***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ultimele achizitii pentru unghiute!

In jos 
+61
adrianamagda
Al3xandra
Manichiura Andra
Deea4baby
alexnails
OaOa
cristina3089
Carmen3
ofra haza
gabriela89
monicy
Oana_
magdici
ema_clau
mirunatica
Maria22
Lidia.
mihagache
bybyanca
marymariana
oanatanase
mariapopa
Sara
manichiura_2010
Mari
cristinica_papusica
lalagabi
blondynails
raluca.ralook
blueyes
adinutza4u
Manichiura Arad
luminitache
dienutza
CristalDee
dany_nails
roxybarbu
raluca is
crisuliciu
Lilishor
Moderator_iulia_vero
Moderator_TigerNails
woozy
emaema2008
Ariadnan Nails
valma
gege_jeje
Tushky
Andreea S.
magic nails
unghiifalseploiesti
G.D.
Anushka
antonia_simpf
elkana30
Admin_Coralia
clarissa
Maria D.
claudia
aurita87
Beky
65 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Oana_

Oana_


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 38

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 15 Iun - 5:15

Gelac-urile sunt ultimele noutati in materie de manichiura cu gel, adica incorporeaza oja in gel (se usuca la lampa in maxim 2 minute si se sterge cu remover special foarte usor, deci nu mai ai nevoie de pilire, care subtiaza unghia)

Gelac-ul a ararut prima data la IBD, anul trecut, apoi a ararut si la cei de la Nail System International,
din noiembrie anul trecut sunt disponibile si la Jolifin in 68 de nuante- metalice, glitter, sidef, neon....


o zi minunata !
Sus In jos
Oana_

Oana_


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 38

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 15 Iun - 5:18

PS : pt gelac ai nevoie de o baza, apoi gelac si lampa, nu este obligatoriu si finish gel, poti aplica top coat pentru proctectia unghiei

gelacul se pastreaza pe unghii in jur de 3 saptamani.
Sus In jos
monicy




Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 26/07/2010

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 15 Iun - 10:55

Oana_ a scris:
Gelac-urile sunt ultimele noutati in materie de manichiura cu gel, adica incorporeaza oja in gel (se usuca la lampa in maxim 2 minute si se sterge cu remover special foarte usor, deci nu mai ai nevoie de pilire, care subtiaza unghia)
!

acetona normala nu e buna pt a da jos gelac-ul?
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 15 Iun - 12:02

raluca.ralook a scris:
ptr. ce e diamond shine? ptr. sigilat? poti posta o poza separat ? ms Cora. si sa te bucuri de noile achizitii. Razz

Raluca, Diamond Shine sunt paiete cu sclipici. Nu stiu cum sa iti explic. Imi pare rau ca nu am avut o lumina mai buna, sa iti arat cat sunt de spectculoase. Am sa postez o poza, dar crede-ma ca in realitate este mult mai frumos efectul dat de Diamond Shine.

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Diamon10
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
gabriela89

gabriela89


Numarul mesajelor : 229
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 15 Iun - 12:14

Tina cand va posta pe site noile produse?! Am inteles ca au si ceva cover nou... Very Happy
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 15 Iun - 12:34

Beky a scris:
Cora sunt super! Cred ca e topicul meu preferat Very Happy

Acum cateva intrebari:

1. Ce produse noi au mai aparut? Stiu ca ne-a povestit Tina odata, dar nu am retinut si pe site nu sunt inca.

2. Cum sunt gelurile lac? Ce nuante si cam cat rezista pe unghii? Operatiunea ar fi aceeasi ca la geluri normale? bonding + gel lac + finish ? Nu cred, nu?

3. Pt ce atatea uleiuri? Very Happy Eu am unul si ma ajunge o tona de timp Smile)

4. Ce e acela diamond shine si de ce il adora lumea ? Smile

5. A aparut noul catalog ?

Vrem sa stim si noi noutatileee Very Happy

Pusicuti! bounce

:D Normal ca iti place topicul, ca doar tu l-ai deschis zambet subtil

Haide sa incep sa iti raspund la intrebari:

1. Pai cred ca produsele noi cel mai bine ti le spune Tina. Iti pot spune ce mi-am luat eu nou de la Tiger: am aquarelele White Nights indragostit indragostit indragostit , Camouflage Gel Pink, Natural si Beige, Diamond Shine, Gel Lac, bufferele pila si un rondel cu pietricele foarte simpatice. :D

2. Gelurile lac sunt de asemenea produse noi la Tiger Nails si sunt varianta cea mai buna pt clientele care vor o manichiura care sa para cat mai naturala care sa dureze pana la 3 saptamani. Sunt usor de dat jos (se indeparteaza ca si acrilul), ceea ce inseamna ca iti scurtezi timpul la clientele care doresc o manichiura rapida. Smile Nuantele sunt multe, personal imi place Gel Lack Ferarri indragostit L-am pus ieri la o clienta si a plecat EXTREM de multumita, pentru ca a cautat foarte mult aceasta culoare si nu o gasea niciunde. Smile

Se aplica asa:

- se pregateste unghia ca si la aplicarea normala a gelului (degresare, cuticule, pilire usoara si primer)
- se aplica Gel Lac Base & Top (un strat sau doua)
- Gel Lac colorat
- Gel lac Base & Top
- degresare

3. Uleiurile de cuticule le mai ofer cadou si clientelor sau am care isi cumpara ele. Daca tot am fost acolo, am decis sa iau mai multe :D

4. Diamond Shine este adorat de la prima vedere. Stiu ca Tina nu a apucat inca sa le puna pe site, dar probabil va face acest lucru in curand. Am postat o poza mai sus, dar adevarul e ca trebuie sa il vezi cu ochii tai ca sa iti dai seama cat e de deosebit.

5. Noul catalog nu a aparut inca oftat Si noi il asteptam cu nerabdare. Probabil va mai dura o luna-doua. Sad

Pentru noutati, cel mai bine o tregeti pe Tina de manecuta zambet subtil


Va pup si va doresc o zi minunata! flower flower flower


Ultima editare efectuata de catre Admin_Coralia in Mier 15 Iun - 12:36, editata de 1 ori
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 15 Iun - 12:35

gabriela89 a scris:
Tina cand va posta pe site noile produse?! Am inteles ca au si ceva cover nou... Very Happy

Smile) Am spus sa o trageti putin de manecuta fluier

Da, au 3 geluri Camouflage noi: Natural, Beige si Pink. Le va posta cat de curand. Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
ofra haza




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 25/02/2011

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyJoi 16 Iun - 1:43

daca ai stii de cnd caut eu paiete asa ..amestecate cu sclipici!!...

Admin_Coralia a scris:
gabriela89 a scris:
Tina cand va posta pe site noile produse?! Am inteles ca au si ceva cover nou... Very Happy

Smile) Am spus sa o trageti putin de manecuta fluier

Da, au 3 geluri Camouflage noi: Natural, Beige si Pink. Le va posta cat de curand. Smile
Sus In jos
Carmen3




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 16/06/2011
Localizare : galati

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyJoi 16 Iun - 1:56

Sus In jos
Oana_

Oana_


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 38

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyJoi 16 Iun - 5:08

monicy a scris:
Oana_ a scris:
Gelac-urile sunt ultimele noutati in materie de manichiura cu gel, adica incorporeaza oja in gel (se usuca la lampa in maxim 2 minute si se sterge cu remover special foarte usor, deci nu mai ai nevoie de pilire, care subtiaza unghia)
!

acetona normala nu e buna pt a da jos gelac-ul?


nu, din pacate nu e buna....solutia de indepartat gelac-ul este un remover special !
Sus In jos
cristina3089

cristina3089


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 24/04/2011

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyJoi 16 Iun - 9:37

Carmen3 a scris:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002471859904&sk=photos
de unde ai luat gelurile?
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyJoi 16 Iun - 16:24

ofra haza a scris:
daca ai stii de cnd caut eu paiete asa ..amestecate cu sclipici!!...

Admin_Coralia a scris:
gabriela89 a scris:
Tina cand va posta pe site noile produse?! Am inteles ca au si ceva cover nou... Very Happy

Smile) Am spus sa o trageti putin de manecuta fluier

Da, au 3 geluri Camouflage noi: Natural, Beige si Pink. Le va posta cat de curand. Smile

Pai nu le-ai vazut la curs? Erau pe masa la Monique. La cursul Inlay / Ontop le-am si folosit in combinatie cu gelurile colorate Smile Pacat ca nu ai fost si la acel curs Sad
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
ofra haza




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 25/02/2011

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyVin 17 Iun - 12:32

Admin_Coralia a scris:
ofra haza a scris:
daca ai stii de cnd caut eu paiete asa ..amestecate cu sclipici!!...

Admin_Coralia a scris:
gabriela89 a scris:
Tina cand va posta pe site noile produse?! Am inteles ca au si ceva cover nou... Very Happy

Smile) Am spus sa o trageti putin de manecuta fluier

Da, au 3 geluri Camouflage noi: Natural, Beige si Pink. Le va posta cat de curand. Smile

Pai nu le-ai vazut la curs? Erau pe masa la Monique. La cursul Inlay / Ontop le-am si folosit in combinatie cu gelurile colorate Smile Pacat ca nu ai fost si la acel curs Sad

N-am vazut..k is cam kiorlis...dar cu siguranta o voi intreba pe Tina daca mai are si cnd pot sa iau. Mi se par extraordinare.
Sus In jos
OaOa




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 27/06/2011

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyLun 27 Iun - 13:27

buna! am si eu o intrebare. de unde imi pot lua din timisoara set de culori acrylice de la polycolor dar la tubulete nu la borcan. am cautat nu gluma dar nu am gasit. miam luat ceva culori dar nu sunt multumita nu pot face modele florale cu ele deoarece cand pun pe pensula 2 colori nu mi se imbina bine pe unghile si arata urat. eu tind sa cred ca nu sunt bune culorile...sau pensula : :-??
Sus In jos
alexnails

alexnails


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 18/02/2011
Localizare : timisoara

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyLun 27 Iun - 15:21

OaOa a scris:
buna! am si eu o intrebare. de unde imi pot lua din timisoara set de culori acrylice de la polycolor dar la tubulete nu la borcan. am cautat nu gluma dar nu am gasit. miam luat ceva culori dar nu sunt multumita nu pot face modele florale cu ele deoarece cand pun pe pensula 2 colori nu mi se imbina bine pe unghile si arata urat. eu tind sa cred ca nu sunt bune culorile...sau pensula : :-??
buna, eu imi cumpar culorile acrylice de la un magazin din marasti, daca stii unde e topline, inainte de ei este o statie de autobuz, si pe langa statie se face o straduta, acolo este un magazin numai cu culori, pensule,etc, poti cere acolo sfaturi
Sus In jos
http://alexnail.eu
cristina3089

cristina3089


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 24/04/2011

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyVin 1 Iul - 3:44

nu e cine stie ce pila super profesionala dar eu sunt foarte multumita de ea:D
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Dscn4214u

Sus In jos
alexnails

alexnails


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 18/02/2011
Localizare : timisoara

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptySam 2 Iul - 2:39

cristina3089 a scris:
nu e cine stie ce pila super profesionala dar eu sunt foarte multumita de ea:D
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Dscn4214u

si eu am de vanzare pila exact asa la 100lei, dar eu sincer nu pot lucra cu ea, eu am una cu 35.000rotatii pe care o ador, cu aceasta nu pot da acrylul jos,la gel insa merge ok.
Sus In jos
http://alexnail.eu
Maria D.

Maria D.


Numarul mesajelor : 202
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMar 19 Iul - 14:11

De la ultimul curs la care am fost - cu campioana Ujvari Barbara - mi-am achizitionat 4 pensule de la CN :

  • Pensula Barbara 2

  • Pensula P

  • Pensula Acryl mini 3D

  • Pensula Acryl no.8


Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 1407201144741


sunt absolut incantata de ele - calitatea este exceptionala
nu obijuiesc sa fac astfel de postari - dar aceste pensule merita laude Smile) ma fac sa ma simt in al-9-lea cer (sper sa nu par disperata) Twisted Evil voi posta in sectiunea potrivita niste imagini cu modelele pe care le-am realizat cu aceste pensule :D
Sus In jos
http://shiny-nails.blogspot.com
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 20 Iul - 0:27

Maria D , cu pensula barbara 2 poti face si liniutze subtiri? e ca si o pensula kolinsky 0?
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Maria D.

Maria D.


Numarul mesajelor : 202
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 20 Iul - 7:19

Da, cred ca este ca un kolinsky no.0 sau poate 00. Cu siguranta traseaza linii subtiri indragostit
Sus In jos
http://shiny-nails.blogspot.com
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 20 Iul - 7:47

multumesccc Very Happy
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Deea4baby




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 03/08/2011

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 3 Aug - 4:23

Buna fetelor,sunt noua pe forum,nu prea stiu cum sta treaba,vreau sa va intreb de stamilute,daca folositi,si daca sunt bune,ma refer la cele de la Konad,originalele.Am vazut ca si cei de la SNC au un astfel de set,insa pare cam accesibil la pret,nustiu daca chiar sunt originale produsele din setul respectiv Very Happy
Sus In jos
ema_clau

ema_clau


Numarul mesajelor : 111
Data de inscriere : 13/02/2010
Varsta : 34
Localizare : arad

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyJoi 4 Aug - 23:59

Buna ,Deea4baby, eu mi-am comandat ceva produse de la SNC(sclipici,oje) si tin sa spun k sunt foarte proaste.Tot asa si pe mine m-a atras pretul!Si daca comanzi de la ei si vrei sa faci retur k nu esti multumita de produse,nu ai nici o adresa la care sa trimiti si in plus de aia le-am trimis vreo 4 mail-uri sa imi dea o adresa buna,pt k imi dadeau tot adrese din germania sau nu imi raspundeau deloc!eu zic sa ai grija cu ei !
Sus In jos
Manichiura Andra

Manichiura Andra


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 28
Localizare : vaslui

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyLun 8 Aug - 7:07

Buna fetele !
Mi-am luat stampilute de la Konad si oja speciala pentru stampilute si am o problema Sad ...... aplic oja rad si cand pun stampila oja nu se mai prinde de stampila iar daca pun degetul iese forma perfecta pe deget....ce poate fi?Poate fii stampila de vina?
Multumesc !
Pupici
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyLun 8 Aug - 11:06

Manichiura Andra a scris:
Buna fetele !
Mi-am luat stampilute de la Konad si oja speciala pentru stampilute si am o problema Sad ...... aplic oja rad si cand pun stampila oja nu se mai prinde de stampila iar daca pun degetul iese forma perfecta pe deget....ce poate fi?Poate fii stampila de vina?
Multumesc !
Pupici

Buna Andra!

Poate ca trece prea mult timp pana ajungi sa iei cu stampila de pe sablon si atunci se usuca oja. Incearca sa realizezi fiecare pas mai repede, astfel incat oja sa fie inca uda cand treci cu stampila peste model si, de asemenea, apasa bine pe stampila.
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Al3xandra

Al3xandra


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyDum 16 Oct - 4:07

Buna fetelor!postez si eu o poza cu ultima mea achizitie si anume freza electrica Smile
Sunt foarte incantata de ea si nici nu a fost mult.Va doresc o zi frumoasa!


Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Dsc08344h

Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyLun 17 Oct - 20:57

Al3xandra a scris:
Buna fetelor!postez si eu o poza cu ultima mea achizitie si anume freza electrica Smile
Sunt foarte incantata de ea si nici nu a fost mult.Va doresc o zi frumoasa!


Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Dsc08344h

Buna Al3xandra,

Te rog sa imi trimiti un mesaj privt cu link-ul de unde ai cumparat setul de 30 buc de capete de freza.
Multumesc!
Sus In jos
Oana_

Oana_


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 38

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMar 18 Oct - 0:02

Adrianamagda.....ti-am trimis un mesaj privat !
Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMar 18 Oct - 0:38

Oana_ a scris:
Adrianamagda.....ti-am trimis un mesaj privat !
Ti-am raspuns la mesaj, Oana
Sus In jos
ramo_cky

ramo_cky


Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 09/10/2011
Varsta : 36
Localizare : iasi

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMar 18 Oct - 1:34

ultimele mele achizitii...

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117110001
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117120001Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117130001
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117140001
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117150001
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117160001
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMier 19 Oct - 11:53

ramo_cky a scris:
ultimele mele achizitii...

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117110001
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117120001Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117130001
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117140001
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117150001
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 P16101117160001

Ramo, te rog sa incerci sa mai pui inca o data pozele pe imageshack Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Moon

Moon


Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 29/01/2010
Varsta : 34
Localizare : Constanta

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyJoi 12 Ian - 5:21

Salutare tuturor!
Dupa o lunga absenta , m-am decis sa revin iarasi la unghiute, si chiar astazi am primit noile mele jucarii bounce indragostit . A durat ceva timp dar a meritat din plin asteptarea pentru niste investitii mai serioase . cheers
Revin maine cu poze, acum ma duc sa ma joc Very Happy
Spor la unghiute tuturor !!
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptySam 14 Ian - 8:57

Bine ai revenit Andra cheers

Te asteptam cu poze, ca ne-ai facut tare curioase nerabdator/emotionat zambet larg
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
madutza

madutza


Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 28/01/2012
Varsta : 39
Localizare : bucuresti

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMar 31 Ian - 13:12

buna! a mai folosit cineva culorile acrilice de la diamod? tocmai ce le-am achizitionat si m-am pus pe treaba dar ce sa zic ori nu sunt eu in stare ori ele nu sunt bune? sunt oarecum transparente nu au pigmentulfoarte tare ,cred ca asta este problema....daca a mai folosit cineva sa-mi spuneti si mie sa nu mor proasta si sa-mi cumpar altele eventual tiger nails daca sunt mai bune?multumesc anticipat ptr raspuns
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyJoi 2 Feb - 14:04

madutza a scris:
buna! a mai folosit cineva culorile acrilice de la diamod? tocmai ce le-am achizitionat si m-am pus pe treaba dar ce sa zic ori nu sunt eu in stare ori ele nu sunt bune? sunt oarecum transparente nu au pigmentulfoarte tare ,cred ca asta este problema....daca a mai folosit cineva sa-mi spuneti si mie sa nu mor proasta si sa-mi cumpar altele eventual tiger nails daca sunt mai bune?multumesc anticipat ptr raspuns

Madalina, eu am incercat mai demult o vopsea de la Diamond si, dupa cum ai spus si tu, am constatat ca nu au pigmentul bun. Iti recomand vopselele de la Tiger Nails si de la Get Nails. Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
madutza

madutza


Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 28/01/2012
Varsta : 39
Localizare : bucuresti

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyVin 3 Feb - 3:32

intre timp am comandat policolor, am citi sfaturile voastre si am ajuns la concluzia ca si acelea sunt bune. multumesc de raspuns Coralia
Sus In jos
luminita851




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 27/07/2010

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptyMar 14 Feb - 13:43

[

Buna...am vazut in pozele tale aquarelele whith nights...de unde le-as putea achizitiona? Am intrat pe Tiger nails...dar nu sunt acolo...Merci frumos
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 EmptySam 25 Feb - 5:32

luminita851 a scris:
[

Buna...am vazut in pozele tale aquarelele whith nights...de unde le-as putea achizitiona? Am intrat pe Tiger nails...dar nu sunt acolo...Merci frumos


Buna. am si eu acuarelele ''White Nights'' , le-am luat de la Tiger Nails si le gasesti si pe pagina lor intre timp. Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Ultimele achizitii pentru unghiute!
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Subiecte similare
-
» Ce unghiute port acum?
» cum se fac florile acelea dragute?
» Noutati Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: Nail Art-
Mergi direct la: