***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Produse Tiger Nails - Pagina 3 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Produse Tiger Nails - Pagina 3 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Produse Tiger Nails

In jos 
+34
G.D.
p.teo04
Aira
bebeloiu
cuta
Lidia.
maggix
magdici
raluka.nails
MaRiA_
manichiura_2010
gabriela89
aurita87
Tushky
cMari67
unghiidepoveste
daniela
Moderator_iulia_vero
raluca.ralook
Lauretta
adrianamagda
dany_nails
dydav
LUYZA
sane4ka
woozy
dienutza
Beky
Admin_Coralia
luminitache
roxybarbu
Moderator_TigerNails
Lilishor
dya
38 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
raluka.nails

raluka.nails


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Brasov

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 10 Iun - 12:38

buna fetele !! Smile am avzut ca vorbiti despre monstre gratuite de la tiger nails! cum pot beneficia si eu de ele?? bounce
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 13 Iun - 2:30

pai intra pe site la tiger nails, afla un nr. de contact si sun-o pe Tina si ii spui ei ce mostre vrei.

pupici Razz
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
raluka.nails

raluka.nails


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Brasov

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 13 Iun - 13:05

mersi raluca sarut indragostit
Sus In jos
magdici

magdici


Numarul mesajelor : 65
Data de inscriere : 09/02/2011
Localizare : Piatra Neamt

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 17 Iun - 4:06

Maine ajung prin Bucuresti si vroiam sa va intreb daca este vre-un magazin unde comercializeaza produse Tiger Nails.
Si va mai rog daca stiti de unde as putea cumpara niste oja permanenta?
Sus In jos
http://extensiiunghii.blogspot.com/
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 17 Iun - 13:21

magdici a scris:
Maine ajung prin Bucuresti si vroiam sa va intreb daca este vre-un magazin unde comercializeaza produse Tiger Nails.
Si va mai rog daca stiti de unde as putea cumpara niste oja permanenta?

Buna!

Imi pare rau ca raspund asa tarziu, dar abia acum am apucat sa intru azi pe forum...
Sediul Tiger Nails se afla in Baneasa, la intersectia dintre Bd. Ficusului si str. Baneasa.
Aici pot fi achizitionate/testate/vazute si produsele.
GelLack (oja permanenta) poate fi gasit si la noi, fiind unul dintre noile noastre produse.

Daca mai ai nevoie de alte informatii maine ma poti suna si la tel. 0722 77 34 62 - Tina.

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
gabriela89

gabriela89


Numarul mesajelor : 229
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptySam 18 Iun - 3:54

Tina, cand pui pe site noile produse? :D
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 20 Iun - 4:25

gabriela89 a scris:
Tina, cand pui pe site noile produse? :D

Buna Gabriela!

Da... pot spune doar ca lucram si la asta din greu... avem ceva produse noi si o sa incepem sa le punem si in magazinul online cat de curand.
Mai sunt doar cateva detalii de pus la punct si apoi vor fi toate vizibile si disponibile si acolo!

Va pot spune insa ca avem noile geluri camouflage in 3 nunate diferite: pink, natural si beige. Au o acoperire foarte buna si o consistenta noua, sunt stabile si se pot lucra foarte usor acum.
De asemenea, colectia de GelLack (oja permanenta) va fi una superba, cu multe nuante "groaznic" de frumoase, de la galben si turquoise pana la diferite rozuri si rosu.
Mai avem si multe sabloane stamping Konad noi, pudre acryl camouflage, cateva culori satinate la gelurile colorate, pile buffer in doua forme (mult mai usor de folosit decat bufferul clasic), o noua forma de pila (pe care eu personal o ador, este foarte practica), diverse produse din categoria nail art, printre care, vedeta si preferatul tuturor: 12 culori de Diamond Shine, o combinatie de glitter fin cu paiete hologramice ce confera un luciu incredibil, ca de diamante.

Vor mai fi si alte produse noi in lunile urmatoare, doar ne pregatim de noul catalog! cheers

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 20 Iun - 4:31

raluka.nails a scris:
buna fetele !! Smile am avzut ca vorbiti despre monstre gratuite de la tiger nails! cum pot beneficia si eu de ele?? bounce

Buna raluka!

In ceea ce priveste mostrele gratuite: daca nu ai mai comandat de la noi pana acum, poti primi gratuit, la alegere, 3 mostre din 3 geluri diferite. Pentru a putea beneficia de ele gratuit, trebuie inregistrata si o comanda de minim 100 lei + tva (deci 124 lei cu tot cu tva).
Urmatoarele geluri NU se ofera ca mostre: Quick Finish Gel II, Brush On Finish Gel, gelurile Camouflage, French X-Press Gel, gelurile colorate, gelurile cu sclipici si gelurile metalice. De asemenea, nu se ofera mostre din acryl colorat.

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 5 Aug - 3:19

Buna!
Am terminat cursurile pt unghii cu gel de 2 sapt, mi-am achizitionat geluri la recomandarea profesoarei..dar acum dupa ce am citit despre produsele tiger, am dubii in privinta gelurilor pe care le am...asadar, doresc sa imi comand gelurile tiger, insa ce imi puteti recomanda pt ca sunt foarte multe si ma baga in ceata, mai ales ca eu la scoala am invatat ca avem nevoie doar de 2 feluri de geluri si anume, gel de baza si finish..iar aici am vazut ca se folosesc mai multe tipuri

va multumesc tare mult
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 5 Aug - 3:41

maggix a scris:
Buna!
Am terminat cursurile pt unghii cu gel de 2 sapt, mi-am achizitionat geluri la recomandarea profesoarei..dar acum dupa ce am citit despre produsele tiger, am dubii in privinta gelurilor pe care le am...asadar, doresc sa imi comand gelurile tiger, insa ce imi puteti recomanda pt ca sunt foarte multe si ma baga in ceata, mai ales ca eu la scoala am invatat ca avem nevoie doar de 2 feluri de geluri si anume, gel de baza si finish..iar aici am vazut ca se folosesc mai multe tipuri

va multumesc tare mult

Buna maggix!

Bine ai venit pe forum si felicitari pentru terminarea cursului!
Nu stiu ce produse ti-au fost recomandate dar mie mi se pare incomplet sa zicem, sa faci unghiute doar cu gel de baza si finish. Lipseste o parte foarte importanta, si anume gelul de modelare, cu care construiesti unghia la urma urmei.
Exista intr-adevar gelurile 3 in 1 care vin aplicate ca baza, modelare si finish dar acestea sunt, la urma urmei geluri de modelare care, prin proprietatile lor, pot tine loc si de baza si de finish.
Un astfel de gel iti recomand si eu tie, trebuie doar sa-mi spui cum preferi sa fie:
1. Transparent sau rose?
2. Ce vascozitate sa aiba: subtire, mediu sau gros?
Imediat ce imi dai aceste informatii, voi sti exact ce sa iti recomand!

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 5 Aug - 4:04

din cate am vazut, este mai usor de folosit gelul cu vascozitate medie..eu tocmai ce am citi un post de al tau unde ai recomandat cuiva urmatoarele geluri: bonding gel, gel constructie allround gel blue si quick finish.
Eu vreau sa pun momentan doar cu tips si vreau sa fiu sigura ca aceste geluri sunt suficiente pentru inceput.

Cat despre ce am invatat la scoala, mi s-a spus ca atunci cand se aplica tips, nu se foloseste gel de constructie.
mersi mult

Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 5 Aug - 5:43

maggix a scris:
din cate am vazut, este mai usor de folosit gelul cu vascozitate medie..eu tocmai ce am citi un post de al tau unde ai recomandat cuiva urmatoarele geluri: bonding gel, gel constructie allround gel blue si quick finish.
Eu vreau sa pun momentan doar cu tips si vreau sa fiu sigura ca aceste geluri sunt suficiente pentru inceput.

Cat despre ce am invatat la scoala, mi s-a spus ca atunci cand se aplica tips, nu se foloseste gel de constructie.
mersi mult


Da, intr-adevar, daca preferi ca gelul sa fie transparent, si avand in vedere ca esti la inceput, iti recomand Allround Gel Blue ca si gel 3 in 1 de modelare.
Bonding Gel-ul este un gel pentru aderenta, se aplica imediat dupa ce ai terminat de pregatit unghia naturala si tipsul. Nu este insa obligatoriu sa folosesti Bonding Gel, il poti inlocui cu un Primer. Daca aplici primer, atunci nu mai trebuie neaparat Bonding Gel.
Quick Finish Gel II este gelul de finish, pentru luciu. Il aplici dupa ce ai terminat de aplicat gelul Allround Blue, ai degresat, pilit si dat forma finala unghiei. Ofera un luciu extrem de puternic si rezistent. Daca te multumeste un luciu "cuminte", atunci poti aplica in loc de Quick Finish un strat de Allround Blue - si acesta ramane lucios dupa degresare.

Da, cred ca se face o confuzie aici: daca spun "gel de constrctie" nu ma refer exclusiv la un gel cu care faci constructie (extensie) pe sablon. Ci la gelul de modelare cu care faci/modelezi/construiesti/realizezi unghia falsa, fie ea pe tips, fie pe sablon. Acesta este gelul cu care creezi forma si rezistenta unghiilor false. Se aplica intre gelul de baza si ultimul strat, cel de finish.
Gelul de baza iti creeaza doar aderenta intre unghia naturala si gelul de modelare/constructie. Se aplica primul.
Gelul de finish ofera luciu si sigileaza unghia. Se aplica ultimul.

Sper ca intelegi cum am explicat.
flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 5 Aug - 9:35

Da am inteles, si tin sa iti multumesc tare mult pt lamuriri.
In orice caz am citit multe lucruri interesante aici pe forum pe care la scoala nu le-am invatat.
Si inca ceva, ce fel de gel alb imi recomanzi? Si daca folosesc culori acrilice, tot cu quick finish sigilez?
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 5 Aug - 11:37

maggix a scris:
Da am inteles, si tin sa iti multumesc tare mult pt lamuriri.
In orice caz am citit multe lucruri interesante aici pe forum pe care la scoala nu le-am invatat.
Si inca ceva, ce fel de gel alb imi recomanzi? Si daca folosesc culori acrilice, tot cu quick finish sigilez?

whew e perfect atunci! Ma bucur ca am putut sa te ajut!
Intr-adevar, acest forum a devenit, cu ajutorul fiecarei membre in parte, o comoara. Poti gasi aici foarte multe informatii pe care in alte parti nu le primesti. Iti recomand sa il citesti "din scoarta in scoarta"! study

Pentru french poti sa iti alegi dintre:
1. Ultra White Gel - foarte alb, cremos, pt french clasic, se aplica intre straturile de modelare, in strat normal, poti corecta smile line-ul cu pensula curata. Iti recomand sa il aplici deget cu deget.
2. Ultra Grip gel - foarte alb, foarte stabil, contine o cantitate foarte mare de pigment deci acopera foarte bine si se aplica in strat FOARTE subtire, inainte de Quick Finish (ultimul strat de gel), si DOAR pe suprafata matuita. Foarte bun la frenchuri clasice dar si la cele cu model sau la modele facute din gel alb.
Toate gelurile noastre au timp de uscare 2 min./strat.

Daca folosesti vopsele acrilice, mare atentie sa fie perfect uscate inainte sa aplici gel peste si sa nu le aplici intr-un strat foarte gros!
Daca suprafata pictata este foarte mica, atunci poti aplica peste direct Quick Finish. Daca este mai mare, atunci se recomanda inainte de Quick Finish inca un strat de gel de modelare cu care sa sigilezi bine de tot marginile unghiilor. Atentie ca marginile partii libere sa nu fie acoperite cu vopsea, astfel incat gelul cu care sigilezi sa vina in contact direct cu gelul de sub pictura.

Weekend placut tuturor!
flower

Sus In jos
http://www.tigernails.ro
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 5 Aug - 12:06

Iti multumesc tare mult Tina, abea astept sa imi comand gelurile si sa ma apuc de treaba..si poate o sa postez si eu ceva din modelele mele, pupici Very Happy
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 5 Aug - 12:25

maggix a scris:
Iti multumesc tare mult Tina, abea astept sa imi comand gelurile si sa ma apuc de treaba..si poate o sa postez si eu ceva din modelele mele, pupici Very Happy

Cu multa placere maggix!
Te asteptam oricand doresti si, in mod sigur ne-am bucura sa ne arati si noua unghiute si modelele facute de tine!

Seara frumoasa!
flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 8 Aug - 7:46

Buna, am vazut ca se poate beneficia si de 3 mostre de gel la prima comanda de peste 124 lei, cum pot sa beneficiez si eu ca pe site tiger nails nu am vazut nicaieri despre cum se poate intra in posesia lor, multumesc.
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 8 Aug - 10:44

maggix a scris:
Buna, am vazut ca se poate beneficia si de 3 mostre de gel la prima comanda de peste 124 lei, cum pot sa beneficiez si eu ca pe site tiger nails nu am vazut nicaieri despre cum se poate intra in posesia lor, multumesc.

Buna!

Da, poti primi cele 3 mostre gratuit. Tot ce trebuie sa faci este ca, la inregistrarea comenzii, sa treci la campul "Insemnarile mele" ce geluri ai vrea sa incerci.
Mostrele iti vor fi trimise impreuna cu comanda.
flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 8 Aug - 13:15

gata mersi mult, mi-am dat comanda, abea astept sa le primesc.
Sus In jos
Lidia.




Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Brasov

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 2 Sept - 5:44

heeeeelp Smile Imi poate zice cineva unde gasesc pe siteul www.tigernails.ro pensulele pt pictura chinezeasca (one stroke) pt ca ori nu le vad eu Shocked sau chiar nu sunt pe site (mentionez ca m-am uitat la rubrica ustensile -- pensule , dar am mai "aruncat" un ochi si in celelalte rubrici si degeaba) Sad si mai mentionez ca am si cont..
Sus In jos
cuta




Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 04/09/2010

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyMar 6 Sept - 20:47

buna!
Tina spune-mi si mie te rog frumos care e diferenta intre un promed 520 si un 1020.E doar diferenta de design?Ca nr de turatii vad ca toate merg pana la 20 000.Nu ma pot decide dar avand in vedere pretul si faptul ca din punct de vedere al caracteristicilor tehnice sunt cam la fel ma cam tenteaza 520.
multumesc frumos!
Sus In jos
bebeloiu

bebeloiu


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyMier 7 Sept - 5:56

Moderator_TigerNails a scris:
gabriela89 a scris:
Tina, cand pui pe site noile produse? :D

Buna Gabriela!

Da... pot spune doar ca lucram si la asta din greu... avem ceva produse noi si o sa incepem sa le punem si in magazinul online cat de curand.
Mai sunt doar cateva detalii de pus la punct si apoi vor fi toate vizibile si disponibile si acolo!

Va pot spune insa ca avem noile geluri camouflage in 3 nunate diferite: pink, natural si beige. Au o acoperire foarte buna si o consistenta noua, sunt stabile si se pot lucra foarte usor acum.
De asemenea, colectia de GelLack (oja permanenta) va fi una superba, cu multe nuante "groaznic" de frumoase, de la galben si turquoise pana la diferite rozuri si rosu.
Mai avem si multe sabloane stamping Konad noi, pudre acryl camouflage, cateva culori satinate la gelurile colorate, pile buffer in doua forme (mult mai usor de folosit decat bufferul clasic), o noua forma de pila (pe care eu personal o ador, este foarte practica), diverse produse din categoria nail art, printre care, vedeta si preferatul tuturor: 12 culori de Diamond Shine, o combinatie de glitter fin cu paiete hologramice ce confera un luciu incredibil, ca de diamante.

Vor mai fi si alte produse noi in lunile urmatoare, doar ne pregatim de noul catalog! cheers

flower

Buna Tina

As dori sa achizitionez si eu geluri de la tiger.... m-am uitat pe site dar nu stiu ce sa iau. la curs foloseam ibd si aveam bonder, builder gel si intense seal. dar pe site la voi sunt alte denumiri si nu stiu ce sa iau :D Smile ce imi recomanzi? imi plac cele pe nuante de roz Smile. ms mult. mentionez ca lucrez pe tips.... si vreau sa incep si pe sablon.
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyJoi 8 Sept - 10:09

cuta a scris:
buna!
Tina spune-mi si mie te rog frumos care e diferenta intre un promed 520 si un 1020.E doar diferenta de design?Ca nr de turatii vad ca toate merg pana la 20 000.Nu ma pot decide dar avand in vedere pretul si faptul ca din punct de vedere al caracteristicilor tehnice sunt cam la fel ma cam tenteaza 520.
multumesc frumos!

Buna!

Aparatul 1020 este mult mai profi si silentios, rezista la un volum mult mai mare de lucru, manerul are marele avantaj ca are sistem de prindere al capetelor si, in plus, este din aluminiu. (cel de 520 este din ABS).
Eu personal iti recomand 2030-ul insa, daca trebuie sa alegi doar intre 520 si 1020 si doresti un aparat cat mai profi, atunci clar recomandarea mea ar fi 1020-ul.

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Aira




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 08/09/2011

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyJoi 8 Sept - 10:11

Buna fetelor,
Tina am o intrebare, daca am mai comandat si folosit produsele tiger nails nu pot beneficia de cele 3 mostre gratuite?(specific ca nu am cerut mostre niciodata). Pana acum am folosit allround gel blue si fibreglass gel pink( care frige fff tare in lampa ) si as vrea sa mai incerc cateva sa vad cum ma inteleg cu ele, cele comandata sunt super imi plac mult. Astept raspuns, oricum zilele astea vreau sa imi mai comanda cate cv de la Tiger.
O seara buna ! pupici
Sus In jos
cuta




Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 04/09/2010

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyJoi 8 Sept - 10:22

merci Tina
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyJoi 8 Sept - 10:24

bebeloiu a scris:
Moderator_TigerNails a scris:
gabriela89 a scris:
Tina, cand pui pe site noile produse? :D

Buna Gabriela!

Da... pot spune doar ca lucram si la asta din greu... avem ceva produse noi si o sa incepem sa le punem si in magazinul online cat de curand.
Mai sunt doar cateva detalii de pus la punct si apoi vor fi toate vizibile si disponibile si acolo!

Va pot spune insa ca avem noile geluri camouflage in 3 nunate diferite: pink, natural si beige. Au o acoperire foarte buna si o consistenta noua, sunt stabile si se pot lucra foarte usor acum.
De asemenea, colectia de GelLack (oja permanenta) va fi una superba, cu multe nuante "groaznic" de frumoase, de la galben si turquoise pana la diferite rozuri si rosu.
Mai avem si multe sabloane stamping Konad noi, pudre acryl camouflage, cateva culori satinate la gelurile colorate, pile buffer in doua forme (mult mai usor de folosit decat bufferul clasic), o noua forma de pila (pe care eu personal o ador, este foarte practica), diverse produse din categoria nail art, printre care, vedeta si preferatul tuturor: 12 culori de Diamond Shine, o combinatie de glitter fin cu paiete hologramice ce confera un luciu incredibil, ca de diamante.

Vor mai fi si alte produse noi in lunile urmatoare, doar ne pregatim de noul catalog! cheers

flower

Buna Tina

As dori sa achizitionez si eu geluri de la tiger.... m-am uitat pe site dar nu stiu ce sa iau. la curs foloseam ibd si aveam bonder, builder gel si intense seal. dar pe site la voi sunt alte denumiri si nu stiu ce sa iau :D Smile ce imi recomanzi? imi plac cele pe nuante de roz Smile. ms mult. mentionez ca lucrez pe tips.... si vreau sa incep si pe sablon.

Buna!

In locul builderuului ce il aveai de la celalalt brand, iti recomand sa optezi pentru unul dintre gelurile Juliana Nails din categoria Allround/3 in 1.
Un gel cu un aspect roze natural ar fi Prima Allround Gel Pink. Are vascozitate ridicata si cred ca ar fi potrivit pentru tine daca zici ca vrei sa incepi si cu constructiile pe sablon. Chiar daca este grosut, se modeleaza si se pileste foarte usor. Poate fi folosit atat pe sablon cat si la tips, protectie pe unghiile naturale sau pedi. Fiind la inceput cu constructiile, cred ca ai nevoie de un gel care sa nu iti curga si sa iti ofere putin timp pana il modelezi.
Daca totusi preferi ceva mediu ca vascozitate, poti incerca Fibreglass Gel Pink (roze natural) sau ACF Gel Pink (roze laptos).
Pentru aderenta (in loc de bonderul ce il aveai inainte) poti alege intre Primer Acid Based, Primer Ultra Bond sau Bonding Gel.
Oricare dintre aceste variante vei alege, este la fel de buna, tebuie doar sa te gandesti care consideri ca ti s-ar potrivi cel mai bine.
Ca si finish, recomandarea mea este Quick Finish Gel II - finish fara degresare si cu un luciu foarte puternic si rezistent.

Daca mai ai nevoie si de alte informatii, te rog sa imi spui.

PS: Nu uita ca poti primi gratuit si cele 3 mostre din 3 geluri diferite! Wink

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyJoi 8 Sept - 10:34

Aira a scris:
Buna fetelor,
Tina am o intrebare, daca am mai comandat si folosit produsele tiger nails nu pot beneficia de cele 3 mostre gratuite?(specific ca nu am cerut mostre niciodata). Pana acum am folosit allround gel blue si fibreglass gel pink( care frige fff tare in lampa ) si as vrea sa mai incerc cateva sa vad cum ma inteleg cu ele, cele comandata sunt super imi plac mult. Astept raspuns, oricum zilele astea vreau sa imi mai comanda cate cv de la Tiger.
O seara buna ! pupici

Buna!

Daca nu ai mai primit mostre pana acum, atunci cu siguranta le poti primi! Daca o vei face in magazinul online, te rog sa specifici la urmatoarea comanda, la campul "Insemnarile mele" (inainte de confirmarea comenzii) care geluri ai dori sa le incerci.
Gelul Allround Blue nu este normal sa se incalzeasca. Te rog sa imi dai cateva detalii daca ai intampinat aceasta problema cu el.
Gelul Fibreglass intr-adevar se incalzeste in lampa datorita particulelor de fibra de sticla. Iti recomand sa il amesteci usor inainte de aplicare, deoarece fibra se lasa la fundul borcanului si sa il aplici in strat cel mult mediu ca grosime.

O seara frumoasa si tie!

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Aira




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 08/09/2011

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyJoi 8 Sept - 10:41

Ms mult de raspuns si pt sfaturi asa o sa fac :D, allround blue nu se incalzeste spuneam de fibreglass, specificasem in paranteza numai pt el Razz.
Ieeei maine iau salariul si fac comanda si da as dori si mostrele, voi specifica asa cum mi-ai spus.
Ms muuuult de tot pupici !
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyJoi 8 Sept - 10:44

Aira a scris:
Ms mult de raspuns si pt sfaturi asa o sa fac :D, allround blue nu se incalzeste spuneam de fibreglass, specificasem in paranteza numai pt el Razz.
Ieeei maine iau salariul si fac comanda si da as dori si mostrele, voi specifica asa cum mi-ai spus.
Ms muuuult de tot pupici !

Cu multa placere!
Aaaa... ok atunci. Ar fi fost ceva gresit sa se fi incazlit. Smile

Te asteptam oricand doresti!


O seara reusita!

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
bebeloiu

bebeloiu


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 9 Sept - 6:19

ms mult. o sa revin cu o comanda cat de curand Smile flower
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyDum 11 Sept - 11:46

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Flyer1ss

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Flyerbacks






Ultima editare efectuata de catre Moderator_TigerNails in Mar 13 Sept - 6:13, editata de 2 ori
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
bebeloiu

bebeloiu


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 12 Sept - 1:11

mmm... sunny ce bine suna... Smile :X
Sus In jos
bebeloiu

bebeloiu


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 12 Sept - 6:14

Tina,
O sa fiti si voi la expozitia de pe 15-18 sept 2011?? Smile visez cu ochii desch
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 12 Sept - 7:50

bebeloiu a scris:
Tina,
O sa fiti si voi la expozitia de pe 15-18 sept 2011?? Smile visez cu ochii desch

Buna!

Anul acesta nu vom participa. Tocmai de aceea si oferta cu mega discountul. Cel mai probabil vom fi din nou la Romexpo anul viitor.

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
bebeloiu

bebeloiu


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 12 Sept - 9:30

Moderator_TigerNails a scris:
bebeloiu a scris:
Tina,
O sa fiti si voi la expozitia de pe 15-18 sept 2011?? Smile visez cu ochii desch

Buna!

Anul acesta nu vom participa. Tocmai de aceea si oferta cu mega discountul. Cel mai probabil vom fi din nou la Romexpo anul viitor.

flower

am inteles Sad
daca vin sa cumpar de la sediu.... beneficiez de discount? si de cele 3 mostre?

O seara buna.
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 12 Sept - 11:40

bebeloiu a scris:
Moderator_TigerNails a scris:
bebeloiu a scris:
Tina,
O sa fiti si voi la expozitia de pe 15-18 sept 2011?? Smile visez cu ochii desch

Buna!

Anul acesta nu vom participa. Tocmai de aceea si oferta cu mega discountul. Cel mai probabil vom fi din nou la Romexpo anul viitor.

flower

am inteles Sad
daca vin sa cumpar de la sediu.... beneficiez de discount? si de cele 3 mostre?

O seara buna.


De oferta si mega discount va beneficia fiecare comanda inregistrata in perioada 15 - 19 sept., fie ea livrata prin curier, fie ridicata personal. bravo!
Da, poti beneficia de cele 3 mostre si daca vii sa le ridici personal de la sediu. Wink

O seara reusita si tie!

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
bebeloiu

bebeloiu


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 16 Sept - 10:44

Tina, sub quick finish gel II pot sa bag oja? sau doar culori acrilice?
ai idee daca tips-urile cu linia smile mai deosebita si tips-urile colorate ori cu model se mai pilesc? sau doar le lipesc si apoi pun gel fara sa mai pilesc?
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 16 Sept - 11:55

bebeloiu a scris:
Tina, sub quick finish gel II pot sa bag oja? sau doar culori acrilice?
ai idee daca tips-urile cu linia smile mai deosebita si tips-urile colorate ori cu model se mai pilesc? sau doar le lipesc si apoi pun gel fara sa mai pilesc?

Buna!

NU, nu recomand aplicarea Quick Finish-ului peste oja sub nici o forma. Peste vopselele acrilice uscate perfect este ok daca suprafata pictata este mica. Daca este suprafata mai mare, atunci recomand aplicarea inca unui strat de gel 3in1 inainte de finish.
Daca doresti un finish care se poate aplica peste oja perfect uscata si care sa fie extrem de stralucitor, ca si Quick Finishul, atunci poti incerca Gellac Base & Top.
Tipsurile despre care zici nu se pilesc la fel ca si cele clasice, doar se matuiesc cu atentie cu un buffer sau cu o pila foarte fina.

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
bebeloiu

bebeloiu


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyDum 18 Sept - 4:20

Moderator_TigerNails a scris:
bebeloiu a scris:
Tina, sub quick finish gel II pot sa bag oja? sau doar culori acrilice?
ai idee daca tips-urile cu linia smile mai deosebita si tips-urile colorate ori cu model se mai pilesc? sau doar le lipesc si apoi pun gel fara sa mai pilesc?

Buna!

NU, nu recomand aplicarea Quick Finish-ului peste oja sub nici o forma. Peste vopselele acrilice uscate perfect este ok daca suprafata pictata este mica. Daca este suprafata mai mare, atunci recomand aplicarea inca unui strat de gel 3in1 inainte de finish.
Daca doresti un finish care se poate aplica peste oja perfect uscata si care sa fie extrem de stralucitor, ca si Quick Finishul, atunci poti incerca Gellac Base & Top.
Tipsurile despre care zici nu se pilesc la fel ca si cele clasice, doar se matuiesc cu atentie cu un buffer sau cu o pila foarte fina.

flower

Tina, cand am fost la sediu de am luat produsele...mi-ai spus sa sigilez bine pe laterale.... treb sa fac ceva anume? sau doar sa dau bine cu quick finish?
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyLun 19 Sept - 1:51

bebeloiu a scris:
Moderator_TigerNails a scris:
bebeloiu a scris:
Tina, sub quick finish gel II pot sa bag oja? sau doar culori acrilice?
ai idee daca tips-urile cu linia smile mai deosebita si tips-urile colorate ori cu model se mai pilesc? sau doar le lipesc si apoi pun gel fara sa mai pilesc?

Buna!

NU, nu recomand aplicarea Quick Finish-ului peste oja sub nici o forma. Peste vopselele acrilice uscate perfect este ok daca suprafata pictata este mica. Daca este suprafata mai mare, atunci recomand aplicarea inca unui strat de gel 3in1 inainte de finish.
Daca doresti un finish care se poate aplica peste oja perfect uscata si care sa fie extrem de stralucitor, ca si Quick Finishul, atunci poti incerca Gellac Base & Top.
Tipsurile despre care zici nu se pilesc la fel ca si cele clasice, doar se matuiesc cu atentie cu un buffer sau cu o pila foarte fina.

flower

Tina, cand am fost la sediu de am luat produsele...mi-ai spus sa sigilez bine pe laterale.... treb sa fac ceva anume? sau doar sa dau bine cu quick finish?

Da, sa sigilezi inseamna sa dai bine cu gelul si pe lateralele unghiilor. Wink

Sus In jos
http://www.tigernails.ro
p.teo04

p.teo04


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 27/06/2011
Varsta : 33
Localizare : Sibiu

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyMier 21 Sept - 0:35

Buna ziua, am o mica problema cu siteul Tiger Nails...cand incerc sa bag codul pentru discountul 5% fiind prima comanda, imi da o eroare, in schimb discounutl de 3 % (care se specifica la home ca este pentru orice persoana fizica) s-a aplicat. Ma gandesc ca le pot avea pe amandoua deodata:D Va rog sa ma ajutati pentru ca vreau sa pun comanda cat mai repede caci am nevoie de geluri. Multumesc!
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyMier 21 Sept - 2:13

p.teo04 a scris:
Buna ziua, am o mica problema cu siteul Tiger Nails...cand incerc sa bag codul pentru discountul 5% fiind prima comanda, imi da o eroare, in schimb discounutl de 3 % (care se specifica la home ca este pentru orice persoana fizica) s-a aplicat. Ma gandesc ca le pot avea pe amandoua deodata:D Va rog sa ma ajutati pentru ca vreau sa pun comanda cat mai repede caci am nevoie de geluri. Multumesc!

Buna ziua!

Vom verifica aceasta problema, nu stim de ce mai apare din cand in cand.
Puteti confirma comanda online cand doriti deoarece discounturile se aplica automat la facturare! Si da, sigur ca puteti beneficia de ambele discounturi deodata. Wink

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
p.teo04

p.teo04


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 27/06/2011
Varsta : 33
Localizare : Sibiu

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyMier 21 Sept - 2:15

A mers pana la urma Smile Multumesc! Abia astept sa le primesc, O zi frumoasa!
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyMier 21 Sept - 2:23

p.teo04 a scris:
A mers pana la urma Smile Multumesc! Abia astept sa le primesc, O zi frumoasa!

Perfect! bravo!

Maine va fi livrata comanda. Wink


O zi frumoasa si dvs.!


flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
bebeloiu

bebeloiu


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyJoi 22 Sept - 21:50

Tina, inainte de primer.....trebuie sa folosesc si degresant?
eu ma gandeam sa pilesc, sterg praful, sterg cu alcool si apoi primer? este ok alcoolul? sau treb un degresant?
ms. sunny
Sus In jos
p.teo04

p.teo04


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 27/06/2011
Varsta : 33
Localizare : Sibiu

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 23 Sept - 1:01

Si eu sterg cu alcool ca sa iau tot praful care nu se ia cu periuta, apoi pun putin Nail Prep si apoi Primer. Astept si eu un raspuns de la o profesionista ca poate gresesc Rolling Eyes

Am si eu o intrebare, Am un primer de la gelul dinainte (Diamond) care este acid, Se intampla ceva daca il folosesc pe acesta pt unghiile problematice? -Cu Allround gel Blue si Prima Allround Gel pink (pe care deja le-am testat si de care sunt fff incantata! I love you )
Sus In jos
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 23 Sept - 12:19

Dupa pregatirea unghiei(matuire) se sterge praful bine de pe unghie cu perie, si e deajuns, nu mai trebuie de shters cu alcool(e prima data cand aud asha ceva).Dupa care dai cu primer sau ultrabond dupa caz, si mergi in continuare cu gel de baza, etc...Am auzit multe persoane ca sterg unghia cu cleaner dupa ce o matuesc, dar din punctul meu de vedere, si nu numai, e gresit! Dupa ce matuesti unghia dai praful bine de tot cu peria si mergi cu primer .
Sus In jos
bebeloiu

bebeloiu


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyVin 23 Sept - 21:15

aha. ok ms mult. Smile
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptySam 24 Sept - 2:23

bebeloiu a scris:
Tina, inainte de primer.....trebuie sa folosesc si degresant?
eu ma gandeam sa pilesc, sterg praful, sterg cu alcool si apoi primer? este ok alcoolul? sau treb un degresant?
ms. sunny

Nu trebuie sa degresezi unghia inainte de primer, dar iti trebuie o pensula de indepartat praful care sa fie foarte buna, adica sa aibe perisorii tari si nu vei avea nici o problema. Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
bebeloiu

bebeloiu


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Bucuresti

Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 EmptyMier 28 Sept - 1:12

Buna Tina, am facut proba la prima allround pink gel....
am pus luni unghiute...iar astazi m-a sunat ca i-a intrat aer Sad(
Sad help pls
Sus In jos
Continut sponsorizat





Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Produse Tiger Nails   Produse Tiger Nails - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Produse Tiger Nails
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Instructiuni produse Tiger Nails
» PRODUSE GET NAILS
» Cluj sau Sibiu produse

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: