***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Logo_t12
Subiecte similare
    Ultimele subiecte
    » Oja semipermanenta
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

    » intrebari si raspunsuri
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

    » se pot amesteca marcile de geluri???
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

    » Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

    » sfaturi pentru incepatori
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

    » dual system forms
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

    » Produse IBD
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

    » Poze cu unghiutze
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

    » Sa facem cunostinta!
    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

    Facebook
    Parteneri
    forum gratuit
    * * * * Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Logo_t12
    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     
    Rechercher Cautare avansata

     

     Cursuri, Seminarii si Evenimente

    In jos 
    +57
    AncaCiorba
    devis
    3to-spange
    adel1791
    Oana_
    roxliz
    magdici
    Anda luz
    MaRiA_
    bebeloiu
    andreea.cojocaru
    deea_blonda
    diana_deedeee
    Simona Mecu
    p.teo04
    oanatanase
    blueyes
    woozy
    raluca.ralook
    laurik4u
    First
    Manichiura Arad
    adrianamagda
    Anamaria_F
    ramona_c
    nickipiki
    raluka.nails
    esztella
    luminitache
    G.D.
    ealexa
    emaema2008
    ally.vs
    adrianasandu
    klaudya_4u
    Guesswho
    Lilishor
    angie
    andra_b
    Elisza Nails
    gege_jeje
    magic nails
    Moderator_iulia_vero
    ARIANA
    antonia_simpf
    Moderator_TigerNails
    Admin_Coralia
    raluca is
    unghiifalseploiesti
    Maria D.
    FLORYS
    oana.marcu
    ira_dio
    newnailsbrasov
    Anushka
    ema_clau
    Beky
    61 participanți
    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
    AutorMesaj
    Elisza Nails

    Elisza Nails


    Numarul mesajelor : 133
    Data de inscriere : 10/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyDum 25 Apr - 2:05

    In principiu vor fi 2 cursuri, unul de pictura si altul de design acrilic 3D. Cel de pictura va fi de 2 zile iar design acrilic 3D de 3 zile. Este o sansa unica pentru multe ditre noi si eu va sfatuiesc sa veniti pentru ca vom avea multe de invatat. Se vor oferi diplome eliberate si semnate de Liliya Sereditskaya Very Happy
    Sus In jos
    http://www.eliszanails.ro
    Guesswho

    Guesswho


    Numarul mesajelor : 27
    Data de inscriere : 29/03/2010
    Localizare : Brasov, Timisoara

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMier 28 Apr - 7:14

    Salutare!

    Luni 3 mai 2010 la magazinul Janet din Brasov va fi o demonstratie cu aplicatii a french-ului pe unghia naturala, respectiv tips. Pentru mai multe detalii sunati la nr. 0742685378.
    Sus In jos
    http://www.janetnails.ro/
    klaudya_4u

    klaudya_4u


    Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 30/03/2010
    Varsta : 38
    Localizare : navodari

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMier 28 Apr - 11:08

    Elisza Nails a scris:
    Buna seara,


    Va anunt ca in luna August voi organiza un curs de nail art cu Liliya Serediskaya in orasul Constanta. Pretul nu l-am aflat inca ,dar as vrea sa stiu daca sunt fete care doresc sa participe la acest curs. Sunteti interesate de pictura acrilica, pictura chinezeasca sau acrilic design? Astept raspunsurile voastre sarut cheers



    salut, eu sunt din constanta si sincer chiar doresc sa particip la curs, cand afli mai multe detalii te rog sa-mi spui. ms
    Sus In jos
    http://klaudyanails.blogspot.com
    gege_jeje

    gege_jeje


    Numarul mesajelor : 39
    Data de inscriere : 31/03/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 29 Apr - 3:57

    eu imi doresc sa le fac pe amandoua dar mai am o intrebare...materialele le asigurati voi sau trebuie sa aducem noi ? eu invat la scoala cu gel dar vreau sa invat sa fac nebunii din acryl (modele) si nu stiu ce imi trebuie ...
    Sus In jos
    Elisza Nails

    Elisza Nails


    Numarul mesajelor : 133
    Data de inscriere : 10/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 29 Apr - 11:51

    La curs materialele le asiguram noi. Trebuie doar sa va aduceti pensule de lucru. Daca nu aveti le puteti achizitiona la curs.
    Sus In jos
    http://www.eliszanails.ro
    Beky

    Beky


    Numarul mesajelor : 513
    Data de inscriere : 09/06/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Brasov

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMier 5 Mai - 4:30

    magic nails a scris:
    Buna fetelor(si baietilor),
    In perioada 5-9 mai targ de frumusete la BRASOV sala ITC.
    Magic Nails este posibil 80-90% sa participe , in functie de costuri. In cadru standului vom avea produse Perfect Lady si se vor face demonstratii gratuite pe toata perioada targului.
    Va astept Very Happy

    Am fost azi la itc si nu este nimic legat de unghii.

    Asteptam ceva mai multe informatii.
    Sus In jos
    http://andrenails.blogspot.com/
    Moderator_iulia_vero

    Moderator_iulia_vero


    Numarul mesajelor : 354
    Data de inscriere : 10/12/2009
    Varsta : 37

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMier 5 Mai - 7:13

    Crying or Very sad Mmmm si eu care voiam sa vin , chiar asteptam sa ajung azi acasa ca sa cer mai multe detalii sa stiu unde trebuie sa ajung. Mi-am propus sa ma relaxez la sfarsitul saptamanii sa merg la Predeal si sa merg la expozitie.l
    Aaaa si poate sa imi fac unghiile la una din voi inrosit
    Sus In jos
    adrianasandu

    adrianasandu


    Numarul mesajelor : 14
    Data de inscriere : 14/04/2010
    Varsta : 38
    Localizare : Navodari/Cta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMier 5 Mai - 7:24

    Elisza astept cu nerabdare detalii despre curs...vreau si eu petrecere
    Sus In jos
    Lilishor

    Lilishor


    Numarul mesajelor : 280
    Data de inscriere : 10/04/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Galati

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMier 5 Mai - 8:17

    Elisza Nails a scris:
    In principiu vor fi 2 cursuri, unul de pictura si altul de design acrilic 3D. Cel de pictura va fi de 2 zile iar design acrilic 3D de 3 zile. Este o sansa unica pentru multe ditre noi si eu va sfatuiesc sa veniti pentru ca vom avea multe de invatat. Se vor oferi diplome eliberate si semnate de Liliya Sereditskaya Very Happy
    ai reusit sa vb eli? preturi ceva? perioada? poate nu o fi la sfarsitul lui august Sad
    Sus In jos
    adrianasandu

    adrianasandu


    Numarul mesajelor : 14
    Data de inscriere : 14/04/2010
    Varsta : 38
    Localizare : Navodari/Cta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 6 Mai - 4:59

    Fetele din constanta,stiti ceva de vreun seminariu la casa de cultura,luni 10 mai?
    Sus In jos
    ally.vs

    ally.vs


    Numarul mesajelor : 88
    Data de inscriere : 04/05/2010
    Localizare : Vaslui

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 7 Mai - 7:33

    Uauu super vestea Elizei.Daca iau bacul cu nota mare sper sa ma trimita ai mei in vacanta la mare sa particip si eu indragostit zambet subtil
    Sus In jos
    Elisza Nails

    Elisza Nails


    Numarul mesajelor : 133
    Data de inscriere : 10/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyDum 30 Mai - 5:33

    [img]Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Hipnotiqnailsmicjpg Uploaded with ImageShack.us[/img]


    Curs de pictura si design acrilic 3D cu Liliya Sereditskaya.
    Perioada: 14-18 August 2010
    Locatia: Hotel Bavaria Blu, Mamaia-Constanta
    La sfarsitul cursului veti primi diplome semnate de Liliya Sereditskaya!
    Locurile sunt limitate!
    Pentru mai multe detalii contactati-ma. Idea
    Sus In jos
    http://www.eliszanails.ro
    newnailsbrasov

    newnailsbrasov


    Numarul mesajelor : 211
    Data de inscriere : 01/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Brasov

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyDum 30 Mai - 8:14

    ********************** (text cenzurat)
    Sus In jos
    emaema2008




    Numarul mesajelor : 13
    Data de inscriere : 07/04/2010

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyDum 30 Mai - 10:55

    ********************** (text cenzurat)
    Multumim. Mi-a aratat Angela invitatia. Luni, te asteptam la noi cu produsele.
    O seara placuta!
    Ema
    Sus In jos
    ealexa




    Numarul mesajelor : 3
    Data de inscriere : 03/06/2010

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: hy   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 3 Iun - 3:35

    salutare.as vrea s fac si eu cursuri pt stilist protezist de unghii.E tarziu s incep de acum?sau cand se vor mai face inscrieri?si se fac in fiecare saptamana?
    Sus In jos
    G.D.

    G.D.


    Numarul mesajelor : 105
    Data de inscriere : 28/03/2010
    Varsta : 38
    Localizare : Alba Iulia

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyLun 7 Iun - 23:28

    Fetelor... prin zona Alba Iulia nu este nici un curs de pictura?undeva mai aproape, vreau si eu Sad(
    Sus In jos
    Elisza Nails

    Elisza Nails


    Numarul mesajelor : 133
    Data de inscriere : 10/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMier 9 Iun - 10:18

    Sus In jos
    http://www.eliszanails.ro
    ema_clau

    ema_clau


    Numarul mesajelor : 111
    Data de inscriere : 13/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : arad

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 17 Iun - 1:34

    tocmai am fost la un seminar la cluj si am aflat k va fi un curs si un seminar (in Bucuresti) tinut de un domn din Italia ,patronul unei scoli de unghii de acolo care lucreaza cu produse de la noi din tara.seminarul va fi in data de 28 iunie si costa 60 lei,iar dak va intereseaza cursul mai bine imi dati un pm ca sa va dau site-ul cu mai multe informatii!
    Sus In jos
    Elisza Nails

    Elisza Nails


    Numarul mesajelor : 133
    Data de inscriere : 10/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyDum 4 Iul - 2:46

    Cursuri cu Lilya Sereditskaya !!!

    Pictura ( 1 zi) la pretul de 600 ron
    Pictura chinezeasca ( 2 zile) la pretul de 1200 ron

    FETELE CARE VRETI SA PARTICIPATI ASTEPT MESAJ DE LA VOI. PUTETI INTRA PE MESS elisanails SAU SUNATI LA 0723342673. Very Happy
    Sus In jos
    http://www.eliszanails.ro
    luminitache

    luminitache


    Numarul mesajelor : 153
    Data de inscriere : 04/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Cluj-Napoca

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyDum 4 Iul - 23:35

    Buna,fetelor! Se vor tine si la Cluj niste cursuri de nail art(curs de pictura cu vopsele acrilice, curs de pictura cu geluri colorate, curs de decor- gelurui 3d) de la Wigmond pe la inceputul lui august si as vrea sa imi spuneti daca a fost careva dintre voi la aceste cursuri sau daca stiti ceva despre ele. Mersi!
    ************************
    Sus In jos
    http://www.unghiitehnicecluj.ro
    Vizitato
    Vizitator




    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMar 6 Iul - 2:45

    Buna fetelor,

    vreau sa va intreb si eu....in special ma adresez Tinei si Coraliei...nu se fac cursuri si la Deva de step by step ? Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 563220

    pt mine , care lucrez e foarte greu sa merg la tm sau la cj..ca astea sunt orasele mari cele mai apropiate de mine ?

    m-ar interesa si pe mine un curs stept by step si un curs nail art....

    daca auziti ceva, pls anuntati-ma Smile

    O zi minunata Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Icon_flower
    Sus In jos
    ema_clau

    ema_clau


    Numarul mesajelor : 111
    Data de inscriere : 13/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : arad

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMar 6 Iul - 3:55

    luminitache
    eu am fost doar la seminarii la cluj sustinute de ei si a fost f bine,la cursuri nu stiu ce sa iti spun!Poate ne spui si noua mai multe despre aceste cursuri :*
    Sus In jos
    luminitache

    luminitache


    Numarul mesajelor : 153
    Data de inscriere : 04/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Cluj-Napoca

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMar 6 Iul - 5:37

    Pentru cursurile de la Cluj inca nu s-a anuntat data exacta, se stie doar ca vor fi la inceputul lui august. Ar fi trei cursuri in trei zile. Un curs ar costa 300 de lei, insa daca mergi la 2 cursuri costa 500 de lei si daca mergi la toate costa 650 de lei. Eu imi doresc de foarte mult timp sa merg si acum am reusit sa imi strang banutzi. Chiar zilele astea se tin la Brasov cursurile,dar aceleasi vor fi si la Cluj.
    O zi frumoasa tuturor! flower
    Sus In jos
    http://www.unghiitehnicecluj.ro
    Vizitato
    Vizitator




    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMar 6 Iul - 8:33

    pfuuu...mi-e f greu la cj Sad(, la tm as avea unde sa stau....pe mine m-ar interesa ceva la deva....daca stiti ceva , va rog anuntati-ma Smile
    Sus In jos
    Elisza Nails

    Elisza Nails


    Numarul mesajelor : 133
    Data de inscriere : 10/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMier 14 Iul - 5:18

    Inscrierile la cursurile cu Liliya Sereditskaya s-au incheiat.cheers Abia astept sa ne intalnim si va promit ca va fi un curs de 5 stele ! sarut imbratisare

    In noiembrie va urma si un curs de design acrilic 3D sustinut tot de Liliya Sereditskaya. Pupici
    Sus In jos
    http://www.eliszanails.ro
    Vizitato
    Vizitator




    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyDum 25 Iul - 12:06

    fetelor, pentru cine vrea , se face la petrosani (HD) la inceputul lui septembrie un curs intensiv pentru manichiura de gel , este sustinut de brandul NSi (nail system intenational) dureaza 3 zile si costa 500 de lei
    Sus In jos
    oana.marcu

    oana.marcu


    Numarul mesajelor : 59
    Data de inscriere : 21/02/2010
    Varsta : 38
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyLun 16 Aug - 10:25

    Elisza Nails a scris:
    Inscrierile la cursurile cu Liliya Sereditskaya s-au incheiat.cheers Abia astept sa ne intalnim si va promit ca va fi un curs de 5 stele ! sarut imbratisare

    In noiembrie va urma si un curs de design acrilic 3D sustinut tot de Liliya Sereditskaya. Pupici

    Multumim pentru tot Elisza!!! Ne-am simtit minunat, Liliya chiar a fost la inaltimea asteptarilor! Smile aplauze
    Sus In jos
    http://www.unghiifalse.ro
    Elisza Nails

    Elisza Nails


    Numarul mesajelor : 133
    Data de inscriere : 10/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMar 17 Aug - 2:36

    oana.marcu a scris:
    Elisza Nails a scris:
    Inscrierile la cursurile cu Liliya Sereditskaya s-au incheiat.cheers Abia astept sa ne intalnim si va promit ca va fi un curs de 5 stele ! sarut imbratisare

    In noiembrie va urma si un curs de design acrilic 3D sustinut tot de Liliya Sereditskaya. Pupici

    Multumim pentru tot Elisza!!! Ne-am simtit minunat, Liliya chiar a fost la inaltimea asteptarilor! Smile aplauze

    Oana, nici nu stii cat ma bucur ca ti-a placut la curs Very Happy cheers Liliya este EXTRAORDINARA, o adevarata profesionista... ce mai ...nu sunt destule cuvinte de lauda pentru a o descrie pe Liliya. aplauze aplauze aplauze
    Sus In jos
    http://www.eliszanails.ro
    Maria D.

    Maria D.


    Numarul mesajelor : 202
    Data de inscriere : 28/01/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMar 17 Aug - 11:50

    Cursul a fost superb, bine organizat, iar Liliya asa cum ne asteptam toate... indragostit
    Sus In jos
    http://shiny-nails.blogspot.com
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMar 17 Aug - 12:21

    oana.marcu a scris:
    Elisza Nails a scris:
    Inscrierile la cursurile cu Liliya Sereditskaya s-au incheiat.cheers Abia astept sa ne intalnim si va promit ca va fi un curs de 5 stele ! sarut imbratisare

    In noiembrie va urma si un curs de design acrilic 3D sustinut tot de Liliya Sereditskaya. Pupici

    Multumim pentru tot Elisza!!! Ne-am simtit minunat, Liliya chiar a fost la inaltimea asteptarilor! Smile aplauze

    Perfect de acord! A fost o experienta frumoasa si as repeta-o oricand!

    Pupici!
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    newnailsbrasov

    newnailsbrasov


    Numarul mesajelor : 211
    Data de inscriere : 01/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Brasov

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 19 Aug - 11:44

    Asteptam poze de la curs fetele, sa vedem si noi ce ati invatat.
    Sus In jos
    luminitache

    luminitache


    Numarul mesajelor : 153
    Data de inscriere : 04/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Cluj-Napoca

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 20 Aug - 0:07

    Fetelor, stiti cumva de ceva cursuri de nail art in zona Ardeal(Cluj) pentru viitorul apropiat? Mi-e cam gresu sa merg pana la Brasov, Bucuresti sau Constanta:((
    Sus In jos
    http://www.unghiitehnicecluj.ro
    Elisza Nails

    Elisza Nails


    Numarul mesajelor : 133
    Data de inscriere : 10/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Constanta

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 20 Aug - 10:46

    Cateva imagini de la cursul de nail art cu Liliya Sereditskaya...

    [img]Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Img2775e Uploaded with ImageShack.us[/img]

    [img]Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Img2523ud Uploaded with ImageShack.us[/img]
    [img]Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Img2792gu By elisza at 2010-08-20[/img]

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Img2593w
    By elisza at 2010-08-20

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Img2706copy
    By elisza at 2010-08-20


    Mai multe gasiti pe
    https://www.facebook.com/profile.php?id=1470901082#!/photo.php?pid=2354868&fbid=1353026233639&id=1470901082
    Sus In jos
    http://www.eliszanails.ro
    esztella

    esztella


    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 09/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Tg-Mures

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: seminar   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 26 Aug - 2:00

    Buna fetelor.Sunt noua in acest forum,momentan sunt in Ungaria dar ma intorc in tara peste putin timp.Vroiam sa va spun despre o expozitie/seminar din Ungaria ,se numeste Palatul unghiilor.Vor fi invitate vreo 10 manichiuriste care ne vor arata modele noi,tehnici noi,etc,iar invitata speciala va fi Liliya Sereditskaya,in plus va fi 50% reducere la produse.Daca va intereseaza spuneti-mi ca eu o sa ma duc si mai este loc in masina.Pupici si spor la treaba
    Sus In jos
    ema_clau

    ema_clau


    Numarul mesajelor : 111
    Data de inscriere : 13/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : arad

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 26 Aug - 11:31

    cine vrea sa vina la expozitia de care a mentionat esztella si e de prin arad eu mai am locuri in masina :D
    Sus In jos
    esztella

    esztella


    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 09/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Tg-Mures

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 26 Aug - 11:45

    ema_clau a scris:
    cine vrea sa vina la expozitia de care a mentionat esztella si e de prin arad eu mai am locuri in masina :D



    Asa asa haideti cat mai multe.Fetele care stati in apropiere de Tg-Mures puteti sa veniti cu mine.




















    Sus In jos
    ema_clau

    ema_clau


    Numarul mesajelor : 111
    Data de inscriere : 13/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : arad

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 26 Aug - 11:48

    data nu se stie?
    Sus In jos
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 26 Aug - 12:14

    Buna Esztella! Bine ai venit pe forum!!!

    Iti multumim pentru informatie ma inclin

    Fetele care merg, va rog sa faceti poze sa ne aratati si noua Smile
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    esztella

    esztella


    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 09/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Tg-Mures

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 26 Aug - 12:28

    ema_clau a scris:
    data nu se stie?

    Scuze,am uitat sa scriu data.19 septembrie
    Sus In jos
    esztella

    esztella


    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 09/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Tg-Mures

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyJoi 26 Aug - 12:30

    Admin_Coralia a scris:
    Buna Esztella! Bine ai venit pe forum!!!

    Iti multumim pentru informatie ma inclin

    Fetele care merg, va rog sa faceti poze sa ne aratati si noua Smile

    Buna Coralia!Mersi ca m-ati primit Smile Promitem sa facem multe multe poze:) sa va aratam si voua
    Sus In jos
    esztella

    esztella


    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 09/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Tg-Mures

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: curs   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 27 Aug - 6:19

    Buna fetelor din nou.
    La sfarsitul lui septembrie organizez un curs de design express pe unghii mici,tinand cont ca sunt multe cliente care vor numai unghii mici.Va veni o profesoara din Ungaria,se numeste Berki Erika.Cursul este de o zi si costa 5000 forinti adica aproximativ !!!75 !!! lei Daca imi da Coralia voie voi pune un link unde sa vedeti unghii facute de ea sau daca nu atunci pe pm.Va astept cu intrebari fetelor.pupici si spor la treaba in continuare
    Sus In jos
    newnailsbrasov

    newnailsbrasov


    Numarul mesajelor : 211
    Data de inscriere : 01/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Brasov

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 27 Aug - 12:20

    esztella a scris:
    ema_clau a scris:
    data nu se stie?

    Scuze,am uitat sa scriu data.19 septembrie
    Exista un site unde putem gasi informatii despre axpozita?
    Sus In jos
    esztella

    esztella


    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 09/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Tg-Mures

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 27 Aug - 14:00

    newnailsbrasov a scris:
    esztella a scris:
    ema_clau a scris:
    data nu se stie?

    Scuze,am uitat sa scriu data.19 septembrie
    Exista un site unde putem gasi informatii despre axpozita?

    site-ul este www.korompalota.hu numai ca este in limba maghiara.
    Expozitia va fi pe calea Stefánia nr 34
    Sus In jos
    esztella

    esztella


    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 09/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Tg-Mures

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyVin 27 Aug - 15:14

    esztella a scris:
    Buna fetelor din nou.
    La sfarsitul lui septembrie organizez un curs de design express pe unghii mici,tinand cont ca sunt multe cliente care vor numai unghii mici.Va veni o profesoara din Ungaria,se numeste Berki Erika.Cursul este de o zi si costa 5000 forinti adica aproximativ !!!75 !!! lei Daca imi da Coralia voie voi pune un link unde sa vedeti unghii facute de ea sau daca nu atunci pe pm.Va astept cu intrebari fetelor.pupici si spor la treaba in continuare

    Fetelor,am vorbit cu profesoara azi,si mi-a zis ca pretul e valabil numai in Ungaria,si pentru ca trebuie sa vina cateva sute de kilometrii pana la noi pretul va fi 50 euro.Scuza-ti ma ca nu v-am zis din prima dar acum am aflat si eu.
    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMar 14 Sept - 10:02


    Fetelor,

    Deoarece Tiger Nails nu va participa in acest an la Cosmetics Beauty Hair (Romexpo), ne-am decis sa facem o surpriza clientilor nostri.
    Consideram ca aceasta decizie va fi mult mai apreciata de voi, pentru ca va ofera un avantaj financiar in mod direct!
    Prin urmare, am luat tot bugetul care ar fi fost alocat participarii noastre la expozitie si l-am redirectionat catre voi!

    Asa ca, in perioada 20 - 26 septembrie 2010, vei beneficia de un discount la toate produsele din oferta Tiger Nails!


    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Flyerfronts


    La aceasta oferta se accepta doar plata cash/ramburs si nu se mai aplica pretul esalonat sau altfel de reducere de pret.
    Discountul va fi acordat la facturare, de aceea nu va fi vizibil pe parcursul realizarii unei comenzi in magazinul online.
    Oferta este valabila in limita stocului disponibil pentru toata gama de produse din oferta Tiger Nails, cu exceptia Art. Nr. TL400206, TL400211 - 400216, ET100102 - 100306.



    Pentru orice fel de intrebari va rog sa nu ezitati sa ne contactati!

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Messicon tiger_nails

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Phoneicons 0722 77 34 62

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Emailicons ce-facem@tigernails.ro


    Ultima editare efectuata de catre Moderator_TigerNails in Mier 13 Oct - 2:52, editata de 1 ori
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    raluka.nails

    raluka.nails


    Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 20/09/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Brasov

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyLun 20 Sept - 6:22

    Buna fetelor! tin sa va spun ca sunteti minunate si va urmaresc si va citesc de mult! am invatat multe de la voi si ma bucur ca v-am gasit!! nu sunt la fel de experimentata ca voi insa imi dau silinta sa invat cat mai multe. de aceea as vrea sa urmez si eu un seminar de pictura, sa invat sa pictez la fel de frumos ca voi!! stie cineva daca se va organiza vreun curs in brasov? si cand? va multumesc si spor la unghiute! Very Happy
    Sus In jos
    ema_clau

    ema_clau


    Numarul mesajelor : 111
    Data de inscriere : 13/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : arad

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyLun 20 Sept - 6:30

    cine vrea s vina la prezentare de produse in budapesta in 2 oct cred de la crystal nails?cine e din arad mai am locuri in masina!la expozitia din 19 sept a fost super chiar a meritat
    Sus In jos
    ema_clau

    ema_clau


    Numarul mesajelor : 111
    Data de inscriere : 13/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : arad

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyLun 20 Sept - 13:14

    si am uitat s mentionez k azi am incercat produsele lor si sunt multumita,pana acuma
    Sus In jos
    luminitache

    luminitache


    Numarul mesajelor : 153
    Data de inscriere : 04/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Cluj-Napoca

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyLun 20 Sept - 23:55

    Ema_clau, si eu am fost foarte multumita de Crystal Nails pana in momentul in kre au inceput sa mi se strice gelurile cover si cel de french... poate am prins un lot mai prost:(....
    Ca rezistenta si aderenta sunt OK!
    Sus In jos
    http://www.unghiitehnicecluj.ro
    Beky

    Beky


    Numarul mesajelor : 513
    Data de inscriere : 09/06/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Brasov

    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 EmptyMar 21 Sept - 1:56

    In ce sens sa ti se strice?
    Sus In jos
    http://andrenails.blogspot.com/
    Continut sponsorizat





    Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Cursuri, Seminarii si Evenimente   Cursuri, Seminarii si Evenimente - Pagina 2 Empty

    Sus In jos
     
    Cursuri, Seminarii si Evenimente
    Sus 
    Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
     Subiecte similare
    -
    » sfaturi pentru incepatori

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    ***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
    Mergi direct la: