***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
marci de produse pentru gel - Pagina 12 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * marci de produse pentru gel - Pagina 12 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 marci de produse pentru gel

In jos 
+127
emilias
KoraCorina
lauraloredana
data_d1
kyka
misea1989
Anda luz
cristina d
roxy_poxxy
Baby94
Smileee
Airad
antonia_simpf
simo
ramo_cky
OaOa
maggix
ella
vmarya
magdici
mariapopa
cristtina
Deianira
aniela
mirunatica
myo_blondutza
lily
laly_laura
BeautyC
simonaburciu
irink_3days
adrianamagda
nickipiki
reguli
LddyFash
mary17_mm
alexnails
Petrina
bic
dydav
lalagabi
madallyna
unghiidepoveste
oanatanase
cristinica_papusica
Andreea2011brasov
spynetchick
unghii false
cuta
stefynails
laura nails
claudela
Ankaaa15
andreeanails
Adina91
monicy
dany_nails
Sara
blueyes
mmicutsa_eu
shining_nails
CristalDee
raluca.ralook
Cerasela-Bianca
ramona_c
Laryssa
ingridutza
myanails
reinita
Diva
Manichiura Arad
DeEa Nails
maya_bv
raluka.nails
corina_rend
lavy_p
cornelia
andandreea
MaRiA_
lory888
vickulea1
Anushka
Laru
ioaNAils
luminitache
G.D.
gabriela89
maddy
unghiutzegel
sane4ka
elymatiut
lavy85
geany
valma
mery
lida
Moderator_TigerNails
Bianca
ally.vs
elkana30
anisa
beautyx
woozy
andra_b
Tushky
tayssa
Ariadnan Nails
Moderator_iulia_vero
alekusta
Lilishor
th3odora
ema_clau
Andreea S.
oana.marcu
gege_jeje
sonia44ro
Guesswho
roxybarbu
daniela
Beky
newnailsbrasov
raluca is
Elisza Nails
magic nails
Maria D.
aurita87
Admin_Coralia
131 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul
AutorMesaj
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMar 22 Feb - 7:22

Mary17_mm, daca vrei mai multe pareri citeste acest topic inca de la prima pagina si vei gasi foarte multe...eu asa m-am orientat in achizitionarea kitului. Spor la treaba!
Sus In jos
mary17_mm




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 22/02/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 23 Feb - 7:18

Multumesc , mult fetelor pentru raspunsuri.
Am citit tot topicul si inca ma mai gandesc la :Tiger Nails sau Cristal, vad eu ce si cum pana la urma as vrea oricum ceva calitativ, chiar daca e mai scump, caci vad ca multe se plang ca au incercat geluri de la alte frime dar nu erau bune si au cheltuit degeaba , asa ca prefer sa mai strag banuiti decat sa ii arunc aiurea pe cei care ii am. :8->:
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 23 Feb - 10:24

eu folosesc acum gel de la magnetic(matrix). imi place mult. nu am vazut pe nimeni sa zica ceva de ele.
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
LddyFash

LddyFash


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 02/02/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 23 Feb - 13:29

Buna fetelor..eu mi-am cumparat geluri de la PeggySage din mall ...desi sunt bune imi par extrem de scumpe avand in vedere ca le folosesc doar pt mine.Imi puteti recomanda ceva bun dar la un pret mai mic?Aici vad diferite produse si nu ma pot decide...ma ajuta cineva? plss si ms
Sus In jos
gabriela89

gabriela89


Numarul mesajelor : 229
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Feb - 1:41

LddyFash a scris:
Buna fetelor..eu mi-am cumparat geluri de la PeggySage din mall ...desi sunt bune imi par extrem de scumpe avand in vedere ca le folosesc doar pt mine.Imi puteti recomanda ceva bun dar la un pret mai mic?Aici vad diferite produse si nu ma pot decide...ma ajuta cineva? plss si ms


Eu iti recomand K-line, daca vrei ceva ieftin si bun... Eu folosesc de la ei si nu am nici o problema... nu prinde aer, nu crapa etc... Asta, bineinteles, daca lucrezi corect! Ar mai fi si tigernails... care sunt de calitate, doar ca mai scumpe...
La gelul pentru french sa nu te zgarcesti! cumpara unul de calitate! Cele ieftine, din experienta mea, nu sunt bune de nimic! La inceput mi-am luat unul ieftin, dar era tare rau cu el!!! Se tragea de la varf, nu ramanea linia smile frumoasa si curata, daca il puneam putin mai gros nu se intarea decat la suprafata... Eu folosesc acum french builder de la tigernails... si eu super! Sper ca te-am ajutat!
Sus In jos
LddyFash

LddyFash


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 02/02/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Feb - 5:25

gabriela89 a scris:
LddyFash a scris:
Buna fetelor..eu mi-am cumparat geluri de la PeggySage din mall ...desi sunt bune imi par extrem de scumpe avand in vedere ca le folosesc doar pt mine.Imi puteti recomanda ceva bun dar la un pret mai mic?Aici vad diferite produse si nu ma pot decide...ma ajuta cineva? plss si ms


Eu iti recomand K-line, daca vrei ceva ieftin si bun... Eu folosesc de la ei si nu am nici o problema... nu prinde aer, nu crapa etc... Asta, bineinteles, daca lucrezi corect! Ar mai fi si tigernails... care sunt de calitate, doar ca mai scumpe...
La gelul pentru french sa nu te zgarcesti! cumpara unul de calitate! Cele ieftine, din experienta mea, nu sunt bune de nimic! La inceput mi-am luat unul ieftin, dar era tare rau cu el!!! Se tragea de la varf, nu ramanea linia smile frumoasa si curata, daca il puneam putin mai gros nu se intarea decat la suprafata... Eu folosesc acum french builder de la tigernails... si eu super! Sper ca te-am ajutat!

Ms frumos pt raspuns ..de k-line nu am auzit..m-am uitat acuma pe site ..si sunt preturi chiar ieftine in comparatie cu PeggySage care numai un gel de 5 ml e 200 si ceva ...Oricum ma gandeam la TigerNails ..pt ca aud numai de bine :X ai idee cu pot face rost de monstre sa-l incerc ? ms frumos inca o data :X Smile
Sus In jos
gabriela89

gabriela89


Numarul mesajelor : 229
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Feb - 5:37

Sun-o pe Tina...sau trimite-i mail....sau intra pe mess...
Sus In jos
reguli

reguli


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 25/12/2010
Varsta : 34
Localizare : miresu mare

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Feb - 6:05

buna am o intrebare pt tina,cum imi pot comanda monstre ms.
Sus In jos
reguli

reguli


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 25/12/2010
Varsta : 34
Localizare : miresu mare

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Feb - 6:07

si as vrea sa stiu ce parere aveti despre produsele de la daimond,eu acuma miam luat si miam pus doar mie sunt multumita de el dar nu am atata experienta cu el sau cu altele pt ca eu pina acum 2 sapt am folosit geluri de la kitu cumparat. multumes
Sus In jos
LddyFash

LddyFash


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 02/02/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Feb - 7:54

[quote="gabriela89"]Sun-o pe Tina...sau trimite-i mail....sau intra pe mess... [/quo


multumesc pt ajutor .. Very Happy
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Feb - 8:00

reguli a scris:
buna am o intrebare pt tina,cum imi pot comanda monstre ms.

Buna!

Daca nu ai mai comandat de la noi pana acum, poti primi gratuit, la alegere, 3 mostre din 3 geluri diferite. Deoarece de la 01.01.2011 conditiile oferirii mostrelor gratuite au fost modificate, pentru primirea mostrelor gratuite trebuie inregistrata si o comanda de minim 100 lei + tva.
Urmatoarele geluri NU se ofera ca mostre: Quick Finish Gel II, Brush On Finish Gel, gelurile Camouflage, French X-Press Gel, gelurile colorate, gelurile cu sclipici si gelurile metalice.
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
nickipiki

nickipiki


Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 44
Localizare : salaj

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Feb - 9:57

buna tuturor,as dori sa pun si eu o intrebare,sunt foarte nelamurita in legatura cu gelurile colorate,adica,daca folosesc geluri colorate de diferite marci,e vreo problema???
Sus In jos
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Feb - 11:00

nickipiki a scris:
buna tuturor,as dori sa pun si eu o intrebare,sunt foarte nelamurita in legatura cu gelurile colorate,adica,daca folosesc geluri colorate de diferite marci,e vreo problema???



nu vad ce problema ar fi...eu personal folosesc geluri colorate de la diferite firme si nu am avut probleme Smile
Sus In jos
nickipiki

nickipiki


Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 30/09/2010
Varsta : 44
Localizare : salaj

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Feb - 12:06

ms f mult daniela,o seara placuta iti doresc Smile
Sus In jos
reguli

reguli


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 25/12/2010
Varsta : 34
Localizare : miresu mare

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyVin 25 Feb - 0:04

ok tina multumesc
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyDum 27 Feb - 23:33

iulia_vero a scris:
oanatanase a scris:
iulia_vero a scris:
wow , zici ca ai dat copy paste la catalog.
Dar gelurile colorate de care i-ai zis Dianei, din cate inteleg din postul de mai sus nu pare ca le-ai folosit (doar parerea mea), cum le poti recomanda fara sa le incerci?
Inca o intrebare (sper sa nu ma intelegi gresit dar mi se pare ca te cam contrazici ) cum e lampa aia mica ci 15 w pe neon? In alt post parca daca imi aduc bine aminte ziceai ceva de una roz cu 9x4 (poate am citit eu gresit)

Hello

Gelurile Giga pigment nu le-am folosit (din categoria pigmentat pana acum doar Mega White), in cadrul cursului s-au facut mentiunile pe care le-am dat si decorurile facute la curs au fost facute si cu Giga.
Copy paste e dat dupa catalogul online.
Lampa Crystal nu am spus ca o folosesc Smile ci o stiu si o recomand. Wink

Apropos de geluri...luni 21 Feb este Seminar Gratuit la Bucuresi unde se vor folosi diverse tehnici cu gel Giga pigment si multe altele...

Spor!


Oana, iti multumim pentru raspunsurile date DAR te rog EU si in numele altor fete de pe forum care mi-au scris pe privat, sa fii daca poti obiectiva si NU atat de subiectiva.
Iti voi spune si de ce:

Diana a intrebat foarte clar ''ce geluri colorate folositi"? Tu ai raspuns fara ezitare gelurile giga/mega care ar fi ele . DAR nu ai mentionat ca tu doar ai auzit/vazut un seminar sau altceva si s-a inteles ca tu asta folosesti, cu toate ca in postul acesta zici clar ca nu ai folosit aceste geluri.
Nu este frumos sa duci fetele in eroare, de aceea scriu
acest mesaj (nu este primul post in care tu faci asta) poti sa mentionezi ca stii ca sunt bune/ ai auzit ca sunt bune DAR NU RECOMANDA CEVA fara sa fi lucrat cu acel ceva fara a mentionat acest lucru.

M-ai facut foarte curioasa, cand am vazut cat de scurt si la obiect raspunzi fetelor si dai recomndari tocmai de aceea m-am uitat la toate mesajele tale (nu de alta dar nu vreau sa imi fac o parere despre cineva doar dintr-un singur post ca poate era prea suparat/preocupat cu viata privata/nervost etc si vrea sa dea un ajutor macar rapid in acel moment) ...... si am observat cum tu zici : ''produsele noastre'' , ''la noi'' ,''vin cu raspuns oficial'' despre cursuri si seminarii gratuite la Cristal asa ca mi se pare corect ca:

-fetele sa te cunoasca mai bine si atunci hai te rog la topicul SA FACEM CUNOSTINTA
-de asemenea mi se pare corect ca fetele sa stie ca in unele postari exista riscul ca tu sa fii subiectiva


Sper sa intelegi rugamintea mea si a celorlalte fete.
Te asteptam cu nerabdare la topicul : SA FACEM CUNOSTINTA




Oanatanase, sincer nu ma asteptam sa nu raspunzi avand in vedere ca ai intrat destul de des aici inregistrata si nu doar ca vizitator, azi cand am intrat ma asteptam sa vad un raspuns cat de scurt de la tine. Imi e greu sa cred ca nu ai vazut postul meu.
In momentul in care eu scriu acest mesaj esti online, sper ca macar acum sa raspunzi .
Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyLun 28 Feb - 10:51

luminitache a scris:
Si eu am fost foarte entuziasmata cand am gasit prima oara asa ceva!Am fost insa foarte dezamagita ulterior, nu imi iesea nimic! Nici in prezent nu ma pot bucura de ele, sunt dificil de folosit, sau poate nu stiu eu exact tehnica. Problema este k dak pui acryl inauntru si lasi asa se uste iti ies intr-adevar floricele superbe, doar k dak incerci sa le lipesti pe unghiuta nu vei reusi fiindca aceasta este curbata. Dak incerci alta metoda, respectiv sa tii sablonul acela pe unghiutza iar nu vei avea succes fiindca nu il vei putea tine drept si nemiscat pana se intareste acrylul si risti astfel sa iti strici floricica. Daca a gasit cineva alta metoda de a le folosi.....sunt foarte curioasa! Very Happy

O duminica frumoasa! flower
Buna Luminitache,
Am cumparat saptamana trecuta forma pentru acryl 3d dintr-un magazin din Arad ( cu 9 lei)si sa stii ca mi-au reusit foarte bine florile. Am preparat acrylul, l-am pus in forma , am ras surpulsul de pe forma cu un cutitas si l-am aplicat pe unghie(Sablonul este din silicon si e foarte flexibil astfel am putut mula sablonul pe unghie.)L-am tinut apasat pe unghie cateva secunde, apoi l-am ridicat usor dintr-o parte si cealata ca sa nu se rupa floarea. Nu stiu daca am voie sa-ti scriu aici link-ul cu o demostratie de folosire asa ca iti trimit un mesaj privat.
Adriana
Sus In jos
irink_3days

irink_3days


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 21/02/2011
Varsta : 33
Localizare : pitesti

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyLun 28 Feb - 12:13

raluca.ralook a scris:
CristalDee a scris:
buna! pooti sa gasesti si in romania la aprox 30 de lei bucata, daca doresti iti trimit un pm.
trimite-mi si mie pm cu detaliile,te rog Smile
vreau si eu un pm :D va rog :D
Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMar 1 Mar - 6:09

raluca.ralook a scris:
CristalDee a scris:
buna! pooti sa gasesti si in romania la aprox 30 de lei bucata, daca doresti iti trimit un pm.

trimite-mi si mie pm cu detaliile,te rog Smile

Stiu un site unde sunt forme 3d pt acril cu 16 lei buc. Daca intereseaza pe cineva ii trimit mesaj privat cu link-ul.
Adriana
Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMar 1 Mar - 6:35

Fetelor, daca ati folosit geluri colorate din Germania, marca SNC, va rog sa-mi spuneti ce parere aveti despre ele, cum sunt ca si densitate.
Multumesc!
Adriana
Sus In jos
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMar 1 Mar - 8:35

iulia_vero a scris:
iulia_vero a scris:
oanatanase a scris:
iulia_vero a scris:
wow , zici ca ai dat copy paste la catalog.
Dar gelurile colorate de care i-ai zis Dianei, din cate inteleg din postul de mai sus nu pare ca le-ai folosit (doar parerea mea), cum le poti recomanda fara sa le incerci?
Inca o intrebare (sper sa nu ma intelegi gresit dar mi se pare ca te cam contrazici ) cum e lampa aia mica ci 15 w pe neon? In alt post parca daca imi aduc bine aminte ziceai ceva de una roz cu 9x4 (poate am citit eu gresit)

Hello

Gelurile Giga pigment nu le-am folosit (din categoria pigmentat pana acum doar Mega White), in cadrul cursului s-au facut mentiunile pe care le-am dat si decorurile facute la curs au fost facute si cu Giga.
Copy paste e dat dupa catalogul online.
Lampa Crystal nu am spus ca o folosesc Smile ci o stiu si o recomand. Wink

Apropos de geluri...luni 21 Feb este Seminar Gratuit la Bucuresi unde se vor folosi diverse tehnici cu gel Giga pigment si multe altele...

Spor!


Oana, iti multumim pentru raspunsurile date DAR te rog EU si in numele altor fete de pe forum care mi-au scris pe privat, sa fii daca poti obiectiva si NU atat de subiectiva.
Iti voi spune si de ce:

Diana a intrebat foarte clar ''ce geluri colorate folositi"? Tu ai raspuns fara ezitare gelurile giga/mega care ar fi ele . DAR nu ai mentionat ca tu doar ai auzit/vazut un seminar sau altceva si s-a inteles ca tu asta folosesti, cu toate ca in postul acesta zici clar ca nu ai folosit aceste geluri.
Nu este frumos sa duci fetele in eroare, de aceea scriu
acest mesaj (nu este primul post in care tu faci asta) poti sa mentionezi ca stii ca sunt bune/ ai auzit ca sunt bune DAR NU RECOMANDA CEVA fara sa fi lucrat cu acel ceva fara a mentionat acest lucru.

M-ai facut foarte curioasa, cand am vazut cat de scurt si la obiect raspunzi fetelor si dai recomndari tocmai de aceea m-am uitat la toate mesajele tale (nu de alta dar nu vreau sa imi fac o parere despre cineva doar dintr-un singur post ca poate era prea suparat/preocupat cu viata privata/nervost etc si vrea sa dea un ajutor macar rapid in acel moment) ...... si am observat cum tu zici : ''produsele noastre'' , ''la noi'' ,''vin cu raspuns oficial'' despre cursuri si seminarii gratuite la Cristal asa ca mi se pare corect ca:

-fetele sa te cunoasca mai bine si atunci hai te rog la topicul SA FACEM CUNOSTINTA
-de asemenea mi se pare corect ca fetele sa stie ca in unele postari exista riscul ca tu sa fii subiectiva


Sper sa intelegi rugamintea mea si a celorlalte fete.
Te asteptam cu nerabdare la topicul : SA FACEM CUNOSTINTA




Oanatanase, sincer nu ma asteptam sa nu raspunzi avand in vedere ca ai intrat destul de des aici inregistrata si nu doar ca vizitator, azi cand am intrat ma asteptam sa vad un raspuns cat de scurt de la tine. Imi e greu sa cred ca nu ai vazut postul meu.
In momentul in care eu scriu acest mesaj esti online, sper ca macar acum sa raspunzi .


Buna

Asa este, intru zilnic si imi verific mailul si nu pierd postare noua de pe site sa o citesc, tot timpul am avut un tab cu site-ul deschis la pagina cu ultima postare a ta la adresa mea sa nu omit sau cine stie ce sa nu uit sa raspund, dar pana ieri am fost prinsa cu fetele de la cursurile din Bucuresti si nu am avut timpul nececesar de a ma prezenta oficial Razz am postat mica mea introducere si scuzele de rigoare ca nu am facut lucrul acesta de la inceput, mea culpa!

PS: gelurile Giga le-am achizitionat dar inca nu le-am folosit, promit ca imediat ce le pun in aplicare sa revin cu opinii despre acestea din propie experienta Smile

Spor!
Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
lavy_p

lavy_p


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 38
Localizare : Cluj-Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 2 Mar - 2:58

buna fetelor sarut
am si eu o intrebare:a folosit cineva,sau foloseste careva gelurile de la royal?
Sus In jos
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 2 Mar - 4:16

lavy_p a scris:
buna fetelor sarut
am si eu o intrebare:a folosit cineva,sau foloseste careva gelurile de la royal?



personal nu am folosit dar am auzit k coverul este bun Very Happy
Sus In jos
raluca is

raluca is


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/02/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 2 Mar - 5:02

fetelor ati auzit de gelurile Pro Nail?
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 2 Mar - 9:50

eu le-am folosit. nu sunt aceleasi cu professionails? zambet larg
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
simonaburciu




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 08/03/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 9 Mar - 2:10

Fetelor caut si eu un builder gel care sa capete noanta unghiei naturale, sau macar un roz mat dupa aplicare si pilire. Gelul transparent arata prea fals iar french-ul permanent nu e pe gustul meu. Multumesc
Sus In jos
irink_3days

irink_3days


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 21/02/2011
Varsta : 33
Localizare : pitesti

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 9 Mar - 5:19

mi-am comandat de curand gelurile ccn! No asta a fost parerea mea... se modeleaza greu si plus la asta nici nu se aranjeaza frumos pe unghii... bine,,, nu stiu daca si voi aveti parerea asta despre ccn dar pe mine m-au dezamagit profund... deci: NU CCN...
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 9 Mar - 6:15

irinik_3days....ce ai folosit inainte? sau ce folosesti?
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyVin 11 Mar - 2:54

Ai incercat pe SuperNail? Ce parere ai? Acum raspandim si in Brasov in loc de Crystal N si IBD.
Sus In jos
luminitache

luminitache


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyVin 11 Mar - 5:08

BeautyCare, eu as vrea sa stiu ce se inatmpla cu finisherul de la Master de isi pierde luciul dupa cateva zile?Ma poti ajuta?
Sus In jos
http://www.unghiitehnicecluj.ro
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyVin 11 Mar - 5:59

luminitache a scris:
BeautyCare, eu as vrea sa stiu ce se inatmpla cu finisherul de la Master de isi pierde luciul dupa cateva zile?Ma poti ajuta?

Nu sunt tehnician, dar incerc sa aflu.
Concret este vorba despre "Gel Top luciu Master Nails 15ml" ?
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMar 22 Mar - 16:15

A auzit careva de gelurile Diva de la Latino Nails? Ms
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMar 22 Mar - 22:03

claudela a scris:
A auzit careva de gelurile Diva de la Latino Nails? Ms

Nu.

Dar tu ai auzit despre SuperNail ? Intra pe site-ul nostru si afla mai multe.
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMar 22 Mar - 23:04

BeautyCare a scris:
claudela a scris:
A auzit careva de gelurile Diva de la Latino Nails? Ms

Nu.

Dar tu ai auzit despre SuperNail ? Intra pe site-ul nostru si afla mai multe.


??????????????????????????????????????????????????????? WT.????????????????????????

deci ar trebui sa schimbam numele forumului in 100% publicitate!!!!!!!!!!!!!!!


Cateva intrebari beauty x : daca intra cineva pe siteul vostru, va gasi raspunsuri sincere despre caliatea gelurilor ? Va gasi raspunsuri despre cum se comporta in timp? Raspunsuri concrete despre cum se modeleaza gelul vostru? Cat de lucios este? sau altele??? (nu pentru ca e firma ta si normal sa ai numai de bine la descrierea produselor, ceea ce nu ajuta,la ce a vrut Claudella)

Esti aici doar pentru publicitate si asta nu ne ajuta cu nimic, sincer. Macar daca ai face chestia asta pe privat dar nu , e mai comod , mai usor aici. No
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 23 Mar - 1:34

iulia_vero a scris:
BeautyCare a scris:
claudela a scris:
A auzit careva de gelurile Diva de la Latino Nails? Ms

Nu.

Dar tu ai auzit despre SuperNail ? Intra pe site-ul nostru si afla mai multe.


??????????????????????????????????????????????????????? WT.????????????????????????

deci ar trebui sa schimbam numele forumului in 100% publicitate!!!!!!!!!!!!!!!


Cateva intrebari beauty x : daca intra cineva pe siteul vostru, va gasi raspunsuri sincere despre caliatea gelurilor ? Va gasi raspunsuri despre cum se comporta in timp? Raspunsuri concrete despre cum se modeleaza gelul vostru? Cat de lucios este? sau aletele??? (nu pentru ca e firma ta si normal sa ai numai de bine la descrierea produselor, ceea ce nu ajuta,la ce a vrut Claudella)

Esti aici doar pentru publicitate si asta nu ne ajuta cu nimic, sincer. Macar daca ai face chestia asta pe privat dar nu , e mai comod , mai usor online. No

Ai dreptate. Vreau sa cunoaste lumea marca respectiva. Asta nu numai pentru mine ci si pentru cei care utilizeaza. Vrem sa oferim si noi materiale de calitate cu pret rezonabil. Vreu sa incerce cat mai multi manichiurist la cat mai multi clienti, ca sa avem o statistica reala asupra calitatea produsului. Sunt si eu curios cum comporta aceasta marca fata de ceilalti.
Deocamdata am primit multe aprecieri.
Nu vreau sa apreciez sau depreciez eu. Vreau ca oamenii sa au incredere sa l incerce. Nici noi nu vrem clienti pentru o singura data.
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 23 Mar - 1:58

Offf...am scris si nu mi-a aparut mesajul pentru ca am trimis in acelasi timp cu BeautyCare!

Ms Vero, exact acelasi lucru vroiam sa spun si eu.....pe mine ma intereseaza situatia concreta, daca cineva a folosit gelurile respective. Am intrat acum si pe site la voi....aveti produse acceptabile ca pret, dar ajung la aceeasi intrebare: a folosit careva SuperNails?? eu nu vreau sa mai cumpar ceva fara sa fiu cat de cat sigura ca e un produs bun....

Reclamele nu ma deranjeaza, dar raspunsurile la obiect a fetelor care scriu pe acest forum si care m-au mai ajutat pana acum, sunt esentiale pentru mine....pentru ca intr-un shop online nu vei vedea asa ceva...un mini forum unde clientii sa-si spuna parerea....

O zi insorita!
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 23 Mar - 4:53

BeautyCare a scris:
iulia_vero a scris:
BeautyCare a scris:
claudela a scris:
A auzit careva de gelurile Diva de la Latino Nails? Ms

Nu.

Dar tu ai auzit despre SuperNail ? Intra pe site-ul nostru si afla mai multe.


??????????????????????????????????????????????????????? WT.????????????????????????

deci ar trebui sa schimbam numele forumului in 100% publicitate!!!!!!!!!!!!!!!


Cateva intrebari beauty x : daca intra cineva pe siteul vostru, va gasi raspunsuri sincere despre caliatea gelurilor ? Va gasi raspunsuri despre cum se comporta in timp? Raspunsuri concrete despre cum se modeleaza gelul vostru? Cat de lucios este? sau aletele??? (nu pentru ca e firma ta si normal sa ai numai de bine la descrierea produselor, ceea ce nu ajuta,la ce a vrut Claudella)

Esti aici doar pentru publicitate si asta nu ne ajuta cu nimic, sincer. Macar daca ai face chestia asta pe privat dar nu , e mai comod , mai usor online. No

Ai dreptate. Vreau sa cunoaste lumea marca respectiva. Asta nu numai pentru mine ci si pentru cei care utilizeaza. Vrem sa oferim si noi materiale de calitate cu pret rezonabil. Vreu sa incerce cat mai multi manichiurist la cat mai multi clienti, ca sa avem o statistica reala asupra calitatea produsului. Sunt si eu curios cum comporta aceasta marca fata de ceilalti.
Deocamdata am primit multe aprecieri.
Nu vreau sa apreciez sau depreciez eu. Vreau ca oamenii sa au incredere sa l incerce. Nici noi nu vrem clienti pentru o singura data.


Eu am inteles din prima ce iti doresti , dar nu e frumos si profesional sa o faci asa.
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 23 Mar - 9:25

claudela a scris:
Offf...am scris si nu mi-a aparut mesajul pentru ca am trimis in acelasi timp cu BeautyCare!

Ms Vero, exact acelasi lucru vroiam sa spun si eu.....pe mine ma intereseaza situatia concreta, daca cineva a folosit gelurile respective. Am intrat acum si pe site la voi....aveti produse acceptabile ca pret, dar ajung la aceeasi intrebare: a folosit careva SuperNails?? eu nu vreau sa mai cumpar ceva fara sa fiu cat de cat sigura ca e un produs bun....

Reclamele nu ma deranjeaza, dar raspunsurile la obiect a fetelor care scriu pe acest forum si care m-au mai ajutat pana acum, sunt esentiale pentru mine....pentru ca intr-un shop online nu vei vedea asa ceva...un mini forum unde clientii sa-si spuna parerea....

O zi insorita!

Eu nu cunosc marca SuperNails (cu "s" la sfarsit). Gelurile SuperNail era cu numele ESN. Cred ca inca nu au folosit cei care sunt aici. Aduceam in tara in decembrie 2010. Dar era o firma satmarien care aducea mai devreme, poate un manichiurist din Satu Mare poate sa zice ce parere are ea.

E foarte buna astfel de forumuri. Si eu am facut, dar nimeni nu a scris nimic, nu au pornit un topic, si cand a trebuit ca mut site-ul la un alt server, nu am mai refacut.
Imi place cand vad oamenii ajutand unii pe ceilalti.
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 23 Mar - 10:51

BeautyCare,

Sa inteleg sa nu esti roman (romanca) din cauza felului cum scrii.....am gresit si eu o litera pentru ca ma grabeam.

Nu ti-a mers forumul pentru ca trebuie sa-l coordonezi si sa scrii lucruri interesante pentru cititori: tu sau altcineva care sa se priceapa foarte bine in domeniu, cum sunt fetele de pe acest forum, care ne ajuta constant si au raspuns la aproape toate intrebarile. Este ca si cum ai merge la un doctor bun fata de un doctor indiferent.

Parerea mea este ca ar trebui sa va imbunatatiti, in primul rand, site-ul....si sa adaugati un blog sau un forum directionat direct....Pozele si parerile celor care vor folosi produsele valoreaza foarte mult. Eventual, le puteti cere acest lucru persoanelor care au comandat pe site.

Cu greu gasesti ajutor in ziua de azi, chiar si de la prietene, deoarece spun ca vrei sa le furi meseria. Deci, da, ajutorul de pe un forum cum este acesta, este esential.

O seara frumoasa tuturor!
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 23 Mar - 10:52

""Aduceam in tara in decembrie 2010. Dar era o firma satmarien care aducea mai devreme, poate un manichiurist din Satu Mare poate sa zice ce parere are ea.""

Puteti sa contactati aceasta persoana pentru informatii si poze....ar fi o metoda mai buna de reclama...mai cinstita. Smile
Sus In jos
laly_laura




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 23/03/2011
Varsta : 34
Localizare : Brasov

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 23 Mar - 12:06

buna fetele...va citesc postarile de muulllttt timp si am invatat cam tot ce nu stiam, insa acum m-am hotarat sa va intreb si eu ceva. sau mai bine zis sa va rog sa imi recomandati de la Janet un gel de constructie care poate fi folosit si pe unghie naturala, si pe tips si pe sablon.
v-as fi tare recunoscatoare!

pana acum am lucrat cu Crystal Nails, insa au preturi marisoare pt ce tarif am eu la fete si nu reusesc nici sa acopar gelurile. m-am cam saturat sa tot pun bani din buzunar Smile

stiti cumva daca gelurile Janet sunt compatibile cu Crystal?

Smile :-s
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyMier 23 Mar - 20:40

claudela a scris:
BeautyCare,

Sa inteleg sa nu esti roman (romanca) din cauza felului cum scrii.....am gresit si eu o litera pentru ca ma grabeam.

Nu ti-a mers forumul pentru ca trebuie sa-l coordonezi si sa scrii lucruri interesante pentru cititori: tu sau altcineva care sa se priceapa foarte bine in domeniu, cum sunt fetele de pe acest forum, care ne ajuta constant si au raspuns la aproape toate intrebarile. Este ca si cum ai merge la un doctor bun fata de un doctor indiferent.

Parerea mea este ca ar trebui sa va imbunatatiti, in primul rand, site-ul....si sa adaugati un blog sau un forum directionat direct....Pozele si parerile celor care vor folosi produsele valoreaza foarte mult. Eventual, le puteti cere acest lucru persoanelor care au comandat pe site.

Cu greu gasesti ajutor in ziua de azi, chiar si de la prietene, deoarece spun ca vrei sa le furi meseria. Deci, da, ajutorul de pe un forum cum este acesta, este esential.

O seara frumoasa tuturor!

Pot sa intreb exact ce ati inteles prin a imbunatatii site-ul?
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Mar - 0:18

BeautyCare permite-mi sa te corectez caci imi "fractureaza" vederea
Pot sa intreb exact ce INTELEGETI prin a imbunatati site-ul
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Mar - 1:18

Lilishor a scris:
BeautyCare permite-mi sa te corectez caci imi "fractureaza" vederea
Pot sa intreb exact ce INTELEGETI prin a imbunatati site-ul

Multumesc. Asa e mai bine Smile
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Mar - 1:52

BeautyCare a scris:
Lilishor a scris:
BeautyCare permite-mi sa te corectez caci imi "fractureaza" vederea
Pot sa intreb exact ce INTELEGETI prin a imbunatati site-ul

Multumesc. Asa e mai bine Smile

Pot sa stiu si eu mai exact cine e BeautyCare si ce interese are pe acest forum?
Mersi
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Mar - 2:46

Pot sa intreb exact ce ati inteles prin a imbunatatii site-ul?

In primul rand, sa efectuati traducerile corect si sa fiti atenti la exprimarea din limba romana.

Exemplu: " RO - Bond Master Nails este Primer fara acid, lichid pentru îmbunătăţirea aderenţei se aplică după Nail Prep uscată. Funcţionează ca un adeziv bilateral foarte eficient între unghii şi gelul de construcţie sau porţelan. Nu trebuie aşteptat uscarea, suprafaţa rămâne lipicios."
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyJoi 24 Mar - 2:48

Sau asta:

" La pagina GELURI COLORATE CRYSTAL NAILS se poate vedea culorile, notaţi şi aici(jos) alegeţi sau scrieti numărul culorile alese in locul respectiv.
Dacă alegem, să alegem număr pentru fiecare culoare separat cu cantităţile dorite.
Dacă scriem, se poate scrie mai multe număr de culoare, dar atunci trebuie sa scriem după fiecare număr de culoare cantităţile dorite (de ex.: 001 2buc, 405 1buc, ...). În această situaţie la cantitatea să alegem suma totală a bucăţii ca să primim valoarea totală corectă."
Sus In jos
lily




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 25/03/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptyVin 25 Mar - 20:59

BeautyC a scris:
claudela a scris:
Offf...am scris si nu mi-a aparut mesajul pentru ca am trimis in acelasi timp cu BeautyCare!

Ms Vero, exact acelasi lucru vroiam sa spun si eu.....pe mine ma intereseaza situatia concreta, daca cineva a folosit gelurile respective. Am intrat acum si pe site la voi....aveti produse acceptabile ca pret, dar ajung la aceeasi intrebare: a folosit careva SuperNails?? eu nu vreau sa mai cumpar ceva fara sa fiu cat de cat sigura ca e un produs bun....

Reclamele nu ma deranjeaza, dar raspunsurile la obiect a fetelor care scriu pe acest forum si care m-au mai ajutat pana acum, sunt esentiale pentru mine....pentru ca intr-un shop online nu vei vedea asa ceva...un mini forum unde clientii sa-si spuna parerea....

O zi insorita!

Eu nu cunosc marca SuperNails (cu "s" la sfarsit). Gelurile SuperNail era cu numele ESN. Cred ca inca nu au folosit cei care sunt aici. Aduceam in tara in decembrie 2010. Dar era o firma satmarien care aducea mai devreme, poate un manichiurist din Satu Mare poate sa zice ce parere are ea.

E foarte buna astfel de forumuri. Si eu am facut, dar nimeni nu a scris nimic, nu au pornit un topic, si cand a trebuit ca mut site-ul la un alt server, nu am mai refacut.
Imi place cand vad oamenii ajutand unii pe ceilalti.

... nu esti din Satu Mare. Cred ca esti "Beautycare" din Miercurea Ciuc? Aveti preturi foarte bune.
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptySam 26 Mar - 4:52

lily, vad ca abia ti-ai facut cont pe acest forum......este doar pentru a sustine marca SuperNail? Daca nu, am vrea sa te cunoastem....si sa aflam mai multe despre experienta ta cu aceste geluri....la cat timp faci intretinerea, cum se comporta....etc

O zi buna tuturor!
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 EmptySam 26 Mar - 5:45

offf pacat k nu aveti mostre gratuite ca tare curioasa as fi fost de calitatea acestor geluri din moment ce le lauda insusi distribuitorul... adica vorba aia orice vanzator cauta sa isi vanda marfa, dar toate au o limita Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 12 Empty

Sus In jos
 
marci de produse pentru gel
Sus 
Pagina 12 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Produse IBD
» PRODUSE GET NAILS
» Produse Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: