***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Logo_t12
Subiecte similare
    Ultimele subiecte
    » Oja semipermanenta
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

    » intrebari si raspunsuri
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

    » se pot amesteca marcile de geluri???
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

    » Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

    » sfaturi pentru incepatori
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

    » dual system forms
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

    » Produse IBD
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

    » Poze cu unghiutze
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

    » Sa facem cunostinta!
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

    Facebook
    Parteneri
    forum gratuit
    * * * * Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Logo_t12
    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     
    Rechercher Cautare avansata

     

     Cursuri, Seminarii si Evenimente

    In jos 
    +57
    AncaCiorba
    devis
    3to-spange
    adel1791
    Oana_
    roxliz
    magdici
    Anda luz
    MaRiA_
    bebeloiu
    andreea.cojocaru
    deea_blonda
    diana_deedeee
    Simona Mecu
    p.teo04
    oanatanase
    blueyes
    woozy
    raluca.ralook
    laurik4u
    First
    Manichiura Arad
    adrianamagda
    Anamaria_F
    ramona_c
    nickipiki
    raluka.nails
    esztella
    luminitache
    G.D.
    ealexa
    emaema2008
    ally.vs
    adrianasandu
    klaudya_4u
    Guesswho
    Lilishor
    angie
    andra_b
    Elisza Nails
    gege_jeje
    magic nails
    Moderator_iulia_vero
    ARIANA
    antonia_simpf
    Moderator_TigerNails
    Admin_Coralia
    raluca is
    unghiifalseploiesti
    Maria D.
    FLORYS
    oana.marcu
    ira_dio
    newnailsbrasov
    Anushka
    ema_clau
    Beky
    61 participanți
    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
    AutorMesaj
    ema_clau

    ema_clau


    Numarul mesajelor : 111
    Data de inscriere : 13/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : arad

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMar 21 Sept - 7:38

    eu deocamdata nu folosesc d la crystal nails,dar sunt interesata de gelul ala cameleon de la ei ,pt k sora mea ma innebuneste cu el.eu de la perfect nails am mai avut geluri color si cover si acuma mi-am luat unul pt constructii in rest folosesc o gama din germania de 2 ani si ceva si nu am probleme deloc
    Sus In jos
    luminitache

    luminitache


    Numarul mesajelor : 153
    Data de inscriere : 04/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Cluj-Napoca

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMar 21 Sept - 23:24

    Beky a scris:
    In ce sens sa ti se strice?

    Mi s-a intamplat prima oara cu gelul de french.....pe masura ce se golea borcanashul incepea sa mie se taie - exact asa cum se taie maioneza- . Am zis k mnoa, se mai intampla.....dar apoi mi s-a mai intamplat cu un gel french si si cu unul cover No

    Interesant este faptul k mi-am depozitat toate gelurile in acelasi loc, unul ferit de lumina si caldura, si s-a intamplat doar la aceste geluri din toate pe kre le aveam.....

    Aveti voi vreo idee de ce?

    O zi frumoasa!
    flower
    Sus In jos
    http://www.unghiitehnicecluj.ro
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMier 22 Sept - 1:47

    Luminita, incearca sa amesteci usor gelul in borcanas si vezi cum e. Smile

    Si eu am avut aceeasi problema cu gelurile de la crystal, dar nu imi pare rau, deoarece doar asa am reusit sa dau peste Tiger Nails :D
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    luminitache

    luminitache


    Numarul mesajelor : 153
    Data de inscriere : 04/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Cluj-Napoca

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMier 22 Sept - 4:42

    Uai, dar dupa ce amestecam se faceau si bule!!!!cel putin asa a fost la ultimul gel cu care am patit asa, si era de french!!! M-am facut de mandra minune in fatza clientei, m-am rugat de ea sa ma lae sa ii pun putin sclipici peste french si nu s-a mai vzt nimic:))

    ms de raspuns!
    O zi frumoasa flower !
    Sus In jos
    http://www.unghiitehnicecluj.ro
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMier 22 Sept - 8:32

    luminitache a scris:
    Uai, dar dupa ce amestecam se faceau si bule!!!!cel putin asa a fost la ultimul gel cu care am patit asa, si era de french!!! M-am facut de mandra minune in fatza clientei, m-am rugat de ea sa ma lae sa ii pun putin sclipici peste french si nu s-a mai vzt nimic:))

    ms de raspuns!
    O zi frumoasa flower !

    Lumi, un sfat pt tine, ca sa stii ca la orice gel se fac bule dupa ce amesteci prea tare. Ele se amesteca incet, de la fundul borcanului in sus. De asta trebuie sa tii cont la orice firma. Oricum a lasat de dorit Crystal Nails in ultima vreme.

    Ai avut noroc ca ai putut sa pui sclipici, avand o clienta draguta, dar e tare urat sa patesti din astea cu clienta pe scaun. :-s

    Cel mai bine e cand lucrezi cu un produs in care poti sa ai incredere Smile
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    luminitache

    luminitache


    Numarul mesajelor : 153
    Data de inscriere : 04/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Cluj-Napoca

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyJoi 23 Sept - 2:01

    O sa tin cont de sfaturile tale, Coralia!!!Mersi de atentia acordata inrosit

    O zi frumoaaaassaa!!! flower
    Sus In jos
    http://www.unghiitehnicecluj.ro
    nickipiki

    nickipiki


    Numarul mesajelor : 22
    Data de inscriere : 30/09/2010
    Varsta : 44
    Localizare : salaj

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMar 12 Oct - 4:29

    As dori sa particip si eu la un curs de pictura,pt incepatori, pe viitor,mai am putin si-mi termin cursul de manichiura,daca s-ar putea cursul sa fie prin cluj,sau baia mare,ca-s din salaj
    Tiger Nails numai in Bucuresti organizeaza astfel de cursuri???please,mai aproape daca se poate sarut
    Sus In jos
    ramona_c

    ramona_c


    Numarul mesajelor : 50
    Data de inscriere : 07/10/2010
    Varsta : 42
    Localizare : oradea

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMar 12 Oct - 7:46

    buna fetelor imi plac foarte mult subiectele de pe forum sant si eu noua si pe forum si in aplicarea unghiilor din gel si m-as bucura daca ati putea sa ma ajutati si pe mine nu stiu daca dupa primer 3 in 1 se mai aplica si stratul de gel de aderenta (bond) si daca trebuie degresat dupa stratul de bond inainte de aplicarea gelului de constructie Question
    Sus In jos
    ramona_c

    ramona_c


    Numarul mesajelor : 50
    Data de inscriere : 07/10/2010
    Varsta : 42
    Localizare : oradea

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyVin 15 Oct - 6:48

    buna fetelor daca stiti careva seminarii si la oradea ar fi super
    Sus In jos
    Anamaria_F

    Anamaria_F


    Numarul mesajelor : 20
    Data de inscriere : 04/10/2010
    Varsta : 31
    Localizare : Arad

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyLun 18 Oct - 2:09

    Buna fetelor,daca stie vreuna din voi despre ceva seminarii sau cursuri de nail art in Arad sau Szeged va rog sa imi spuneti si mie.Multumesc I love you
    Sus In jos
    luminitache

    luminitache


    Numarul mesajelor : 153
    Data de inscriere : 04/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Cluj-Napoca

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMar 19 Oct - 23:59

    Fetelor dragelor, se tin niste cursuri de nail art saptamana viitoare la Satu Mare: one stroke, 3d cu acryl si design cu geluri color.....e 300 de lei un curs, o zi!

    O zi frumoaaasaa! flower
    Sus In jos
    http://www.unghiitehnicecluj.ro
    ema_clau

    ema_clau


    Numarul mesajelor : 111
    Data de inscriere : 13/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : arad

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMier 20 Oct - 6:14

    si crystal nails mai tine ceva seminarii luna aceasta!daca va intereseaza puteti sa intrati la ei p pagina
    Sus In jos
    raluca is

    raluca is


    Numarul mesajelor : 86
    Data de inscriere : 18/02/2010

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptySam 30 Oct - 4:18

    buna fetelor. Ati auzit sau stiti ceva de Reflexovital,organizeaza cursuri de manichiura clasica, gel, acril in mai multe orase din tara si as dori sa il urmez si eu, sper doar sa am ce invata. daca stiti ceva , m;ar ajuta f mult o parere, un sfat. ms:*
    Sus In jos
    adrianamagda

    adrianamagda


    Numarul mesajelor : 87
    Data de inscriere : 18/08/2010
    Localizare : ARAD

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptySam 30 Oct - 6:25

    raluca is a scris:
    buna fetelor. Ati auzit sau stiti ceva de Reflexovital,organizeaza cursuri de manichiura clasica, gel, acril in mai multe orase din tara si as dori sa il urmez si eu, sper doar sa am ce invata. daca stiti ceva , m;ar ajuta f mult o parere, un sfat. ms:*
    Buna Raluca , eu urmez curs de manichiura-pedichiura organizat de firma Reflexovital si pot sa-ti spun ca sunt foarte multumita.Cursul dureaza 3 luni in care ne invata manichiura-pedichiura-gel.
    Acolo invatam totul practic si am primit un curs pe care il studiem acasa . Gelurile pe care le folosim acolo sunt asigurate de firma ,intra in costul cursului si sunt sunt geluri de calitate.Suntem doar 4 cursante in grupa si profesoara,Oana se ocupa foarte mult de noi.Diploma e recunoscuta de Ministerul Muncii, deci poti sa o folosesti pentru a-ti deschide PF.
    Adriana
    Sus In jos
    raluca is

    raluca is


    Numarul mesajelor : 86
    Data de inscriere : 18/02/2010

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptySam 30 Oct - 14:12

    iti multumesc frumos adriana pt raspuns. singura problema este ca eu sunt din iasi si din cauza facultatii nu imi permit sa ma deplasez .sper ca o sa gasesc in curnd o solutie. multumesc inca o data:*
    Sus In jos
    Manichiura Arad

    Manichiura Arad


    Numarul mesajelor : 102
    Data de inscriere : 26/10/2009
    Varsta : 35
    Localizare : Arad, Str. Gladiolelor Nr: 29

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMier 3 Noi - 16:40

    ********************************************

    Text cenzurat pentru incalcarea regulilor forumului.
    Sus In jos
    http://nailartdesign.hi5.com
    First




    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 11/11/2010
    Localizare : Arad

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyVin 12 Noi - 11:04

    daca sunteti din Arad sau Timisoara si sunteti interesate, in data de 17, 18, 19 noiembrie, se organizeaza workshop de catre firma Magnetic. Pretul este de 100E pentru o zi.
    Sus In jos
    laurik4u




    Numarul mesajelor : 30
    Data de inscriere : 18/11/2010

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyJoi 18 Noi - 0:59

    Buna fetelor,sunt noua pe aici,dar qacum am gasit acest forum si m-am inscris.Si eu vreau sa urmez cursuri de manichiura-pedichiura,unghii false.Ce parere aveti de ASSD Cursuri de Calificare Bucuresti?Ma gandea sa ma inscriu pt cursul din februarie.
    Sus In jos
    Vizitato
    Vizitator




    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyVin 19 Noi - 0:58

    buna,

    pentru fetele intresate de curs , la janet la timisoara se tine un curs de 2 sapt incepand cu 6 decembrie, costa 500 de lei si este acreditat de ministerul muncii Smile
    Sus In jos
    raluca.ralook

    raluca.ralook


    Numarul mesajelor : 159
    Data de inscriere : 08/11/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Braila

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyVin 19 Noi - 13:13

    in Braila nu se fac cursuri?? Shocked phbbbt
    Sus In jos
    https://facebook.com/Ralooc
    woozy

    woozy


    Numarul mesajelor : 220
    Data de inscriere : 28/03/2010
    Varsta : 33
    Localizare : galati

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptySam 20 Noi - 13:10

    nu.. in vara asta a fost o initiativa de organizare de cursuri in galati, dar nu au fost suficiente fete inscrise. pacat
    Sus In jos
    http://simple-nails.hi5.com
    raluca.ralook

    raluca.ralook


    Numarul mesajelor : 159
    Data de inscriere : 08/11/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Braila

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptySam 20 Noi - 22:58

    woozy a scris:
    nu.. in vara asta a fost o initiativa de organizare de cursuri in galati, dar nu au fost suficiente fete inscrise. pacat




    No da... pacat. as fi vrut sa am de unde sa invat mai multe.. mi-ar fi fost aproape si mie. k asa imi e greu sa ajung pe la Buc, Timisoara sau mai stiu eu pe unde... k pe langa unghii mai am si un servici stabil...deci... n-am nici o sansa Mad
    Sus In jos
    https://facebook.com/Ralooc
    woozy

    woozy


    Numarul mesajelor : 220
    Data de inscriere : 28/03/2010
    Varsta : 33
    Localizare : galati

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyDum 21 Noi - 1:54

    pai de-asta exista forumul asta.cheers oricum parerea mea e ca te ajuta si sa te angajezi macar pentru cateva luni. intalnesti cliente noi, situatii noi si te ajuta sa devii mai sigura pe tine.
    Sus In jos
    http://simple-nails.hi5.com
    raluca.ralook

    raluca.ralook


    Numarul mesajelor : 159
    Data de inscriere : 08/11/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Braila

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyDum 21 Noi - 2:15

    woozy a scris:
    pai de-asta exista forumul asta.cheers oricum parerea mea e ca te ajuta si sa te angajezi macar pentru cateva luni. intalnesti cliente noi, situatii noi si te ajuta sa devii mai sigura pe tine.



    unde sa ma angajez? geek am deja un servici stabil ... e cu totul alt domeniu:)) nu are nici o leg cu unghiile.
    Unghiutze fac acsca in fct de timpul liber. Inca nu renunt la actualul loc de munk ptr. k mai am d lucrat ca sa pot castiga bani frumosi din unghii.


    Poop ubita tongue
    Sus In jos
    https://facebook.com/Ralooc
    blueyes

    blueyes


    Numarul mesajelor : 159
    Data de inscriere : 23/11/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Timisoara

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyLun 28 Feb - 12:57

    fetelor,

    pe 11 si 12 martie la nailshop Oradea este curs de pictura, respectiv ONe Stroke, pt cele care va intereseaza , intrati pe site la ei.

    sper sa pot merge ca sunt "varza" la pictat Smile)
    Sus In jos
    oanatanase

    oanatanase


    Numarul mesajelor : 141
    Data de inscriere : 21/01/2011
    Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyLun 21 Mar - 3:19

    Hello.

    Cei ce au organizat Nail Expo 2010, Cosmobeauty, organizeaza in 5-8 Mai o noua expozitie dar din pacate nu dau detalii despre cine o sa vina la expozitia de la Sala Palatului din Bucuresti.

    Daca aveti mai multe detalii sa ni le spuneti si noua.

    Spor!
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
    Elisza Nails

    Elisza Nails


    Numarul mesajelor : 133
    Data de inscriere : 10/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMier 23 Mar - 4:04

    O sa ajung si eu la Cosmobeauty . Sper sa fie ceva mai bine organizat decat ce au facut cei de la Les Nouvelles Estetiques... Neutral
    Sus In jos
    http://www.eliszanails.ro
    oanatanase

    oanatanase


    Numarul mesajelor : 141
    Data de inscriere : 21/01/2011
    Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMier 29 Iun - 23:51

    Buna,

    Va anunt ca pe 4 Iulie se tine Seminar Gratuit Crystal Nail la Galati!!!

    Poate ne cunoastem personal acolo, eu una merg Smile aveti mai multe detalii la ei pe site.

    Spor!
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
    raluca.ralook

    raluca.ralook


    Numarul mesajelor : 159
    Data de inscriere : 08/11/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Braila

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyJoi 30 Iun - 0:45

    ce pacat .. nu cred ca pot ajunge ca lucrez Sad e nasol ca e in cursul saptamanii. chiar sunasem la Cn sa aflu mai multe detalii.. Sad
    Sus In jos
    https://facebook.com/Ralooc
    p.teo04

    p.teo04


    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 27/06/2011
    Varsta : 33
    Localizare : Sibiu

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyJoi 30 Iun - 12:17

    Buna, se face vre-un curs de unghii si la Sibiu?
    Sus In jos
    Simona Mecu

    Simona Mecu


    Numarul mesajelor : 24
    Data de inscriere : 21/08/2010
    Varsta : 40
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Eveniment Tiger Nails in Constanta!!!!!!   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyDum 14 Aug - 11:04

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Finalposterfbsisite2las

    Sus In jos
    diana_deedeee




    Numarul mesajelor : 11
    Data de inscriere : 27/07/2011

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyDum 14 Aug - 12:28

    fetele cat este cursul sau ma rog expozitia in ct? trb neaparat sa ma inscriu?
    Sus In jos
    Simona Mecu

    Simona Mecu


    Numarul mesajelor : 24
    Data de inscriere : 21/08/2010
    Varsta : 40
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyDum 14 Aug - 12:59

    diana_deedeee a scris:
    fetele cat este cursul sau ma rog expozitia in ct? trb neaparat sa ma inscriu?

    Ti-am trimis un mesaj privat cu toate informatiile, iar daca mai ai intrebari nu ezita sa ne contactezi. Smile
    Sus In jos
    oanatanase

    oanatanase


    Numarul mesajelor : 141
    Data de inscriere : 21/01/2011
    Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyLun 15 Aug - 1:40

    vreau si eu detalii Smile
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
    deea_blonda

    deea_blonda


    Numarul mesajelor : 3
    Data de inscriere : 16/08/2011
    Varsta : 33
    Localizare : Mioveni

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMier 17 Aug - 4:24

    un seminar in pitesti cand faceti??? Question
    Sus In jos
    Simona Mecu

    Simona Mecu


    Numarul mesajelor : 24
    Data de inscriere : 21/08/2010
    Varsta : 40
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMar 23 Aug - 15:30

    deea_blonda a scris:
    un seminar in pitesti cand faceti??? Question

    Nu stim cand vom face si in Pitesti, dar cu siguranta vom anunta. Smile
    Sus In jos
    oanatanase

    oanatanase


    Numarul mesajelor : 141
    Data de inscriere : 21/01/2011
    Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMar 23 Aug - 21:57

    Buna,

    In perioada 15-18 Septembrie se desfasoara:
    COSMETICS BEAUTY HAIR - Expozitie internationala de produse si echipamente pentru cosmetica, ingrijire corporala si coafura.

    In Bucuresti la Romexpo.

    Spor!

    Sus In jos
    https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyDum 11 Sept - 12:48

    Totul Pentru Unghii a fost, in 5 septembrie, la Constanta! Iata cateva poze: indragostit indragostit indragostit

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc0910

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc0911

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc0912

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc0913

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc0914

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc0915

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc0917

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc0918

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc1010

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc1012

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Img_0210

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Img_0212

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Img_0213


    Noi si Doinita:
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc1110

    Noi si Ramona:
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc1111

    Noi si Doina:
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc1112

    Noi si Simona:
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 _dsc1113


    A fost o experienta foarte frumoasa!
    Vom reveni oricand cu drag in Constanta! Very Happy
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    andreea.cojocaru

    andreea.cojocaru


    Numarul mesajelor : 13
    Data de inscriere : 06/03/2011
    Varsta : 35
    Localizare : Barlad

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyDum 11 Sept - 13:20

    Super tare, imi pare rau ca nu am putut participa si eu Sad pe viitor cu sigurantza nu am sa mai ratez Smile
    Sus In jos
    bebeloiu

    bebeloiu


    Numarul mesajelor : 19
    Data de inscriere : 23/08/2011
    Localizare : Bucuresti

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyLun 12 Sept - 5:25

    tina o sa fiti si voi la expozitia de pe 15 - 18 sept 2011?
    Sus In jos
    MaRiA_

    MaRiA_


    Numarul mesajelor : 247
    Data de inscriere : 23/08/2010
    Varsta : 54
    Localizare : ALBA-IULIA

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyJoi 15 Sept - 2:27

    superbe unghiutze aveti fetele, super ati facut totul bafta si la mai multe sarut*:*
    Sus In jos
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMier 19 Oct - 11:28

    Dragele noastre, va asteptam cu drag indragostit indragostit indragostit



    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Curs10
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    Anda luz

    Anda luz


    Numarul mesajelor : 83
    Data de inscriere : 17/05/2011
    Varsta : 35
    Localizare : Focsani

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMier 19 Oct - 12:58

    doar ce voiam sa intreb.. despre cursul acesta..ma tenteaza foarte mult :D
    in ce zona se tine si un pret orientativ ..?daca se poate
    multumim tina si coralia si sper sa va intalnesc cat mai curand :*
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267337473
    magdici

    magdici


    Numarul mesajelor : 65
    Data de inscriere : 09/02/2011
    Localizare : Piatra Neamt

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyMier 19 Oct - 22:11

    Buna fetelor ! Pentru cele care vor sa mearga la cursul de la Bucuresti din 12-13 noiembrie, ar fi cineva interesata sa ne cuplam cate doua la o camera dubla la hotelul Avis acolo unde se tine cursul? Zicea Tina ca ne poate obtine si o mica reducere la cazare, micul dejun este inclus in pret si ne-ar ajunge mai ieftin asa decat sa luam o camera single. Tina mi-a zis ca ar fi mai avantajos asa in cazul in care cunosc pe cineva dar eu nu cunosc pe nimeni dintre voi si de aceea am zis sa va intreb. Pe mine m-ar interesa doar noaptea de sambata pt ca duminica imediat cum se termina cursul ma intorc acasa. Informatii despre hotel gasiti aici http://www.avishotel.ro/.
    Va pup !
    Sus In jos
    http://extensiiunghii.blogspot.com/
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyJoi 20 Oct - 6:40

    Buna fetelor!

    Intr-adevar, in legatura cu cazarea avem o oferta avantajoasa la acest hotel deoarece ni se ofera si camera simpla dar si cea dubla la acelasi pret: 49 euro/ noapte. Acest pret include micul dejun pt o persoana. Daca este ok pt voi insa, puteti opta sa luati o camera dubla fara mic dejun la pretul de 41 euro/camera/noapte. In aceasta situatie, ati plati 20,50 euro/ persoana la care, optional, puteti adauga micul dejun (8euro/pers). Insa este bine de stiut ca exista destule magazine in zona. Wink

    flower
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    roxliz

    roxliz


    Numarul mesajelor : 4
    Data de inscriere : 20/10/2011
    Varsta : 35
    Localizare : Buzau

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyJoi 20 Oct - 23:32

    Buna fetelor!

    Va admir munca si imi plac foarte mult modele voastre, sunteti adevarate maestre! In Buzau nu organizati nici un curs? Sad Tare mi-as dori sa iau parte la unul... bounce sarut sarut
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2622949573318.146634.12
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyVin 2 Dec - 0:17

    Buna fetelor!

    La sfarsitul lunii ianuarie vom fi in Arad!
    Va asteptam sa ne cunoastem si sa invatam impreuna! imbratisare

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Posteraradfinal

    flower
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    Oana_

    Oana_


    Numarul mesajelor : 114
    Data de inscriere : 23/05/2011
    Varsta : 38

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyDum 11 Dec - 4:27

    salutare,

    pt fetele interesate, in 28-29 ianuarie are loc curs de pictura cu Eugenia Ciobanu "Master Nail Technician" la Roma. Cursul are loc in Timisoara si are ca tema "CURS DE PICTURA"

    Instructor – Eugenia Ciobanu

    Cursul este dedicat tuturor si cuprinde o parte de teorie si una de practica .
    -Culoare Teoria
    -Culori primare, secundare, mixt
    -Pregătirea de culoare
    -Poziţia compozitiC:\Users\Doris\Pictures\3747ei (desenului ) pe cele 5 degete ale maini .

    PRACTICA : Anemone, Trandafir simplu Boboci de trandafir Trandafir Thè Trandafir dublu cu o petala intoarsa Bujor Crin runze ( diverse forme)

    MATERIALE NECESARE :
    - buffer penel plat. oblic Nr. 3 penel plat oblic Nr.4 penel pentru micro-pictura Nr.0

    Participanţii trebuie să aibă notebook-uri, stilou, lumina birou.
    (Partecipanti la curs o sa poata cumpara toate aceste rechizite in loco) ,
    La terminarea cursului la toti partcipantii vor fi acordate diplome de partecipatie .

    Pretul cursului 600 lei

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 37470023174625023102510





    Sus In jos
    Oana_

    Oana_


    Numarul mesajelor : 114
    Data de inscriere : 23/05/2011
    Varsta : 38

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptyDum 11 Dec - 4:32

    Oana_ a scris:
    Oana_ a scris:
    salutare,

    pt fetele interesate, in 28-29 ianuarie are loc curs de pictura cu Eugenia Ciobanu "Master Nail Technician" la Roma. Cursul are loc in Timisoara si are ca tema "CURS DE PICTURA"

    Instructor – Eugenia Ciobanu

    Cursul este dedicat tuturor si cuprinde o parte de teorie si una de practica .
    -Culoare Teoria
    -Culori primare, secundare, mixt
    -Pregătirea de culoare
    .

    PRACTICA : Anemone, Trandafir simplu Boboci de trandafir Trandafir Thè Trandafir dublu cu o petala intoarsa Bujor Crin frunze ( diverse forme)

    MATERIALE NECESARE :
    - buffer penel plat. oblic Nr. 3 penel plat oblic Nr.4 penel pentru micro-pictura Nr.0

    Participanţii trebuie să aibă notebook-uri, stilou, lumina birou.
    (Partecipanti la curs o sa poata cumpara toate aceste rechizite in loco) ,
    La terminarea cursului la toti partcipantii vor fi acordate diplome de partecipatie .

    Pretul cursului 600 lei

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 37470023174625023102510







    am uitat sa specific locul de desfasurare al cursului : "hotel Reghina Blue" Timisoara
    Sus In jos
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 EmptySam 14 Ian - 18:34

    Va asteptam cu drag in Arad imbratisare
    In urma numeroaselor cereri, am decis sa alocam o parte din timpul de lucru al cursului picturii One Stroke! zambet larg

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Curs_a10

    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    Continut sponsorizat





    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 3 Empty

    Sus In jos
     
    Cursuri, Seminarii si Evenimente
    Sus 
    Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
     Subiecte similare
    -
    » sfaturi pentru incepatori

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    ***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
    Mergi direct la: