***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Logo_t12
Subiecte similare
    Ultimele subiecte
    » Oja semipermanenta
    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

    » intrebari si raspunsuri
    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

    » se pot amesteca marcile de geluri???
    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

    » Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

    » sfaturi pentru incepatori
    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

    » dual system forms
    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

    » Produse IBD
    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

    » Poze cu unghiutze
    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

    » Sa facem cunostinta!
    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

    Facebook
    Parteneri
    forum gratuit
    * * * * Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Logo_t12
    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     
    Rechercher Cautare avansata

     

     Sa facem cunostinta!

    In jos 
    +107
    Allexa
    Acelya
    Payalicious
    Anitsnoc
    froggynails
    Ruxandra
    madutza
    gab_bryella
    0ana
    Baducu R
    Ralu77
    barbieely
    Airad
    ingeras2121
    gabytza
    iza_bella
    Carmen3
    happynails
    Lidia.
    Simona Mecu
    aniela
    marymariana
    ralu_nails
    manichiura_2010
    Marcelina
    Crina nail
    kikkyy
    oanatanase
    Ruja
    julyana21
    NailArtDesign
    ofra haza
    Laurici
    LddyFash
    darkangel_ro2
    ramonaandrey
    cristinica_papusica
    punked
    Elenita
    jasmyne
    stefynails
    claudela
    Mari
    Timea
    CarmenBucuresti
    unghiidepoveste
    klau_dya
    Ancutzik
    aly26
    blueyes
    blondynails
    Lauretta
    csilla_puscasu
    lupica_andreea
    Sara
    dora3mira
    adrianamagda
    luminitache
    MaRiA_
    lilika
    daniela
    hedi_renata
    Ariadnan Nails
    elymatiut
    Tushky
    Aurys Aura
    Samyra
    CristalDee
    elkana30
    Moderator_iulia_vero
    ally.vs
    mery
    adrianasandu
    RoxyNails
    kiriloff
    valma
    Vxf
    woozy
    Lilishor
    Andreea S.
    ginutza77
    gege_jeje
    Guesswho
    gabriela89
    unghii false
    Anyc
    mary bubu
    iulia
    aurita87
    antonia_simpf
    roxybarbu
    FLORYS
    ira_dio
    oana.marcu
    ema_clau
    nefeli
    Roxy Nails
    unghiifalseploiesti
    Maria D.
    newnailsbrasov
    Anushka
    Beky
    Moderator_TigerNails
    Elisza Nails
    Manichiura Arad
    Admin_Coralia
    carmenik
    111 participanți
    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul
    AutorMesaj
    roxybarbu

    roxybarbu


    Numarul mesajelor : 76
    Data de inscriere : 22/02/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 22 Feb - 1:20

    Buna,sunt super incantata de acest forum eu inca nu pun unghii dar sunt foarte pasionata de acest lucru. Unele dintre voi chiar fac arta, din pacate eu inca nu pot sa fac cursul din cauza serviciului dar imi doresc foarte mult asta! Super ideea cu acest forum !
    Sus In jos
    antonia_simpf

    antonia_simpf


    Numarul mesajelor : 66
    Data de inscriere : 20/11/2009
    Varsta : 38
    Localizare : Satu Mare

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 22 Feb - 7:42

    Buna fetelor!!!!
    Sa stiti ca de o vreme, de cand ma mai uit la profilul fetelor care se ocupa de aceasta minunata arta si dupa pozicile voastre de mai sus, pot concluziona un singur lucru: Sunteti nu numai talentate , dar si foarte frumoase!
    Legat de acest topic eu am mai incercat sa deschid subiectul in alta parte a forumului, sa ne cunoastem, dar spre bucuria mea, vad ca Beky a avut mai mult succes si reusim totusi sa facem cunostinta Smile
    Despre mine pot sa va spun ca ma numesc Antonia,am 24 de ani, am facut cursul la Magnetic Nail, Satu Mare si pun unghiute de anult trecut, din noiembrie. Deci sunt si eu incepatoare Smile si sper ca impreuna sa reusim devenim cat mai bune in pasiunea noastra comuna.

    Va pup si sunt incantata sa va cunosc! flower
    Sus In jos
    http://antoniasimpf.hi5.com
    aurita87

    aurita87


    Numarul mesajelor : 282
    Data de inscriere : 16/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 22 Feb - 9:23

    Salutare fetele, eu sunt Aurora din Bucuresti. Am facut cursul mani-pedi-unghii false la christine valmy. nu inveti mare lucru legat de unghii false... adik doar sa lipesti un tips, si sa pui gelu' / acrilu' .. :D am terminat cursul in august si de atunci lucrez acasa cu unghiile false.
    Am 22 ani, sunt studenta, si hobbyul meu e sa fac unghiute frumoooooooase Smile))
    Sus In jos
    Elisza Nails

    Elisza Nails


    Numarul mesajelor : 133
    Data de inscriere : 10/02/2010
    Varsta : 41
    Localizare : Constanta

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 22 Feb - 13:00

    Buna Antonia! Bine ai venit printre noi. Cred ca ai avut destule lucruri de invatat de la Maria Pop . Eu am fost la Cluj si ea mi-a dat primele sfaturi cu privire la gel . Cred ca este o profesoara super buna
    Sus In jos
    http://www.eliszanails.ro
    Anushka

    Anushka


    Numarul mesajelor : 187
    Data de inscriere : 14/02/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Zarnesti,Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 22 Feb - 13:37

    Aurita...si la bucuresti aceleasi probleme cu Chrstine Valmy...frateeee ar trebui sa facem ceva in privinta asta Exclamation
    si eu am facut la brasov si mai mult si-au batut joc de noi...in fine
    Unele se bucura ca zic ei au diploma recunoscuta international...dar astea-s minciuni k o prietena de-a mea a plecat in italia sa lucreze la un salon si aia au zis ca ce scoala e asta ca nu au auzit nicaieri de ea... No
    Sus In jos
    aurita87

    aurita87


    Numarul mesajelor : 282
    Data de inscriere : 16/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 22 Feb - 13:53

    mda... eu am avut 'norocu' k eu kiar am vrut sa invatz, si am invatzat mult de pe internet, si cel mai mult din experienta avuta cu fiecare clienta... Wink) dar nici una nu a plecat dezamagita, sau cu unghiile distruse;) momentan pun si eu unghiute de juma' de an si ink mai am de invatzat study
    E lasa... k o prietena a facut masteru in frantza si knd s-a dus in spania sa se angajeze nu i-au recunoscut masteru... facut in frantza... totusi Smile)
    Si nu vreau eu sa ma duc in alta tara sa lucrez... vroiam totusi sa fac o scoala cu renume cat de cat.. si care sa ma invete mai mult decat am invatzat...
    Sus In jos
    Anushka

    Anushka


    Numarul mesajelor : 187
    Data de inscriere : 14/02/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Zarnesti,Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 22 Feb - 14:05

    da..nici nu ziceam k ar fi de plecat,dar macar sa nu se mai dea ei mari cu asta...ca e degeaba..
    si sa stii k majoritatea de pe forum am observat ca am avut ambitie si de aceea suntem aici zambet larg
    pe mine m-a deranjat ca eu cand m-am inscris la acel curs am intrebat cred ca de vreo 1o ori...se invata si pusul unghiilor cu gel...bla,bla altfel nici nu-l faceam la ch V. si 3 luni de zile nu am facut altceva decat manichiura simpla,si nici la aia nu ne verifica nimeni,deci puteam gresi si nu stiam...in fine...bine ca am invatat noi singure Smile
    Sus In jos
    iulia

    iulia


    Numarul mesajelor : 11
    Data de inscriere : 21/02/2010
    Varsta : 37
    Localizare : BRASOV

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 22 Feb - 14:33

    hmmm...si eu care vroiam sa ma duc sa fac cursul la christian valmy Crying or Very sad Cred ca pana la urma invatam mai bine din proprile greseli si cu multa practice zambet larg
    Sus In jos
    aurita87

    aurita87


    Numarul mesajelor : 282
    Data de inscriere : 16/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 23 Feb - 0:24

    aaa, eu stiam k se face si cu unghii false... eu si cu ink o fata am fost singurele care am pus vreo 8 pereki de unghii, asta pt k m-am zbatut sa-mi aduc si de acasa, cunoshtiinte, etc. k daca stateam dupa clientela lor stateam cu 2-3 pereki de unghii false puse Wink))
    Sus In jos
    Beky

    Beky


    Numarul mesajelor : 513
    Data de inscriere : 09/06/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 23 Feb - 0:42

    Si eu mi-am adus cliente... dar, profesoara aia nici nu statea cu noi, pleca sa-si faca clientele ei si venea dupa 3 ore si zicea "aha" la fiecare si gata. Si se mandrea cand primea 50 lei bacsis pe zi. Asta in primele zile, ca apoi nici nu mai erau produse sa lucram. Deci .... nepasare totala!
    Sus In jos
    http://andrenails.blogspot.com/
    Roxy Nails

    Roxy Nails


    Numarul mesajelor : 41
    Data de inscriere : 08/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti,sect.6.

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 23 Feb - 1:25

    Daca v-ar interesa un curs de calitate as putea sa va recomand la Sonyamod.
    Acolo am facut eu specializarile si st f multumita iar profesoara este o adevarata artista la care chiar si acum daca am vre-o nelamurire ma poate ajuta dandu-i un tel!Wink
    http://www.peggysage.ro
    Sus In jos
    http://www.love4nails.webs.com
    unghiifalseploiesti

    unghiifalseploiesti


    Numarul mesajelor : 127
    Data de inscriere : 15/02/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Ploiesti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 23 Feb - 1:44

    Si eu recomand cursul Nail Creation tinut de S.C. WNR NAIL ART S.R.L. . Eu l-am facut in Ploiesti dar se tine si in alte orase: Bucuresti, Brasov, Targoviste.

    Detalii gasiti pe site-ul lor: http://www.unghiifalse.ro/
    Sus In jos
    http://www.unghii-false-ploiesti.ro
    mary bubu

    mary bubu


    Numarul mesajelor : 8
    Data de inscriere : 23/02/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 23 Feb - 5:37

    Buna ziua tuturor ! Ma numesc Marilena, am 24 de ani ,sunt din Constanta si pot sa zic ca sunt placut impresionata de acest forum, in special de toate fetele de pe aici, sunt foarte dragute si amabile. Eu nu sunt profesionista ca voi toate Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Icon_biggrin , insa de vreo trei ani imi pun unghiute cu gel si sunt inebunita de tot ce tine de modele, nebunii... iar in decembrie anul trecut mi-am cumparat si eu toata aparatura ca plecam des din oras si mi-era greu de fiecare data cand mi se rupea cate una si eram nevoita sa o lipesc cu picatura Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Affraid . Si acum ma chinuie si pe mine talentul, binenteles cu mic ajutor de la o prietena care pune de vreun an. Insa ce consider eu ca este important este faptul ca imi place si fac cu drag, mai ales ca-mi fac pentru mine. De mica am fost atrasa maxim de tot ce tine de infrumusetare, si de-a lungul anilor mi-am aranjat prietenele ori de cate ori am avut ocazia, fie coafuri fie machiaje, ma chinuit meteu talentul si mi-a si iesit. Ma bucur foarte mult sa va cunosc pe toate, cu siguranta am multe lucruri de invatat pana ce imi voi face si eu ca lumea unghiutele SINGURICA Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Icon_razz . Si acum in incheiere voi pune si eu o poza cu mine asa cum am vazut ca au facut si restul fetelor. Multi pupici ! Nu m-am descurcat cu poza, nu am putut sa o adaug Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Icon_cry ca nu inteleg cum . ooofff
    Sus In jos
    Maria D.

    Maria D.


    Numarul mesajelor : 202
    Data de inscriere : 28/01/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 23 Feb - 10:49

    Bine ati venit,fetelor !sarut
    Cu cat mai multe suntem..cu atat avem mai multe sanse de a invata ceva nou ...


    cheers
    Sus In jos
    http://shiny-nails.blogspot.com
    Anyc

    Anyc


    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 23/02/2010
    Varsta : 45
    Localizare : Buzau-RmS

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 23 Feb - 12:25

    Salutare fetelor!
    Ma bucur tare mult sa va cunosc!
    Eu sunt Any, jud. Buzau. Astazi am descoperit acest forum,si va felicit sincer pentru initiativa! bravo! Au mai incercat fete pe alte forumuri,dar a iesit rau din cauza celor care nu erau de acord cu unghiile tehnice...Irina stie ce am patit No ,cat de jignite erau fetele mai ales pentru modelele mai colorate pe care le considerau kitsch-uri ieftine,de prost gust care le violenteaza vizual...Bine ca am scapat de ele rugaciune
    Lucrez gel si acryl de un an si jumatate,cursurile facute la NSI.In mare am fost multumita de cursuri ,pe parcurs bineinteles lovindu-ma de tot felul de situatii din care am avut de invatat.
    Eu m-am apucat de treaba asta din placere,meseria mea de baza fiind cu totul alta,si lucrez in paralel in functie de timpul disponibil.
    Va pup si spor la treaba!
    sarut imbratisare
    Sus In jos
    Roxy Nails

    Roxy Nails


    Numarul mesajelor : 41
    Data de inscriere : 08/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti,sect.6.

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 23 Feb - 12:53

    Anyc a scris:
    Salutare fetelor!
    Ma bucur tare mult sa va cunosc!
    Eu sunt Any, jud. Buzau. Astazi am descoperit acest forum,si va felicit sincer pentru initiativa! bravo! Au mai incercat fete pe alte forumuri,dar a iesit rau din cauza celor care nu erau de acord cu unghiile tehnice...Irina stie ce am patit No ,cat de jignite erau fetele mai ales pentru modelele mai colorate pe care le considerau kitsch-uri ieftine,de prost gust care le violenteaza vizual...Bine ca am scapat de ele rugaciune
    Lucrez gel si acryl de un an si jumatate,cursurile facute la NSI.In mare am fost multumita de cursuri ,pe parcurs bineinteles lovindu-ma de tot felul de situatii din care am avut de invatat.
    Eu m-am apucat de treaba asta din placere,meseria mea de baza fiind cu totul alta,si lucrez in paralel in functie de timpul disponibil.
    Va pup si spor la treaba!
    sarut imbratisare

    Nu vreau sa fiu rea dar fetele alea care afirmau asa ceva habar nu au ce inseamna arta si pasiune si pe deasupra erau niste fete cu o cunostiintza nula despre unghiile false...doar niste fete care habar nu au de viata lor pot comenta aiurea in necunostiinta de cauza ca cele de genul ca au auzit ca unghiile false se tin max o luna dupa care treb date jos...imi vine rau........ne bucuram ca esti printre noi:)
    Sus In jos
    http://www.love4nails.webs.com
    Maria D.

    Maria D.


    Numarul mesajelor : 202
    Data de inscriere : 28/01/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 23 Feb - 13:48

    Da..lipsa de informatie si profesionalism(in orice domeniu) din Romania este un mare dezavantaj....si noi trebuie sa ne chinuim sa daramam miturile legate de unghii false....

    Bine ai venit printre noi, Anyc cheers
    Sus In jos
    http://shiny-nails.blogspot.com
    unghiifalseploiesti

    unghiifalseploiesti


    Numarul mesajelor : 127
    Data de inscriere : 15/02/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Ploiesti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMier 24 Feb - 1:47

    Bun venit fetelor noi !

    O sa postez si eu o scurta descriere despre mine si niste poze in curand . Nu am avut timp pana acum...ma intreb mereu de ce ziua are decat 24 ore ?! Mie nu imi ajung!
    Mary Bubu, la un moment dat Tiger Nails a explicat cum poti posta o fotografie, incearca asa si sper sa reusesti!

    Pupicei! I love you
    Sus In jos
    http://www.unghii-false-ploiesti.ro
    mary bubu

    mary bubu


    Numarul mesajelor : 8
    Data de inscriere : 23/02/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyJoi 25 Feb - 3:26

    [code]Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Creaties

    Am reusit intr-un final. Postarea in sine a pozei era destul de usoara, insa eu scriam parola gresit lol! , ametita ce sa mai. Aceasta sunt eu, va pup si ma multumesc ! imbratisare sarut
    Sus In jos
    aurita87

    aurita87


    Numarul mesajelor : 282
    Data de inscriere : 16/10/2009
    Varsta : 36
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyVin 26 Feb - 0:38

    becky, m-am uitat sa vad din c oras esti, insa am vazut poza cu tine.... e facuta la fumoar la cr.valmy ? zambet larg
    Sus In jos
    Beky

    Beky


    Numarul mesajelor : 513
    Data de inscriere : 09/06/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyVin 26 Feb - 1:54

    aurita87

    1. poza e facuta recent , iar cursul l-am facut acum 1 an
    2. nu fumez

    Smile
    Sus In jos
    http://andrenails.blogspot.com/
    unghiifalseploiesti

    unghiifalseploiesti


    Numarul mesajelor : 127
    Data de inscriere : 15/02/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Ploiesti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptySam 27 Feb - 7:26


    Hello,

    asa cum am promis, ma voi prezenta si eu . Ma numesc Georgiana, sunt din Ploiesti , am 23 de ani si imi place sa imi ocup timpul liber cu unghiute. Cursul de stilist protezist de unghii l-am facut in noiembrie 2009 la SC WNR NAIL ART si am fost multumita de ceea ce am invatat acolo. Am mai participat la un seminar la Oradea la Nail Shop. Imi doresc sa invat cat mai multe si ma bucur ca exista acest forum pt ca si de aici avem de invatat foarte multe.
    Felicitari inca o daca Coraliei pt initiativa de a crea acest forum si felicitari Beky pt acest topic!

    Va pup si va doresc o zi frumoasa in continuare!

    ...mai jos am pus o poza cu mine Smile


    https://2img.net/r/ihimizer/img246/5680/p1000130d.jpg
    Sus In jos
    http://www.unghii-false-ploiesti.ro
    Roxy Nails

    Roxy Nails


    Numarul mesajelor : 41
    Data de inscriere : 08/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Bucuresti,sect.6.

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptySam 27 Feb - 7:50

    iulia a scris:
    hmmm...si eu care vroiam sa ma duc sa fac cursul la christian valmy Crying or Very sad Cred ca pana la urma invatam mai bine din proprile greseli si cu multa practice zambet larg
    Sau alta varianta si mai buna la o scoala f buna unde intr-adevar inveti cv:D
    Sus In jos
    http://www.love4nails.webs.com
    unghii false




    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 26/02/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyDum 28 Feb - 10:49

    Buna sunt dora si sunt din bucuresti am vazut ca sunt mai multe fete care au probleme cu dezlipirea gelului. Eu am facut cursuri in 2009 aprilie la inceput nu am avut nici o problema dar la ultimele 3 fete sa intamplat fenomwnul cu dezlipitul geului la baza unghiei.
    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 1 Mar - 1:49

    Fetelor!

    Va dorim o primavara minunata, plina de soare si realizari!
    Va multumim ca sunteti alaturi de noi pe forum si va dorim


    flower flower flower LA MULTI ANI! flower flower flower


    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Martisoro.th


    Tiger Nails
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    unghiifalseploiesti

    unghiifalseploiesti


    Numarul mesajelor : 127
    Data de inscriere : 15/02/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Ploiesti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 1 Mar - 4:40

    Cu drag de martisor,

    Primiti primavara in sufletul vostru, si fie ca acest anotimp sa va aduca in viata implinire si noroc, fericire si iubire si nu in ultimul rand caldura sufletesca de la cei dragi.


    La multi ani !


    flower
    Sus In jos
    http://www.unghii-false-ploiesti.ro
    gabriela89

    gabriela89


    Numarul mesajelor : 229
    Data de inscriere : 05/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Arad

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 1 Mar - 5:24

    flower Happy 1 Martie, fetelor! Sa aveti o primavara minunata! flower
    Sus In jos
    Beky

    Beky


    Numarul mesajelor : 513
    Data de inscriere : 09/06/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 1 Mar - 7:38

    Primavara frumoasa si spor la cat mai multe unghiute unice! flower
    Sus In jos
    http://andrenails.blogspot.com/
    unghii false




    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 26/02/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 1 Mar - 8:50

    Am si eu o intrebare ce pret are un kit ibd din state.Ma-m saturat de produsele proaste.ma folosit prouse amercan nails si au fost ok 6 luni dupa care a inceput problema cu dezlipirea gelului la baza unghiiei dupa care am luat produse de la daimond nails iar acum de la janet nails si am aceia problema.Imi puteti da un sfat.Multumesc astept raspuns
    Sus In jos
    unghiifalseploiesti

    unghiifalseploiesti


    Numarul mesajelor : 127
    Data de inscriere : 15/02/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Ploiesti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 2 Mar - 4:35

    ]quote="unghii false"]Am si eu o intrebare ce pret are un kit ibd din state.Ma-m saturat de produsele proaste.ma folosit prouse amercan nails si au fost ok 6 luni dupa care a inceput problema cu dezlipirea gelului la baza unghiiei dupa care am luat produse de la daimond nails iar acum de la janet nails si am aceia problema.Imi puteti da un sfat.Multumesc astept raspuns[/quote]

    Eu folosesc geluri Nail Creation, nu am probleme cu ele, le recomand. Le gasesti pe www.unghiifalse.ro

    Pupic!
    Sus In jos
    http://www.unghii-false-ploiesti.ro
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 2 Mar - 10:28

    Va rog sa nu continuati discutia la aceasta sectiune. S-a discutat pe forum despre geluri, in sectiunea intrebari si raspunsuri. Am o foarte mare rugaminte:

    Va rog sa puneti intrebarile in subiectul corespunzator.

    Va multumesc Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Icon_flower
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    Vizitato
    Vizitator




    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: buna   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptySam 6 Mar - 13:31

    numele meu este Andreea si ma bucur ca exista un forum de asa ceva .eu sunt la inceput in a pune unghii cu gel si o sa am nevoie de ceva sfaturi sper sa ma ajutati.va doresc o seara buna
    Sus In jos
    Vizitato
    Vizitator




    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptySam 6 Mar - 13:45

    ms mult de tot.eu am mai pus unghii dar cu acryl si clientele mele sunt dezamagite ca le distruge unghiile deaceea ma apuc de unghii cu gel. flower
    Sus In jos
    ema_clau

    ema_clau


    Numarul mesajelor : 111
    Data de inscriere : 13/02/2010
    Varsta : 34
    Localizare : arad

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 8 Mar - 12:14

    sper k ti-a fost de folos site-ul andreeamariana38 :D
    Sus In jos
    Guesswho

    Guesswho


    Numarul mesajelor : 27
    Data de inscriere : 29/03/2010
    Localizare : Brasov, Timisoara

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 29 Mar - 4:43

    Anushka a scris:
    foarte frumoasa si maria si unghiutele ei Smile chiar...nici nu stiu baietii astia unde sa caute fetele... :D

    hmmm.....serios? Cool
    Sus In jos
    http://www.janetnails.ro/
    Beky

    Beky


    Numarul mesajelor : 513
    Data de inscriere : 09/06/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 29 Mar - 7:47

    Guesswho esti din Brasov?
    Sus In jos
    http://andrenails.blogspot.com/
    Guesswho

    Guesswho


    Numarul mesajelor : 27
    Data de inscriere : 29/03/2010
    Localizare : Brasov, Timisoara

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyLun 29 Mar - 23:44

    intr-un fel...da
    Sus In jos
    http://www.janetnails.ro/
    roxybarbu

    roxybarbu


    Numarul mesajelor : 76
    Data de inscriere : 22/02/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 30 Mar - 13:01

    Salutari si primului baiat de pe site , Guesswho ! Cred ca le vei fi de ajutor tuturor fetelor care lucreaza cu produsele Janet Very Happy
    Sus In jos
    Beky

    Beky


    Numarul mesajelor : 513
    Data de inscriere : 09/06/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 30 Mar - 13:14

    Guesswho a scris:
    intr-un fel...da

    Si lucrezi la Janet?
    Sus In jos
    http://andrenails.blogspot.com/
    Guesswho

    Guesswho


    Numarul mesajelor : 27
    Data de inscriere : 29/03/2010
    Localizare : Brasov, Timisoara

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 30 Mar - 23:25

    Beky a scris:
    Guesswho a scris:
    intr-un fel...da

    Si lucrezi la Janet?

    Da, Andreea Smile
    Sus In jos
    http://www.janetnails.ro/
    Beky

    Beky


    Numarul mesajelor : 513
    Data de inscriere : 09/06/2009
    Varsta : 34
    Localizare : Brasov

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMar 30 Mar - 23:44

    Ha-ha ce te-am prins Very Happy
    Sus In jos
    http://andrenails.blogspot.com/
    Guesswho

    Guesswho


    Numarul mesajelor : 27
    Data de inscriere : 29/03/2010
    Localizare : Brasov, Timisoara

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 0:24

    O sa incerc sa uploadez o poza cu mine (nu prea ma trag in poza ) Wink
    Sus In jos
    http://www.janetnails.ro/
    Guesswho

    Guesswho


    Numarul mesajelor : 27
    Data de inscriere : 29/03/2010
    Localizare : Brasov, Timisoara

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 0:29

    <---Multumesc Google Smile
    Sus In jos
    http://www.janetnails.ro/
    gege_jeje

    gege_jeje


    Numarul mesajelor : 39
    Data de inscriere : 31/03/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Constanta

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 5:20

    Buna tuturor.Eu sunt Georgiana-dar nu imi place acest nume (este prea lung) asa ca toata lumea imi zice Gege.Sunt din Constanta si am 22 de ani .
    Sa va povestesc putin de viata mea...Am terminat liceul de arta ,sectia design din Constanta , deci mereu am avut o pasiune pentru "frumos".La 19 de ani ma apucasem de 2 facultati si renuntasem pana la 20 de amandoua pentru ca imi doream sa ma apuc de cursuri de unghii sau cosmetica, asa ca m-am apucat de munca (secretara) ,pentru a-mi strange banii necessari cursurilor.Intre timp m-am casatorit , am nascut un baietel (care este lumina vietii mele) si am tot amanat inceperea cursurilor.Acum 2 luni de zile am facut rost de banii necesari si m-am apucat si eu cursul de manichiura-pedichiura si unghii tehnice.Pana acum nu am facut decat teorie si manichiura clasica si sper sa ajungem mai repede la unghiile tehnice pentru ca de 2 zile intru pe forumul vostru si cand vad ce minunatii faceti voi ma apuca "invidia" si vreau si eu...
    Sus In jos
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 8:18

    Buna Gege! Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Icon_cheers Bine ai venit printre noi! Speram sa inveti multe lucruri interesante, atat la curs, cat si la noi pe forum Smile
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    gege_jeje

    gege_jeje


    Numarul mesajelor : 39
    Data de inscriere : 31/03/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Constanta

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 8:25

    Multumesc Coralia...cred ca mai mult de pe forum , ca la curs, dupa cum se plangeau si alte fete, profa are multe programari si pana acum a stat cu noi si ne-a explicat ce si cu trebuie sa facem doar de 2-3 ori...bine , la mine doar la prima manichiura a stat langa mine si mi-a explicat pasii ,la celalate manichiuri ,se ocupa de alte colege care tot nu intelegeau cum se face manichiura clasica si m-a cam neglijat(in afara de cele 3 saptamani de teorie cand ne preda la toate odata)...sper sa nu faca asa si la aplicatii ,ca o sa innebunesc...
    Sus In jos
    oana.marcu

    oana.marcu


    Numarul mesajelor : 59
    Data de inscriere : 21/02/2010
    Varsta : 38
    Localizare : Constanta

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 11:58

    gege_jeje a scris:
    Multumesc Coralia...cred ca mai mult de pe forum , ca la curs, dupa cum se plangeau si alte fete, profa are multe programari si pana acum a stat cu noi si ne-a explicat ce si cu trebuie sa facem doar de 2-3 ori...bine , la mine doar la prima manichiura a stat langa mine si mi-a explicat pasii ,la celalate manichiuri ,se ocupa de alte colege care tot nu intelegeau cum se face manichiura clasica si m-a cam neglijat(in afara de cele 3 saptamani de teorie cand ne preda la toate odata)...sper sa nu faca asa si la aplicatii ,ca o sa innebunesc...

    dooooamne fetelor... unde gasiti voi cursurile astea "capcana" ?!?!? as fi foarte curioasa sa stiu cat costa "cursurile"?!
    Sus In jos
    http://www.unghiifalse.ro
    gege_jeje

    gege_jeje


    Numarul mesajelor : 39
    Data de inscriere : 31/03/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Constanta

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 12:11

    Eu pe curs am dat 1000 ron , dar nu asigura absolut nimic...doar cand vom lucra cu gelurile sa nu ne mai caram pana acolo cu lampa ,ne-o "imprumuta" pe a lor.Eu lampa am primit'o cadou plus pile si pensule dar banuiesc ca persoana care mi le-a cumparat a dat cam 500 ron pe ele ,plus ca mai trebuie sa imi iau geluri si briz-briz-uri ...Am mai cheltuit eu vreo 400 ron pentru tot ce imi trebuie pt manichiura (forfecute, pile , bol, uleiuri si solutii pt cuticule, oje, cutitase)... bine ca le-am luat pe rand, de nici nu mi-am dat seama cand s-au strans banii astia ca daca ma punea cineva sa le iau deodata...dormeam la pres Rolling Eyes
    Sus In jos
    ginutza77




    Numarul mesajelor : 8
    Data de inscriere : 31/03/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 12:26

    Buna fetelor.Oana , pot sa-ti raspund eu care incep cursul pe 6 aprilie la Christine valmy si ma costa 850 Ron pe luna si fac 2 luni.Problema e ca sunt intr-o mare dilema dupa cate am auzit.
    Sus In jos
    ginutza77




    Numarul mesajelor : 8
    Data de inscriere : 31/03/2010

    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 EmptyMier 31 Mar - 12:30

    Mai am timp pana pe 6 sa ma mai informez.Mai bine pierd cei 50 Ron care i-am dat la inscriere decat sa dau 1700 Ron degeaba.La cat am citit astazi aici pe site pot sa spun ca am invatat foarte multe. VA IUBESC. sarut
    Sus In jos
    Continut sponsorizat





    Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 2 Empty

    Sus In jos
     
    Sa facem cunostinta!
    Sus 
    Pagina 2 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Urmatorul
     Subiecte similare
    -
    » Sa facem cunostinta!

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    ***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
    Mergi direct la: