***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ultimele achizitii pentru unghiute!

In jos 
+61
adrianamagda
Al3xandra
Manichiura Andra
Deea4baby
alexnails
OaOa
cristina3089
Carmen3
ofra haza
gabriela89
monicy
Oana_
magdici
ema_clau
mirunatica
Maria22
Lidia.
mihagache
bybyanca
marymariana
oanatanase
mariapopa
Sara
manichiura_2010
Mari
cristinica_papusica
lalagabi
blondynails
raluca.ralook
blueyes
adinutza4u
Manichiura Arad
luminitache
dienutza
CristalDee
dany_nails
roxybarbu
raluca is
crisuliciu
Lilishor
Moderator_iulia_vero
Moderator_TigerNails
woozy
emaema2008
Ariadnan Nails
valma
gege_jeje
Tushky
Andreea S.
magic nails
unghiifalseploiesti
G.D.
Anushka
antonia_simpf
elkana30
Admin_Coralia
clarissa
Maria D.
claudia
aurita87
Beky
65 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptySam 4 Sept - 12:00

Ultima mea achizitie este o gentuta fff dragalasa, roz si foarte practica, un gel color neon pink si pensula pentru one stroke care e fenomenala pe langa ce am incercat pana acum.

Gentuta o iubesc muuult indragostit Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Albumunghii066




Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Albumunghii064

Uploaded with ImageShack.us

Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyDum 5 Sept - 1:54

Super gentuta :D cu cat si de unde?
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyDum 5 Sept - 12:14

De la Tiger Nails, dar nu mai stiu exact cati banuti ca mi-am luat mai multe, intreab-o pe Tina te rog, asta in cazul in care mai are si nu am luat-o eu pe ultima :'':
Sus In jos
raluca is

raluca is


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/02/2010

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 6 Sept - 2:08

buna Tushky in legatura cu superbele produse pe care le'ai achizitionat de pe e-bay. unde ti'au venit coletele? as dori mai multe detalii daca esti amabila. te pup
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 6 Sept - 2:21

raluca is a scris:
buna Tushky in legatura cu superbele produse pe care le'ai achizitionat de pe e-bay. unde ti'au venit coletele? as dori mai multe detalii daca esti amabila. te pup

Buna Raluca!

Coletele au venit la vama. Ce detalii ai mai dori? Very Happy
Sus In jos
raluca is

raluca is


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/02/2010

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 6 Sept - 9:27

Eu sunt din iasi, de unde tre sa ridic coletul? daca imi fac card raiffeisen e ok? nu prea stiu cum sa comand...iti multu pt raspuns te pup
Sus In jos
raluca is

raluca is


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/02/2010

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 6 Sept - 9:45

Si, ma anunta cand aj coletul??? Razz ms
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 6 Sept - 11:03

raluca is a scris:
Eu sunt din iasi, de unde tre sa ridic coletul? daca imi fac card raiffeisen e ok? nu prea stiu cum sa comand...iti multu pt raspuns te pup

Dap e ok Reiffeisen-ul.
Coletul o sa-l primesti la Vama(Posta) din Iasi probabil.
Nu stiu exact, dar asa presupun. Oricum, primesti instiintare si te anunta unde sa mergi.
Daca ai colete cu valoarea mai mare de 10euro, o sa trebuiasca sa platesti TVA pt ele atunci cand le ridici.
Sus In jos
raluca is

raluca is


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/02/2010

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 6 Sept - 15:00

iti multumesc:*
Sus In jos
luminitache

luminitache


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 6 Sept - 22:24

Pun si e prima mea poza......cu ultimele mele achizitii, de la Tina, of course:un set de vopsele acrilice...toata gama!Asa, k sa nu mai am scuza dak nu imi ies modelele.... :> ...sper sa ma descurc, k alaturi de Tina mi-a iesit ceva ce se poate numi pictura, singurik insa...
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Dsc00197n

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
http://www.unghiitehnicecluj.ro
crisuliciu

crisuliciu


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 05/12/2009

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 18 Oct - 6:24

ce frumoase sunt:X gentuta imi place maxim:D
Sus In jos
Manichiura Arad

Manichiura Arad


Numarul mesajelor : 102
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 35
Localizare : Arad, Str. Gladiolelor Nr: 29

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMar 19 Oct - 2:00

Sunt superbe shi foarte diversificata gama de culori
Sus In jos
http://nailartdesign.hi5.com
Vizitato
Vizitator




Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 1 Noi - 13:57

URL=http://img834.imageshack.us
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 1 Noi - 13:58

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Img4135j

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 1 Noi - 14:02

in sfarsit am venit si eu cu o poza cu ultimele achizitii de care sunt foarte mandra indragostit batonasele fimo (100 la numar) un gel "hot pink" care e foarte hot indragostit 2 prafuri foarte fine neon si inca 2 cu sclipici Smile o pensula cu capac, patru vopsele acrirlice si cosuletul pe care stau, dar nu se vede f bine
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 8 Noi - 4:12

De unde ti-ai luat prafurile si sclipiciul si cu cat?
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Vizitato
Vizitator




Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyLun 8 Noi - 9:48

salut Beky,

le-am luat din tm , din mall, au fost 6 lei fiecare, si batoanele fino au fost 12,90 euro
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 24 Noi - 9:34

Ultima mea achizitie, mai degraba cadoul de ziua mea este INCA o lampa uv. Iupiiii, am doua lampi uv Surprised Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
adinutza4u




Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 14/02/2010

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 24 Noi - 10:22

[quote="Vizitato"]salut Beky,

le-am luat din tm , din mall, au fost 6 lei fiecare, si batsoanele fino au fost 12,90 euro[/quote

salut,
de unde din mall de la tm...de la mag cu professionals ai luat sclipiciul si prafurile?
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 24 Noi - 12:15

[quote="adinutza4u"]
Vizitato a scris:
salut Beky,

le-am luat din tm , din mall, au fost 6 lei fiecare, si batsoanele fino au fost 12,90 euro[/quote

salut,
de unde din mall de la tm...de la mag cu professionals ai luat sclipiciul si prafurile?


salut...raspund eu pt ca si eu prafurile astea, sunt de la mag de vis a vis de barul suspendat, langa samsonite

erau la reducere, la inceput erau 10 lei apoi le-au facut 6 lei
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 9 Feb - 9:10

sa va prezint si ultimele mele achizitii in materie de unghiuzte , geluri colorate si sclipiciiii

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Picture002xe



Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Picture011l



Va pooop

flower
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
blondynails




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 16/11/2010

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 9 Feb - 10:08

Buna raluca,
de la ce firma sunt aceste geluri si scipliciuri?
si pret?


ms.
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 9 Feb - 13:09

De la nailshop blondy. Sunt sooper. Geluri colorate ca la ei pe site nu am gasit mai nicaieri, au f multe nuante ,pretul e accesibil si sunt f bune.Sunt destul de pigmentatesi se usuca si bn la lampa. Si tot la ei pe site mai gasesti si de la NailStar,sunt putin mai ieftine dar sunt bune. Ti le recomand. Daca o sa incerci sa ma anunti dak ai fost multumita. Si cei de acolo sunt f promti, in max 2 zile primesti comanda. TE pooop Razz
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 9 Feb - 13:18

Uite,in poza asta se vad mai bine culorile.
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Dsc00003mb

Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
lalagabi




Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 34
Localizare : vaslui

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 16 Feb - 2:30

de unde ti-ai luat fotodisign si cat ai dat pe ele?
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 16 Feb - 5:02

lalagabi a scris:
de unde ti-ai luat fotodisign si cat ai dat pe ele?


CE ANUME? Idea
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
lalagabi




Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 13/04/2010
Varsta : 34
Localizare : vaslui

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 16 Feb - 5:17

raluca.ralook a scris:
lalagabi a scris:
de unde ti-ai luat fotodisign si cat ai dat pe ele?


CE ANUME? Idea
lilishor si-a cumparat fotodesign si vreau sa stiu de unde le-a luat ,a pus niste poze in urma cu 2 pag, sunt niste stikere carese pun in gel si zici ca sunt pictate de tine,imi poti da mai multe informatii lili
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyJoi 17 Feb - 12:29

lalagabi a scris:
raluca.ralook a scris:
lalagabi a scris:
de unde ti-ai luat fotodisign si cat ai dat pe ele?


CE ANUME? Idea
lilishor si-a cumparat fotodesign si vreau sa stiu de unde le-a luat ,a pus niste poze in urma cu 2 pag, sunt niste stikere carese pun in gel si zici ca sunt pictate de tine,imi poti da mai multe informatii lili

Lili, le-a cumparat din Chisinau.
Sus In jos
cristinica_papusica

cristinica_papusica


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMar 1 Mar - 9:45

buna fetelor vreau sa va arat si eu primele mele achizitii in materii de unghiute sarut
Sus In jos
cristinica_papusica

cristinica_papusica


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMar 1 Mar - 9:48

nu reusesc deloc sa pun pozele nervos
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMar 1 Mar - 12:26

cristinica_papusica a scris:
nu reusesc deloc sa pun pozele nervos

intra pe topicul, cum postez imagini, e destul de simplu, o colega explica exact pasii.
Sus In jos
Mari

Mari


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 06/12/2010
Varsta : 62
Localizare : Aiud

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMar 1 Mar - 12:30

Sus In jos
cristinica_papusica

cristinica_papusica


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 2 Mar - 5:28

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Dsc03551d

Sus In jos
cristinica_papusica

cristinica_papusica


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 2 Mar - 5:29

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Dsc03550
Sus In jos
cristinica_papusica

cristinica_papusica


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 2 Mar - 5:30

multumesc fetele pentru ajutor
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMar 8 Mar - 6:22

acestea sunt ultimele achizitii ale mele, abia azi dimineata au ajuns. Sunt foarte incantata de ele !

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Img0724z



Sus In jos
Sara




Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 02/09/2010
Varsta : 42

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMar 8 Mar - 7:54

Manichiura_2010, sa le folosesti cu mult spor. Si mie imi place la nebunie Extreme French-ul de la IBD. Pe celelalte nu le-am incercat. Cum folosesti Pink Builder gel? Doar pe patul unghiei sau pe toata unghia?
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMar 8 Mar - 13:21

Sara a scris:
Manichiura_2010, sa le folosesti cu mult spor. Si mie imi place la nebunie Extreme French-ul de la IBD. Pe celelalte nu le-am incercat. Cum folosesti Pink Builder gel? Doar pe patul unghiei sau pe toata unghia?
ul


multumesc Sara, gelul builder il aplic pe toata unghia, iar pt a prelungii patul unghial folosesc diferite nuante de cover. Extreme French e gelul perfect pt frech, zic eu Smile
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMar 8 Mar - 13:35

manichiura_2010 a scris:
acestea sunt ultimele achizitii ale mele, abia azi dimineata au ajuns. Sunt foarte incantata de ele !

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Img0724z




hmmm....super tare ....trebuie sa imi iau si eu inca un gel..ca e cam gata Sad
imi plac mult fimo, de unde le-ai luat ?

Sus In jos
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 9 Mar - 0:32

[quote="manichiura_2010"]acestea sunt ultimele achizitii ale mele, abia azi dimineata au ajuns. Sunt foarte incantata de ele !

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Img0724z



mai am si eu un gel de la ibd, il folosesc la fetele care au probleme. desi nu sunt fanul ibd-ului cred k o sa-mi mai 1-2 geluri zambet larg
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 9 Mar - 12:59

ultimele achizitii ale mele Smile, am uitat sa pozez si 2 pensule una de gel si una de acril.[img][/img]Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Produse001

Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyMier 9 Mar - 13:15

waw ,Iulia_Vero, ce faci cu atatea tuburi cu pilici si ...ulei de cuticule , sau ce-o fii el ? chestia aia roz Razz ?
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyJoi 10 Mar - 8:14

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Dscf4981f


Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Dscf4986r

Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyJoi 10 Mar - 12:53

[quote="aurita87"]
manichiura_2010 a scris:
acestea sunt ultimele achizitii ale mele, abia azi dimineata au ajuns. Sunt foarte incantata de ele !

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Img0724z



mai am si eu un gel de la ibd, il folosesc la fetele care au probleme. desi nu sunt fanul ibd-ului cred k o sa-mi mai 1-2 geluri zambet larg


de la SC MANIPROD.SRL SUNT CELE MAI IEFTINE DIN ROMANIA...CU MULT SUB PRETUL REPREZENTANTEI DE LA NOI
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyDum 13 Mar - 1:21

manichiura_2010 a scris:
waw ,Iulia_Vero, ce faci cu atatea tuburi cu pilici si ...ulei de cuticule , sau ce-o fii el ? chestia aia roz Razz ?

Au fost cadouri de martisor pentru clientele vechi si fidele (uleiurile) si lipiciul pentru cele ""obraznice"" si isi pocnesc unghiile, oricum lipiciul e mai ieftin Smile) Mie mi-ar place sa primesc ceva cadou cand sunt clienta veche sunny .
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyDum 13 Mar - 6:27

Eu cam asta mi-am achizitionat de la Tina:

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 S6300031
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyDum 13 Mar - 8:02

Si comanda mea de la Tina.. Very Happy
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Dscf4973sn

Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyDum 13 Mar - 8:16

raluca.ralook a scris:
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Dscf4981f


Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Dscf4986r


imi place f mult gelul mov, de unde l-ai luat ?
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyDum 13 Mar - 8:17

blueyes a scris:
raluca.ralook a scris:
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Dscf4981f


Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Dscf4986r


imi place f mult gelul mov, de unde l-ai luat ?

movul de sus..ma roz, mov-cyclame
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 EmptyDum 13 Mar - 8:46

le-am luat de la o tipa de pe net care face si ea unghii si mai nou aduce si prod de unghii.e 20 lei cutiutza da sunt f bune. le-an incercat. Daca ai nevoie iti dau id ei Very Happy
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Continut sponsorizat





Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Ultimele achizitii pentru unghiute!
Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ce unghiute port acum?
» cum se fac florile acelea dragute?
» Noutati Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: Nail Art-
Mergi direct la: