***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Femeile insarcinate si unghiutele cu gel Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Femeile insarcinate si unghiutele cu gel Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Femeile insarcinate si unghiutele cu gel

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Femeile insarcinate si unghiutele cu gel Empty
MesajSubiect: Femeile insarcinate si unghiutele cu gel   Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyDum 28 Mar - 10:52

Fetelor am deschis acest subiect pentru a afla cat mai multe pareri, chiar am vazut ca cineva a intrebat daca putem face unghiile cu gel femeilor insarcinate.
Eu si sotul meu ne dorim un bebe, asa ca trebuie sa fiu la curent cu totul si sa stiu din timp , cum ar trebui eu ca si manichiurista sa ma protejez dar si daca pot sa imi mai pun gel pe unghii sau daca pot pune clientelor mele insarcinate.

Pentru mine asta este o dilema mare si de aceea va invit sa va ziceti parerile.
Sus In jos
unghiifalseploiesti

unghiifalseploiesti


Numarul mesajelor : 127
Data de inscriere : 15/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti

Femeile insarcinate si unghiutele cu gel Empty
MesajSubiect: Re: Femeile insarcinate si unghiutele cu gel   Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyLun 29 Mar - 1:44

... eu am mai pus aceasta intrebare dupa ce am citit pe net diverse pareri pro si contra ... cred insa ca cel mai bine ar fi sa intrebi medicul tau si sa ii ceri si o explicatie ... eu am o prietena insarcinata si medicul i-a spus ca nu e indicat sa utilizeze acetona ci dizolvant fara acetona daca vrea sa isi faca unghiile cu oja ....in rest, o clienta a mea insarcinata a intrebat medicul daca e ok sa isi puna gel pe unghii si i-a dat unda verde ...
Sus In jos
http://www.unghii-false-ploiesti.ro
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Femeile insarcinate si unghiutele cu gel Empty
MesajSubiect: Re: Femeile insarcinate si unghiutele cu gel   Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyLun 29 Mar - 4:10

Asta cu acetona o stiam dar in special la cele care din pacate au probleme cu sarcina.
Multumesc pt raspuns.
Sus In jos
dypuyu




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 16/11/2011

Femeile insarcinate si unghiutele cu gel Empty
MesajSubiect: Re: Femeile insarcinate si unghiutele cu gel   Femeile insarcinate si unghiutele cu gel EmptyMier 16 Noi - 13:26

Buna!Eu in timpul sarcinii mi-am pus unghii cu gel si am mai pus si la alte persoane iar delia nu a patit nimica!Am umblat si cu acetona,m-am si vopsit si chiar nu am avut nimic!Acum depinde daca ai probleme cu sarcina ......dar daca nu eu zic ca trebuie sa te comporti la fel ca inainte.....asta e parerea mea!Iulia_vero asteptam vesti Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Femeile insarcinate si unghiutele cu gel Empty
MesajSubiect: Re: Femeile insarcinate si unghiutele cu gel   Femeile insarcinate si unghiutele cu gel Empty

Sus In jos
 
Femeile insarcinate si unghiutele cu gel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poze cu unghiutze

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: