***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!

In jos 
+15
Admin_Coralia
luminitache
Manichiura Arad
aurita87
gege_jeje
Elisza Nails
G.D.
unghiifalseploiesti
Moderator_iulia_vero
Beky
ema_clau
raluca is
Moon
newnailsbrasov
Flory_
19 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyMar 9 Noi - 8:30

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Getimagecaqvmaa4

Sus In jos
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyMar 9 Noi - 8:31

funditza...si This is it!!!!Sper k o sa va fie de ajutor.. si de inspiratzie!!! sunny
Sus In jos
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyMar 9 Noi - 8:32

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Getimagecacjvwrn

Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyMar 9 Noi - 10:54

Multumim GD , e super!!
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyMar 9 Noi - 15:07

Iti multumim mult G.D. ma inclin
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
luminitache

luminitache


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyMier 10 Noi - 1:27

Foarte interesant!Multumim k te gandesty la noi, G.D!
Sus In jos
http://www.unghiitehnicecluj.ro
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyMier 10 Noi - 7:44

Cu cea mai mare placere...cum mai fac rost de altele si mai am timp, neaparat mai adaug!!!
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyMier 15 Dec - 3:17

Nu mai pune nimeni modele de ineluse? Very Happy
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
naty35




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 12/12/2010

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyLun 27 Dec - 3:46

Tehnica de modelare a bijuteriilor din acryl are vreun nume? Ca incerc sa gasesc asa ceva pe net dar nu dau de nimic....Ma poate ajuta cineva???
Sus In jos
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyJoi 30 Dec - 13:21

nu cred k are nume
Sus In jos
alexnails

alexnails


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 18/02/2011
Localizare : timisoara

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptySam 19 Feb - 3:35

Buna, o mica intrebare la voi... de unde as putea sa cumpar pietricele gen nail art dar care sa aiba sclipirea cristalelor swarovski, imi trebuie cam 100.000bucatele, si daca se poate si pretul sa fie rezonabil...multumesc..pupici
Sus In jos
http://alexnail.eu
monicy




Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 26/07/2010

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptySam 19 Feb - 7:11

alexnails a scris:
Buna, o mica intrebare la voi... de unde as putea sa cumpar pietricele gen nail art dar care sa aiba sclipirea cristalelor swarovski, imi trebuie cam 100.000bucatele, si daca se poate si pretul sa fie rezonabil...multumesc..pupici

eu mi am comandat de pe ebay si bf-beauty.com si sunt ok, si la un pret fff bun
Sus In jos
alexnails

alexnails


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 18/02/2011
Localizare : timisoara

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptySam 19 Feb - 8:07

buna, multumesc ca ati raspuns la intrebare, dar am uitat sa specific la ce vreau sa le folosesc. Vreau sa imbrac platforma si tocul de 23cm a unor pantofiori a cumnatei mele, o surpriza defapt. Lipiciul pe care il folosesc este loctite, si am nevoie de niste pietricele care atunci cand intra in contact cu lipiciul sa nu isi piarda stralucirea, am incercat de exemplu cu cele de la zinanails, si nu sunt ok, de aceea caut ceva care sa isi mentina stralucirea.
Sus In jos
http://alexnail.eu
alexnails

alexnails


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 18/02/2011
Localizare : timisoara

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyDum 20 Feb - 5:13

Inel facut la repezeala....ma grabeam si nu aveam nici un accesoriu cu roz si albastru si uite ce a iesit...[img]bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Img0037vy [/img]
Sus In jos
http://alexnail.eu
Lidia.




Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Brasov

bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 EmptyJoi 12 Iul - 2:07

alexnails a scris:
Inel facut la repezeala....ma grabeam si nu aveam nici un accesoriu cu roz si albastru si uite ce a iesit...[img]bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Img0037vy [/img]


Ce frumooooos eeee :X:X
Sus In jos
Continut sponsorizat





bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!   bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
bijuterii din tipsuri, gel si materiale nail art!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Modele - nail art
» Aplicarea tipsurilor cu gel
» Concurs Nail Art

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: Nail Art-
Mergi direct la: