arat si eu locul meu de "joaca"
Din cate am citit pe aici eu ma pot considera norocoasa Cool Am apartament cu 4 camere ceea ce inseamna ca am parte de un spatiu destul de maricel,ce nu-mi place mie este ca am primit o camera din fundul casei...si e mai urat cand trebuie sa traverseze tot apartamentul pana la "salonas"
Dar decat deloc...e bine asa! Very Happy
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyLun 2 Aug - 12:28

Anushka a scris:
astept si eu de vreo luna/2 sa-mi faca Papa un loc mai frumos...ca acum e destul de "tiganesc" ca m-am cam jucat eu cu niste rosu pe un perete... cand termina(daca va termina vreodata) o sa va arat si eu locul meu de "joaca"
Din cate am citit pe aici eu ma pot considera norocoasa Cool Am apartament cu 4 camere ceea ce inseamna ca am parte de un spatiu destul de maricel,ce nu-mi place mie este ca am primit o camera din fundul casei...si e mai urat cand trebuie sa traverseze tot apartamentul pana la "salonas"
Dar decat deloc...e bine asa! Very Happy


ras "... daca mai termina vreodata...", a? zambet subtil

Oare daca ai incerca sa pictezi peste acel rosu ceva, ca sa se vada frumos? gandesc
Vorba ta, decat deloc, e foarte bine si asa. Alte fete au fost nevoite sa faca modificari foarte costisitoare intr-un spatiu mult mai mic, ca sa aiba un "salonas". Cred ca cel mai important este totusi sa ai un locusor al tau, care sa iti placa tie si in care sa se simta bine clientele tale. flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyLun 2 Aug - 15:11

da ai dreptate...trebuie sa-l fac cat mai primitor :D
Bine...chestia e ca peretele trebuia sa fie un joc de culori,dar mie acum nu-mi mai place si vreau sa pun tapet...dar dureaza pana va da modelul jos de pe perete Mad
Dar mi-am tot desenat eu pe pereti...m-am mai si inspirat putin.
Nu vroiam sa va arat decat finalul dar pana atunci cred ca va trebui sa fac un "before" iar "after" va trebui sa mai astepte Rolling Eyes

P.S. plus un bonus

puppy dog eyes
Sus In jos
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyLun 2 Aug - 15:14

My working place! - Pagina 2 Sdc15601

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyLun 2 Aug - 15:37

PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF Anushka, vreau si eu o masa dotata cu un catelus asa ca si a ta. De unde pot sa mi-o iau? Accept si doar catelusul Laughing :'':
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyLun 2 Aug - 23:09

Uauuuu ce scump eee.... vreau si eu! E femela?Very Happy
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMar 3 Aug - 1:01

Coralia..pot sa o iei din Bv :p de pe Michael Weiss Razz Laughing

Si pt Beky...da e femela,dar inca nu am dat-o sa faca puiuti Sad la 2 ani (adica prin iarna) increzut
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMar 3 Aug - 2:08

Pastreaza-mi si mie unul :D De la tine catelul de la Tina pisica Smile) Daca aud ai mei o sa ia foc Smile)
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMar 3 Aug - 5:06

Beky a scris:
Pastreaza-mi si mie unul :D De la tine catelul de la Tina pisica Smile) Daca aud ai mei o sa ia foc Smile)


Cat de duuuulce esteee!!! Si ce sta el sa pozeze... ras


Andre,

Mai am doi din sase... daca nu te grabesti... lol!
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMier 4 Aug - 6:09

daaaa...sta la pozat..e invatata cu aparatul de mica,model o fac scoate limba
Sus In jos
Laru

Laru


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 36
Localizare : Caransebes

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMier 18 Aug - 3:18

Anushka a scris:
My working place! - Pagina 2 Sdc15601

Uploaded with ImageShack.us
ahah..cainele imfrumuseteaza camera:))
Sus In jos
Laru

Laru


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 36
Localizare : Caransebes

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMier 18 Aug - 8:00

Fetelor ce sfaturi imi dati si mie.Tocmai m-am mutat si am un coridor destul de mare la dispozitie pentru "salonasul" meu. Problema e ca nu prea intra lumina naturala. Ce idei imi dati ca sa nu sparg la pereti ca sa pun sporturi? Am vazut ca toate locurile voastre sunt luminate natural..arata f bine...
Sus In jos
Laru

Laru


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 36
Localizare : Caransebes

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMier 18 Aug - 8:03

*spoturi* ..imi cer scuze pt greseli..tocmai am venit dintr=o calatorie cu trenul...12 ore Shocked
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyLun 23 Aug - 11:08

Laru a scris:
Fetelor ce sfaturi imi dati si mie.Tocmai m-am mutat si am un coridor destul de mare la dispozitie pentru "salonasul" meu. Problema e ca nu prea intra lumina naturala. Ce idei imi dati ca sa nu sparg la pereti ca sa pun sporturi? Am vazut ca toate locurile voastre sunt luminate natural..arata f bine...

Buna Laru!

Fara a sparge peretii, o optiune ar fi niste leduri care se aplica pe pereti, rafturi, mobilier. Eu mi-am luat asa ceva de la Ikea - ieftin si bun !(de doi ani le-am tinut aprinse non stop si nu am avut probleme) Mie mi-au trebuit sa luminez niste rafturi insa sunt sigura ca ai gasi si mai puternice, pentru a-ti lumina coridorul. Se aplica PE orice suprafata, fara sa fii nevoita sa gauresti peretii sau mobilierul. In plus, dupa parerea mea au lumina buna, care nu oboseste ochii.
Alta varianta ar mai fi sa reflecti lumina naturala in coridor cu ajutorul unor oglinzi. Aveasta varianta este mai costisitoare si mai dificila cred.

Sper ca ti-am putut fi de ajutor!
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Lory13




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 41
Localizare : Italia

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMar 19 Oct - 0:17

https://2img.net/r/ihimizer/img522/3091/dscn1636o.jpg Asta a coltisorul meu de ''joaca''! Nu stiu daca am pus bine poza!
Sus In jos
Lory13




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 41
Localizare : Italia

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMar 19 Oct - 0:25

Sus In jos
Manichiura Arad

Manichiura Arad


Numarul mesajelor : 102
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 35
Localizare : Arad, Str. Gladiolelor Nr: 29

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMar 19 Oct - 1:54

Elisza imi place foarte mult cum tzi-ai amenajat camera cred ca clientele tale se simt foarte bine..... pup
Sus In jos
http://nailartdesign.hi5.com
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMar 19 Oct - 6:36

Lory13 a scris:
https://2img.net/r/ihimizer/img522/3091/dscn1636o.jpg Asta a coltisorul meu de ''joaca''! Nu stiu daca am pus bine poza!

Lory13,

Ai pus foarte bine pozele, da! bravo!

Foarte dragut loc'sorul tau! Sa te "joci" frumos si cu muuuult spor la cat mai multe unghiute! cheers

Pupici,
flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Lory13




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 07/05/2010
Varsta : 41
Localizare : Italia

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMier 20 Oct - 10:50

Moderator_TigerNails a scris:
Lory13 a scris:
https://2img.net/r/ihimizer/img522/3091/dscn1636o.jpg Asta a coltisorul meu de ''joaca''! Nu stiu daca am pus bine poza!

Lory13,

Ai pus foarte bine pozele, da! bravo!

Foarte dragut loc'sorul tau! Sa te "joci" frumos si cu muuuult spor la cat mai multe unghiute! cheers

Pupici,
flower
Saru'mana! Pupi si eu!!!!
Sus In jos
Elisza Nails

Elisza Nails


Numarul mesajelor : 133
Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 41
Localizare : Constanta

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyMier 20 Oct - 13:29

Manichiura Arad a scris:
Elisza imi place foarte mult cum tzi-ai amenajat camera cred ca clientele tale se simt foarte bine..... pup

Multumesc frumos! Chiar se simt bine si mi-au spus asta de nenumarate ori:) Este un mini salon unde lucrez doar eu...mic, curat unde te simti ca acasa.
Sus In jos
http://www.eliszanails.ro
Manichiura Arad

Manichiura Arad


Numarul mesajelor : 102
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 35
Localizare : Arad, Str. Gladiolelor Nr: 29

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyJoi 21 Oct - 0:28

Abia astept sa fie gata shi la mine, nu mai am rabdare pana luna viitoare Razz
Sus In jos
http://nailartdesign.hi5.com
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyJoi 21 Oct - 7:19

Elisza Nails a scris:
Manichiura Arad a scris:
Elisza imi place foarte mult cum tzi-ai amenajat camera cred ca clientele tale se simt foarte bine..... pup

Multumesc frumos! Chiar se simt bine si mi-au spus asta de nenumarate ori:) Este un mini salon unde lucrez doar eu...mic, curat unde te simti ca acasa.


Da e foarte frumos si dichisit salonasul Elizei, am vazut cu ochisorii mei cheers
Sus In jos
andreeamariana38

andreeamariana38


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 01/09/2010

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyDum 24 Oct - 1:21

Lory13 a scris:
https://2img.net/r/ihimizer/img522/3091/dscn1636o.jpg Asta a coltisorul meu de ''joaca''! Nu stiu daca am pus bine poza!
super salonasul tau ,de unde ai luat scaunele si c-am cat te-au costat
Sus In jos
http://www.soirenails.ro
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 EmptyDum 24 Oct - 4:45

andreeamariana38 a scris:
Lory13 a scris:
https://2img.net/r/ihimizer/img522/3091/dscn1636o.jpg Asta a coltisorul meu de ''joaca''! Nu stiu daca am pus bine poza!
super salonasul tau ,de unde ai luat scaunele si c-am cat te-au costat

asa am eu scaunelele, pe roz, le-am luat din ikea vara asta, aprox 130-150 ron/buc Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





My working place! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My working place!   My working place! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
My working place!
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: