***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
marci de produse pentru gel - Pagina 14 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * marci de produse pentru gel - Pagina 14 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 marci de produse pentru gel

In jos 
+127
emilias
KoraCorina
lauraloredana
data_d1
kyka
misea1989
Anda luz
cristina d
roxy_poxxy
Baby94
Smileee
Airad
antonia_simpf
simo
ramo_cky
OaOa
maggix
ella
vmarya
magdici
mariapopa
cristtina
Deianira
aniela
mirunatica
myo_blondutza
lily
laly_laura
BeautyC
simonaburciu
irink_3days
adrianamagda
nickipiki
reguli
LddyFash
mary17_mm
alexnails
Petrina
bic
dydav
lalagabi
madallyna
unghiidepoveste
oanatanase
cristinica_papusica
Andreea2011brasov
spynetchick
unghii false
cuta
stefynails
laura nails
claudela
Ankaaa15
andreeanails
Adina91
monicy
dany_nails
Sara
blueyes
mmicutsa_eu
shining_nails
CristalDee
raluca.ralook
Cerasela-Bianca
ramona_c
Laryssa
ingridutza
myanails
reinita
Diva
Manichiura Arad
DeEa Nails
maya_bv
raluka.nails
corina_rend
lavy_p
cornelia
andandreea
MaRiA_
lory888
vickulea1
Anushka
Laru
ioaNAils
luminitache
G.D.
gabriela89
maddy
unghiutzegel
sane4ka
elymatiut
lavy85
geany
valma
mery
lida
Moderator_TigerNails
Bianca
ally.vs
elkana30
anisa
beautyx
woozy
andra_b
Tushky
tayssa
Ariadnan Nails
Moderator_iulia_vero
alekusta
Lilishor
th3odora
ema_clau
Andreea S.
oana.marcu
gege_jeje
sonia44ro
Guesswho
roxybarbu
daniela
Beky
newnailsbrasov
raluca is
Elisza Nails
magic nails
Maria D.
aurita87
Admin_Coralia
131 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorMesaj
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyDum 27 Noi - 1:47

Un gel de finish frumos (ultimul gel care se utilizeaza), pe care l-am descoperit de curand impreuna cu Anda, este gelul de la GetNails, care este si f ieftin....cat despre diferenta intre camuflaj si constructie....e destul de simplu: cu gelul camuflaj acoperi diferite probl ale unghiei si se utilizeaza dupa stratul de baza (de obicei), iar gelul de constructie vine ca si urmator strat....nu stiu sa-ti spun chiar f bine, dar parca sunt geluri camuflaj cu care poti face constructie.....nu m-a prea interesat acest aspect, deoarece mi-am luat geluri 3 in 1 si am scapat de aceste aspecte. Iti recomand, daca esti incepatoare, sa-ti iei un gel 3in1 de densitate mediu-gros si un camuflaj si apoi totul va fi f simplu! (strat de baza-camuflaj-strat de constructie-strat de sigilare sau/si finish)
Sper ca am putut fi de ajutor!
Spor!
Sus In jos
Baby94

Baby94


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 17/11/2011
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyDum 27 Noi - 1:49

Multumesc mult Claudela acum am inteles si eu diferenta dintre ele. o zi buna! Very Happy
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyDum 27 Noi - 1:53

Cu mare placere! O zi buna tuturor!
Sus In jos
roxy_poxxy

roxy_poxxy


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 35
Localizare : Cluj Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyDum 27 Noi - 16:48

Hello! Airad, poti sa-mi spui ce folosesti de la Latino nails? Eu mi-am luat de la ei doar electronice ( coleptor de praf si pila) si sunt multumita de ele. M-am inscris la un curs de acril ce urmeaza sa-l incep saptamana viitoare si as vrea sa-mi cumpar de la ei prafurile acrilice, dar nu stiu cum sunt si nu as investi nici fff mult in ele pentru ca nu stiu pe ce o sa ma perfectionez, acryl sau gel. Daca ma mai poate ajuta cineva cu ceva site-uri in privinta achizitionarii prafurilor acrilice as fi fff recunoscatoare.
Va multumesc & spor la unghiutze flower


Sus In jos
ramo_cky

ramo_cky


Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 09/10/2011
Varsta : 36
Localizare : iasi

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyLun 28 Noi - 6:01

fetiliii meli dragi..spuneti mi si mie va rog...gelurile de camuflaj d la ibd merg folosite cu geluri annette nails? a folosit cineva in combinatia asta? multumesc anticipat...
Sus In jos
cristina d




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 07/12/2011
Localizare : Oradea

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyJoi 15 Dec - 22:45

Buna, fetelor, va citesc de foarte mult timp si am invatat de la voi mult mai mult decat am invatat in tot cursul meu de manichiura si va multumesc tare mult pentru asta. Acum, bine-nteles ca am si eu o intrebare. Pana acum am lucrat mai mult cu 2M beauty, a fost ok, dar nu mi-a placut tare mult. Ieri am imprumutat de la o prietena geluri de la Diamond ca sa vad cum se comporta. Unghiile au iesit super, doar ca m-a ars in lampa foarte rau(nu stiu daca am gresit eu cu ceva, prietena mea mi-a zis ca ei nu i s-a intamplat). Am mai citit la voi de get nails si ma tenteaza. Acum vine intrebarea: fetele mai experimentate, voi ce parere aveti, comparand Diamond cu Get nails, cu care ati lucrat mai bine? Asta daca ati avut ocazia sa le incercati pe amandoua.

Vreau sa spun ca eu lucrez mai mult pe mine si mai rar pe o prietena, ca n-am timp, asa ca n-as vrea ceva tare scump, desi am vazut ca produsele Tiger sunt mai mult decat laudate.

Va multumesc mult si spor la unghiute frumoase, ca sa invatam si noi cele mai noi.
Sus In jos
Anda luz

Anda luz


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 35
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyDum 18 Dec - 3:15

cristina d a scris:
Buna, fetelor, va citesc de foarte mult timp si am invatat de la voi mult mai mult decat am invatat in tot cursul meu de manichiura si va multumesc tare mult pentru asta. Acum, bine-nteles ca am si eu o intrebare. Pana acum am lucrat mai mult cu 2M beauty, a fost ok, dar nu mi-a placut tare mult. Ieri am imprumutat de la o prietena geluri de la Diamond ca sa vad cum se comporta. Unghiile au iesit super, doar ca m-a ars in lampa foarte rau(nu stiu daca am gresit eu cu ceva, prietena mea mi-a zis ca ei nu i s-a intamplat). Am mai citit la voi de get nails si ma tenteaza. Acum vine intrebarea: fetele mai experimentate, voi ce parere aveti, comparand Diamond cu Get nails, cu care ati lucrat mai bine? Asta daca ati avut ocazia sa le incercati pe amandoua.

Vreau sa spun ca eu lucrez mai mult pe mine si mai rar pe o prietena, ca n-am timp, asa ca n-as vrea ceva tare scump, desi am vazut ca produsele Tiger sunt mai mult decat laudate.

Va multumesc mult si spor la unghiute frumoase, ca sa invatam si noi cele mai noi.


Parerile sunt impartite in ceea ce priveste calitatea unei marci anume, dupa cum vezi exista pareri opuse despre acelasi produs.
Personal in ceea ce piveste produsele Diamond, sunt rezervata.
Get Nails le folosesc impreuna cu Tiger, pt ca am anumite preferinte. dar pt inceput eu zic ca o gama micuta de geluri de la get nails ar fi perfecte.
Mai asteapta si pareri de la fete si vezi ce iti iese la final.
Pana la urma ..daca nu incerci cu manuta ta si cu ochii tai nu vei sti niciodata ce ti se potriveste mai bine.
Pupici si sper iti fie de folos. :*
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267337473
ella

ella


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 06/09/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyLun 19 Dec - 7:40

cristina d a scris:
Buna, fetelor, va citesc de foarte mult timp si am invatat de la voi mult mai mult decat am invatat in tot cursul meu de manichiura si va multumesc tare mult pentru asta. Acum, bine-nteles ca am si eu o intrebare. Pana acum am lucrat mai mult cu 2M beauty, a fost ok, dar nu mi-a placut tare mult. Ieri am imprumutat de la o prietena geluri de la Diamond ca sa vad cum se comporta. Unghiile au iesit super, doar ca m-a ars in lampa foarte rau(nu stiu daca am gresit eu cu ceva, prietena mea mi-a zis ca ei nu i s-a intamplat). Am mai citit la voi de get nails si ma tenteaza. Acum vine intrebarea: fetele mai experimentate, voi ce parere aveti, comparand Diamond cu Get nails, cu care ati lucrat mai bine? Asta daca ati avut ocazia sa le incercati pe amandoua.

Vreau sa spun ca eu lucrez mai mult pe mine si mai rar pe o prietena, ca n-am timp, asa ca n-as vrea ceva tare scump, desi am vazut ca produsele Tiger sunt mai mult decat laudate.

Va multumesc mult si spor la unghiute frumoase, ca sa invatam si noi cele mai noi.

Eu am o parere buna despre Diamond desi abia acum incep sa le descopar. Intr-un caz extrem, adica la o persoana cu unghiute mai dificile si datoria naturii lor si datorita posesoarei:P, gelurile de la Diamond au rezistat mai bine ca cele de la Magnetic. Mai bine zis asta chiar a rezistat:)
Cu GetNails nu am lucrat.
Sus In jos
cristina d




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 07/12/2011
Localizare : Oradea

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyMier 21 Dec - 3:03

Va multumesc fetele pentru raspunsuri, s-ar putea ca pana la urma sa le incerc si pe cele de la getnails si sa vad diferenta. Dar asta dupa sarbatori, asa ca pana atunci CRACIUN FERICIT TUTUROR si spor la unghiute dragute
Sus In jos
misea1989

misea1989


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 10/10/2011
Varsta : 34

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyDum 25 Dec - 1:14

Geluri 2m sau nded a folosit cineva? si daca da ce parere aveti despre ele.
Sus In jos
ramo_cky

ramo_cky


Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 09/10/2011
Varsta : 36
Localizare : iasi

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyDum 25 Dec - 1:42

2m am folosit eu...sunt ok...mie imi plac...dar parca nu isi merita banii pe deplin...cel putin asta e pararea mea...nu au ceva-ul ala care sa te convinga sa lucrezi mult timp cu ele...
Sus In jos
kyka

kyka


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 42

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyMar 10 Ian - 13:41

Buna, fetelor. As vrea sa va intreb daca ati folosit produse "Fraulein" , in special m-ar interesa gelurile colorate.
Sus In jos
data_d1




Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 20/11/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyMier 11 Ian - 1:37

kyka si eu m-am uitat pe site fraulein..si sunt curioasa daca a mai folosit cineva..sunt cu ochii in 4 sa vad raspunsuri
Sus In jos
lauraloredana




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 16/01/2012

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyLun 16 Ian - 1:56

Buna fetelor,

Imi poate spune cineva, daca a folosit bineinteles, cate ceva despre produsele Moyra.

Va multumesc si va doresc o zi minunata!
Sus In jos
Petrina




Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 18/01/2011
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyLun 16 Ian - 10:20

Eu sunt multumita de Moyra, dar am folosit numai oje si vopsele acrilice.
Sus In jos
KoraCorina




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/01/2012
Varsta : 35
Localizare : Ploiesti

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyMier 18 Ian - 13:30

Buna tuturor..sunt noua pe aici ,pt ca sunt si incepatoare . De produsele celor de la Nail Creation nu zice nimeni nimic ? Ati incercat ? Mersi mult sarut
Sus In jos
emilias




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 34
Localizare : sinaia

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 27 Ian - 9:47

totusi ce impresii aveti despre gelurile de la fraulein daca le-ati folosit vreodata..daca nu o sa mi le iau eu..deja am dat comanda....dar dureaza vreo 3 sapt pana vin...sunt incepatoare si pana sa citesc forumul asta nu stiam f multe despre cum se aplica unghiutzele...doar ce prinsesem de la manichiuristele mele. o seara buna fetelor Very Happy
Sus In jos
KoraCorina




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 15/01/2012
Varsta : 35
Localizare : Ploiesti

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 27 Ian - 10:42

Emilias , sa ne spui si noua cum ti s-au parut gelurile Fraulein Razz
Sus In jos
Ruxandra

Ruxandra


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 31/01/2012
Varsta : 33
Localizare : Jimbolia jud.Timis

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyJoi 2 Feb - 1:59

Buna fetelor....sunt noua pe acest forum si inca nu am apucat sa parcurg forumul cap-coada:)....as vrea sa imi spuneti daca vreti...care geluri sunt mai bune..si cu ce as putea sa incep.......va multumesc foarte mult puppy dog eyes
Sus In jos
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyJoi 2 Feb - 3:38

Ruxandra a scris:
Buna fetelor....sunt noua pe acest forum si inca nu am apucat sa parcurg forumul cap-coada:)....as vrea sa imi spuneti daca vreti...care geluri sunt mai bune..si cu ce as putea sa incep.......va multumesc foarte mult puppy dog eyes

buna, majoritatea de aici folosesc tiger si eu tot de la ei am produsele si sunt foarte multumita. O sa iti spun ce geluri folosesc eu
-Allround gel blue , este un gel 3 in 1, densitate medie, foarte usor de lucrat cu el si are o aderenta foarte buna.
-ACF gel pink, il folosesc mai rar, pt cele care vor un aspect laptos pe unghie.
-ultra white french
- cover pink, acesta imi place cel mai mult dintre cele 3 nuante disponibile si acopera foarte bine, are un aspect foarte natural.
-quick finish gel II, este gelul de sigilare cu un luciu foarte frumos.

Sper sa iti fie de ajutor daca te hotarasti sa alegi aceasta firma Very Happy
Sus In jos
Ruxandra

Ruxandra


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 31/01/2012
Varsta : 33
Localizare : Jimbolia jud.Timis

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyJoi 2 Feb - 3:44

Multumesc foarte mult pentru raspuns... sarut sarut
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyJoi 2 Feb - 13:44

Ruxandra a scris:
Buna fetelor....sunt noua pe acest forum si inca nu am apucat sa parcurg forumul cap-coada:)....as vrea sa imi spuneti daca vreti...care geluri sunt mai bune..si cu ce as putea sa incep.......va multumesc foarte mult puppy dog eyes

Ruxandra, toate gelurile de la Tiger sunt foarte bune. Ca sa te sfatuim mai bine, ar trebui sa ne spui ce fel de consistenta si ce fel de culoare iti place Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Ruxandra

Ruxandra


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 31/01/2012
Varsta : 33
Localizare : Jimbolia jud.Timis

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 3 Feb - 2:02

Coralia...inca nu am apucat sa lucrez cu gel...doresc sa ma apuc de aplicat unghii...insa din pacate nu am unde sa fac un curs de specializare in domeniu doar daca fac naveta...iar avand in vedere copiii nu imi permit sa fac naveta pana la Timisoara...de aceea am nevoie de ajutorul vostru..daca vreti bineinteles....
Sus In jos
Deeksha

Deeksha


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 27/01/2012

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 3 Feb - 23:30

Buna fetele Si eu sunt noua pe aici si am nevoie de un sfat. Am vazut ca recomadati gelurile de la tiger. Problema este ca sunt foarte scumpe , iar pentru mine care imi pun unghii personal este o investitie foarte mare. As dori sa-mi dati o idee de geluri de capacitate mica si mai rezonabile ca pret. (Repet, nu pun unghii, nu am salon ci este pentru uzul meu personal). Va multumesc.
Sus In jos
Oana_

Oana_


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 38

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptySam 4 Feb - 0:46

salut,

eu iti recomand gelurile Jolifin . Super calitate si decente ca si pret . Poti alege geluri cu densitate medie, mare sau foarte mare (Ultra builder Gel, ideal pentru stiletto sau constructia pe sablon...varietatea produselor este una foarte mare, chair ai de unde alege.)

spor la cautat Smile
Sus In jos
emilias




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 34
Localizare : sinaia

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 23 Mar - 3:58

fetelor am o dilema cu studio pro 3 in 1 de la get nails pot sa fac si constructie cu sablon....oare curge repede de pe sablon? sar'mana in avans de raspunsuri
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 23 Mar - 10:09

emilias a scris:
fetelor am o dilema cu studio pro 3 in 1 de la get nails pot sa fac si constructie cu sablon....oare curge repede de pe sablon? sar'mana in avans de raspunsuri

Am facut si eu o constructie cu acest gel si nu am intalnit nici o problema, am lucrat normal.
Este un gel de vascozitate medie si daca esti obisnuita sa lucrezi cu aceasta vascozitate nu vad nici un impediment.
Sus In jos
emilias




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 34
Localizare : sinaia

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyVin 29 Iun - 5:07

fetelor tocmai am avut o "intalnire " neplacuta cu mynails...am comandat sabloane roz f faine in imaginea de prezentare si cand am deschis coletul surprizaaaa:))) altceva, niste sabloane aurii rotunde de zici ca-s tipare de french, de n-am vazut in viata mea pe vreun site sau pe la vreo manichiurista si normal iritata in draci ca m-au luat de fraiera le-am trimis mail iar raspunsul lor a fost ca poza este pur informativa Smile). deci feriti-va de produsele lor, nu de alta dar sa nu fie si alea cu imagini pur informative si dati banutii pe niste chinezarii.. ca mine :D spor la unghiute!:*
Sus In jos
Petrina




Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 18/01/2011
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptySam 30 Iun - 0:52

Nu mi se pare normal ce ai patit... la sabloane mai ales, trebuie sa corepunda modelul comandat cu ceea ce primesti. Hai sa zicem ca modelul e acelasi, dar difera culoarea, nu tu comanzi ceva si iti vine o mizerie. Chestia e si ca acolo in "anunt" scrie SABLON ROTUND si apare inca o poza... deci un pic e si greseala ta :D Nu vor sa ti le schimbe?
Sus In jos
emilias




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 23/01/2012
Varsta : 34
Localizare : sinaia

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptySam 30 Iun - 3:32

E un pic greseala mea...ca pe mine nu ma interesat sa mai vad detaliile, de obicei cand am facut comenzi ce am comandat am primit, sunt mai atenta cand e vb de geluri...dar la niste sabloane cine naiba sa gandit vreodata ca prima poza e doar informativa...??? mai bine le comandam pe cele de la ibd...draciile aste sunt doar pt costructii scurte.....normal ca nu vor sa le schimbe ca ei sunt protejati prin descrierea aia unde spune clar ca-s aurii...adica ce am primit eu. singurul lucru pe care nu il inteleg este de ce nu pun a doua poza la prezentare, cea reala? in fine v-am scris ca sa stiti ce patiti daca luati de pe acest site si aveti o problema cu produsele primite. sper sa fiu singura care pateste asa ca te simti fraierita pe fata. o zi buna si spor la unghiutze
Sus In jos
only_extensions




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 31/05/2012

marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 EmptyJoi 12 Iul - 2:14

data_d1 a scris:
kyka si eu m-am uitat pe site fraulein..si sunt curioasa daca a mai folosit cineva..sunt cu ochii in 4 sa vad raspunsuri
BUNA FETELOR CA MAI TOATE DINTRE NOI SI EU SUNT NOUA.GELURILE DE LA FRAULEIN 38 SUNT PRAF...1 SUNT GROASE ASTA ESTE UN ASPECT BUN CA NU SE SCURG SI LE APLICI PERFECT,2CAND LE APLICI AU O CULOARE CAND LE SCOTI DIN LAMPA ALTA PLUS CA PE PARCURSUL PURTARII SE DUCE CULAOREA....3 AU UN MIROS FT CIUDAT,MIE UNA NU IMI PLACE DE LOC.EU AM CUMPARAT TOT SETUL COLOR DAR NU SUNT MULTUMITA.RAPORT CALITATE-PRET NU SI MERITA DELOC BANII!
Sus In jos
Continut sponsorizat





marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 14 Empty

Sus In jos
 
marci de produse pentru gel
Sus 
Pagina 14 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Subiecte similare
-
» Produse IBD
» PRODUSE GET NAILS
» Produse Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: