***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Logo_t12
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 buna!am si eu o intrebare...

In jos 
+29
LOREDANA87
adrianasandu
daniela
moniq
Andreea S.
crisuliciu
antonia_simpf
Onuqootza
Ariadnan Nails
ginutza77
unghiifalseploiesti
Flory_
claudia
roxybarbu
aurita87
Maria D.
adinutza4u
unghii false
Elisza Nails
sonia44ro
Moderator_TigerNails
ARIANA
oana.marcu
nefeli
iulik2009
Beky
Admin_Coralia
aniluka
mihaela
33 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyDum 7 Mar - 13:54

flory060777 a scris:
Multumim Coralia pt toate secretele ce ni le impartasesti! Ai dreptate cu filmuletele si incercarile nereusite cu diferite tehnici... Si eu am incercar multe chestii din filmulete dar... nu prea au reusit! Sunt multe chestii pe care trebuie sa le vezi live! Asi vrea sa pot invata de la cineva cum se lucreaza cu acrilul de ex, cum se pot face acele modele din acril...Degeaba simt ca am eu mana sa fac daca nu vad exact care e proportia de praf si lichid pt a forma acele bilute pe care le poti modela cum vrei! Cu gelul 3D incep sa descopar singura anumite chestii dar cred ca nu am gasit gelul 3D de calitate! Cu acrilul, in incercarile mele esuate de a modela floricele, mi-am stricat o multime de pensule!Sad Dacaasi avea posibilitatea sa merg la Arad la cursul Klarei...Dar ce m-asi bucura daca ar veni si la Cluj...
Daca mi-ai putea da o idee unde asi putea gasi gel 3D de calitate.... ti-asi fi foarte recunoscatoare!

Cu multa placere Smile

Sunt intr-adevar multe chestii ce pot fi invatate de pe filmultete, dar sunt si lucruri pe care pur si simplu trebuie sa le vezi live si care trebuie explicate de catre cineva. E mai bine sa te invete cineva, pt ca asa poate sa iti explice si ce gresesti Smile

Geluri 3D am incercat de la Eveline si de la nailshop. Cele de la Eve sunt bune. De la nailshop nu mi-a placut DELOC gelul 3D rosu, pt ca nu are pigmentul bun si se imprastie peste tot pe unghie, insa cel negru e ok. buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Icon_smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
unghiifalseploiesti

unghiifalseploiesti


Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 15/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyMier 10 Mar - 15:47

Hello,

Am incercat si eu tehnica cu buretelul dupa ce am vazut un filmulet pe youtube. Am vazut ca ati vorbit despre asta si am zis sa va arat ce mi-a iesit :D .
Am folosit lacuri de unghii si am combinat culorile dupa gustul clientei ...
( clienta mea abia isi taiase cuticulele Sad )



buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 P1000333s
Sus In jos
http://www.unghii-false-ploiesti.ro
ginutza77




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 31/03/2010

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 10:51

Buna fetelor.Numele meu e Gina.Nici nu stiti cat ma bucur ca v-am gasit. sarut Dar am o problema.Nici nu stiu ce sa mai fac,eu m-am inscris la cursul Cristine Valmy si trebuie sa-l incep pe data de 6 aprilie si sunt foarte dezorientata ca nu prea am auzit de bine despre el.Greseala mea a fost ca nu m-am informat foarte bine despre acest curs.Eu intai m-am inscris si apoi am tot cautat informatii.AJUTOR............ce sa fac??????? Va pup si astept raspunsuri.
Sus In jos
Ariadnan Nails

Ariadnan Nails


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 25/03/2010
Localizare : Iasi

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 12:37

Buna, Ginutza!
Daca esti in Bucuresti iti pot recomanda o scoala super. Te rog contacteaza-ma.
Te pot ajuta eu si cu siguranta dupa acest curs vei pune unghiute superbe.
Sus In jos
ginutza77




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 31/03/2010

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 13:19

Ariadnan astept sa ma contactezi .
Sus In jos
Onuqootza




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 16/04/2010

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Buna   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 16 Apr - 4:27

Am ji eu o intrebare...referitoare la unghiile din gel....mi'am pus ieri unghii,tipa a parcurs toate procedeuriile corect,insa aseara am vazut ...k subit mi'a km intrat aer ub gel....ji tinde park sa s desprinda d unhiia naturala....faptu k deseori imi transpira mana poate fii cauza intratii aerului sub gel?sau kre poate sa fie cauza principala?...cum aj putea combate problema asta?..va multumesc anticipat!
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 16 Apr - 11:15

Onuqootza a scris:
Am ji eu o intrebare...referitoare la unghiile din gel....mi'am pus ieri unghii,tipa a parcurs toate procedeuriile corect,insa aseara am vazut ...k subit mi'a km intrat aer ub gel....ji tinde park sa s desprinda d unhiia naturala....faptu k deseori imi transpira mana poate fii cauza intratii aerului sub gel?sau kre poate sa fie cauza principala?...cum aj putea combate problema asta?..va multumesc anticipat!

Buna, eu revin cu rugamintea sa cititi regulamentul forumului buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Icon_study care este postat la fiecare categorie.

Motivul pentru care mentionez acest lucru este ca in regulament se insista asupra limbajului utilizat pe forum:

"Limba forumului:

Limba acceptată pe acest
forum este limba ROMÂNĂ.
Vă rugăm să evitaţi folosirea de prescurtări SMS , Messenger şi alte greşeli gramaticale."

Cat despre problema de care mentionezi, cauze ar fi cel putin trei care imi vin in minte acum:

- unghia naturala este prea subtire;
- manichiurista nu a sigilat corespunzator marginile, sau chiar daca a facut acest lucru, poate nu a observat cand s-a strans de pe varf;
- poate ti-a pilit colturile dupa ce a teminat manichiura, sau poate te-ai lovit la varfuri.

Cauzele pot fi variate, noi nu prea avem cum sa stim de la cliente care ar putea fi cauza, atata vreme cat nu discutam cu manichiurista care stie ce a facut la unghiile tale Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
antonia_simpf

antonia_simpf


Numarul mesajelor : 66
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 38
Localizare : Satu Mare

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 16 Apr - 12:45

Coralia to-am lasat un meaj privat, insa nu stiu daca l-ai primit nu stiu
Sus In jos
http://antoniasimpf.hi5.com
crisuliciu

crisuliciu


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 05/12/2009

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: buna fetelor si bine v-am gasit   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyLun 19 Apr - 0:30

buna dragele mele... am intrat si eu in clubul fetelor care pun unghiute in sfarsit... mi-am luat inima in dinti si mi-am luat geluri.... mi-am luat de la nailshop un kitulet.... nu stiu cat is de bune dar am timp pe parcurs sa vad.. am sa incerc sa va postez o poza cu primele 2 manichiuri.. momentan am facut numai franch ca nu am culorile acrilice.... de aceea vreau sa va intreb de care... de la polycolor? sau si Reeves sunt bune? va multumesc celor care imi raspund... ar mai fi o intrebare de ce dupa cateva zile unghiutele prind aer din partea insepre cuticula... tin sa mentionez ca urasc unghiile cu stratul gros de gel:-s..... si ca unghia am pilit-o bine inainte de a aplica primer-ul, ulterior gelul. daca imi puteti da un sfat as fi recunoscatoare. abea astept sa imi achizitionez si vopselele acrilice ca sa pot face si picturi:) va pup.
Sus In jos
crisuliciu

crisuliciu


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 05/12/2009

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyLun 19 Apr - 0:36

prima mea manichiura:D
Sus In jos
sonia44ro

sonia44ro


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 28/12/2009

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyLun 19 Apr - 3:12

crisuliciu eu nu pot vedea pozele Crying or Very sad cred ca nu s-au postat
Sus In jos
Andreea S.

Andreea S.


Numarul mesajelor : 110
Data de inscriere : 02/04/2010

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyLun 19 Apr - 13:15

crisuliciu a scris:
buna dragele mele... am intrat si eu in clubul fetelor care pun unghiute in sfarsit... mi-am luat inima in dinti si mi-am luat geluri.... mi-am luat de la nailshop un kitulet.... nu stiu cat is de bune dar am timp pe parcurs sa vad.. am sa incerc sa va postez o poza cu primele 2 manichiuri.. momentan am facut numai franch ca nu am culorile acrilice.... de aceea vreau sa va intreb de care... de la polycolor? sau si Reeves sunt bune? va multumesc celor care imi raspund... ar mai fi o intrebare de ce dupa cateva zile unghiutele prind aer din partea insepre cuticula... tin sa mentionez ca urasc unghiile cu stratul gros de gel:-s..... si ca unghia am pilit-o bine inainte de a aplica primer-ul, ulterior gelul. daca imi puteti da un sfat as fi recunoscatoare. abea astept sa imi achizitionez si vopselele acrilice ca sa pot face si picturi:) va pup.
ITI SPUN CE STIU .DACA ATINGI CUTICULA CU GEL VA PRINDE AER UNGHIA.ASTA AM PATIT EU LA INCEPUT DAR DUPA CE AM LASAT PUTIN FOARTE PUTIN SPATIU DE LA CUTICULA E OK.MULT SUCCCES CAT DESPRE VOPSELELE ACRILICE DUPA PAREREA MEA POLYCOLOR SUNT CELE MAI BUNE.SI POZELE MAI INCARCALE O DATA CA NU E NK POSTAT.MULT SUCCES
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyLun 19 Apr - 14:19

antonia_simpf a scris:
Coralia to-am lasat un meaj privat, insa nu stiu daca l-ai primit nu stiu
\

Antonia, mai trimite-l te rog inca o data. Nu l-am primit deoarece aveam plina casuta de mesaje Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
moniq




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 21/04/2010
Varsta : 37
Localizare : Melbourne

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 23 Apr - 1:56

ceau iulika...

imi trimiti si mie pls site-ul de unde iei produsele ibm?

ms mult
Sus In jos
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyMar 4 Mai - 9:01

buna..eu am inceput de o saptamana sa pun unghii cu gel si inca sunt in procesul de cumparare a tot felul.as vrea sa-mi cumpar o lampa pentru masa si nu stiu daca trebuie ceva lampa speciala sau as putea sa-mi iau orice lampa de birou? mersi Smile
Sus In jos
Andreea S.

Andreea S.


Numarul mesajelor : 110
Data de inscriere : 02/04/2010

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyMar 4 Mai - 11:16

daniela a scris:
buna..eu am inceput de o saptamana sa pun unghii cu gel si inca sunt in procesul de cumparare a tot felul.as vrea sa-mi cumpar o lampa pentru masa si nu stiu daca trebuie ceva lampa speciala sau as putea sa-mi iau orice lampa de birou? mersi Smile
EU AM FOLOSIT LAMPA NORMALA DE BIROU INSA ACM MI-AM ACHIZITINAT LAMPA CU LUPA IMI E MAI FOLOSITOARE MAI ALES LA MODELE PE UNGHII.SI ARE LUMINA MAI PUTERNICA.INTRA PE NET SI CAUTA CA VEI GASI MULTE MODELE
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyMar 4 Mai - 21:19

Eu nu am vazut niciodata cum arata o lampa cu lupa. Cat ai dat pe ea Andreea?
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyMar 4 Mai - 22:49

fetelor nu stiti de unde as putea sa-mi cumpar o masa de manichiura simpla fara aspirator sau suporturi pt lampa sau alte accesorii?
Sus In jos
adrianasandu

adrianasandu


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 14/04/2010
Varsta : 38
Localizare : Navodari/Cta

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyMier 5 Mai - 0:00

Pai ai putea sa iti faci la comanda o masa...cu dimensiunile dorite de tine...eu asa am facut zambet larg
Sus In jos
Andreea S.

Andreea S.


Numarul mesajelor : 110
Data de inscriere : 02/04/2010

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyMier 5 Mai - 0:42

Beky a scris:
Eu nu am vazut niciodata cum arata o lampa cu lupa. Cat ai dat pe ea Andreea?
151 ron cu tot cu curier intra la coralia sa vezi ca ea are ori pe hi5 ori la ultimele achizitii pe forum
Sus In jos
LOREDANA87




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 01/05/2010

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyJoi 6 Mai - 9:31

BUNA, AM SI EU O INTREBARE , VOI IN CE ETAPE M AI FOLOSITI CLEANER-UL IN AFARA DE DEGRESAREA GELULUI?IL FOLOSITI SI DUPA MATUIREA UNGHIEI NATURALE RESPECTIV DUPA PILIREA TIPS-ULUI (PILIREA LA IMBINAREA LUI CU UNGHIA NATURALA PT AL ADUCE LA ACELASI NIVEL)
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyJoi 6 Mai - 10:45

LOREDANA87 a scris:
BUNA, AM SI EU O INTREBARE , VOI IN CE ETAPE M AI FOLOSITI CLEANER-UL IN AFARA DE DEGRESAREA GELULUI?IL FOLOSITI SI DUPA MATUIREA UNGHIEI NATURALE RESPECTIV DUPA PILIREA TIPS-ULUI (PILIREA LA IMBINAREA LUI CU UNGHIA NATURALA PT AL ADUCE LA ACELASI NIVEL)


Eu il folosesc doar pentru degresarea gelului. Smile
Sus In jos
Aly's

Aly's


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 26/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Tulcea

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyJoi 6 Mai - 10:59

si eu la fel, folosesc cleaner doar pt degresarea gelului nu stiu aaaa si imi mai sterg pensulele cateodata Embarassed
Sus In jos
http://unghiifalsetulcea.hi5.com
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyJoi 6 Mai - 11:52

Aly's a scris:
si eu la fel, folosesc cleaner doar pt degresarea gelului nu stiu aaaa si imi mai sterg pensulele cateodata Embarassed

da da..si asta :D
Sus In jos
LOREDANA87




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 01/05/2010

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyJoi 6 Mai - 22:11

MS DE RASPUNS:), AM AUZIT CA UNELE FETE IL FOLOSESC SI PT A CURATA UNGHIA DE PRAF
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyJoi 6 Mai - 22:29

LOREDANA87 a scris:
MS DE RASPUNS:), AM AUZIT CA UNELE FETE IL FOLOSESC SI PT A CURATA UNGHIA DE PRAF

cred ca merge folosit si pt degresarea unghiei naturale, dar dupa pilirea gelului pentru finisare nu Smile
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 7 Mai - 10:51

LOREDANA87 a scris:
MS DE RASPUNS:), AM AUZIT CA UNELE FETE IL FOLOSESC SI PT A CURATA UNGHIA DE PRAF
si eu stregeam toata ziua cu clenear praful. de-aia mi se umfla si gelul. mai bine stergi cu periuta cheers
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 7 Mai - 11:00

eu folosesc tot pt degresarea gelului. iar la stergerea prafului folosesc o periuta , apoi dau cu degresant pe cuticula si unghia naturala.
Sus In jos
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyVin 7 Mai - 11:05

fetelor orice model se aplica inainte de sigilare?

o seara placuta! flower
Sus In jos
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptySam 8 Mai - 6:06

depinde si de model. in principiu eu fac modelul inainte de sigilare.
Sus In jos
luminita85




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/05/2010

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyDum 9 Mai - 10:28

Buna fetelor.sunt noua pe forum, insa am o mare dilema......ati folosit gelul 3 in1, caci mi-am comandat si nu stiu ce sa fac cu el....please help
Sus In jos
adrianasandu

adrianasandu


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 14/04/2010
Varsta : 38
Localizare : Navodari/Cta

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyDum 9 Mai - 11:11

Din cate stiu eu se foloseste ca gel de aderenta,de modelare si sigilare...in toate cele 3 faze...sper sa nu gresesc gandesc
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 EmptyDum 9 Mai - 11:21

Nu gresesti...asa este Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: buna!am si eu o intrebare...   buna!am si eu o intrebare... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
buna!am si eu o intrebare...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: