***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ce unghiute port acum?

In jos 
+38
oanatanase
Cerasela-Bianca
maddy
woozy
Sara
adinutza4u
aly26
JuiCy
MaRiA_
dya
Elisza Nails
aurita87
Laru
angel22
symmonyka
sane4ka
luminitache
beautyx
CristalDee
ally.vs
anellise
oana.marcu
crisuliciu
Admin_Coralia
Ariadnan Nails
Maria D.
Moderator_iulia_vero
gabriela89
roxybarbu
Moderator_TigerNails
Anushka
raluca is
Lilishor
elkana30
newnailsbrasov
Tushky
G.D.
Beky
42 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
JuiCy

JuiCy


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 02/11/2010
Varsta : 39
Localizare : Brasov

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 24 Noi - 3:00

Da, asa este, cunosc sentimentul. Incet si sigur trebuie sa incerci sa le bagi pe gat .. azi o floricica, maine doua ... ras
Eu nu le inteleg de ce refuza unghiile frumoase si prefera banalul french "care da impresia de curat si se asorteaza cu orice" ...cica! prostut/caraghios
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 24 Noi - 3:10

JuiCy a scris:
Da, asa este, cunosc sentimentul. Incet si sigur trebuie sa incerci sa le bagi pe gat .. azi o floricica, maine doua ... Ce unghiute port acum? - Pagina 4 367446
Eu nu le inteleg de ce refuza unghiile frumoase si prefera banalul french "care da impresia de curat si se asorteaza cu orice" ...cica! Ce unghiute port acum? - Pagina 4 276602
DA DAR EU INCERC DE FIECARE DATA SA LE ARAT MODELE Ce unghiute port acum? - Pagina 4 367446
SPER SA LE CONVING PE TOATE CA Ce unghiute port acum? - Pagina 4 798180
Sus In jos
newnailsbrasov

newnailsbrasov


Numarul mesajelor : 211
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 41
Localizare : Brasov

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 24 Noi - 12:18

Astea au fost ultimele unghiile mele, pana nu le am distrus cu mutarea salonului .
Felicitari si lu Elisza si lu Maria, aveti lucrari frumoase.
Elisza am facut si eu acelasi model cu ceasuri, n'am avut timp sa pun poze ultimele saptamani.

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 86625145.th

Sus In jos
aly26

aly26


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 40
Localizare : Roma

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyJoi 25 Noi - 14:44

hello..... all of you Razz
Sus In jos
aly26

aly26


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 40
Localizare : Roma

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyJoi 25 Noi - 14:54

Cand ma uit la voi ce unghiute aveti ...va invidiez... Sad.... offf... eu sunt cam departe de voi pe la Italia... nu lucrez in domeniu dar am o pasiune ptr unghii si mi ar placea tare tare mult sa ajung sa fac asa ceva ... am facut un curs aici in Roma.. ca sa invat sa pun unghii cu gel...si mi am facut un coltisor al meu..cu toate minunile ptr unghii..(ce am stiut eu sa cumpar pana acuma)dar ca sa lucrez in domeniul asta trebuie sa fac scoala..si deocamdata nu imi permit asta din pacate Sad ...insa fac si eu modele din oja ..si mai fac unghiute la prietene. unghiutele pe care le port eu acum...sunt mici in comparatie cu ce vad la voi ..ptr ca sunt ale mele... What a Face o sa pun si o poza ca le am facut ..numai sa vad cum functioneaza treaba asta ca momentan...sunt noua pe aici...va salut pe toate ...sunteti f talentate toate ...dar eu raman Fanul Coraliei ptr ca datorita ei am ajuns pe aici si cred ca sunteti de acord cu mine ca are niste modele bestiale.. flower ...[/b][/i]....salutari tuturor inca odata santa
Sus In jos
adinutza4u




Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 14/02/2010

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptySam 27 Noi - 4:45

buna fetelor,
in sfarsit am prins si eu curaj sa-mi fac stiletto... osa pun niste poze si va rog sa-mi spuneti si mie daca sunt ok sau nu...Razz

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Imgp9851



Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Imgp98530



Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Imgp98640

Sus In jos
aly26

aly26


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 40
Localizare : Roma

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyDum 28 Noi - 10:13

eu nu prea ma pricep la tehnica asta f bine..dar vreau sa ti spun adinutza ca ti au iesit f bine din p meu de vedere..intr-adevar e mereu loc de mai bn la oricine ..eu cred ca esti pe drumul cel bun in tehnica asta... imi place mai ales frunzulitele ..bravo bravo!
Sus In jos
aly26

aly26


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 40
Localizare : Roma

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyDum 28 Noi - 10:14

imi plac...pardon
Sus In jos
aly26

aly26


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 40
Localizare : Roma

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyDum 28 Noi - 10:14

lol!
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyLun 29 Noi - 14:25

aly26 a scris:
Cand ma uit la voi ce unghiute aveti ...va invidiez... Sad.... offf... eu sunt cam departe de voi pe la Italia... nu lucrez in domeniu dar am o pasiune ptr unghii si mi ar placea tare tare mult sa ajung sa fac asa ceva ... am facut un curs aici in Roma.. ca sa invat sa pun unghii cu gel...si mi am facut un coltisor al meu..cu toate minunile ptr unghii..(ce am stiut eu sa cumpar pana acuma)dar ca sa lucrez in domeniul asta trebuie sa fac scoala..si deocamdata nu imi permit asta din pacate Sad ...insa fac si eu modele din oja ..si mai fac unghiute la prietene. unghiutele pe care le port eu acum...sunt mici in comparatie cu ce vad la voi ..ptr ca sunt ale mele... What a Face o sa pun si o poza ca le am facut ..numai sa vad cum functioneaza treaba asta ca momentan...sunt noua pe aici...va salut pe toate ...sunteti f talentate toate ...dar eu raman Fanul Coraliei ptr ca datorita ei am ajuns pe aici si cred ca sunteti de acord cu mine ca are niste modele bestiale.. flower ...[/b][/i]....salutari tuturor inca odata santa

Very Happy Fana mea nr 1 cheers ma inclin

Asteptam sa le vedem si pe ale tale, Aly. Si daca sunt micute, poti sa el impodobesti frumos.

Apropos, eu abia astept sa te apuci de pictat cu vopsele acrilice.
sarut
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyLun 29 Noi - 14:27

Sa va arat si eu unghiutele mele mici si patrate Crying or Very sad

Mi se facuse dor de unghii patrate, dar parca acum ca le am nu le mai vreau. Eu o sa raman fana unghiilor ovale sau ascutite. Smile

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 1011
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Sara




Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 02/09/2010
Varsta : 42

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyLun 29 Noi - 14:52

Coralia, ai o dexteritate de invidiat daca ai reusit sa-ti faci un asemenea model la mana dreapta (in cazul in care esti dreptace). Foarte frumos! :=d>:
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 2:54

Admin_Coralia a scris:
Sa va arat si eu unghiutele mele mici si patrate Crying or Very sad

Mi se facuse dor de unghii patrate, dar parca acum ca le am nu le mai vreau. Eu o sa raman fana unghiilor ovale sau ascutite. Smile

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 1011
:O:O wow foarte frumos si eu sunt o fana a ta :$
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 2:55

am observat ceva coralia iti place movul? e frumos am vazut la tine pe unghii mov mereu
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 5:10

Sara a scris:
Coralia, ai o dexteritate de invidiat daca ai reusit sa-ti faci un asemenea model la mana dreapta (in cazul in care esti dreptace). Foarte frumos! :=d>:

Ei Sara, ce sa fac? Nu am incotro, ca trebuie sa mi le fac. Nu prea las pe nimeni sa mi le faca. Pana acum doar 2 persoane mi-au facut unghiile. Ce sa zic? Nu imi ies prea frumos la mana dreapta, dar prefer asa, decat sa ma las pe mana altcuiva :D
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 5:14

MaRiA_ a scris:
am observat ceva coralia iti place movul? e frumos am vazut la tine pe unghii mov mereu

Daaaaaaa! Imi place foarte mult movul I love you I love you I love you

Cine ma cunoaste, stie ca nu ma pot desparti de culoarea asta la unghiute... si nu numai :'':
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 5:18

Admin_Coralia a scris:
Sara a scris:
Coralia, ai o dexteritate de invidiat daca ai reusit sa-ti faci un asemenea model la mana dreapta (in cazul in care esti dreptace). Foarte frumos! aplauze

Ei Sara, ce sa fac? Nu am incotro, ca trebuie sa mi le fac. Nu prea las pe nimeni sa mi le faca. Pana acum doar 2 persoane mi-au facut unghiile. Ce sa zic? Nu imi ies prea frumos la mana dreapta, dar prefer asa, decat sa ma las pe mana altcuiva :D

Tina si ? Very Happy
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 5:33

Tina si femeia care m-a invatat sa pun unghii in Germania :D
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 9:33

mie chiar ca nu mi-a pus nimeni unghii. nici eu nu imi pun Laughing
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Sara




Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 02/09/2010
Varsta : 42

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 10:32

Cum asa? Nu ai avut niciodata unghii cu gel sau acryl?
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 10:47

ba da. am avut, dar de ceva timp nu mai am unghiite Smile
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 11:54

woozy a scris:
ba da. am avut, dar de ceva timp nu mai am unghiite Smile


pai si cum scratch nu ti-a facut nimeni niciodata unghiutele si nici tu? Daca zici ca ai avut?

Da da Cora + mov =LOVE indragostit ras

oare, cand o sa imi mai faci unghiutele, rugaciune Cora???
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 14:04

iulia_vero a scris:
woozy a scris:
ba da. am avut, dar de ceva timp nu mai am unghiite Smile


pai si cum scratch nu ti-a facut nimeni niciodata unghiutele si nici tu? Daca zici ca ai avut?

Da da Cora + mov =LOVE indragostit ras

oare, cand o sa imi mai faci unghiutele, rugaciune Cora???



Fetelor, nu stiu, dar nu as putea sa traiesc fara sa imi fac unghiutele, pentru ca nu as putea sa vad fetele cum pleaca de la mine cu unghii frumoase si eu sa am unghii mici si nefacute. Asta sper ca nu o sa se intample vreodata. Si la mine depinde de dispozitia pe care o am atunci cand imi fac unghiile, depinde cat chef sau cata inspiratie am in momentul ala, dar nu as putea sa mi le fac simple, pt ca nu ma reprezinta. Mi le-am mai facut si cu alte culori (foarte rar, intr-adevar), dar daca sunt mov, lungutze si sunt incarcate, atunci ma simt cel mai bine. indragostit indragostit indragostit

Voi cum va preferati unghiile?

flower flower flower
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 15:04

Cora,

Felicitari pentru a mia oara pentru unghiutele minunate pe care le faci...
Ne faci, din nou, sa spunem "wooow! neaparat vreau si eu modelul asta!"... Dar noua ne place asa, pe cuvant! rock on

Beky, ca sa iti raspund la intrebarea de pe facebook, uite-le pe ale mele de acum:


Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Img2804s

Tin sa mentionez ca NU sunt facute de mine, ci de minunata profesoara de la cursurile la care tocmai am fost in Germania. Sunt facute din acryl si foarte simple ca aspect, insa timpul abia ne-a permis sa le facem si pe acestea.

Si daca tot e 1 decembrie (DEJA...), va doresc ca aceasta luna sa va fie incarcata de realizari, muuulte cadouri minunate si absolut tot ceea ce va mai doriti fiecare!

Pupici!

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 30 Noi - 15:20

WOW Tina! Shocked

Sa le stapanesti sanatoasa! Stiu cat de mult iti doreai Gothic Stiletto indragostit

Cat despre modelul meu, :-s nu cred ca spune chiar atat de multe, ci e doar un model simplutz, iar eu abia astept sa ma intorc la unghiutele mele de dinainte si sper sa imi fac un model cat mai surprins surprins surprins de sarbatori :D


Si eu va spun tuturor ca va doresc o luna plina de cadouri frumoase, utile si pe placul vostru! indragostit
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 1 Dec - 11:34

iulia_vero a scris:
woozy a scris:
ba da. am avut, dar de ceva timp nu mai am unghiite Smile


pai si cum scratch nu ti-a facut nimeni niciodata unghiutele si nici tu? Daca zici ca ai avut?

Da da Cora + mov =LOVE indragostit ras

oare, cand o sa imi mai faci unghiutele, rugaciune Cora???
am spus ca eu nu mi le fac. m-am referit in general zambet subtil
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
maddy




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 05/06/2010

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyJoi 2 Dec - 4:15

Admin_Coralia a scris:
Sa va arat si eu unghiutele mele mici si patrate Crying or Very sad

Mi se facuse dor de unghii patrate, dar parca acum ca le am nu le mai vreau. Eu o sa raman fana unghiilor ovale sau ascutite. Smile

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 1011

Sunt superbe!Felicitari!Si eu sunt mare fana a culorii mov , asa ca imi plac de doua ori mai mult... Very Happy
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 7 Dec - 3:52

Asta port eu acusi (cele mai frumoase) -- facute de Lilisor Very Happy


Ce unghiute port acum? - Pagina 4 S6300171k

Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 7 Dec - 10:01

alo alo aloo andreea andreea andreea esti foarte misto misto mistoo (dupa reclama de kla vodafone) Razz
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 7 Dec - 10:18

Lilishor a scris:
alo alo aloo andreea andreea andreea esti foarte misto misto mistoo (dupa reclama de kla vodafone) Razz

LIKE lol!
Sus In jos
Cerasela-Bianca

Cerasela-Bianca


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 03/11/2010

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 7 Dec - 11:04

Razz
Sus In jos
luminitache

luminitache


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 8 Dec - 2:29

woozy a scris:
ba da. am avut, dar de ceva timp nu mai am unghiite Smile


Woozy, sa stii k nici eu nu mai am unghiutze....de vreo 2 luni! Very Happy
Acum, de vreo saptamana am reusit sa imi pun un strat de gel pe unghiutza mea naturala, care e fff scurta si cu patul unghial f mic.....ce sa zic, e cam nasol cand mai fac la cate-o fata vreun model care imi place mie mult, gen french rosu, dar nici mie nu imi place sa imi faca altcineva unghiutzele....sper sa nu raman cu ele asa de CraCiun santa

Sus In jos
http://www.unghiitehnicecluj.ro
aly26

aly26


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 40
Localizare : Roma

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 8 Dec - 2:46

Admin_Coralia a scris:
aly26 a scris:
Cand ma uit la voi ce unghiute aveti ...va invidiez... Sad.... offf... eu sunt cam departe de voi pe la Italia... nu lucrez in domeniu dar am o pasiune ptr unghii si mi ar placea tare tare mult sa ajung sa fac asa ceva ... am facut un curs aici in Roma.. ca sa invat sa pun unghii cu gel...si mi am facut un coltisor al meu..cu toate minunile ptr unghii..(ce am stiut eu sa cumpar pana acuma)dar ca sa lucrez in domeniul asta trebuie sa fac scoala..si deocamdata nu imi permit asta din pacate Sad ...insa fac si eu modele din oja ..si mai fac unghiute la prietene. unghiutele pe care le port eu acum...sunt mici in comparatie cu ce vad la voi ..ptr ca sunt ale mele... What a Face o sa pun si o poza ca le am facut ..numai sa vad cum functioneaza treaba asta ca momentan...sunt noua pe aici...va salut pe toate ...sunteti f talentate toate ...dar eu raman Fanul Coraliei ptr ca datorita ei am ajuns pe aici si cred ca sunteti de acord cu mine ca are niste modele bestiale.. flower ...[/b][/i]....salutari tuturor inca odata santa

Very Happy Fana mea nr 1 cheers ma inclin

Asteptam sa le vedem si pe ale tale, Aly. Si daca sunt micute, poti sa el impodobesti frumos.

Apropos, eu abia astept sa te apuci de pictat cu vopsele acrilice.
sarut

He he Abia acum am vazut ca mi-ai raspuns..nu am mai intrat de vreo 3 zile...lucrez toata ziua si nu prea am mai avut timp liber... Shocked ...si eu abia astept sa imi cumpar ..mi a promis cineva ca daca reuseste imi ia din tara 2-3 culori..ca sa vad si eu ptr inceput.."cum functioneaza" treaba asta cu vopselele..am inteles ca e mult mai usor sa lucrezi cu acestea decat cu oja-ma refer sa faci picturi- si cred ca e normal sa fie asa... Very Happy... te pup si multumesc ptr raspuns santa queen
Sus In jos
Maria D.

Maria D.


Numarul mesajelor : 202
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 8 Dec - 2:55

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Dsc0560411




Unghiutele mele cu model de Craciun!
santa
Sus In jos
http://shiny-nails.blogspot.com
aly26

aly26


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 40
Localizare : Roma

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 8 Dec - 3:47

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Dscn4073c

Sus In jos
aly26

aly26


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 40
Localizare : Roma

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 8 Dec - 3:49

Embarassed ... sunt micute...e nah..ce sa fac si eu acu...astea sunt unghiutele care le port ..acu s- au cam stricat si azi le refac Wink .. sunt naturale si sunt facut cu oja ..un french simplu..de indragostita lol!
Sus In jos
aly26

aly26


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 40
Localizare : Roma

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 8 Dec - 3:55

Maria D. a scris:




Unghiutele mele cu model de Craciun!
santa
F frumoase unghiutele tale de Craciun Maria D. santa rendeer
Sus In jos
adinutza4u




Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 14/02/2010

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 8 Dec - 7:13

superbe unghiutzele maria....cine stie.....stie! felicitari!
Sus In jos
raluca is

raluca is


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/02/2010

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 1 Feb - 14:05

Am incercat sa imi pun tipsuri..pentru prima oara:P (eu lucrez numai cu sabloane) si aveam prin casa niste tipsuri care mi le-am luat ca sa exersez modele.. am pilit putin la ele si uitati ce a iesit Smile
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Img021kj



Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Img031x

Sus In jos
luminitache

luminitache


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMar 1 Feb - 19:37

Foarte frumoase, Raloo! Imi place mult cum ti-a iesit floricica! Felicitari!
Sus In jos
http://www.unghiitehnicecluj.ro
raluca is

raluca is


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/02/2010

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 2 Feb - 0:25

Multumesc frumos luminitache sarut inrosit
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyMier 2 Feb - 13:33

raluca is a scris:
Am incercat sa imi pun tipsuri..pentru prima oara:P (eu lucrez numai cu sabloane) si aveam prin casa niste tipsuri care mi le-am luat ca sa exersez modele.. am pilit putin la ele si uitati ce a iesit Smile
Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Img021kj



Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Img031x

CEVA FRUMOS Smile
Sus In jos
ally.vs

ally.vs


Numarul mesajelor : 88
Data de inscriere : 04/05/2010
Localizare : Vaslui

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyJoi 3 Feb - 5:56

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Imgp0004t

Sus In jos
ally.vs

ally.vs


Numarul mesajelor : 88
Data de inscriere : 04/05/2010
Localizare : Vaslui

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyJoi 3 Feb - 5:57

prima inercare de stiletto si prima constructie pe sablon Embarassed ..Ce parere aveti?
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyJoi 3 Feb - 9:49

ally.vs a scris:
prima inercare de stiletto si prima constructie pe sablon Embarassed ..Ce parere aveti?
frumos,frumos rosul si argintiul este gel cu sclipici sau ai ppus tu sclipici in gel?
imi place ca e marunt arata bine si pictura arata frumos
succes
Sus In jos
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyJoi 3 Feb - 10:56

@ally.vs

e foarte bine pentru inceput Smile daca spui ca e prima data inseamna ca nu ai facut un curs in privinta asta...si meriti felicitari Smile

o sa vezi ca in viitor o sa iti iasa mult mai bine

parerea mea despre stiletto este ca trebuie sa fie ascutit Smile

spor!

Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
ally.vs

ally.vs


Numarul mesajelor : 88
Data de inscriere : 04/05/2010
Localizare : Vaslui

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyJoi 3 Feb - 23:48

Multumesc frumos Oana! Nu am facut cursuri inca,am "furat meserie". Spun inca pentru ca in februarie sau martie voi urma un curs si apoi altul si altul Very Happy
Sus In jos
ally.vs

ally.vs


Numarul mesajelor : 88
Data de inscriere : 04/05/2010
Localizare : Vaslui

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyJoi 3 Feb - 23:50

Maria sclipiciul e o oja cu sclipici marunt care imi place mie mult! E o oja din comert,nu e cine stie ce.
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyVin 4 Feb - 1:27

[quote="ally.vs"] Maria sclipiciul e o oja cu sclipici marunt care imi place mie mult! E o oja din comert,nu e cine stie ce.[/quote
mersi de raspuns sunt curioasa daca tin ca e aplicat pe suprafata mare
Eu am facut odata cu oja si cu toate ca am lasat destul de mult sa se usuce(si era si oja cu uscare la 60 de sec.) si am pus peste ea un strat de gel ,pe colt s-a desprins si sa ridicat dupa 3 zile .
Noroc ca am factu aceasta experientza pe nepoata mea.
Eu asa fac cand testez ceva testez pe mine sau pe apropiati
succes si la cat mai multe stiletto
Smile
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 EmptyVin 4 Feb - 12:07

Azi am incercat sa-mi fac unghiutele cu acril... o sa pun poza doar cu una :D eu zic ca e ok pt prima mea unghiuta stilleto din acryl

Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Continut sponsorizat





Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce unghiute port acum?   Ce unghiute port acum? - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Ce unghiute port acum?
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ultimele achizitii pentru unghiute!
» Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: Nail Art-
Mergi direct la: