***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
marci de produse pentru gel - Pagina 9 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * marci de produse pentru gel - Pagina 9 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 marci de produse pentru gel

In jos 
+127
emilias
KoraCorina
lauraloredana
data_d1
kyka
misea1989
Anda luz
cristina d
roxy_poxxy
Baby94
Smileee
Airad
antonia_simpf
simo
ramo_cky
OaOa
maggix
ella
vmarya
magdici
mariapopa
cristtina
Deianira
aniela
mirunatica
myo_blondutza
lily
laly_laura
BeautyC
simonaburciu
irink_3days
adrianamagda
nickipiki
reguli
LddyFash
mary17_mm
alexnails
Petrina
bic
dydav
lalagabi
madallyna
unghiidepoveste
oanatanase
cristinica_papusica
Andreea2011brasov
spynetchick
unghii false
cuta
stefynails
laura nails
claudela
Ankaaa15
andreeanails
Adina91
monicy
dany_nails
Sara
blueyes
mmicutsa_eu
shining_nails
CristalDee
raluca.ralook
Cerasela-Bianca
ramona_c
Laryssa
ingridutza
myanails
reinita
Diva
Manichiura Arad
DeEa Nails
maya_bv
raluka.nails
corina_rend
lavy_p
cornelia
andandreea
MaRiA_
lory888
vickulea1
Anushka
Laru
ioaNAils
luminitache
G.D.
gabriela89
maddy
unghiutzegel
sane4ka
elymatiut
lavy85
geany
valma
mery
lida
Moderator_TigerNails
Bianca
ally.vs
elkana30
anisa
beautyx
woozy
andra_b
Tushky
tayssa
Ariadnan Nails
Moderator_iulia_vero
alekusta
Lilishor
th3odora
ema_clau
Andreea S.
oana.marcu
gege_jeje
sonia44ro
Guesswho
roxybarbu
daniela
Beky
newnailsbrasov
raluca is
Elisza Nails
magic nails
Maria D.
aurita87
Admin_Coralia
131 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyDum 21 Noi - 2:30

gabriela89 a scris:
woozy a scris:
apropo k-line si antonella sunt jafuri jafuri? as lua niste geluri colorate... zambet larg

Mie, sincer, nu prea imi plac... k-line mai merge... de la antonella am negru si daca nu il pun ffff subtire, se intareste doar la suprafata si daca pilesti se vede ca sub nu e intarit, ramane ca si in cutiuta... de la k-line am ceva gel de contructie si sa stii ca la cat e de ieftin sunt extrem de incantata de el! Vin fetele o data la luna, chiar la o luna jumate...care cum... si nu au nici o problema cu unghiile!


am mai auzit recomandari bune la gelurile k-line. chiar le-am cautat si au gramaj si pret ok. am vz pe acolo ca mai au si un gel cu calciu..interesant Smile

O sa comand si eu sa vad cum se pastraza. geek
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyDum 21 Noi - 5:47

eu am un singur gel de la evelin, turquoise, daca il dai in strat subtine nu crapa...daca vrei sa il dai in 2 straturi , pune primul strat , baga-l la lampa 2 minute si dupa al 2-lea stat mai tine-l 2 minute...

eu nu am avut probleme
Sus In jos
maddy




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 05/06/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyDum 21 Noi - 11:40

Multumesc pt raspunsuri.O sa incerc sa le tin mai mult la lampa, desi pe ultima clienta am tinut-o cam 4 minute, tocmai in ideea asta de a se usca gelul complet dar am vazut-o dupa vreo 4-5 zile si tot asa, era crapat gelul, nu la tote unghiile, dar la majoritatea.O sa incerc sa aplic un strat mai subtire sau sa dau doua straturi subtiri...cu alte geluri nu am mai patit-o, dar astea sunt mai cremoase...
Finishul este la sticluta, fara degresare, este de la crystal .Il folosesc de 2 ani si nu am avut niciodata probleme,doar acum si doar cu gelurile de la evelyn.
Sus In jos
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyDum 21 Noi - 12:23

Maddy eu am un gel color de la evelyn si nu am patit niciodata sa crape..eu il aplic cu spot swirl si se niveleaza frumos si se si usca bine..2 min tin la lampa.
Sus In jos
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 23 Noi - 0:18

Admin_Coralia a scris:
maddy a scris:
aurita87 a scris:
si eu am ceva geluri de la evelyn si sunt f misto Wink acopera f bine, insa am si geluri colorate no name de care sunt la fel de multumita, spre uimirea mea acopera fff bine si nuante f frumoase, si rezistente si ieftine Wink)
cele de la janet nu m-au incantat... nuantele pe care le-am luat eu (mimosa si black) nu acopera bene.
[left]

Salut!as vrea sa te intreb ceva in legatura cu gelurile colorate de la evelyn.Am comandat si eu cateva , sunt foarte incantata de culori, dar am observat ca la unele cliente(destule...)mi se crapa.precizez ca se crapa doar la suprafata,unde este pusa culoarea-nu stiu daca m-am facut inteleasa-,nu si gelul de constructie...M-am gandit ca ar putea fii din cauza ca nu folosesc finishul de la ei(asa cum mi-au recomandat, dar e cam scump si eu deja am unul de la firma de unde iau si gelurile de constructie si celelalte solutii).in concluzie, vroiam sa te intreb la tine cum se comporta aceste geluri?...

Maddy, spune-ne te rog ce fel de Finish folosesti. Este unul cu sau fara degresare?

Scuze de intarziere maddy. nu am avut probleme sa-mi crape gelul. eu pun geul colorat si peste dau cu gel de constructie, apoi finish. unghiile ies super si rezistente. nu am alt gel in afara de cele colorate de la evelyn
Sus In jos
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 23 Noi - 0:21

maddy a scris:
Multumesc pt raspunsuri.O sa incerc sa le tin mai mult la lampa, desi pe ultima clienta am tinut-o cam 4 minute, tocmai in ideea asta de a se usca gelul complet dar am vazut-o dupa vreo 4-5 zile si tot asa, era crapat gelul, nu la tote unghiile, dar la majoritatea.O sa incerc sa aplic un strat mai subtire sau sa dau doua straturi subtiri...cu alte geluri nu am mai patit-o, dar astea sunt mai cremoase...
Finishul este la sticluta, fara degresare, este de la crystal .Il folosesc de 2 ani si nu am avut niciodata probleme,doar acum si doar cu gelurile de la evelyn.

Eu pun gelurile colorate in 2 straturi mai subtirele, cat sa acopere.
Sus In jos
andra_b




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 01/12/2009

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 23 Noi - 2:37

si eu tot asa fac.cred ca nu e bun gelul de la evelyn in combinatie cu crystal.
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 23 Noi - 12:33

buna,

am citit tot topicul despre brand-urile expuse de voi, vad ca sunt foarte diversificate Smile

timp de un an si putin am testat si eu mai multe game, fiecare cu proprietati , vascozitati si moduri de utilizare diferite. Am inceput cu : Crystal Nails , am renuntat ca nu mi-a placut aderenta la el, apoi am incercat Janetnails, Dimonds, IBD, iar acum cred ca raman la Mystic Nails, o firma ungureasca , despre care nu am vazut nici o referinta pe forum , probabil din cauza ca nu au site in Romania.
De asemenea imi plac pentru au geluri trifazice ,si sunt mult mai comode pentru mine, nu au nevoie de alt gel de baza, sau gel de sigilare. Cred de asta am renuntat la IBD, desi sunt foarte bune, aveam nevoie si de gel de baza si constructie si sigilare, in plus nu imi place vascozitatea Sad

Vad ca acest forum are ca suport firma Tiger Nails...sunt geluri de care eu sincer nu am auzit pana acum, am dat din intamplare pe un link de Hi5 si acolo le-am vazut.

Vazand preturi, presupun ca ar trebui sa fie bune Smile

Sus In jos
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 23 Noi - 12:49

tocmai mi-a venit un gel de la samreco, este suuuuuper bravo! textura, culoare, consistenta
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 23 Noi - 13:05

aurita, ai comandat de pe un site anume?
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 23 Noi - 14:41

woozy a scris:
aurita, ai comandat de pe un site anume?

da da, este un site din arad Wink singurul magazin unde am gait aceste geluri
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 23 Noi - 23:44

aurita87 a scris:
woozy a scris:
aurita, ai comandat de pe un site anume?

da da, este un site din arad Wink singurul magazin unde am gait aceste geluri

salut, crezi ca poti sa imi trimiti si mie numele site-ului , pls ....de mult am vrut sa incerc gelurile saremco dar in Romania nu sunt prezente , si nici in State nu au gasit prietenele mele, am auzit ca ar fi produtie ceheasca
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMier 24 Noi - 1:01

blueyes a scris:
buna,

am citit tot topicul despre brand-urile expuse de voi, vad ca sunt foarte diversificate Smile

timp de un an si putin am testat si eu mai multe game, fiecare cu proprietati , vascozitati si moduri de utilizare diferite. Am inceput cu : Crystal Nails , am renuntat ca nu mi-a placut aderenta la el, apoi am incercat Janetnails, Dimonds, IBD, iar acum cred ca raman la Mystic Nails, o firma ungureasca , despre care nu am vazut nici o referinta pe forum , probabil din cauza ca nu au site in Romania.
De asemenea imi plac pentru au geluri trifazice ,si sunt mult mai comode pentru mine, nu au nevoie de alt gel de baza, sau gel de sigilare. Cred de asta am renuntat la IBD, desi sunt foarte bune, aveam nevoie si de gel de baza si constructie si sigilare, in plus nu imi place vascozitatea Sad

Vad ca acest forum are ca suport firma Tiger Nails...sunt geluri de care eu sincer nu am auzit pana acum, am dat din intamplare pe un link de Hi5 si acolo le-am vazut.

Vazand preturi, presupun ca ar trebui sa fie bune Smile

mystic nails..huh sa imi spui la tine cum se prezinta eu sincer am avut destul de multe probleme cu el cele colorate sunt destul de ok dar alb de french ma enervat la culme si clear prinde aer destul de repede .
Poate tie ti se potriveste nu stiu astept sa imi spui cum se comporta
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMier 24 Noi - 2:21

MaRiA_ a scris:
blueyes a scris:
buna,

am citit tot topicul despre brand-urile expuse de voi, vad ca sunt foarte diversificate Smile

timp de un an si putin am testat si eu mai multe game, fiecare cu proprietati , vascozitati si moduri de utilizare diferite. Am inceput cu : Crystal Nails , am renuntat ca nu mi-a placut aderenta la el, apoi am incercat Janetnails, Dimonds, IBD, iar acum cred ca raman la Mystic Nails, o firma ungureasca , despre care nu am vazut nici o referinta pe forum , probabil din cauza ca nu au site in Romania.
De asemenea imi plac pentru au geluri trifazice ,si sunt mult mai comode pentru mine, nu au nevoie de alt gel de baza, sau gel de sigilare. Cred de asta am renuntat la IBD, desi sunt foarte bune, aveam nevoie si de gel de baza si constructie si sigilare, in plus nu imi place vascozitatea Sad

Vad ca acest forum are ca suport firma Tiger Nails...sunt geluri de care eu sincer nu am auzit pana acum, am dat din intamplare pe un link de Hi5 si acolo le-am vazut.

Vazand preturi, presupun ca ar trebui sa fie bune Smile

mystic nails..huh sa imi spui la tine cum se prezinta eu sincer am avut destul de multe probleme cu el cele colorate sunt destul de ok dar alb de french ma enervat la culme si clear prinde aer destul de repede .
Poate tie ti se potriveste nu stiu astept sa imi spui cum se comporta

Maria, mie mi se par cele mai bune, sincer !!
am unghii de o luna puse cu ele, nu a prins nici una aer , ma rog , una care am dat cu ea in usa de la birou, in rest sunt super, folosesc gelul natural peach, trifazic

cel alb nu stiu cum este, pentru french am crystal nails

eu insa nu am avut ocazia sa vad cum sunt cele colorate....

acum am intrat pe site-ul oficial al brand-ului Saremco , eu niste culori senzationale :X

imi fac cont la ei , sa vad cum pot comanda Smile
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMier 24 Noi - 2:49

raluca.ralook a scris:
buna fetelorrr flower


am nevoie sa ma lamuriti si pe mine in unele privinte:
1. ssa-mi recomandatzi un gel de baza sau un inlocuitor ptr. asa ceva.. eu am printre gelurile mele si 3 in 1.. nush excat dak il pot aplica direct pe el.dar cu o rugaminte: as vrea sa-mi rec alte prod decat tiger, am inteles k sunt f bune dar ptr. mom buzunarul meu nu isi permite Sad
2.cum pot face ughiile mai bombate? aplicand mai mult gel la nivelul liniei de transpiratie? Very Happy
3.sii.. am uitat Laughing mai era o int da nu o mai retin... HAHAHAHA


Revin prostut/caraghios

Va pupik:*



Hello... nu m-a vazut si pe mine nimeni? la capatul rabdarii Crying or Very sad
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMier 24 Noi - 3:08

raluca.ralook a scris:
raluca.ralook a scris:
buna fetelorrr flower


am nevoie sa ma lamuriti si pe mine in unele privinte:
1. ssa-mi recomandatzi un gel de baza sau un inlocuitor ptr. asa ceva.. eu am printre gelurile mele si 3 in 1.. nush excat dak il pot aplica direct pe el.dar cu o rugaminte: as vrea sa-mi rec alte prod decat tiger, am inteles k sunt f bune dar ptr. mom buzunarul meu nu isi permite Sad
2.cum pot face ughiile mai bombate? aplicand mai mult gel la nivelul liniei de transpiratie? Very Happy
3.sii.. am uitat Laughing mai era o int da nu o mai retin... marci de produse pentru gel - Pagina 9 581601


Revin marci de produse pentru gel - Pagina 9 276602

Va pupik:*



Hello... nu m-a vazut si pe mine nimeni? marci de produse pentru gel - Pagina 9 462497 Crying or Very sad
BUNA RALUK
EU FAC IN FELUL URMATOR DAR NU SPUN CA E MAI OK SA FACI CA SI MINE MAI UITATE PE FORUM GASESTI MULT INFORMATII AICI CU RABDARE SI TIMP;
LA PUNCTUL UNU ITI SPUN CUM FAC EU
DUPA PREGATIREA UNGHIEI APLIC PRIMER LAS SA SE USUCE BINE APOI GEL(DIN ACELA CUM AI TU 3 IN 1)IN START SUBTIRE
NU DEGRESEZ PENTRU CA AM UN GEL FARA DEGRESARE(AL TAU DEPINDE DE CARE ESTE)
APLIC FRENCH STRAT SUBTIRE
GEL 3IN 1
DEGRESEZ MATUIESC FAC MODEL SAU CE VREAU EU SA FAC ACOLO
DAU GEL 3IN 1 APOI
CU ACEST STRAT INSIST LA PUNCTUL DE STERS SI DK VREAU SA FAC BOMBEU ACUM IL FAC
DUPA LAMPA FINISEZ PUTIN SA NU ARATE DENIVELAT SI DAU FINISH
DACA VREI SA DAI CAMUFLAZ IL DAI DUPA PRIMUL START DE GEL EU ASA FAC
SPER CA INTELEGI CEVA (NU MA STIU LA EXPLICATII:(
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMier 24 Noi - 4:02

MSIK MARIA DE INF. AM INTELES CE MI-AI EXPLICAT.


O ZI PLACUTA flower
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyJoi 25 Noi - 0:17

blueyes a scris:
aurita87 a scris:
woozy a scris:
aurita, ai comandat de pe un site anume?

da da, este un site din arad Wink singurul magazin unde am gait aceste geluri

salut, crezi ca poti sa imi trimiti si mie numele site-ului , pls ....de mult am vrut sa incerc gelurile saremco dar in Romania nu sunt prezente , si nici in State nu au gasit prietenele mele, am auzit ca ar fi produtie ceheasca

Ai primit mesajul de la mine cu site'ul ?
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyJoi 25 Noi - 5:45

aurita87 a scris:
blueyes a scris:
aurita87 a scris:
woozy a scris:
aurita, ai comandat de pe un site anume?

da da, este un site din arad Wink singurul magazin unde am gait aceste geluri

salut, crezi ca poti sa imi trimiti si mie numele site-ului , pls ....de mult am vrut sa incerc gelurile saremco dar in Romania nu sunt prezente , si nici in State nu au gasit prietenele mele, am auzit ca ar fi produtie ceheasca

Ai primit mesajul de la mine cu site'ul ?

nu am nici un mesaj de la tine Sad
Sus In jos
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyJoi 25 Noi - 5:53

blueyes...ti-am tr si eu un mesaj..sa verifici si sa-mi spui dk ai pr flower
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyJoi 25 Noi - 6:23

daniela a scris:
blueyes...ti-am tr si eu un mesaj..sa verifici si sa-mi spui dk ai pr flower

am avut un singur mesaj de la manichiura arad , de la tine nu am Sad
Sus In jos
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyJoi 25 Noi - 12:05

blueyes a scris:
aurita87 a scris:
blueyes a scris:
aurita87 a scris:
woozy a scris:
aurita, ai comandat de pe un site anume?

da da, este un site din arad Wink singurul magazin unde am gait aceste geluri

salut, crezi ca poti sa imi trimiti si mie numele site-ului , pls ....de mult am vrut sa incerc gelurile saremco dar in Romania nu sunt prezente , si nici in State nu au gasit prietenele mele, am auzit ca ar fi produtie ceheasca

Ai primit mesajul de la mine cu site'ul ?

nu am nici un mesaj de la tine Sad
hm... mai ai nevoie de site'ul cu gelurile samreco?
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyJoi 25 Noi - 12:56

eu eu eu vreau Basketball
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyJoi 25 Noi - 13:10

daniela,
mersi ...dar cand am vazut ce preturi au surprins mi-a cam picat fata nervos , mi se par exagerate, avand in vedere ca pe site-ul din austria, l-am gasit pe net, un gel color de la saremco, costa 7,90 euro, im Romania, evident de 3 ori mai scump...so ce mi se pare ciudat este faptul ca cele de dincolo au 7,5 ml, scrie foarte clar si cele din Romania au 5 ml ....oare cum vine asta ?
Sus In jos
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyJoi 25 Noi - 13:12

blueyes a scris:
daniela,
mersi ...dar cand am vazut ce preturi au surprins mi-a cam picat fata nervos , mi se par exagerate, avand in vedere ca pe site-ul din austria, l-am gasit pe net, un gel color de la saremco, costa 7,90 euro, im Romania, evident de 3 ori mai scump...so ce mi se pare ciudat este faptul ca cele de dincolo au 7,5 ml, scrie foarte clar si cele din Romania au 5 ml ....oare cum vine asta ?



cu placere...nu stiu exact ce gramaj au pt k nu am cumparat..in momentu de fatza nu mi le permit desi am auzit k sunt ff bune. flower
Sus In jos
Sara




Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 02/09/2010
Varsta : 42

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyJoi 25 Noi - 13:19

Blueyes, te referi la gelurile colorate saremco, nu? Pe site-ul din Romania e specificat tot 7,5 gr. Iti trimit pe PM link-ul unde am vazut.
Sus In jos
gabriela89

gabriela89


Numarul mesajelor : 229
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyJoi 25 Noi - 13:22

Sara a scris:
Blueyes, te referi la gelurile colorate saremco, nu? Pe site-ul din Romania e specificat tot 7,5 gr. Iti trimit pe PM link-ul unde am vazut.


Asa stiu si eu, ca au 7.5 gr... nu ai vazut tu bine ceva...
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyJoi 25 Noi - 23:58

gabriela89 a scris:
Sara a scris:
Blueyes, te referi la gelurile colorate saremco, nu? Pe site-ul din Romania e specificat tot 7,5 gr. Iti trimit pe PM link-ul unde am vazut.


Asa stiu si eu, ca au 7.5 gr... nu ai vazut tu bine ceva...


tu fetelor, cutiile sunt de 7,5 ml, cantitatea gelului este de 5 SadSadSad
Sus In jos
dany_nails




Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 17/06/2010
Localizare : spania

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyVin 26 Noi - 13:32

Manichiura Arad a scris:
shi de unde tzi le-ai luat Clau?
uite daca vrei sa vezi gelurile joliflin *************
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptySam 27 Noi - 13:12

am inteles ca nu poti lasa pagina de site ca se cenzureaza Smile

eu am un gel de jolifin de pe german nails
Sus In jos
dany_nails




Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 17/06/2010
Localizare : spania

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptySam 27 Noi - 13:37

imi cer scuze,promit ca nu mai fac! Sad
Sus In jos
andandreea




Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 29/06/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyLun 6 Dec - 23:35

Buna,as vrea sa stiu dacpot sa comndsi eu niste mostere de gel de la tiger nails;am incercat dar nu am gasit...va multumesc
Sus In jos
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyLun 6 Dec - 23:56

andandreea a scris:
Buna,as vrea sa stiu dacpot sa comndsi eu niste mostere de gel de la tiger nails;am incercat dar nu am gasit...va multumesc




pt a comanda mostre trebuie sa o suni pe Tina sau sa vb cu ea pe mess..gasesti pe site si nr de tel si id Very Happy
Sus In jos
Cerasela-Bianca

Cerasela-Bianca


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 03/11/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 7 Dec - 4:36

woozy a scris:
apropo k-line si antonella sunt jafuri jafuri? as lua niste geluri colorate... zambet larg



Eu folosesc geluri de la k-line...am gelurile de constructie dar si colorate si sunt foarte multumita de ele Smile
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 7 Dec - 6:18

Cerasela-Bianca a scris:
woozy a scris:
apropo k-line si antonella sunt jafuri jafuri? as lua niste geluri colorate... zambet larg



Eu folosesc geluri de la k-line...am gelurile de constructie dar si colorate si sunt foarte multumita de ele Smile



Buna flower de unde iti iei gelurile k-LINE? si cele colorate? poti eventual sa-mi lashi un mesaj. msik Razz
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
luminitache

luminitache


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMier 8 Dec - 9:45

Fetelor dragelor....am maaare nevoie de ajutorul vostru! Nu gasesc un gel french care sa fie pe placul meu, mi-ar placea unul cu vascozitate scazuta, sa fie suficient un strat subtire de gel peste el, dar sa nu fie nici prea pigmentat ca nu ma descurc deloc cu el, nu stiu care e secretul lor! Neutral
Am incercat Crystal, 2MBeauty, Alfa, Janet....inca nu am gasit unul de care sa fiu multumita Crying or Very sad

O seara frumoasa! flower
Sus In jos
http://www.unghiitehnicecluj.ro
monicy




Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 26/07/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMier 8 Dec - 10:40

eu folosesc de la cnd, sunt din USA, eu sunt f multumita, trebuie sa pui f subtire, au mai multe nuante de alb, de la alb 'pur' pana la nuante mai soft...
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMier 8 Dec - 12:25

luminitache a scris:
Fetelor dragelor....am maaare nevoie de ajutorul vostru! Nu gasesc un gel french care sa fie pe placul meu, mi-ar placea unul cu vascozitate scazuta, sa fie suficient un strat subtire de gel peste el, dar sa nu fie nici prea pigmentat ca nu ma descurc deloc cu el, nu stiu care e secretul lor! Neutral
Am incercat Crystal, 2MBeauty, Alfa, Janet....inca nu am gasit unul de care sa fiu multumita Crying or Very sad

O seara frumoasa! flower


salut.....daca iti zic ca eu il am pe cel de la Sina Smile)Smile) si sunt f multzu de el, ce zici /? Smile) ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMier 8 Dec - 12:27

monicy a scris:
eu folosesc de la cnd, sunt din USA, eu sunt f multumita, trebuie sa pui f subtire, au mai multe nuante de alb, de la alb 'pur' pana la nuante mai soft...


hm....am avut si eu un gel de la CND brisa...era super dar scump Sad cu cat il cumperi , cine mi l-a adus mine mi l-a aduc cu 120 de lei si era de 14 ml Sad

in romania nu am gasit pe altcineva care sa-l aduca Sad
Sus In jos
luminitache

luminitache


Numarul mesajelor : 153
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyVin 10 Dec - 2:44

Ms mult, fetelor de sfaturi!Mi-ati fost de mare ajutor!

O zi calduroasa! flower
Sus In jos
http://www.unghiitehnicecluj.ro
monicy




Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 26/07/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyVin 10 Dec - 3:42

blueyes a scris:
monicy a scris:
eu folosesc de la cnd, sunt din USA, eu sunt f multumita, trebuie sa pui f subtire, au mai multe nuante de alb, de la alb 'pur' pana la nuante mai soft...


hm....am avut si eu un gel de la CND brisa...era super dar scump Sad cu cat il cumperi , cine mi l-a adus mine mi l-a aduc cu 120 de lei si era de 14 ml Sad

in romania nu am gasit pe altcineva care sa-l aduca Sad
mie imi aduce cineva din Ungaria, vine din 2-2 saptamani in bv, si 'aprovizioneaza' multe saloane/ fete care lucreaza acasa, gelul costa 95 de lei, la 14 ml.dar trimit si colete prin tara, doar ca trebuie sa platesti curieratul care te costa:(
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyVin 10 Dec - 5:14

monicy a scris:
blueyes a scris:
monicy a scris:
eu folosesc de la cnd, sunt din USA, eu sunt f multumita, trebuie sa pui f subtire, au mai multe nuante de alb, de la alb 'pur' pana la nuante mai soft...


hm....am avut si eu un gel de la CND brisa...era super dar scump Sad cu cat il cumperi , cine mi l-a adus mine mi l-a aduc cu 120 de lei si era de 14 ml Sad

in romania nu am gasit pe altcineva care sa-l aduca Sad
mie imi aduce cineva din Ungaria, vine din 2-2 saptamani in bv, si 'aprovizioneaza' multe saloane/ fete care lucreaza acasa, gelul costa 95 de lei, la 14 ml.dar trimit si colete prin tara, doar ca trebuie sa platesti curieratul care te costa:(


deci...95+ 20 lei curier = 115, tot pe acolo Sad
Sus In jos
Adina91

Adina91


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 32
Localizare : simeria

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyVin 10 Dec - 14:09

blueyes a scris:
luminitache a scris:
Fetelor dragelor....am maaare nevoie de ajutorul vostru! Nu gasesc un gel french care sa fie pe placul meu, mi-ar placea unul cu vascozitate scazuta, sa fie suficient un strat subtire de gel peste el, dar sa nu fie nici prea pigmentat ca nu ma descurc deloc cu el, nu stiu care e secretul lor! Neutral
Am incercat Crystal, 2MBeauty, Alfa, Janet....inca nu am gasit unul de care sa fiu multumita Crying or Very sad

O seara frumoasa! flower


salut.....daca iti zic ca eu il am pe cel de la Sina Smile)Smile) si sunt f multzu de el, ce zici /? Smile) ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras

Eu am de la Mystic si ala;))dar nu imi palce...imi spui ce scrie pe cel de la sina sa imi iau si eu?:Pk am vz intr-un magazin gelurile astea si snt ieftine rau:))
Sus In jos
http://unghiiadina.hi5.com
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptySam 11 Dec - 5:34

Adina91 a scris:
blueyes a scris:
luminitache a scris:
Fetelor dragelor....am maaare nevoie de ajutorul vostru! Nu gasesc un gel french care sa fie pe placul meu, mi-ar placea unul cu vascozitate scazuta, sa fie suficient un strat subtire de gel peste el, dar sa nu fie nici prea pigmentat ca nu ma descurc deloc cu el, nu stiu care e secretul lor! Neutral
Am incercat Crystal, 2MBeauty, Alfa, Janet....inca nu am gasit unul de care sa fiu multumita Crying or Very sad

O seara frumoasa! flower


salut.....daca iti zic ca eu il am pe cel de la Sina Smile)Smile) si sunt f multzu de el, ce zici /? Smile) ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras

Eu am de la Mystic si ala;))dar nu imi palce...imi spui ce scrie pe cel de la sina sa imi iau si eu?:Pk am vz intr-un magazin gelurile astea si snt ieftine rau:))

e un gel banal, l-am luat din piata aurora din tm, am dat pe el vreo 20 de lei, scrie doar white....mie imi place ca nu este albul acela orbitor, care dupa parerea mea este cam "fake", dar nici albul discret, soft. Este un alb placut Smile daca intelegi ce vreau sa spun. Eu prefer un lucru natural...
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptySam 11 Dec - 5:35

blueyes a scris:
Adina91 a scris:
blueyes a scris:
luminitache a scris:
Fetelor dragelor....am maaare nevoie de ajutorul vostru! Nu gasesc un gel french care sa fie pe placul meu, mi-ar placea unul cu vascozitate scazuta, sa fie suficient un strat subtire de gel peste el, dar sa nu fie nici prea pigmentat ca nu ma descurc deloc cu el, nu stiu care e secretul lor! Neutral
Am incercat Crystal, 2MBeauty, Alfa, Janet....inca nu am gasit unul de care sa fiu multumita Crying or Very sad

O seara frumoasa! flower


salut.....daca iti zic ca eu il am pe cel de la Sina Smile)Smile) si sunt f multzu de el, ce zici /? Smile) ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras ras

Eu am de la Mystic si ala;))dar nu imi palce...imi spui ce scrie pe cel de la sina sa imi iau si eu?:Pk am vz intr-un magazin gelurile astea si snt ieftine rau:))

e un gel banal, l-am luat din piata aurora din tm, am dat pe el vreo 20 de lei, scrie doar white....mie imi place ca nu este albul acela orbitor, care dupa parerea mea este cam "fake", dar nici albul discret, soft. Este un alb placut Smile daca intelegi ce vreau sa spun. Eu prefer un lucru natural...


revin ....sa stii ca albul de la Myscic "nu-i de treaba" !!!! adica nici mie nu-mi place ....
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptySam 11 Dec - 6:43

si mie la fel mystik nu luati e varza nu se usuca bine si fac bule se desprinde din varf asa ca altceva. Nici de la perfect nails>>>megawhite nu e bun lucrezi foarte rau cu el si se sterge chiar daca il pui dupa instructiuni inainte de finish se ia pe pensula de la finish si se intinde
Sus In jos
monicy




Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 26/07/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptySam 11 Dec - 7:46

blueyes a scris:
monicy a scris:
blueyes a scris:
monicy a scris:
eu folosesc de la cnd, sunt din USA, eu sunt f multumita, trebuie sa pui f subtire, au mai multe nuante de alb, de la alb 'pur' pana la nuante mai soft...


hm....am avut si eu un gel de la CND brisa...era super dar scump Sad cu cat il cumperi , cine mi l-a adus mine mi l-a aduc cu 120 de lei si era de 14 ml Sad

in romania nu am gasit pe altcineva care sa-l aduca Sad
mie imi aduce cineva din Ungaria, vine din 2-2 saptamani in bv, si 'aprovizioneaza' multe saloane/ fete care lucreaza acasa, gelul costa 95 de lei, la 14 ml.dar trimit si colete prin tara, doar ca trebuie sa platesti curieratul care te costa:(


deci...95+ 20 lei curier = 115, tot pe acolo Sad
ea vine din Harghita, si trece si prin SF Gheorghe, Brasov si zona aceasta, daca cunosti pe cineva sa -ti cumpere, poate ar fi mai ok:)
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptySam 11 Dec - 13:26

monicy a scris:
blueyes a scris:
monicy a scris:
blueyes a scris:
monicy a scris:
eu folosesc de la cnd, sunt din USA, eu sunt f multumita, trebuie sa pui f subtire, au mai multe nuante de alb, de la alb 'pur' pana la nuante mai soft...


hm....am avut si eu un gel de la CND brisa...era super dar scump Sad cu cat il cumperi , cine mi l-a adus mine mi l-a aduc cu 120 de lei si era de 14 ml Sad

in romania nu am gasit pe altcineva care sa-l aduca Sad
mie imi aduce cineva din Ungaria, vine din 2-2 saptamani in bv, si 'aprovizioneaza' multe saloane/ fete care lucreaza acasa, gelul costa 95 de lei, la 14 ml.dar trimit si colete prin tara, doar ca trebuie sa platesti curieratul care te costa:(


deci...95+ 20 lei curier = 115, tot pe acolo Sad
ea vine din Harghita, si trece si prin SF Gheorghe, Brasov si zona aceasta, daca cunosti pe cineva sa -ti cumpere, poate ar fi mai ok:)


din pacate, eu ma aflu in celalat colt de tara, eu sunt de la Petrosani dar acum sunt la tm.
Sus In jos
gabriela89

gabriela89


Numarul mesajelor : 229
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 28 Dec - 6:22

Fetelor...am o intrebare santa Foloseste cineva EXTREME White gel de la Crystal Nails? Sau oricare alt gel alb de la Crystal... Cum sunt, in comparatie cu French Builder gel de la Tiger?

Eu momentan folosesc French Builder gel de la TigerNails, dar parca trebuie pus in strat cam grosut sa iasa asa alb uniform perfect...si parca as mai incerca si altceva!

O zi buna sa aveti!
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 EmptyMar 28 Dec - 14:32

Gabriela,

Eu am extreme white de la Crystal. Nu prea ma incanta deorece cam lassa urme cand il intinzi cu pensula. Este destul de dens. In schimb daca il combin cu un alt gel (am unul ieftin de la sina ) iese destul de ok. Oricum eu nu sunt adepta unui French extrem de alt, prefer unul Mai natural
Sus In jos
Continut sponsorizat





marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 9 Empty

Sus In jos
 
marci de produse pentru gel
Sus 
Pagina 9 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Produse IBD
» PRODUSE GET NAILS
» Produse Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: