***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
marci de produse pentru gel - Pagina 3 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * marci de produse pentru gel - Pagina 3 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 marci de produse pentru gel

In jos 
+127
emilias
KoraCorina
lauraloredana
data_d1
kyka
misea1989
Anda luz
cristina d
roxy_poxxy
Baby94
Smileee
Airad
antonia_simpf
simo
ramo_cky
OaOa
maggix
ella
vmarya
magdici
mariapopa
cristtina
Deianira
aniela
mirunatica
myo_blondutza
lily
laly_laura
BeautyC
simonaburciu
irink_3days
adrianamagda
nickipiki
reguli
LddyFash
mary17_mm
alexnails
Petrina
bic
dydav
lalagabi
madallyna
unghiidepoveste
oanatanase
cristinica_papusica
Andreea2011brasov
spynetchick
unghii false
cuta
stefynails
laura nails
claudela
Ankaaa15
andreeanails
Adina91
monicy
dany_nails
Sara
blueyes
mmicutsa_eu
shining_nails
CristalDee
raluca.ralook
Cerasela-Bianca
ramona_c
Laryssa
ingridutza
myanails
reinita
Diva
Manichiura Arad
DeEa Nails
maya_bv
raluka.nails
corina_rend
lavy_p
cornelia
andandreea
MaRiA_
lory888
vickulea1
Anushka
Laru
ioaNAils
luminitache
G.D.
gabriela89
maddy
unghiutzegel
sane4ka
elymatiut
lavy85
geany
valma
mery
lida
Moderator_TigerNails
Bianca
ally.vs
elkana30
anisa
beautyx
woozy
andra_b
Tushky
tayssa
Ariadnan Nails
Moderator_iulia_vero
alekusta
Lilishor
th3odora
ema_clau
Andreea S.
oana.marcu
gege_jeje
sonia44ro
Guesswho
roxybarbu
daniela
Beky
newnailsbrasov
raluca is
Elisza Nails
magic nails
Maria D.
aurita87
Admin_Coralia
131 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul
AutorMesaj
lida

lida


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Geluri SNC   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyVin 14 Mai - 12:32

elkana30 a scris:
beautyx a scris:
Buna fetelor, in sfarsit am timp sa scriu cateva cuvinte.. ! va citesc de mult Very Happy si vreau sa incep si eu sa lucrez cu unghii false, cu geluri uv in special.... pana acum m-am jucat un pic cu oja si vad ca pot sa trec la urmatorul nivel: gelurile!
Aveam de gand sa cumpar un kit cu geluri de la SNC. Nu am vazut pe aici sa ziceti ceva de ele.. dar poate stiti. Sunt bune? le-ati folosit? Mi se par mai accesibile la pret pentru ca le pot lua din Italia. Sau poate stiti alta firma buna din Italia...

Si inca un lucru! Sunt din Brasov! bounce
Buna flower
Pot sa-ti raspund eu in legatura cu gelurile SNC.
Nu-ti recomand deloc sa le achizitionezi No ...nu sint bune de nimika. Mad
Eu mi-am comandat ,au fost primele mele geluri ce le-am folosit,dar din cauza lor mi-am pierdut multe cliente pale
Aderenta era asa de slaba ca dupa 2 zile se desfacea gelul pe jumate de unghie affraid
Stiu ca oferta pare atragatoare ,dar nu-ti recomand delok.
Am vazut ca esti din Brasov cheers ,si eu la fel.
Daca vrei poti gasi produsele de la Janet,la magazinul cu vinzare,din oras.
Gelurile Janet sint bune,aderenta buna,se lucreaza usor,iar raport pret calitate e ok.
Poti sa mai incerci gelurile de la Juliana Nails, eu astea le folosesc acuma,csi sint foarte multumita de ele, si clientele sint incintate de geluri.
Aderenta excelenta, prelucrare usoara, unghii de durata. Very Happy
sper ca ti-au fost de ajutor sfaturile. Wink

Si eu folosesc gelurile de la SNC,cumparate din Romania,de vreo 2 ani jumatate si sunt extraordinare,sub nici o forma nu se pot compara cu gelurile Janet,care au o calitate inferioara din punctul meu de vedere (am incercat si Janet si sunt nemultumita). Lucrez in salon si m-am hotarat sa lucrez exclusiv cu gelurile SNC si sub nici o forma nu mi s-a intamplat sa se desprinda gelul de unghie,clientele fidele vin la intretinere,umplut la aprox 4 aptamani fara probleme ,doar in cazul in care isi mai lovesc dansele cate o unghiuta. Poate nu au fost lucrate corect sau intradevar la inceput cand suntem inca in nestiinta si invatam ,daca sunt primele geluri cum au fost si e si in acest caz putem pati .... insa nestiinta incepatorului nu poate clasifica nici un produs ,cred ca fiecare isi face o parere proasta despre primul gel,primele produse cu care lucreaza...pt ca inca nu este defiinta si cunoscuta in amanunt tehnica....
Sus In jos
mery

mery


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 30/04/2010
Varsta : 36

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyVin 14 Mai - 14:11

Buna fetelor,vreau sa incerc produsele tiger nails si as dori sa stiu ce gramaj au monstrele. As mai avea o rugaminte la fetele care folosesc produsele tiger ce geluri mi-ati recomanda pentru constructie, si daca sunt mai bune sabloanele de Modelare Juliana Nails decat celelalte de hartie de pe site (pt k mi-am comandat de la nails shop si nu mi se par asa bune). Eu folosesc cleaner de la nail are vreo importanta daca o sa il folosesc si cu produsele tiger. MERSI
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyVin 14 Mai - 22:01

mery a scris:
Buna fetelor,vreau sa incerc produsele tiger nails si as dori sa stiu ce gramaj au monstrele. As mai avea o rugaminte la fetele care folosesc produsele tiger ce geluri mi-ati recomanda pentru constructie, si daca sunt mai bune sabloanele de Modelare Juliana Nails decat celelalte de hartie de pe site (pt k mi-am comandat de la nails shop si nu mi se par asa bune). Eu folosesc cleaner de la nail are vreo importanta daca o sa il folosesc si cu produsele tiger. MERSI

Buna Mery,
Poti folosi orice gel Allround pentru constructie. Mie personal, cel mai mai mult imi place ACF Pink, pentru ca are o culoare fff frumoasa, efect de camuflaj si nu mai ies extensiile transparente :D Mostrele au cam 3g (din cate am inteles de la Tina). Mie mi-au ajuns doua mostre pentru 3 seturi de unghii Smile
Sabloanele de la Juliana Nails nu stiu cum sunt, iar cleaner-ul poti sa-l folosesti linistita pe cel care il ai. Wink
Sus In jos
beautyx




Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 16/04/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: pai .. fetelor acum chiar sunt in ceata!.....   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptySam 15 Mai - 9:33

[quote="lida"][quote="elkana30"]
beautyx a scris:
Buna fetelor, in sfarsit
Si eu folosesc gelurile de la SNC,cumparate din Romania,de vreo 2 ani jumatate si sunt extraordinare,sub nici o forma nu se pot compara cu gelurile Janet,care au o calitate inferioara din punctul meu de vedere (am incercat si Janet si sunt nemultumita). Lucrez in salon si m-am hotarat sa lucrez exclusiv cu gelurile SNC si sub nici o forma nu mi s-a intamplat sa se desprinda gelul de unghie,clientele fidele vin la intretinere,umplut la aprox 4 aptamani fara probleme ,doar in cazul in care isi mai lovesc dansele cate o unghiuta. Poate nu au fost lucrate corect sau intradevar la inceput cand suntem inca in nestiinta si invatam ,daca sunt primele geluri cum au fost si e si in acest caz putem pati .... insa nestiinta incepatorului nu poate clasifica nici un produs ,cred ca fiecare isi face o parere proasta despre primul gel,primele produse cu care lucreaza...pt ca inca nu este defiinta si cunoscuta in amanunt tehnica....
Laughing

suuper fain ! deci am o parere pro si un contra... Crying or Very sad atunci sa mai spuna o a treia persoana cyclops .. glumesc! .. se pare ca trebuie sa cunosti foarte bine chichitele fiecarui produs!. .eu la aceasta concluzie am ajuns.
Sus In jos
lida

lida


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 16 Mai - 1:13

Este adevarat.Fiecare gel se lucreaza in alt mod,fiecare tehnica de lucru da rezultate mai bune sau mai putin bune in functie de prelucrare.
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 16 Mai - 2:07

Cei de la crystal nails nu mi-au mai trimis comanda pentru ca am uitat sa las numarul meu de telefon lol!
Si acum sunt foarte hotarata sa imi iau de la Tiger Nails. dar am o intrebare:
e suficient gelul allround blue, sau trebuie si un gel de aderenta/primer?
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 16 Mai - 2:31

woozy a scris:
Cei de la crystal nails nu mi-au mai trimis comanda pentru ca am uitat sa las numarul meu de telefon lol!
si acum sunt foarte hotarata sa imi iau de la tiger nails. dar am o intrebare. e suficient gelul allround blue, sau trebuie si un gel de aderenta/primer?

Ai nevoie si de un Bonding Gel de la ei. Daca nu ai banuti pentru unul mare, iti poti comanda o mostra pentru ca iti ajunge pentru destul de multe seturi de unghii. Wink
Sus In jos
beautyx




Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 16/04/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 16 Mai - 3:00

lida a scris:
Este adevarat.Fiecare gel se lucreaza in alt mod,fiecare tehnica de lucru da rezultate mai bune sau mai putin bune in functie de prelucrare.

ok.. imi cumpar gelurile SNC si vad cum ma descurc cu ele.. pot sa iti pun unele intrebari vreodata daca nu imi iese ceva?... Smile .Sper sa am acelasi succes, ca si tine, cu ele!
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 16 Mai - 12:45

woozy a scris:
Cei de la crystal nails nu mi-au mai trimis comanda pentru ca am uitat sa las numarul meu de telefon lol!
Si acum sunt foarte hotarata sa imi iau de la Tiger Nails. Dar am o intrebare:
e suficient gelul Allround Blue, sau trebuie si un gel de aderenta/primer?

Ca sa poti lucra corect, ai nevoie fie de un Bonding Gel (gel de aderenta), fie de primer. Daca ai deja un primer de la alta firma, poti incerca sa il combini cu gelul nostru. In principiu, nu este o problema - sau, din cate stiu eu cel putin, pana acum nu a fost. bravo!
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
valma

valma


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 17 Mai - 7:27

Lilishor a scris:
lilishor io io ioooo \:D/
fetele mi-a venit o idee ...bineinteles daca vreti.. haideti sa ne intalnim toate intr-un oras undeva ... sa stam 2-3-4 ore sa schimbam pareri treburi de astea zambet larg hi hi hi
Ce ziceti ?
Daca vreti eu am o sala mareee de curs unde ne putemn gasi , numai ca e in galati :D
si nu neaparat in cursul sapatamnii ci duminica Basketball "uat du iu sei?" bounce pup fetel


I'm in! lol!

Numa' sa vad cu ce ajung ras
Sus In jos
http://glamchicnails.blogspot.com/
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 17 Mai - 11:42

Moderator_TigerNails a scris:
woozy a scris:
Cei de la crystal nails nu mi-au mai trimis comanda pentru ca am uitat sa las numarul meu de telefon lol!
Si acum sunt foarte hotarata sa imi iau de la Tiger Nails. Dar am o intrebare:
e suficient gelul Allround Blue, sau trebuie si un gel de aderenta/primer?

Ca sa poti lucra corect, ai nevoie fie de un Bonding Gel (gel de aderenta), fie de primer. Daca ai deja un primer de la alta firma, poti incerca sa il combini cu gelul nostru. In principiu, nu este o problema - sau, din cate stiu eu cel putin, pana acum nu a fost. bravo!
pai e perfect. ca eu mai am si primer si nails prep de la diamond nails si e bine daca le pot folosi in continuare cheers
plus ca acum astept si comanda de la voi indragostit

valma, ia-ti elicopterul personal. o sa te las sa aterizezi pe pista mea ras glumita.
eu m-as bucura mult sa va primim aici la galati. sarut
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
valma

valma


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 17 Mai - 11:48

hmmm...deci nu pot sa vin cu iahtul? Rolling Eyes Razz imbratisare
Sus In jos
http://glamchicnails.blogspot.com/
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 17 Mai - 11:53

valma a scris:
hmmm...deci nu pot sa vin cu iahtul? Rolling Eyes Razz imbratisare

Daca mergi cu iahtul, vin si eu cu tine! rock on lol!
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
valma

valma


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 17 Mai - 12:07

Tina, welcome on board! ras

P.S.: Numai sa nu ne uitam cremele sunscreen prostut/caraghios
Sus In jos
http://glamchicnails.blogspot.com/
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 17 Mai - 12:13

Moderator_TigerNails a scris:
valma a scris:
hmmm...deci nu pot sa vin cu iahtul? Rolling Eyes Razz imbratisare

Daca mergi cu iahtul, vin si eu cu tine! rock on lol!
sorry eu nu am cum sa va inchiriez loc pt ambarcatiuni in port...deci bazati-va pe pista lui woozy Smile))
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMar 18 Mai - 12:47

marci de produse pentru gel - Pagina 3 316311 Fetelor, trebuie sa fim ECO!

Lili, eu vin cu bicicleta marci de produse pentru gel - Pagina 3 Icon_wink
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMar 18 Mai - 14:30

Admin_Coralia a scris:
marci de produse pentru gel - Pagina 3 316311 Fetelor, trebuie sa fim ECO!

Lili, eu vin cu bicicleta marci de produse pentru gel - Pagina 3 Icon_wink

HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA

Cu bicicleta de la Timisoara la Galati, ha?

Clientele tale vor fi foarte fericite ca vei lipsi o luna! lol!
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMar 18 Mai - 14:44

Wink Clientele mele o sa vina la Galati dupa mine Smile)
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMar 18 Mai - 14:45

Admin_Coralia a scris:
Wink Clientele mele o sa vina la Galati dupa mine Smile)


surprins surprins surprins

Tot cu bicicleta???
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
valma

valma


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMier 19 Mai - 0:08

Coralia, trec eu si te iau cu elicopterul ...merge cu ulei de palmier, deci e eco Smile HAHAHAHA
Sus In jos
http://glamchicnails.blogspot.com/
valma

valma


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMier 19 Mai - 0:10

Si daca il pilotez eu, o sa mearga si cu ulei de salcam, stejar si tot ce mai intalnesc in cale prostut/caraghios
Sus In jos
http://glamchicnails.blogspot.com/
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMier 19 Mai - 9:29

ce nebunele sunteti ras
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMier 19 Mai - 14:06

OK, ok, marci de produse pentru gel - Pagina 3 Icon_rolleyes atunci Lili asigura sala, eu asigur uleiul de palmier, Valma asigura elicopterul si Tina.... distractia de pe elicopter pana la Galati marci de produse pentru gel - Pagina 3 Icon_lol marci de produse pentru gel - Pagina 3 Icon_idea
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMier 19 Mai - 14:12

Admin_Coralia a scris:
OK, ok, marci de produse pentru gel - Pagina 3 Icon_rolleyes atunci Lili asigura sala, eu asigur uleiul de palmier, Valma asigura elicopterul si Tina.... distractia de pe elicopter pana la Galati marci de produse pentru gel - Pagina 3 Icon_lol marci de produse pentru gel - Pagina 3 Icon_idea

Eeeeei! Coralia! asteptare
Ai uitat ca woozy ne ofera pista ei de aterizare! lol!
Iar pe toate celelalte fete le asteptam sa asigure distractia LA Galati! rock on
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMier 19 Mai - 14:39

marci de produse pentru gel - Pagina 3 976605 AOLEU, am uitat! Woozy imi cer scuze, sa stii ca fara tine degeaba avem elicopter, daca nu avem unde sa aterizam Wink

marci de produse pentru gel - Pagina 3 896185
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
valma

valma


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyJoi 20 Mai - 2:18

Fuuuuuuuuuuuuuuuun :\m/: yeee!
Sus In jos
http://glamchicnails.blogspot.com/
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyJoi 20 Mai - 11:52

deci fetelor... toate ca toate dar cand sa ma apuc sa impopotonez sala ?
deci?
da?deci? Basketball
Sus In jos
geany




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 12/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Suceava

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 23 Mai - 6:09

[quote="beautyx"][quote="lida"]
elkana30 a scris:
beautyx a scris:
Buna fetelor, in sfarsit
Si eu folosesc gelurile de la SNC,cumparate din Romania,de vreo 2 ani jumatate si sunt extraordinare,sub nici o forma nu se pot compara cu gelurile Janet,care au o calitate inferioara din punctul meu de vedere (am incercat si Janet si sunt nemultumita). Lucrez in salon si m-am hotarat sa lucrez exclusiv cu gelurile SNC si sub nici o forma nu mi s-a intamplat sa se desprinda gelul de unghie,clientele fidele vin la intretinere,umplut la aprox 4 aptamani fara probleme ,doar in cazul in care isi mai lovesc dansele cate o unghiuta. Poate nu au fost lucrate corect sau intradevar la inceput cand suntem inca in nestiinta si invatam ,daca sunt primele geluri cum au fost si e si in acest caz putem pati .... insa nestiinta incepatorului nu poate clasifica nici un produs ,cred ca fiecare isi face o parere proasta despre primul gel,primele produse cu care lucreaza...pt ca inca nu este defiinta si cunoscuta in amanunt tehnica....
Laughing

suuper fain ! deci am o parere pro si un contra... Crying or Very sad atunci sa mai spuna o a treia persoana cyclops .. glumesc! .. se pare ca trebuie sa cunosti foarte bine chichitele fiecarui produs!. .eu la aceasta concluzie am ajuns.


Am vazut ce ai cerut pareri despre gelurile SNC...si eu am gasit o oferta atractiva si as vrea sa te intreb daca ti-ai mai achizitionat gelurile de la SNC, daca da ce parerea ti-ai format despre ele...asa in felul asta poate reusesc sa mai strang eu o parere...in momentul de fata sunt in faza in care toate unghiutele pe care le pun sau le fac, le fac inca la cursuri si acasa nu am nimic pt unghiutze tehnice dar mi-as dori sa-mi achizitionez..multumesc!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMar 1 Iun - 23:13

Salut,

Eu mi-am comandat din USA un kitt de la IBD, foarte ieftin fata de ce este la noi in magazine, adica 4 geluri la 15ml cu solutii de pregatire, cleste de tips, cleaner si 50 de tipsuri + lipici si un gel colorat la 354 lei. Am facut 2 seturi de unghii, se comporta bine.

Am incercat de la Tiger Nails gelul de frech , soft white, este senzational! Multumesc celor care l-au laudat Smile si m-au facut sa il cumpar!
Sus In jos
lida

lida


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/05/2010
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 14 Iun - 15:12

ok.. imi cumpar gelurile SNC si vad cum ma descurc cu ele.. pot sa iti pun unele intrebari vreodata daca nu imi iese ceva?... Smile .Sper sa am acelasi succes, ca si tine, cu ele![/quote]

Scuze pt intarzierea cu care raspund.Cu mare placere,oricand ai nevoie de ajutor
Sus In jos
lavy85




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 18/02/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyVin 25 Iun - 0:56

buna tuturor,
in primul rand vreau sa spun ca sunt foarte incantata de acest forum:))
am si eu o intrebare:a folosit cineva gelurile 3d de la janet?daca da ce parere aveti despre ele.
eu tocmai mi-am achizitionat cateva dar nu mi se par chiar ok...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyVin 25 Iun - 7:27

Salut,
Tocmai am folosit gelurile de la IBD...mi se par ok si sunt f flexibile, gumate, adica pot si taiate cu forfecuta si nu crapa deloc.

Poate sa imi spuna si mie cineva cum se comporta cele de M2 Beauty ?
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 10:18

eu mi-am luat 2m beauty la inceput sa invat cu ele, dar mi se par oribile fata de ce folosesc acum. oricum parerea mea e a daca esti experta in unghii modelezi gelul dupa mana ta. dar ca incepator te chinuie prea mult. facea multe damburi in primul rand si nici nu era prea rezistent la socuri, iar cand se umfla daca baga unghia se desprindea cu totul unghia, parca era unghie falsa gata cumparata. dar cutia e frumoasa si imi place ca nu se murdareste. se aduna tot gelul intr-un singur loc Very Happy
concluzia e ca e bun daca manuiesti foarte bine pensula zambet larg
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 27 Iun - 4:36

pe mine ma intereseaza sa nu prinda aer...ca asa am patit cu mai multe game de geluri ...mai putin cu IBD pe care il am pe unghii de o saptamana si nu am avut probleme cu el.....am o prietena careia i-am pus gel pe unghii si in 10 zile erau deja "cam gata" si s-a pus la cineva si i le-a pus cu M2 Beauty, le are de 3 sapt si arata perfect... ma gandeam sa-l incerc si eu..si am zic ca mi-ar prinde bine un sfat inainte de a da banii pe el .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 27 Iun - 4:37

ii intrebare woozy...c geluri folosesti acum ?
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 27 Iun - 7:24

woozy cred ca foloseste tot TigerNails (Juliana). Dupa parerea mea si a mai multor fete de aici, sunt cele mai bune! Dar cu prinsul aerului trebuie sa ai grija mare si la modul de lucru, pt ca e posibil sa scapi ceva pe acolo Very Happy
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 27 Iun - 11:57

la mine nu iese ceva la gelurile de la tiger Sad(Sad(Sad( pana acum nu am avut probleme la IBD, ce nu-mi place la Ibd e faptul ca se pileste f greu din cauza ca sunt foarte gumate....parca aluneca pila pe ele... fetele ce foloseau K-line ziceau ca sunt bune ....
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 27 Iun - 12:40

da, de la tiger folosesc. incaceva. la intretinere se vede foarte mare diferenta dintre tiger si alt gel. eu,pilind cu pila normala imi este foarte usor. dar cand vine cineva cu unghii puse in alta parte innebunesc la capatul rabdarii
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 27 Iun - 13:14

Doriss, gelurile de la Tiger Nails sunt foarte bune, atata vreme cat le folositi asa cum trebuie. Pe forum va dam sfaturi despre cum sa folositi cat mai corect gelurile, de orice fel, dar nu stiu cum sa va ajutam, daca nu folositi tehnica corecta Sad
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 8:10

Coralia, crede-ma ca imi vine sa ma urc pe pereti de nervi !!!!! pur si simplu, ceva imi scapa si de aici pleaca dezastrul Sad(Sad(Sad( nu stiu ce anume "nu merge"...respect pasii, crede-ma ca sunt exprem de atenta....de data asta am pus o unghie cu gelurile tiger, restul sunt cu ibd...vreau sa vad daca exista diferente in cateva zile...si daca este , inseamna ca nu imi suporta unghia ! unei prietene nu ii sta gelul deloc pe unghie , doar acrylul Sad
Sus In jos
elymatiut

elymatiut


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 30
Localizare : arad

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 12:33

buna fetelor,

Eu am folosit pana acuma gel de la k-line dar nu sunt prea multumita de ele pentru ca din cate am observat cam pusca la unele cliente si mi-a puscat si mie...pentru prima oara cand patesc de cate ori miam pus eu...pana acuma am tot schimbat gelurile ca am vrut sa experimentez sa vad care ar fi mai bune...nam folosit pana acuma de la janet nimica dar ma tenteaza foarte tare cred ca maine inainte sa imi vina prima clienta si imi iau...dar am vazut ca forum sunt foarte laudate cele de la tiger nails..intradevar sunt cam scumpe dar calitatea e cea mai importanta..eu am pret mic la unghii si nu stiu daca o sa fie profitabil pentru mine...unghiile false le pun cu 40:|...mam gandit sa iau de la tiger nails si sa pun alt pret pentru cele care vor...si la restu sa gasesc ceva gel care sa fie totusi bun...asa ca asi vrea sa stiu daca sunt care ati lucrat cu janet..si ce imi recomandati:)
Sus In jos
http://ely4ar.hi5.com
Ariadnan Nails

Ariadnan Nails


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 25/03/2010
Localizare : Iasi

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 12:47

elymatiut a scris:
buna fetelor,

Eu am folosit pana acuma gel de la k-line dar nu sunt prea multumita de ele pentru ca din cate am observat cam pusca la unele cliente si mi-a puscat si mie...pentru prima oara cand patesc de cate ori miam pus eu...pana acuma am tot schimbat gelurile ca am vrut sa experimentez sa vad care ar fi mai bune...nam folosit pana acuma de la janet nimica dar ma tenteaza foarte tare cred ca maine inainte sa imi vina prima clienta si imi iau...dar am vazut ca forum sunt foarte laudate cele de la tiger nails..intradevar sunt cam scumpe dar calitatea e cea mai importanta..eu am pret mic la unghii si nu stiu daca o sa fie profitabil pentru mine...unghiile false le pun cu 40:|...mam gandit sa iau de la tiger nails si sa pun alt pret pentru cele care vor...si la restu sa gasesc ceva gel care sa fie totusi bun...asa ca asi vrea sa stiu daca sunt care ati lucrat cu janet..si ce imi recomandati:)

Eu iti recomand cu caldura produsele Tiger. Am incercat produsele si sunt f f multumita de ele.
Sus In jos
elymatiut

elymatiut


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 30
Localizare : arad

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 13:24

nici nu ma indoiesc ca nu voi fi multumita de ele la cate am vazut pe forum...Razz..imi voi comanda niste monstre oricum k is tare curioasa;))
Sus In jos
http://ely4ar.hi5.com
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 13:49

elymatiut a scris:
nici nu ma indoiesc ca nu voi fi multumita de ele la cate am vazut pe forum...Razz..imi voi comanda niste mostre oricum k is tare curioasa;))

Iti recomand si eu cu caldura produsele Tiger Nails. Pot sa iti spun ca, daca lucrezi asa cum trebuie, vei fi foaaaaaarte multumita de rezultatul final si nu numai. O sa vezi ca pe parcurs ce lucrezi o sa iti dai seama ce le face sa fie atata de speciale.

Incearca-le si da-ne si noua un feedback, sa stim care e si parerea ta Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
sane4ka

sane4ka


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 07/07/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyMier 7 Iul - 8:49

Buna! As vrea sa ii spuneti parerea voastra despre gelurile nail star. va pup!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyDum 11 Iul - 23:44

Buna dimineata,

Feteloor, am incercat gelul de extensie de la Janet, este f bun, deci pot sa i recomand mai departe....singurul defect ar fi ca , ca nu poti lucra decat o unghie, nu e foarte vascos , in rest , super aderenta, super pret sunny
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyJoi 15 Iul - 5:20

Salut marci de produse pentru gel - Pagina 3 Icon_flower , fetelor , ce stiti despre produsele (gelurile) de la NSI - nail system international, am auzi ca sunt singurele care, la contact cu pielita sau cuticula nu prins aer .... stiti ceva despre ele ?
Sus In jos
unghiutzegel




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 19/07/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 19 Iul - 14:51

Eu folosesc acum All Season si Juliana nails Very Happy sunt foarte multumita de ele si nu le mai schimb cu altele ptr ca am avut multe dureri de cap pana am ajuns sa le gasesc pe astea.Tin foarte bine bine pe unghii flower
Sus In jos
magic nails




Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 23/02/2010
Varsta : 48
Localizare : Constanta

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyLun 19 Iul - 21:35

Eu folosesc produsele Perfect Lady de care sunt super multumita. Am incercat cam tot ce e pe piata, 60% din materiale sunt bune, daca respecti pasii de lucru impusi de producator , mai sunt ceva produse care au un pret ridicol si normal ca nu sunt bune. O parte din gelurile ieftine , in general cele ambalate in recipiente de plastic albe fara nume sunt chinezesti si nu prea respecta compozitia chimica sau standardele europene, fiind daunatoare organismului . Asadar pretul este o indicatie a calitatii produsului, dar mai sunt si branduri internationale mari care ''umfla'' preturile datorita costurilor de reclama, participare la targuri, seminarii gratuite etc.
Asa ca folositi ce va vine mai bine , ca e mai vascos , mai lucios, autonivelant etc, dar respectati si pasii de aplicare si tehnica de lucru.
Spor!!
Sus In jos
http://www.magicnailsart.ro
maddy




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 05/06/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 EmptyJoi 22 Iul - 23:53

Buna fetelor!Am si eu o intrebare.In salonul in care lucrez, a venit o distribuitoare ce promoveaza o noua firma de geluri(cel putin,pt.mine e noua, ca nu am mai auzit de gelurilea astea): EMF by Eveline Cosmetics.Ati auzit ceva de aceata firma?Mi-au placut f mult unghiile distribuitoarei, erau ultra subtiri ,mie nu-mi prea rezista daca le fac asa subtiri.Si, pe de asupra, a zis ca nu e nevoie de nici o solutie pregatitoare(primer, nail prep etc.), nici de cleanser, pt. ca nu se pilesc.
Astept parerile voastre!
Sus In jos
Continut sponsorizat





marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
marci de produse pentru gel
Sus 
Pagina 3 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Produse IBD
» PRODUSE GET NAILS
» Produse Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: