***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Detalii despre gel - Pagina 4 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Detalii despre gel - Pagina 4 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Detalii despre gel - Pagina 4 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Detalii despre gel

In jos 
+39
Oana_
wanna
aniela
p.teo04
Andreea2011brasov
shining_nails
Lilishor
creatza_0508
luminitache
woozy
Cerasela-Bianca
Andreea14
Ly
cuta
oanatanase
MaRiA_
utzuka
Guesswho
Moderator_iulia_vero
Admin_Coralia
Moon
cris_cris
Beky
mary bubu
felyfely24
aurita87
Maria D.
antonia_simpf
gabriela89
Anushka
iulia
roxybarbu
oana.marcu
nefeli
unghiifalseploiesti
ema_clau
Moderator_TigerNails
Elisza Nails
Monica
43 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

Detalii despre gel - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Detalii despre gel   Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyLun 29 Aug - 11:17

Oana_ a scris:
Admin_Coralia a scris:
Oana_ a scris:
poti sa dai un exemplu, te rog ?

mersi !!!

Pot sa iti dau nenumarate exemple...

Top Gel Clear Thick, Top Gel Pink sau Brush On Gel de la Juliana Nails, Gel de Sigilare de la janet sau diamond, Top sigilare si Glosser Gel de la zina, Brush On de la evelyn, de la CN ti-a dat Oana exemple, si, chiar si la jolifin, din cate am observat, exista geluri de sigilare ce necesita degresare.

draga mea,

cred ca nu m-ai inteles !!! eu cand am spus finish, m-am referit la Quick finish (2) . Nu la gelul de sigilare tipic, se pare nu am am fost destul de inteleasa....imi cer scuze de exprimare !!! greseala mea !

cat despre gelurile Jolifin , nici un quick finish nu are nevoie de degresare ! sunt disponibile 3 finish geluri (top gel clear, cream pink, sau glitter)


Oana, mi se pare mie sau iti faci reclama la greu?? Asta nu e rau, dar vino si tu cu ceva step-by-step si poze cu unghiute facute de tine cu aceste geluri pentru ca am tot citit laudele tale! Vreau si eu ceva dovezi a calitati acestor produse!
De Tiger am fost convinsa prin aspectul unghiilor facute de fetele de pe acest site....
O seara frumoasa!
Sus In jos
Oana_

Oana_


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 38

Detalii despre gel - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Detalii despre gel   Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyLun 29 Aug - 11:46

claudela a scris:
Oana_ a scris:
Admin_Coralia a scris:
Oana_ a scris:
poti sa dai un exemplu, te rog ?

mersi !!!

Pot sa iti dau nenumarate exemple...

Top Gel Clear Thick, Top Gel Pink sau Brush On Gel de la Juliana Nails, Gel de Sigilare de la janet sau diamond, Top sigilare si Glosser Gel de la zina, Brush On de la evelyn, de la CN ti-a dat Oana exemple, si, chiar si la jolifin, din cate am observat, exista geluri de sigilare ce necesita degresare.

draga mea,

cred ca nu m-ai inteles !!! eu cand am spus finish, m-am referit la Quick finish (2) . Nu la gelul de sigilare tipic, se pare nu am am fost destul de inteleasa....imi cer scuze de exprimare !!! greseala mea !

cat despre gelurile Jolifin , nici un quick finish nu are nevoie de degresare ! sunt disponibile 3 finish geluri (top gel clear, cream pink, sau glitter)


Oana, mi se pare mie sau iti faci reclama la greu?? Asta nu e rau, dar vino si tu cu ceva step-by-step si poze cu unghiute facute de tine cu aceste geluri pentru ca am tot citit laudele tale! Vreau si eu ceva dovezi a calitati acestor produse!
De Tiger am fost convinsa prin aspectul unghiilor facute de fetele de pe acest site....
O seara frumoasa!


salut Claudela,

nu stiu daca se poate numi reclama ceea ce fac, eu as prefera sa ii spun prezentare (f scurta), acum fiecare intelege ce vrea...in plus eu nu concurez nici cu Juliana Nails, nici cu alta firma, dupa parerea mea, este loc in lumea asta pentru toti ! Cat despre postarea unor poze, o sa ma mai gandesc, multumesc de idee Wink

o seara frumoasa si tie Smile
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

Detalii despre gel - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Detalii despre gel   Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyMar 30 Aug - 8:30

Astept cu nerabdare! Wink
Sus In jos
alinab

alinab


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 05/09/2011

Detalii despre gel - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: ..............   Detalii despre gel - Pagina 4 EmptyJoi 8 Sept - 6:22

Buna!Sunt noua pe aici si am si eu cateva intrebari
1.inainte de a pili unghiile naturale..am vazut in filmulete p YT ca unele fete dau cu un spray pentru a dezinfecta..cum se numeste acel spray si nu poti sa-ti dezinfectezzi mainile cu spirt,,sau cv de genu?
2.ce primer sa folosesc,sa nu necesite uscarea cu lampa uv...?
3.tot in filmulete de pe YT am vazut ca la sfarsit dupa ce termina de facut unghiutele..dau cu un strat de cv(e ca un lac incolor...ca sa luceasca) si apoi usuca cu lampa uv..e neaparat sa dau cu acel lac sau pot sa dau cu un lac incolor simplu cumparat din magazin..nu am lampa uv..si de aceea intreb.
Multumesc mult indragostit
Sus In jos
Continut sponsorizat





Detalii despre gel - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Detalii despre gel   Detalii despre gel - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Detalii despre gel
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» pas cu pas despre unghiile cu gel

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: