***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
marci de produse pentru gel - Pagina 7 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * marci de produse pentru gel - Pagina 7 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 marci de produse pentru gel

In jos 
+127
emilias
KoraCorina
lauraloredana
data_d1
kyka
misea1989
Anda luz
cristina d
roxy_poxxy
Baby94
Smileee
Airad
antonia_simpf
simo
ramo_cky
OaOa
maggix
ella
vmarya
magdici
mariapopa
cristtina
Deianira
aniela
mirunatica
myo_blondutza
lily
laly_laura
BeautyC
simonaburciu
irink_3days
adrianamagda
nickipiki
reguli
LddyFash
mary17_mm
alexnails
Petrina
bic
dydav
lalagabi
madallyna
unghiidepoveste
oanatanase
cristinica_papusica
Andreea2011brasov
spynetchick
unghii false
cuta
stefynails
laura nails
claudela
Ankaaa15
andreeanails
Adina91
monicy
dany_nails
Sara
blueyes
mmicutsa_eu
shining_nails
CristalDee
raluca.ralook
Cerasela-Bianca
ramona_c
Laryssa
ingridutza
myanails
reinita
Diva
Manichiura Arad
DeEa Nails
maya_bv
raluka.nails
corina_rend
lavy_p
cornelia
andandreea
MaRiA_
lory888
vickulea1
Anushka
Laru
ioaNAils
luminitache
G.D.
gabriela89
maddy
unghiutzegel
sane4ka
elymatiut
lavy85
geany
valma
mery
lida
Moderator_TigerNails
Bianca
ally.vs
elkana30
anisa
beautyx
woozy
andra_b
Tushky
tayssa
Ariadnan Nails
Moderator_iulia_vero
alekusta
Lilishor
th3odora
ema_clau
Andreea S.
oana.marcu
gege_jeje
sonia44ro
Guesswho
roxybarbu
daniela
Beky
newnailsbrasov
raluca is
Elisza Nails
magic nails
Maria D.
aurita87
Admin_Coralia
131 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
reinita




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 27/10/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 27 Oct - 10:08

si cel Prima Allround Gel Pink e 3 in 1?l-as perefera pe acesta ca are nunta rozalie
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 27 Oct - 10:09

reinita a scris:
si cel Prima Allround Gel Pink e 3 in 1?l-as perefera pe acesta ca are nunta rozalie

Dap. Toate gelurile Allround de la Juliana sunt 3 in 1 Wink
Sus In jos
reinita




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 27/10/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 27 Oct - 10:21

tocmai vreau sa fac comanda,cum fac sa primesc cele trei monstre gratuite?sarut*ms mult tushky
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 27 Oct - 10:23

reinita a scris:
tocmai vreau sa fac comanda,cum fac sa primesc cele trei monstre gratuite?sarut*ms mult tushky

Pai cel mai bine o suni pe Tina dimineata si vb cu ea. Oricum ca dai comanda acum sau maine pana la 18 tot aia e. Very Happy
Sus In jos
Manichiura Arad

Manichiura Arad


Numarul mesajelor : 102
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 35
Localizare : Arad, Str. Gladiolelor Nr: 29

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 27 Oct - 11:58

Beky a scris:
Manichiura Arad a scris:
raluca is a scris:
buna fetelor. o intrebare am: stiti cumva cum este gelul alb de la janet? am vazut acum ca au o promotie..2 geluri la pret de 1. Astept pareri.multumesc

Acopera bine dar este foarte lichid, acum depinde cu ce faci tuh french-ul ca dc il faci cu pensula iese destul de bine, dc il faci cu spot swirl atunci curge de pe unghiutza shi itzi ingreuneaza munca Wink (am lucrat 2 ani shi ceva cu el)

Manichiura Arad Very Happy acum chiar ca o sa ma bati Very Happy

Mie nu prea mi-a placut gelul alb de la Janet, dar nu mi-am dat seama de asta decat cand l-am folosit pe cel de la Tiger Nails. Fata de tine, mie mi se parea chiar gros si in plus facea niste bule (nici acum nu stiu de ce). De cand folosesc Juliana nu mai am astfel de probleme.

Sper sa nu se inteleaga gresit, eu doar imi spun experienta mea, nu vreau sa ma contrazic cu nimeni. Janet am folosit 1 an aproximativ. Cu juliana lucrez de cateva luni.

Te intzeleg nu e nici o problema ca mi-ai raspuns asha fiecare ishi da cu parerea, acum cine shtie eu tot timpu l-am primit atat de lichidddddddd.........abia lucram cu el tot curgea de pe unghie Sad ma refer la extra white gel sper ca la acela te referi shi tu nu la cel alb din gama gelurilor colorate Razz
Sus In jos
http://nailartdesign.hi5.com
raluca is

raluca is


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/02/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 27 Oct - 13:14

fetelor eu ma refer la gelul french white de la janet care este la promtie la 60 lei si mai primesti unul gratis. ati folosit?
Sus In jos
Manichiura Arad

Manichiura Arad


Numarul mesajelor : 102
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 35
Localizare : Arad, Str. Gladiolelor Nr: 29

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 27 Oct - 22:27

aaaaaaa tu te referi la cele care dau nuantza la baza unghiei, gelurile de sigilare?
Sus In jos
http://nailartdesign.hi5.com
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 27 Oct - 22:48

le-am vazut si eu de ceva vreme la ei pe site.....dar daca sunt tot la promotie si nu s-au vandut inca , sau n-au schimbat oferta....asta imi cam da de banuit....poate ca nu le prea cumpara lumea , deci poate nu's bune....
Sus In jos
Manichiura Arad

Manichiura Arad


Numarul mesajelor : 102
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 35
Localizare : Arad, Str. Gladiolelor Nr: 29

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 27 Oct - 23:11

Eu itzi spun di proprie experientza ca nu sunt bune......le am shi acuma :D
Sus In jos
http://nailartdesign.hi5.com
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyJoi 28 Oct - 1:29

Manichiura Arad a scris:
Eu itzi spun di proprie experientza ca nu sunt bune......le am shi acuma :D

si eu la fel , am doua cutii intacte Smile)) una e sigilata si una am incercato o data si nu mi-a placut
Sus In jos
lavy_p

lavy_p


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 38
Localizare : Cluj-Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyVin 29 Oct - 0:43

si eu am doua cutii neatinse...cred ca e singurlul lucru naspa de la ei:))
eu le folosesc produsele si sunt foarte incantata dar de acele geluri pot sa zic doar NU.
Sus In jos
myanails

myanails


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 22/10/2010
Varsta : 35
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptySam 30 Oct - 5:30

salu.... sunt noua pe acest forum ..va urmaresc mesajele de ceva timp si am invatat multe de la voi fetelor faceti o treaba super ....ce miati recomanda ptr un french sclipitor de la tiger nails ?cum fac sa primesc monstre gratuite de la tiger nails?sunt foarte incantata de recomandarile pozele si discutiile care au fost pe baza acestor produse..popicei la toate fetele I love you
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptySam 30 Oct - 11:01

myanails a scris:
salu.... sunt noua pe acest forum ..va urmaresc mesajele de ceva timp si am invatat multe de la voi fetelor faceti o treaba super ....ce miati recomanda ptr un french sclipitor de la tiger nails ?cum fac sa primesc monstre gratuite de la tiger nails?sunt foarte incantata de recomandarile pozele si discutiile care au fost pe baza acestor produse..popicei la toate fetele I love you

Smile Depinde ce intelegi tu prin french "sclipitor" Very Happy
Spre exemplu, eu folosesc French Builder Gel. Este un gel alb de constructie. Mai este in gama si Ultra Grip French Gel, care are o culoare alba impecabila si chiar daca este subtire, se fixeaza perfect pe unghie. Mai ai varianta Ultra White French Gel, care este undeva intre Builder French Gel si Ultra Grip ca si consistenta, iar pentru un french discret ai Soft White French Gel.
In cazul in care doresti sa faci un french cu sclipici, iti recomand sclipiciul foarte fin de la Tiger Nails, pe care eu il aplic dupa ce intaresc Builder French si inainte sa pun urmatorul strat de gel. Este foarte finut si de efect. Iti atasez o poza ca sa vezi la ce ma refer Smile

marci de produse pentru gel - Pagina 7 3scris10


Mostrele de la Tiger Nails le comanzi direct de pe site si iti alegi pe care le doresti, iar pe factura iti vor fi scazute. Ai dreptul la 3 mostre gratuite.
flower
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
myanails

myanails


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 22/10/2010
Varsta : 35
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptySam 30 Oct - 12:29

ms mult Coralia ptr raspuns...da intradevar cand mam referit la ,,sclipitor,, vb de sclipiciul fin.....popicei fetelor Embarassed
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptySam 30 Oct - 12:31

frumoase unghiutze CORALIA mereu le faci asa si finutze esti o ARTISTA
nu te perii dar asa sunt.
Multe fete de aici faceti unghiutze frumoase
Sus In jos
ingridutza




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/10/2010
Varsta : 34
Localizare : bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyDum 31 Oct - 12:25

fetele am si eu o rugaminte la voi...pana acum am lucrat cu lion (gelurile de la sergal.ro varianta mare pt k difera calitatea) , apoi am incercat diamond cosmetics ,dar nustiu ce sa mai fac sa numai ia aer.
Credeti-ma k nu sar nici un pas :pregatesc unghia naturala , degresez, dehidratez si aplic bondul apoi incep joaca cu gelul , si vreau sa zic k n atig cuticula deloc!!
Dupa o sapt ia aer. Acum m-am hotarat sa imi iau ibd si sa lucrez cu el pt k pana acum nu am auzit nimic de rau de el. Dar nustiu de unde sa comand produse!!! Mentionez k la salon unde lucrez folosesc cupido si ffff rar mi se intampla sa ia aer sau ceva.
Am vazut pe hi5 ca vinde cineva geluri ibd , dar ma gandesc sa nu fie contrafacute Sad RECOMANDATI-MI SI MIE UN DISTRIBUITOR DE IBD. VA ROOOOOOG:((( Question
Sus In jos
ingridutza




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/10/2010
Varsta : 34
Localizare : bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyDum 31 Oct - 12:26

sCUZE K NU AM SALUTAT PE NIMENIII.....dar eu tot citesc de cateva zile bune de pe forumul vostru si ma apuca 3-4dimineata ....asa k mam simtit de-a casei...am si uitat ca acum e prima oara cand scriu....BUNA cherry
Sus In jos
ingridutza




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/10/2010
Varsta : 34
Localizare : bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyDum 31 Oct - 12:32

FELICITARI PT FORUM...ESTE DE MARE AJUTOR!!!DAR IMI DAUNEAZA OCHILOR CA STAU PRE MULT SI CITESC DIN MONITOR Smile)
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyDum 31 Oct - 13:42

ingridutza a scris:
sCUZE K NU AM SALUTAT PE NIMENIII.....dar eu tot citesc de cateva zile bune de pe forumul vostru si ma apuca 3-4dimineata ....asa k mam simtit de-a casei...am si uitat ca acum e prima oara cand scriu....BUNA cherry
BUNA SI TIE DA INVATAM MULTE DE AICI MAI ALES CELE INCEPATOARE CA MINE:)
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyDum 31 Oct - 14:33

reinita a scris:
Am si eu o intrebare fetelor,as vrea si eu sa probez monstrele gratuite tiger nails,dar luand legatura cu firma mi s-a spus ca trebuie sa comand niste geluri pentru a primi niste monstre garatuit. voi ati primit doar monstrele?:*

Buna reinita!

Nu stiu cine ti-a spus asa ceva, insa este, in mod sigur, o informatie gresita!
NU trebuie sa comanzi nici un gel pentru a putea primi mostre gratuite!
Tocmai asta si este ideea acestor mostre: sa poata fi incercat in mod gratuit un gel, inainte de a fi cumparat produsul in sine.
Asadar, iti poti alege 3 mostre din 3 geluri diferite iar pe acestea le vei primi gratuit! FARA a fi nevoie sa comanzi nimic altceva!

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
myanails

myanails


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 22/10/2010
Varsta : 35
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 1 Noi - 0:54

am incercat si eu sa iau numi cele 3 geluri si doar atat sia m cam intrat in panica cand am vazut factura de 90 de ron.....numai cele 3 geluri monstre.....chiar daca apare asa factura ele sunt gratuite?cand am vazut ca ma taxa ptr cele 3 monstre am cedat si nam mai facut comanda
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 1 Noi - 2:48

myanails a scris:
am incercat si eu sa iau numi cele 3 geluri si doar atat sia m cam intrat in panica cand am vazut factura de 90 de ron.....numai cele 3 geluri monstre.....chiar daca apare asa factura ele sunt gratuite?cand am vazut ca ma taxa ptr cele 3 monstre am cedat si nam mai facut comanda

Buna!

Da, este normal ca ele sa apara contra cost cand le comanzi in magazinul online.
Noi insa verificam si, daca este prima oara cand cineva comanda mostre de la noi, atunci 3 mostre din 3 geluri diferite vor fi gratuite la facturare.
Magazinul online nu factureaza, doar inregistreaza o comanda. Facturarea este facuta de noi dupa ce o comanda a fost inregistrata si confirmata in magazinul online.

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 1 Noi - 7:09

Tina as vrea si eu sa-mi comand niste mostre ca sa incerc gelurile de la Tiger Nails insa nu stiu care de acolo sa aleg...care mi-ar fi necesare?ma poti ajuta plss? si imi poti spune te rog cam in cate zile ajunge comanda.. mersi sarut*
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 1 Noi - 7:20

daniela a scris:
Tina as vrea si eu sa-mi comand niste mostre ca sa incerc gelurile de la Tiger Nails insa nu stiu care de acolo sa aleg...care mi-ar fi necesare?ma poti ajuta plss? si imi poti spune te rog cam in cate zile ajunge comanda.. mersi sarut*


Buna daniela!

Pentru a vedea exact ce geluri ti-ar fi cele mai potrivite, am sa te rog sa ma contactezi la telefon (0722 77 34 62) sau pe mess: tiger_nails sau sa imi lasi nr. tau de telefon intr-un mesaj privat si te voi contacta eu.

Daca se inregistreaza o comanda pana in ora 18:30 maxim, atunci va fi livrata a doua zi.

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
myanails

myanails


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 22/10/2010
Varsta : 35
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 1 Noi - 10:47

Buna!

Da, este normal ca ele sa apara contra cost cand le comanzi in magazinul online.
Noi insa verificam si, daca este prima oara cand cineva comanda mostre de la noi, atunci 3 mostre din 3 geluri diferite vor fi gratuite la facturare.
Magazinul online nu factureaza, doar inregistreaza o comanda. Facturarea este facuta de noi dupa ce o comanda a fost inregistrata si confirmata in magazinul online.

................................
ms mult.....ptr raspuns...muahhh....acum sper as fie oki cand fac comanda lor
Sus In jos
myanails

myanails


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 22/10/2010
Varsta : 35
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 1 Noi - 10:49

chiar acum...fac comanda celor 3....of.....spersa numi vian o factura de 1 mil..... ras
Sus In jos
myanails

myanails


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 22/10/2010
Varsta : 35
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 1 Noi - 10:59

acum cand vien comanda platesc transportul nu?ca vadac vba colo ceav de o taxa precum ca nam facut de 1 mil.....o platesc si pe aia?sau numai transportul..banuiesc cas cam sacaitoare dar intreb ca sa ma lamuresc si poate sunt si alte fete care au curiozitatea mea Embarassed
Sus In jos
gabriela89

gabriela89


Numarul mesajelor : 229
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 1 Noi - 12:23

myanails a scris:
acum cand vien comanda platesc transportul nu?ca vadac vba colo ceav de o taxa precum ca nam facut de 1 mil.....o platesc si pe aia?sau numai transportul..banuiesc cas cam sacaitoare dar intreb ca sa ma lamuresc si poate sunt si alte fete care au curiozitatea mea Embarassed


Si eu am primit mostre de la tigernails si nu a trebuit sa platesc nimic... poate de atunci s-a schimbat... nu stiu.. Smile
Sus In jos
ingridutza




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/10/2010
Varsta : 34
Localizare : bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 1 Noi - 14:17

Si eu vreau sa stiu ce se plateste va rog pt k eu nu sunt acs is o sa imi lase coletul la cineva care o sa fie atunci......sunt din bucuresti...la munca lucrez cu cupido....ni lea recomandat cineva.....si sunt noi in salon...
Sus In jos
ingridutza




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/10/2010
Varsta : 34
Localizare : bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 1 Noi - 14:18

spuneti-mi si mie ceva de gelurile cupido plsss Smile sarut
Sus In jos
ingridutza




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 31/10/2010
Varsta : 34
Localizare : bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 1 Noi - 14:28

fetelor cred k m-ati convins si pe mine de geluri.....fac si eu acum comanda...si daca imi plac o sa le recomand si la salon:SmileSmileSmile
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMar 2 Noi - 2:27

myanails a scris:
acum cand vien comanda platesc transportul nu?ca vadac vba colo ceav de o taxa precum ca nam facut de 1 mil.....o platesc si pe aia?sau numai transportul..banuiesc cas cam sacaitoare dar intreb ca sa ma lamuresc si poate sunt si alte fete care au curiozitatea mea Embarassed

Buna!

Nici o problema!
Este mult mai bine sa intrebi ceea ce nu stii, doar asa poti scapa de nelamuriri! Wink

Cele trei mostre le vei primi gratuit, nu vei avea de achitat absolut nimic!
Acea taxa de logistica se aplica la comenzile normale de produse care nu depasesc 100 lei net.
De aceasta data insa vorbim de comandarea celor 3 mostre gratuite. Este o comanda cu regim special insa softul magazinului o inregistreaza ca pe o comanda clasica, de aceea aplica toate "regulile" standard.
In momentul cand noi facem facturarea insa, facem si diferenta.

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
lavy_p

lavy_p


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 38
Localizare : Cluj-Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMar 2 Noi - 4:57

Moderator_TigerNails a scris:
myanails a scris:
acum cand vien comanda platesc transportul nu?ca vadac vba colo ceav de o taxa precum ca nam facut de 1 mil.....o platesc si pe aia?sau numai transportul..banuiesc cas cam sacaitoare dar intreb ca sa ma lamuresc si poate sunt si alte fete care au curiozitatea mea Embarassed

Buna!

Nici o problema!
Este mult mai bine sa intrebi ceea ce nu stii, doar asa poti scapa de nelamuriri! Wink

Cele trei mostre le vei primi gratuit, nu vei avea de achitat absolut nimic!
Acea taxa de logistica se aplica la comenzile normale de produse care nu depasesc 100 lei net.
De aceasta data insa vorbim de comandarea celor 3 mostre gratuite. Este o comanda cu regim special insa softul magazinului o inregistreaza ca pe o comanda clasica, de aceea aplica toate "regulile" standard.
In momentul cand noi facem facturarea insa, facem si diferenta.

flower

cam in cat timp ajug mostrele astea?
multumesc.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMar 2 Noi - 6:01

ajung a 2-a zi , sunt foarte punctuali ,eu am pus comanda pe la 15;00 si ziua urmatoare pe la 13;00 a ajuns comanda Smile
Sus In jos
Laryssa




Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 03/02/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMar 2 Noi - 11:39

buna fetelor,am si eu o intrebare... am inteles ca exista mai nou pe piata un gel care la caldura isi schimba culoarea.de exp facem un french albastru si la caldura acesta devine roz!daca sunteti dragute si stie cineva de la ce firma se poate achizitiona un astfel de gel v-as fi foarte recunoscatoare daca mi-ati putea oferii mai multe informatii!!!multumesc mult si astept un raspuns din partea vostra!succes la unghiiute!pupici:*:*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMar 2 Noi - 12:09

Salut larisa,

gelul despre care vb tu il gasesti la Crystal Nails, au mai multe geluri din asteea care isi schimba culoarea la caldura , sau la lumina....
Sus In jos
ramona_c

ramona_c


Numarul mesajelor : 50
Data de inscriere : 07/10/2010
Varsta : 42
Localizare : oradea

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 3 Noi - 1:51

buna fetelor supeti_mi daca ati folosit careva acest gel marci de produse pentru gel - Pagina 7 Gelnewair024



as vrea sa stiu daca si al vostru a crapat foarte repede

Sus In jos
ramona_c

ramona_c


Numarul mesajelor : 50
Data de inscriere : 07/10/2010
Varsta : 42
Localizare : oradea

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 3 Noi - 1:52

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Gelnewair0061

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Cerasela-Bianca

Cerasela-Bianca


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 03/11/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 3 Noi - 4:56

Buna!Smile Ma bucur ca am descoperit acest forum, am citit multe lucruri pe care nu le stiam pana acum:)... foloseste careva geluri de la k-line? astept rasp! va multumesc:*
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 8 Noi - 12:12

buna fetelor.. am tot citit discutiile voastre.. si am vazut mult ca laudatzi prog tiger nails.inca nu le-am probat..dar as vrea sqa tiu ce parere aveti d prod de la NAIL SHOP?2M BEAUTY?
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 8 Noi - 12:49

raluca.ralook a scris:
buna fetelor.. am tot citit discutiile voastre.. si am vazut mult ca laudatzi prog tiger nails.inca nu le-am probat..dar as vrea sqa tiu ce parere aveti d prod de la NAIL SHOP?2M BEAUTY?


Buna cheers
Sincera sa fiu eu am incercat gelurile de la 2M Beauty si au fost dezastru, mi se desfaceau unghiile a doua zi ba crapau plus ca nu m-au putut ajuta cei de acolo cu nici un sfat la telefon, eu fiind incepatoare atunci as fi vrut un ajutor sa imi recomande ceva, sa imi ofere un suport tehnic. Oricum daca mai rasfoiesti pe aici vei vedea ce zic fetele despre aceste produse, stiu ca sunt tentante ca pret dar ai grija ca in putin timp va trebui sa cumperi alte produse de la alta firma iar la sfarsit cand tragi linie vei vedea ca ai cheltuit mai mult decat daca luai din prima ceva mai bun. Iar ceea ce e mai important: pierzi cliente care nu numai ca nu vor mai veni la tine dar vor zice si la altele ca nu faci unghiute bine, iar tu saracuta poate le faci ok dar nu te ajuta produsul.
Ti-am zis aceste lucruri pentru ca si eu am facut greseli, am avut de pierdut mult si nu am avut de unde sa cer un sfat.

E adevarat ca laudam produsele de la Tiger, dar asta doar pt ca sunt foarte bune, te sfatuiesc sa le incerci si vei vedea. sarut
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 8 Noi - 13:09

Mad le-as incerca cu mare placere doar k sunt putin cam scumpe ptr. buzunarul meu... sunt si la inceput si nu am nici asa multe cliente inca..Neutral orikm cand am inceput am facut prostia de a-mi comanda nijte geluri "no name" d care pot sa zic k nu sunt asa multumita...deja am pb cu unghiile k pur si simplu sare gelul dupa o sapt... nu mai zic de un gel french soft caruia nu i-am facut decat sa-i descfac capacul Smile) si dupa o luna sa observ ca s-a ingrosat ingrozitor...sigur s-a stricat si nu inteleg d c... ca pana la umra si gelurile astea ar tb sa aibe un termen de val d cel putin 6 luni.. Crying or Very sad da na.. din pacate nu si cui sa-i zici sa ti-l mai schimbe ca o sa zik k prod desigilat nu se mai returneaza Laughing c tare...
vb aia...din greseli inveti... si nu prea am avut nici eu la randul meu pe cn sa int...
tot c pot sa zic este ca d aporx 2 ani imi tot puneam unghii la alte fete...si am cam invatat totul din zbor inrosit dar cred ca mai sunt nijte mici chichitze pe care nu le dau de cap...
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyLun 8 Noi - 13:38

huh...am obosit de cand citesc si tot as mai sta...deja ma ustura ochii la cat am citit...
va poop si va doreesc o noapte buna:* ne auzim de maine incolo >HUG<
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMar 9 Noi - 6:43

**************************************************************

TEXT CENZURAT PENTRU NERESPECTAREA REGULAMENTULUI FORUMULUI!
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMar 9 Noi - 6:54

ms doriss d sfat Razz stiu si d prod janet.. da unii zic ca sunt ok...alte fete ca au pb cu ele...
de ex mai sus intrebasem d prod nail shop....si iulia zicea xca nu sunt bune... nush c sa mai cred... mie mi-au pus alte fete unghii cu geluri nailshop,2mbeauty si nu am avut pb...


greu si cu marcile astea rabbit
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMar 9 Noi - 10:14

hmmm....eu am de la nailshop doar geluri color, sunt ok ....de restu' nu stiu...cu janet nu am avut probleme....acum folosesc ibd si astea sunt ok , imi plac ca au gramaj mare si iesi destul de ieftin, la janet nu au decat de 30 de ml.....
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 10 Noi - 2:19

doriss ... stii cumva daca e o pb cu site`ul de la janet? nu reuesc sa intru... imi da o eroare.. indiferent ca as intra de acsa sau de la serv No
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 10 Noi - 3:59

raluca.ralook a scris:
doriss ... stii cumva daca e o pb cu site`ul de la janet? nu reuesc sa intru... imi da o eroare.. indiferent ca as intra de acsa sau de la serv No



si eu am incercat sa intru si mi-a dat eroare Crying or Very sad nu stiu de ce..
Sus In jos
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 10 Noi - 4:02

eu mi-am comandat niste mostre de la Tiger Nails Very Happy ieri le-am primit si azi mi-am facut unghiile...asa de multumita is indragostit is extraordinare !!!! si sunt si foarte prompti!! Smile sunt asa fericita!! va puup indragostit
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 EmptyMier 10 Noi - 4:20

****************************************

TEXT CENZURAT PENTRU NERESPECTAREA REGULAMENTULUI FORUMULUI!

Sus In jos
Continut sponsorizat





marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
marci de produse pentru gel
Sus 
Pagina 7 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Produse IBD
» PRODUSE GET NAILS
» Produse Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: