***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Logo_t12
Subiecte similare
    Ultimele subiecte
    » Oja semipermanenta
    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

    » intrebari si raspunsuri
    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

    » se pot amesteca marcile de geluri???
    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

    » Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

    » sfaturi pentru incepatori
    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

    » dual system forms
    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

    » Produse IBD
    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

    » Poze cu unghiutze
    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

    » Sa facem cunostinta!
    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

    Facebook
    Parteneri
    forum gratuit
    * * * * Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Logo_t12
    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     
    Rechercher Cautare avansata

     

     Sa facem cunostinta!

    In jos 
    +107
    Allexa
    Acelya
    Payalicious
    Anitsnoc
    froggynails
    Ruxandra
    madutza
    gab_bryella
    0ana
    Baducu R
    Ralu77
    barbieely
    Airad
    ingeras2121
    gabytza
    iza_bella
    Carmen3
    happynails
    Lidia.
    Simona Mecu
    aniela
    marymariana
    ralu_nails
    manichiura_2010
    Marcelina
    Crina nail
    kikkyy
    oanatanase
    Ruja
    julyana21
    NailArtDesign
    ofra haza
    Laurici
    LddyFash
    darkangel_ro2
    ramonaandrey
    cristinica_papusica
    punked
    Elenita
    jasmyne
    stefynails
    claudela
    Mari
    Timea
    CarmenBucuresti
    unghiidepoveste
    klau_dya
    Ancutzik
    aly26
    blueyes
    blondynails
    Lauretta
    csilla_puscasu
    lupica_andreea
    Sara
    dora3mira
    adrianamagda
    luminitache
    MaRiA_
    lilika
    daniela
    hedi_renata
    Ariadnan Nails
    elymatiut
    Tushky
    Aurys Aura
    Samyra
    CristalDee
    elkana30
    Moderator_iulia_vero
    ally.vs
    mery
    adrianasandu
    RoxyNails
    kiriloff
    valma
    Vxf
    woozy
    Lilishor
    Andreea S.
    ginutza77
    gege_jeje
    Guesswho
    gabriela89
    unghii false
    Anyc
    mary bubu
    iulia
    aurita87
    antonia_simpf
    roxybarbu
    FLORYS
    ira_dio
    oana.marcu
    ema_clau
    nefeli
    Roxy Nails
    unghiifalseploiesti
    Maria D.
    newnailsbrasov
    Anushka
    Beky
    Moderator_TigerNails
    Elisza Nails
    Manichiura Arad
    Admin_Coralia
    carmenik
    111 participanți
    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul
    AutorMesaj
    Andreea S.

    Andreea S.


    Numarul mesajelor : 110
    Data de inscriere : 02/04/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 8 Apr - 8:53

    BINE AI VENIT SUZANA SPERAM SA VII CU CAT MAI MULTE SUBIECTE Very Happy
    Sus In jos
    Lilishor

    Lilishor


    Numarul mesajelor : 280
    Data de inscriere : 10/04/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Galati

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptySam 10 Apr - 8:35

    Buna! eu sunt lili , sunt din galati si desi va citesc aproape zilnic datorita coraliei si eliszei (spe4r k nu am scris gresit) am decis abea acum sa imi fac contutz. Va pup si spor la chat-uit
    Sus In jos
    woozy

    woozy


    Numarul mesajelor : 220
    Data de inscriere : 28/03/2010
    Varsta : 33
    Localizare : galati

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptySam 10 Apr - 12:01

    si eu sunt din galati Very Happy
    Sus In jos
    http://simple-nails.hi5.com
    Vxf

    Vxf


    Numarul mesajelor : 33
    Data de inscriere : 11/07/2009

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyDum 11 Apr - 2:17

    inca nu m-am prezentat si eu asa cum se cuvine;Sunt adriana, din maramures si ma bucur nespus ca v-am intalnit;coralia flory si tina faceti o treaba superba, superba aici;la fel si restul fetelor!de cateva zile stau si citesc doar pe acest forum si am gasit raspuns la multe din intrebarile mele;
    multumim coralia pt acest forum! cheers
    Sus In jos
    aurita87

    aurita87


    Numarul mesajelor : 282
    Data de inscriere : 16/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyDum 11 Apr - 6:56

    ginutza77 a scris:
    Buna fetelor.Oana , pot sa-ti raspund eu care incep cursul pe 6 aprilie la Christine valmy si ma costa 850 Ron pe luna si fac 2 luni.Problema e ca sunt intr-o mare dilema dupa cate am auzit.

    buna gina, acum am vazut mesajul tau.. ce ai mai facut ? te-ai dus sau nu la valmy? :-? eshti din buc? eu tot la valmy am facut cursurile.
    Sus In jos
    Anushka

    Anushka


    Numarul mesajelor : 187
    Data de inscriere : 14/02/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Zarnesti,Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyDum 11 Apr - 10:42

    Ahaaaa... i knew i know that face Smile)
    La guesswho ma refeream fac cu mana si dealtfel..ce sa caute un baiat aici pe forum...altul decat unul specializat in produsele de mani :p
    Sus In jos
    Lilishor

    Lilishor


    Numarul mesajelor : 280
    Data de inscriere : 10/04/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Galati

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyDum 11 Apr - 12:03

    woozy a scris:
    si eu sunt din galati Very Happy
    buna buna cheers
    Sus In jos
    valma

    valma


    Numarul mesajelor : 61
    Data de inscriere : 12/04/2010
    Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyMar 13 Apr - 15:21

    Buuuuuuna!

    Eu sunt Valentina (nume de scena Valma ras ), sunt din Bucuresti, am 25 de ani si cam de o luna m-am apucat de pus unghiute cu gel. Cursul l-am facut cu cei de la WNR (Nail Creation), dar pe langa baza de cunostinte pe care ti-o asigura orice curs, e nevoie de multa practica pentru a deveni cu adevarat bun in ceea ce faci.

    Asa ca am multe de invatat - astfel incat e de mare ajutor acest forum si sper ca pe viitor sa ma misc mai repede (mi se pare ca sunt cam lenta, dar cred ca imi e teama sa nu cumva sa nu le fac bine si sa pierd clientele si asa putine inrosit), sa fac unghiute din ce in ce mai frumoase si sa descopar produsele care mi se potrivesc cel mai bine. Caci e mare lucru ras

    Poza cu mine:

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 38935112
    Sus In jos
    http://glamchicnails.blogspot.com/
    ginutza77




    Numarul mesajelor : 8
    Data de inscriere : 31/03/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 15 Apr - 6:47

    Buna Aurita87.Eu tot din Bucuresti sunt.Pana la urma am fost la Valmy si pot sa spun ca sunt foarte multumita , ieri am facut prima manichiura Very Happy si d'abia astept sa mai fac si altele.Mai revin cu noutati.
    Sus In jos
    kiriloff

    kiriloff


    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 23/04/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 23 Apr - 9:07

    Buna fetelor, manumesc Sasha. Sunt tehnician unghii false.
    Sunt pentru prima data pe acest forum si deja imi place, multe discutii la teme interesante.
    Sunt in meserie reletiv de curind am facut peste 30de cursuri pe toate temele posibile (unghii false, gel, acril, pictura, 3d, relief..........) in kiteva tari si ;a scoli diferite. Am lucrat cu foarte multe brenduri renumite. Acum de ceva timp stau in Bucuresti si practic unghii false.
    Ozi buna tuturor si spor la treaba.
    Sus In jos
    RoxyNails

    RoxyNails


    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 28/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyMier 28 Apr - 1:57

    ********************** (text cenzurat)
    Sus In jos
    http://www.love4nails.webs.com
    RoxyNails

    RoxyNails


    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 28/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyMier 28 Apr - 2:04

    gege_jeje a scris:
    Multumesc Coralia...cred ca mai mult de pe forum , ca la curs, dupa cum se plangeau si alte fete, profa are multe programari si pana acum a stat cu noi si ne-a explicat ce si cu trebuie sa facem doar de 2-3 ori...bine , la mine doar la prima manichiura a stat langa mine si mi-a explicat pasii ,la celalate manichiuri ,se ocupa de alte colege care tot nu intelegeau cum se face manichiura clasica si m-a cam neglijat(in afara de cele 3 saptamani de teorie cand ne preda la toate odata)...sper sa nu faca asa si la aplicatii ,ca o sa innebunesc...

    3 sapt teorie? surprins dar ce va preda?Eu am primit un suport de curs care l-am dezbatut intr-o zi la acryl si intr-o zi la gel adica 2 zile de teorie bine plus zi de zi la curs vb oral toria dar in timp ce faceam practica...cam aiurea...am auzit multe pareri asemanatoare despre acest curs tinut la Cristim Valmy si am ajuns la concluzia ca maestra de acolo nu este decat o femeie in varsta ca sa nu o numesc altfel care stie doar manichiura clasica si care nu suporta moda noua cu unghiile tehnice asa cum face si mamaie care paractica meseria asta de 45 de ani:))))e f trist faptul ca asa stau treburile acolo inca se mai gasesc fete care sa arunce banii de pomana... :-s
    Sus In jos
    http://www.love4nails.webs.com
    gege_jeje

    gege_jeje


    Numarul mesajelor : 39
    Data de inscriere : 31/03/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Constanta

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 29 Apr - 3:51

    RoxyNails a scris:
    gege_jeje a scris:
    Multumesc Coralia...cred ca mai mult de pe forum , ca la curs, dupa cum se plangeau si alte fete, profa are multe programari si pana acum a stat cu noi si ne-a explicat ce si cu trebuie sa facem doar de 2-3 ori...bine , la mine doar la prima manichiura a stat langa mine si mi-a explicat pasii ,la celalate manichiuri ,se ocupa de alte colege care tot nu intelegeau cum se face manichiura clasica si m-a cam neglijat(in afara de cele 3 saptamani de teorie cand ne preda la toate odata)...sper sa nu faca asa si la aplicatii ,ca o sa innebunesc...

    3 sapt teorie? surprins dar ce va preda?Eu am primit un suport de curs care l-am dezbatut intr-o zi la acryl si intr-o zi la gel adica 2 zile de teorie bine plus zi de zi la curs vb oral toria dar in timp ce faceam practica...cam aiurea...am auzit multe pareri asemanatoare despre acest curs tinut la Cristim Valmy si am ajuns la concluzia ca maestra de acolo nu este decat o femeie in varsta ca sa nu o numesc altfel care stie doar manichiura clasica si care nu suporta moda noua cu unghiile tehnice asa cum face si mamaie care paractica meseria asta de 45 de ani:))))e f trist faptul ca asa stau treburile acolo inca se mai gasesc fete care sa arunce banii de pomana... :-s

    Eu sunt din Constanta si fac cursurile la bella-mar...
    in cele 3 saptamani de teorie :
    -una a fost pastele ,ba sf gheorghe ,ba alte prostii si nu am facut
    in celalalte 2 cate o ora pe zi ne-a predat bolile unghiei, igiena in salon, ceva despre cliente,despre oja,despre acetona,unghii in general(constructie) realizarea manichiurii clasice, manichiura frantuzeasca (pt cliente care au cuticula sensibila) si in sfarsit constructia unghiei cu gel....
    Sus In jos
    Beky

    Beky


    Numarul mesajelor : 513
    Data de inscriere : 09/06/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 29 Apr - 4:26

    Dar eu ca am facut 1 luna teorie? In care ne-a dictat despre boli si nici pe alea nu stia sa le pronunte ... si cam atat? Nici eu nu stiu cum de a trecut timpul ... aaa... si ne-a dat vreo 3 lucrari din teorie Smile)
    Sus In jos
    http://andrenails.blogspot.com/
    adrianasandu

    adrianasandu


    Numarul mesajelor : 14
    Data de inscriere : 14/04/2010
    Varsta : 38
    Localizare : Navodari/Cta

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 30 Apr - 5:28

    Buna fetelor,sunt Adriana...povestea mea ar fi cam asa...prin aprilie 2008,plecata fiind la bucuresti pt un training in vanzari am ramas placut impresionata de unghiutele uneia din fetele prezente acolo(pana atunci sincer nu stiam nimic despre unghiile tehnice) Rolling Eyes .De la ea nu am reusit sa aflu mare lucru decat ca erau cu gel,puse de sora ei care facuse niste cursuri.Dupa 5 luni de cautari...si bani pusi deoparte whew m-am hotarat in sfarsit sa fac ceva.Cursurile le-am facut in Cta la Janet,insa abia de prin mai 2009 am inceput sa ma ocup mai serios de asta.Cat despre nemultumirea lui Gege..si eu am facut cursurile de manichiura clasica tot acolo..erau si fete care faceau manichiura aplicata si de multe ori le mai explicam eu ce trebuie sa faca...pt ca ..nu prea avea cina sa se ocupe de ele(asta desi platisera niste bani)
    Sus In jos
    ginutza77




    Numarul mesajelor : 8
    Data de inscriere : 31/03/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 30 Apr - 5:50

    Buna fetelor.Eu sa stiti ca sunt foarte multumita la Christine Valmy.Am avut o saptamana teorie si restul practica.Astazi am facut o luna de cand am inceput si tot astazi ne-a facut demonstratii la unghii false.Ce citisem eu pe net inainte sa ma inscriu e total aiurea nu e nik adevarat.De noi chiar se ocupa.D'abia astept sa ma duc luni sa pun si eu unghii false si protectie.Va pup pe toate si va urmaresc cu foarte mare interes si va felicit pe cele care se pricep.Sper sa ajung si eu ca voi.
    Sus In jos
    mery

    mery


    Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 30/04/2010
    Varsta : 36

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 30 Apr - 13:23

    Buna fetelor, am dat din intamplare peste acest forum si am stat intr-o noapte pana pe la 4 si am citit multe lucruri interesante. Felicitari pentru forum si pentru munca pe care o faceti,iar pentru incepatoare multa bafta.
    Sus In jos
    ally.vs

    ally.vs


    Numarul mesajelor : 88
    Data de inscriere : 04/05/2010
    Localizare : Vaslui

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyMar 4 Mai - 8:00

    Felicitari din suflet pt acest forum.chiar faceti o treaba minunata::D.Deci sa facem cunostinta.Ma numesc Alina,am doar 19 ani si sunt din Vaslui..De curand pun si eu unghiute,insa doar mie deocamdata si la 1,2 prietene carora le plac ale mele(o sa postez poze in curand la rubrica corespunzatoare).Nu sunt perfecta recunosc,insa chiar si asa consider ca fac o treaba buna.Aici,sa le pui la un salon e foarte costisitor..plus ca dupa 2-3 zile te vezi cu cate o unghie sarita,picata pur si simplu.Eu am probleme in general cu aeru care intra pe sub gel insa la majoritatea problemelor mele am gasit raspunsuri aici pe forum.Sper sa postez mai des pt ca va citesc forumul de vreo 2 luni..insa scoala asta,bacul asta Rolling Eyes .Va pup dulce si multa bafta in continuare!
    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 6 Mai - 10:22

    Buna Adriana, ginutza77, mery si Alina!

    flower Bine ati venit printre noi! flower


    Ne bucuram ca gasiti forumul de ajutor si va asteptam sa fiti cat mai active atat cu intrebari, cat si cu raspunsuri!

    P.S. Alina, bafta multa la bac! bravo!
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    ally.vs

    ally.vs


    Numarul mesajelor : 88
    Data de inscriere : 04/05/2010
    Localizare : Vaslui

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 6 Mai - 23:54

    Multumesc mult! Abia astept sa treaca,sa am timp de unghiute Razz
    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 7 Mai - 5:08

    flower flower flower flower flower

    LA MULTI ANI!!!!!


    flower flower flower flower flower

    din partea noastra, a tuturor, utilizatoarei magic nails!
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    ginutza77




    Numarul mesajelor : 8
    Data de inscriere : 31/03/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyMar 18 Mai - 11:36

    Buna .Mai am putin si termin cursul . nerabdator/emotionat Va tot urmaresc si ma gandesc ''oare am sa fiu si eu in stare de asa ceva''??Va felicit fetelor pentru ceea ce faceti,o sa-mi dau si eu interesul si sper sa reusesc si eu.Eu nu am lucrat decat pe clientele de la scoala si pot sa spun ca au plecat multumite.Va pup pe toate si succes in continuare.Va urmaresc cu drag si cu mare interes.
    Sus In jos
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyMar 18 Mai - 12:12

    ginutza77 a scris:
    Buna .Mai am putin si termin cursul . nerabdator/emotionat Va tot urmaresc si ma gandesc ''oare am sa fiu si eu in stare de asa ceva''??Va felicit fetelor pentru ceea ce faceti,o sa-mi dau si eu interesul si sper sa reusesc si eu.Eu nu am lucrat decat pe clientele de la scoala si pot sa spun ca au plecat multumite.Va pup pe toate si succes in continuare.Va urmaresc cu drag si cu mare interes.

    BAFTA MULTA LA EXAMEN!
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    ginutza77




    Numarul mesajelor : 8
    Data de inscriere : 31/03/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyMier 19 Mai - 6:01

    Multumesc mult. imbratisare
    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 20 Mai - 11:37

    Fetelor!

    Sambata vin cu ceva treaba prin Brasov. bounce
    Ce-ati zice de o cafeluta? drooling
    Mi-ar face mare placere sa ne cunoastem! yeee!
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    Moderator_iulia_vero

    Moderator_iulia_vero


    Numarul mesajelor : 354
    Data de inscriere : 10/12/2009
    Varsta : 37

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 20 Mai - 11:41

    hmmmm de ce nu ai fost acum 2 sambete??? ca eram si eu lol!
    Sus In jos
    elkana30

    elkana30


    Numarul mesajelor : 173
    Data de inscriere : 14/02/2010
    Varsta : 44
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 20 Mai - 11:42

    Moderator_TigerNails a scris:
    Fetelor!

    Sambata vin cu ceva treaba prin Brasov. bounce
    Ce-ati zice de o cafeluta? drooling
    Mi-ar face mare placere sa ne cunoastem! yeee!
    OHO!!! Very Happy
    Mi-ar face mare placere...dar Crying or Very sad
    Din pacate avem ceva probleme familiare de rezolvat si,avem si musafiri rudele... Rolling Eyes
    Poate alta data,cind o fi soare sunny
    Oricum iti doresc un weekend plakut la Brasov sunny sunny sunny
    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 20 Mai - 11:53

    elkana30 a scris:
    Moderator_TigerNails a scris:
    Fetelor!

    Sambata vin cu ceva treaba prin Brasov. bounce
    Ce-ati zice de o cafeluta? drooling
    Mi-ar face mare placere sa ne cunoastem! yeee!
    OHO!!! Very Happy
    Mi-ar face mare placere...dar Crying or Very sad
    Din pacate avem ceva probleme familiare de rezolvat si,avem si musafiri rudele... Rolling Eyes
    Poate alta data,cind o fi soare sunny
    Oricum iti doresc un weekend plakut la Brasov sunny sunny sunny

    Mersi Elke!

    Alta data, in mod sigur! zambet larg
    Sper sa fie frumusel afara si sa nu dardaim de frig.... zambet subtil
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyMar 15 Iun - 14:40

    flower flower flower flower flower flower flower

    LA MULTI ANI!!!!!


    flower flower flower flower flower flower flower

    din partea noastra, a tuturor, utilizatoarei ANUSHKA!!!!!
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    Anushka

    Anushka


    Numarul mesajelor : 187
    Data de inscriere : 14/02/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Zarnesti,Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 10:00

    Multumesc frumos inrosit

    imbratisare
    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 10:10

    Anushka a scris:
    Multumesc frumos inrosit

    imbratisare

    increzut Acuma ca te-am "prins", trebuie sa dai de baut! petrecere zambet subtil
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 8:00

    flower flower flower flower flower flower flower

    LA MULTI ANI!!!!!


    flower flower flower flower flower flower flower

    din partea noastra, a tuturor, utilizatoarei Cea_Mai_Rea !!!!!
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    CristalDee

    CristalDee


    Numarul mesajelor : 62
    Data de inscriere : 25/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : cluj-napoca

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 10:34

    Buna!!!!! Ma bucur ca am intrat pe acest forum super , unde vad ca toate fetele is fff de treaba si deschise sa dea o mana de ajutor oricarei incepatoare.
    Sper sa ajung si eu cat de curand pe o treapta cat mai inalta in ceea ce priveste arta unghiutelor. Smile yeee!
    Sus In jos
    CristalDee

    CristalDee


    Numarul mesajelor : 62
    Data de inscriere : 25/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : cluj-napoca

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 10:35

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Dsc03319l

    Uploaded with ImageShack.us


    sper ca am reusit sa postez si eu o poza cu ceea ce imi place sa realizez....adica... unghiute Smile
    Sus In jos
    CristalDee

    CristalDee


    Numarul mesajelor : 62
    Data de inscriere : 25/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : cluj-napoca

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 10:58

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 33dddd

    Uploaded with ImageShack.us


    sper sa va placa.............
    Sus In jos
    woozy

    woozy


    Numarul mesajelor : 220
    Data de inscriere : 28/03/2010
    Varsta : 33
    Localizare : galati

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 11:55

    imbratisare bine ai venit. mie imi plac. am sa incerc si eu sa fac primul model. se vede furmos tare
    Sus In jos
    http://simple-nails.hi5.com
    CristalDee

    CristalDee


    Numarul mesajelor : 62
    Data de inscriere : 25/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : cluj-napoca

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 12:34

    imi pare rau ca nu am un aparat mai bun, pozele sunt facute cu telefonul, unghiutele din a doua poza sunt cu mult mult mai frumoase dar din pacate asa mi-a iesit poza...... treptat evoluam si in ceea ce priveste pozele Smile. Iti multumesc mult Woozy , primul model e facut in degrade plus perlute care din pacate nu se vad Sad. Toate unghiutele sunt facute cu acril. sper sa nu ma criticati pt ca eu nu lucrez cu gel, dar acrilul mi-e drag si imi place ca desi e putin mai greu de modelat arata tare frumos la sfarsitul lucrarii.
    ps: nu am nimic impotriva gelului, dimpotriva cat de curand voi face si unghiute cu gel.
    Sper sa invat cat mai multe de la voi, si cine stie poate si eu sa va pot incanta cu modele realizate cu mult drag.
    Sus In jos
    CristalDee

    CristalDee


    Numarul mesajelor : 62
    Data de inscriere : 25/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : cluj-napoca

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 13:15

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Dsc03146tm

    Uploaded with ImageShack.us


    niste unghiute dragi mie....
    Sus In jos
    Samyra

    Samyra


    Numarul mesajelor : 6
    Data de inscriere : 10/06/2010
    Varsta : 38
    Localizare : Pitesti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 20:00

    Beky a scris:
    Si ca tot ne face placere sa facem schimb de experienta, eu zic sa ne si cunoastem cu o mica descriere si o poza :D

    Eu sunt Andreea, am 20 ani.

    Ideea de a ma ocupa de unghii ii apartine mamei mele. Am facut un curs in acryl la Christine Valmy de care am fost foarte dezamagita. Cu gel am invatat singura. Mi-a fost foarte foarte greu la inceput, dar acum , impreuna cu voi incep sa-mi dau drumu. Cursul l-am facut acum 1 an, dar unghiutele cu gel imi merg bine (cat sa fiu multumita) din noiembrie 2009 , adica 3 luni si ceva. Vreau sa ma dezvolt pentru ca imi place foarte mult ceea ce fac :D

    Cam asta e povestea mea.

    Iar aceasta sunt eu (mijloc):

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 P1310016


    Buna!

    Eu sunt mai noua dar voiam sa zic :incantata de cunostinta!
    Sus In jos
    Samyra

    Samyra


    Numarul mesajelor : 6
    Data de inscriere : 10/06/2010
    Varsta : 38
    Localizare : Pitesti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 20:15

    Moderator_TigerNails a scris:
    Buna fetele!

    Beky, felicitari si de aceasta data pentru initiativa! flower

    Numele meu este Florentina Oprea, - pe scurt, Tina.
    Am 27 de ani, sunt nascuta in Brasov, dar locuiesc in Bucuresti.
    Iubesc si port unghiutele false de foarte multi ani insa, abia acum 3 ani de zile am avut ocazia sa trec de partea profesionistilor, cand am pus bazele firmei Tiger Nails.
    Locuiam in Austria cand mi-a fost oferita sansa de a aduce in Romania brandul Juliana Nails Austria. Dupa ce am facut un studiu de piata, am decis sa revin in Bucuresti si sa ma pun pe treaba - erau - si inca sunt - multe de facut! indragostit
    A urmat un training intensiv constand in toate cursurile posibile in cadrul Juliana Nails Austria, atat despre pus unghiute, cat si despre cunoasterea fiecaruia dintre cele aproximativ 2.000 produse existente in programul firmei mama.
    Cunostintele de nail art le-am obtinut in urma primelor cursuri organizate chiar de Tiger Nails, la care am participat si eu. Aceste cursuri de design m-au ajutat sa invat intr-un timp foarte scurt diverse tehnici si metode, insa de fiecare data cand am prins putin timp liber, am exersat.

    In prezent, imi impart tot timpul intre tot ce tine de firma, perfectionarea si largirea ofertei in distributia de produse, organizarea de cursuri si seminarii, participarea la targuri si expozitii, oferirea de suport tehnic, si muuuulte altele. Ce bine ar fi daca ziua ar fi mai lunga! zambet larg visez cu ochii desch

    Mai jos, va prezint si primul meu interviu. inrosit Eram atat de emotionata incat abia mai stiam cum sa vorbesc... lol!

    https://www.youtube.com/watch?v=BD19WixW_JQ


    Va pup, va doresc succes la unghiute si o zi minunata! flower

    Tina
    Tiger Nails


    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Tina2k.th


    woooww Tina esti o dulce...am vazut interviul foarte tare.Mai rar o fata asa frumoasa si de succes isi ``pierde`` timpul sa explice la toata lumea si sa raspunda la fel si fel de intrebari cu asa o rabdare.Succes in continuare!
    Sus In jos
    Samyra

    Samyra


    Numarul mesajelor : 6
    Data de inscriere : 10/06/2010
    Varsta : 38
    Localizare : Pitesti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 20:30

    Buna fetelor!

    Eu,cum am mai spus,ma numesc Samyra Fadil si sunt din Pitesti.Am 25 de ani si nu sunt nici pe departe asa frumoasa caa fetele de aici:oops:Profesia mea este de asistent medical generalist insa asa cum se intampla in general la noi nu prea am gasit de munca intr-un spital...nu am avut b ani de dat Wink.Acum un an m-am hotarat sa plec la munca in Italia in speranta ca voi strange ceva bani sa imi pot gasi un post in spital.Acolo am avut grija de batrani bolnav in special de Atzeimer...nu va doresc la nici una o asa experienta dar am avut multe si de invatat.Intr-una din zilele din Italia am vazut o reclama pe un post de teleshoping la un kit pentru aplicarea unghiilor cu gel Royal Lady.Nu stiu de ce dar nu am stat pe ganduri si mi l-am comandat si de atun ci ma chinui singura sa aplic unghii cat mai bine.Cel mai important pas a fost sa ma intorc in tara si sa incerc sa imi gasesc geluri care nu se cojesc,pentru ca acelea din kit nu erau bune de nimic.si uite asa abia acum de cand am luat legatura cu Tina si am inceput sa folosesc produsele de la tigernails (aproximativ 2 sapt) pot spune ca nu mai fac munca degeaba...adik pun unghiile si acolo raman.
    Cred ca v-am plictisit destul!
    Va multumesc ca existati si ca sunteti asa rabdatoare toate.
    Poza nu stiu sa pun ...am vazut ca este explicat si acest pas insa mai bine va scutesc ochii Smile)).

    Va pup pe toate si imi pare b ine de cunostinta Very Happy
    Sus In jos
    CristalDee

    CristalDee


    Numarul mesajelor : 62
    Data de inscriere : 25/04/2010
    Varsta : 34
    Localizare : cluj-napoca

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 21:46

    Buna!
    Sunt noua in ceea ce priveste discutiile de pe acest forum, insa pana acuma nu am indraznit sa intru in discutie, si sa arat ceea ce fac, sincer poate si din cauza ca imi era foarte frica de critici(desi de cele mai multe ori chiar e ff bine sa fii criticata , in mod constructiv).
    Numele meu este Andreea, cunostintele imi spun Deea, am 20 de anisori , studenta la o facultate destul de dificila, fizica, cluj-napoca.... Am observat inca din liceu o pasiune pentru unghii , pictura din oja pe atunci si, anul trecut am decis sa fac si baza pentru un design deosebit , adica sa aplic unghiute.Parintii mei m-au sustinut cat au putut si ei, si pentru asta le multumesc din suflet......insa cea mai mare satisfactie este ca majoritatea lucrusoarelor le-am procurat cu ajutorul muncii depuse cu mult drag....
    Recunosc nu a fost atat de usor pe cat parea, si pot sa spun ca nici acum nu e ff usor, e nevoie de multa implicare si pasiune in mod special.
    Relaxarea mea dupa scoala o reprezinta unghiutele!!!!
    Pe scurt , iubesc ceea ce fac, si fac din placere pentru mine si pentru fetele care se lasa pe mainile mele!
    Sunteti extraordinare fetelor! Bafta multttaaaaa si desigur imaginatie cat cuprinde!!!!
    Va multumesc ca primiti fetele noi cu atata caldura!
    Sus In jos
    Beky

    Beky


    Numarul mesajelor : 513
    Data de inscriere : 09/06/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 21:48

    Bine ai venit Samyra, speram sa te simti bine pe langa noi! Very Happy
    Sus In jos
    http://andrenails.blogspot.com/
    Aurys Aura

    Aurys Aura


    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 18/06/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 18 Iun - 0:59

    Buna tuturor...multumesc Coraliei pt invitatia de a ma alatura...admir la maxim tot ceea ce face...si inca ceva...faptul ca e atat de finuta si de draguta incat dupa atatea ore de munca..s-a sinchisit sa raspunda unei straine...si sa-mi multumeasca pt cuvintele de lauda...abia astept sa vad si alte poze facute de toate fetele de pe acest forum..va doresc multa bafta in ceea ce faceti...pupici racorosi de la Targu-Mures...AURA :*
    Sus In jos
    Beky

    Beky


    Numarul mesajelor : 513
    Data de inscriere : 09/06/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 18 Iun - 1:00

    Aurys Aura chiar aveam nevoie de acei pupici racorosi Very Happy Multumim si bine ai venit!
    Sus In jos
    http://andrenails.blogspot.com/
    Aurys Aura

    Aurys Aura


    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 18/06/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 18 Iun - 1:04

    merci Beky Wink
    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 18 Iun - 2:28

    Samyra si CristalDee si Aurys Aura,

    flower Bine ati venit printre noi! Ne bucuram sa facem cunostinta, si suntem incantate sa avem printre noi inca doua fete pasionate de unghiute!
    Va asteptam sa fiti cat mai active pe forum, atat cu intrebari cat si cu raspunsuri!
    Spor la unghiute si inspiratie maxima! sunny

    P.S. Samyra: inrosit Iti multumesc foarte mult pentru toate cuvintele frumoase! inrosit
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    Anushka

    Anushka


    Numarul mesajelor : 187
    Data de inscriere : 14/02/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Zarnesti,Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 18 Iun - 9:12

    Moderator_TigerNails a scris:
    Anushka a scris:
    Multumesc frumos inrosit

    imbratisare

    increzut Acuma ca te-am "prins", trebuie sa dai de baut! petrecere zambet subtil

    Cu prima ocazie cum veniti fetelor la bv si ne intalnim fac cinste :D cheers
    Sus In jos
    Lilishor

    Lilishor


    Numarul mesajelor : 280
    Data de inscriere : 10/04/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Galati

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 18 Iun - 12:11

    Samyra a scris:
    Moderator_TigerNails a scris:
    Buna fetele!

    Beky, felicitari si de aceasta data pentru initiativa! flower

    Numele meu este Florentina Oprea, - pe scurt, Tina.
    Am 27 de ani, sunt nascuta in Brasov, dar locuiesc in Bucuresti.
    Iubesc si port unghiutele false de foarte multi ani insa, abia acum 3 ani de zile am avut ocazia sa trec de partea profesionistilor, cand am pus bazele firmei Tiger Nails.
    Locuiam in Austria cand mi-a fost oferita sansa de a aduce in Romania brandul Juliana Nails Austria. Dupa ce am facut un studiu de piata, am decis sa revin in Bucuresti si sa ma pun pe treaba - erau - si inca sunt - multe de facut! indragostit
    A urmat un training intensiv constand in toate cursurile posibile in cadrul Juliana Nails Austria, atat despre pus unghiute, cat si despre cunoasterea fiecaruia dintre cele aproximativ 2.000 produse existente in programul firmei mama.
    Cunostintele de nail art le-am obtinut in urma primelor cursuri organizate chiar de Tiger Nails, la care am participat si eu. Aceste cursuri de design m-au ajutat sa invat intr-un timp foarte scurt diverse tehnici si metode, insa de fiecare data cand am prins putin timp liber, am exersat.

    In prezent, imi impart tot timpul intre tot ce tine de firma, perfectionarea si largirea ofertei in distributia de produse, organizarea de cursuri si seminarii, participarea la targuri si expozitii, oferirea de suport tehnic, si muuuulte altele. Ce bine ar fi daca ziua ar fi mai lunga! zambet larg visez cu ochii desch

    Mai jos, va prezint si primul meu interviu. inrosit Eram atat de emotionata incat abia mai stiam cum sa vorbesc... lol!

    https://www.youtube.com/watch?v=BD19WixW_JQ


    Va pup, va doresc succes la unghiute si o zi minunata! flower

    Tina
    Tiger Nails


    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Tina2k.th


    woooww Tina esti o dulce...am vazut interviul foarte tare.Mai rar o fata asa frumoasa si de succes isi ``pierde`` timpul sa explice la toata lumea si sa raspunda la fel si fel de intrebari cu asa o rabdare.Succes in continuare!

    eu acum te-am vazut :D superbooooo
    Sus In jos
    elkana30

    elkana30


    Numarul mesajelor : 173
    Data de inscriere : 14/02/2010
    Varsta : 44
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 EmptyVin 18 Iun - 23:44

    BRAVO!!!FELICITARI TINA!!! aplauze
    ESTI O FEMEIE TARE DEZGHETATA SI CURAJOASA!!!
    MULTE S-AR PIERDE SA DEA INTERVIU..EU CEL PUTIN SINT TIMIDA DE FEL... nu vreau sa vad
    PLUS CA ESTI O DULCICA DE FATA!!!BRAVO TIE PENTRU CURAJ,SHI MULT SUCCES IN CONTINUARE!
    VA TRIMIT SHI EU O POZICA.
    SINT DIN BRASOV!AM 31 ANI ,O FETITA DULCE ,SI LUCREZ UNGHIUTE DIN PASIUNE!
    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Picture231m

    Uploaded with ImageShack.us
    ...IMPREUNA CU IUBITUL MEU!! indragostit
    Sus In jos
    Continut sponsorizat





    Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 3 Empty

    Sus In jos
     
    Sa facem cunostinta!
    Sus 
    Pagina 3 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul
     Subiecte similare
    -
    » Sa facem cunostinta!

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    ***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
    Mergi direct la: