***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Logo_t12
Subiecte similare
    Ultimele subiecte
    » Oja semipermanenta
    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

    » intrebari si raspunsuri
    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

    » se pot amesteca marcile de geluri???
    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

    » Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

    » sfaturi pentru incepatori
    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

    » dual system forms
    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

    » Produse IBD
    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

    » Poze cu unghiutze
    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

    » Sa facem cunostinta!
    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

    Facebook
    Parteneri
    forum gratuit
    * * * * Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Logo_t12
    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     
    Rechercher Cautare avansata

     

     Sa facem cunostinta!

    In jos 
    +107
    Allexa
    Acelya
    Payalicious
    Anitsnoc
    froggynails
    Ruxandra
    madutza
    gab_bryella
    0ana
    Baducu R
    Ralu77
    barbieely
    Airad
    ingeras2121
    gabytza
    iza_bella
    Carmen3
    happynails
    Lidia.
    Simona Mecu
    aniela
    marymariana
    ralu_nails
    manichiura_2010
    Marcelina
    Crina nail
    kikkyy
    oanatanase
    Ruja
    julyana21
    NailArtDesign
    ofra haza
    Laurici
    LddyFash
    darkangel_ro2
    ramonaandrey
    cristinica_papusica
    punked
    Elenita
    jasmyne
    stefynails
    claudela
    Mari
    Timea
    CarmenBucuresti
    unghiidepoveste
    klau_dya
    Ancutzik
    aly26
    blueyes
    blondynails
    Lauretta
    csilla_puscasu
    lupica_andreea
    Sara
    dora3mira
    adrianamagda
    luminitache
    MaRiA_
    lilika
    daniela
    hedi_renata
    Ariadnan Nails
    elymatiut
    Tushky
    Aurys Aura
    Samyra
    CristalDee
    elkana30
    Moderator_iulia_vero
    ally.vs
    mery
    adrianasandu
    RoxyNails
    kiriloff
    valma
    Vxf
    woozy
    Lilishor
    Andreea S.
    ginutza77
    gege_jeje
    Guesswho
    gabriela89
    unghii false
    Anyc
    mary bubu
    iulia
    aurita87
    antonia_simpf
    roxybarbu
    FLORYS
    ira_dio
    oana.marcu
    ema_clau
    nefeli
    Roxy Nails
    unghiifalseploiesti
    Maria D.
    newnailsbrasov
    Anushka
    Beky
    Moderator_TigerNails
    Elisza Nails
    Manichiura Arad
    Admin_Coralia
    carmenik
    111 participanți
    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
    AutorMesaj
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyJoi 2 Feb - 13:52

    gab_bryella a scris:
    Buna fetelor!
    Ma numesc Gabi, am 26 de ani, sunt din Bacau...si am o pasiune nebuna pentru unghiute! Lucrez in alt domeniu dar mai fac si unghiute in timpul liber. Am inceput acum cateva luni, inca nu am reusit sa urmez un curs in domeniu, desi imi doresc! Invat repede si singurea, problema mea o reprezinta timpul...nu am la dispozitie atat de mult cat mi-as dori!
    Am dat din intamplare peste acest forum...n-am reusit sa-l parcurg pe tot, dar parca da dependenta...n-am mai avut rabdare si m-am inregistrat si eu!
    Felicitari, din toata inima pentru forum si multumiri tuturor celor ce-si impartasesc din experienta!

    Buna Gabi! Bine ai venit in comunitatea noastra! Smile

    Iti uram mult succes in meserie, spor la citit forumul si la cat mai multe postari! :D
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyJoi 2 Feb - 14:00

    madutza a scris:
    buna!sunt Madalina din Bucuresti, am 27 de ani si va urmaresc de ceva timp. desi nu spun nimic nou si fetele sunt satule de laude de genul asta.... Toate respectele Tinei si Coraliei. sunt incepatoare si discutiile voastre sunt interesante. Bine v-am gasit

    Buna Madalina! Bine ai venit! fac cu mana

    Multumim pentru mesaj si speram sa postezi oricand ai o parere la orice subiect Smile
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyJoi 2 Feb - 14:02

    Ruxandra a scris:
    Buna dimineata!Sunt Ruxandra din Jimbolia,jud Timis....de ceva timp merg si eu la diferite fete care aplica unghii cu gel...insa as dori sa ma apuc si eu...macar pt mine...si poate in timp sa pun si altora...din pacate insa aici nu am unde sa fac un curs..decat la Timisoara..dar nu pot sa fac naveta..avand o fetita de un an si un altul pe cale sa se nasca....sper sa ma puteti ajuta...inca nu am apucat sa citesc tot forumul...abia ieri v-am gasit...va multumesc!

    Buna Ruxandra! Bine ai venit! Sa iti traiasca copilasii si mult succes in continuare! Smile
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    gab_bryella

    gab_bryella


    Numarul mesajelor : 14
    Data de inscriere : 16/01/2012
    Varsta : 37
    Localizare : Bacau

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyJoi 2 Feb - 22:24

    Admin_Coralia a scris:
    gab_bryella a scris:
    Buna fetelor!
    Ma numesc Gabi, am 26 de ani, sunt din Bacau...si am o pasiune nebuna pentru unghiute! Lucrez in alt domeniu dar mai fac si unghiute in timpul liber. Am inceput acum cateva luni, inca nu am reusit sa urmez un curs in domeniu, desi imi doresc! Invat repede si singurea, problema mea o reprezinta timpul...nu am la dispozitie atat de mult cat mi-as dori!
    Am dat din intamplare peste acest forum...n-am reusit sa-l parcurg pe tot, dar parca da dependenta...n-am mai avut rabdare si m-am inregistrat si eu!
    Felicitari, din toata inima pentru forum si multumiri tuturor celor ce-si impartasesc din experienta!

    Buna Gabi! Bine ai venit in comunitatea noastra! Smile

    Iti uram mult succes in meserie, spor la citit forumul si la cat mai multe postari! :D

    Multumesc mult draga mea! Sper si eu sa fie cu noroc! bravo!
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100001852650707
    Ruxandra

    Ruxandra


    Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 31/01/2012
    Varsta : 33
    Localizare : Jimbolia jud.Timis

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyVin 3 Feb - 1:57

    Admin_Coralia a scris:
    Ruxandra a scris:
    Buna dimineata!Sunt Ruxandra din Jimbolia,jud Timis....de ceva timp merg si eu la diferite fete care aplica unghii cu gel...insa as dori sa ma apuc si eu...macar pt mine...si poate in timp sa pun si altora...din pacate insa aici nu am unde sa fac un curs..decat la Timisoara..dar nu pot sa fac naveta..avand o fetita de un an si un altul pe cale sa se nasca....sper sa ma puteti ajuta...inca nu am apucat sa citesc tot forumul...abia ieri v-am gasit...va multumesc!

    Buna Ruxandra! Bine ai venit! Sa iti traiasca copilasii si mult succes in continuare! Smile
    Multumesc foarte mult ca m-ati primit alaturi de voi... imbratisare
    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyDum 12 Feb - 4:15

    gab_bryella a scris:
    Buna fetelor!
    Ma numesc Gabi, am 26 de ani, sunt din Bacau...si am o pasiune nebuna pentru unghiute! Lucrez in alt domeniu dar mai fac si unghiute in timpul liber. Am inceput acum cateva luni, inca nu am reusit sa urmez un curs in domeniu, desi imi doresc! Invat repede si singurea, problema mea o reprezinta timpul...nu am la dispozitie atat de mult cat mi-as dori!
    Am dat din intamplare peste acest forum...n-am reusit sa-l parcurg pe tot, dar parca da dependenta...n-am mai avut rabdare si m-am inregistrat si eu!
    Felicitari, din toata inima pentru forum si multumiri tuturor celor ce-si impartasesc din experienta!

    madutza a scris:
    buna!sunt Madalina din Bucuresti, am 27 de ani si va urmaresc de ceva timp. desi nu spun nimic nou si fetele sunt satule de laude de genul asta.... Toate respectele Tinei si Coraliei. sunt incepatoare si discutiile voastre sunt interesante. Bine v-am gasit

    Ruxandra a scris:
    Buna dimineata!Sunt Ruxandra din Jimbolia,jud Timis....de ceva timp merg si eu la diferite fete care aplica unghii cu gel...insa as dori sa ma apuc si eu...macar pt mine...si poate in timp sa pun si altora...din pacate insa aici nu am unde sa fac un curs..decat la Timisoara..dar nu pot sa fac naveta..avand o fetita de un an si un altul pe cale sa se nasca....sper sa ma puteti ajuta...inca nu am apucat sa citesc tot forumul...abia ieri v-am gasit...va multumesc!

    Bine ati venit Gabi, Madalina si Ruxandra! imbratisare

    Ne pare bine ca ati gasit forumul, ca v-ati inscris si ca ati devenit deja active pe el!
    Fiecare membra noua este o mare bucurie pentru noi si ajuta la evolutia forumului. sunny
    Gabi, sunt convinsa ca usor, usor vei gasi din ce in ce mai mult timp pe care sa-l dedici pasiunii tale! Ai zis tu foarte bine ca da dependenta! zambet larg
    Madalina, iti multumim foarte mult pentru complimente! Ne bucura extraordinar de tare deoarece sunt cea mai buna dovada ca acest forum isi indeplineste misiunea de a ajuta/imbunatati acolo unde este nevoie.
    Ruxandra, situatia ta este intr-adevar mai dificila dar nu iti va fi imposibil sa reusesti. Mai ales in lipsa unui curs, iti recomand sa parcurgi tot acest forum de la A la Z deoarece vei gasi extrem de multe informatii care iti vor fi de folos. Un alt avantaj este ca acolo unde nu vei intelege ceva, poti intreba si sigur vei primi raspuns. Iti va fi probabil mai greu, dar cu rabdare, perseverenta si practica sigur vei reusi! bravo!

    Va urez mult succes fetelor! imbratisare

    flower
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    Ruxandra

    Ruxandra


    Numarul mesajelor : 9
    Data de inscriere : 31/01/2012
    Varsta : 33
    Localizare : Jimbolia jud.Timis

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyDum 12 Feb - 8:07

    Iti muleumesc foarte mult....asa este situatia mea este mai dificila insa nu imposibila...si eu zic ca atat timp cat este vointa ...totul se poate...deocamdata am sa ma documentez cat de mult posibil....ca mai apoi sa pun in aplicare.....multumesc inca o data >HUG<
    Sus In jos
    froggynails

    froggynails


    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 24/02/2012
    Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyDum 4 Mar - 8:02

    Buna, sunt Oana din Bucuresti, 27 de ani. Am descoperit forumul recent si nu gasesc cuvinte potrivite ptr. a-l lauda. Pana foarte recent am lucrat in domeniul IT insa firma la care lucram a fost vanduta de catre actionari si am ramas foarte dezamagita si cu "ochii in soare". Ca multe alte fete pasionate de frumos am iubit dintotdeauna unghiile si procesul de ingrijire al acestora. Nu de mult, am inceput sa ma informez intensiv de aplicarea tipsurilor cu gel. Am si facut putina practica deja. Din pacate inca nu am reusit sa fac un curs pentru ca ultimul salariu l-am investit in casa si materialele necesare. Cu prima ocazie (financiara) voi urma si cursul. am sa postez o poza cu mine si una cu unghii facute dupa instructiunile Coraliei intr-unul din posturi. Va multumesc ca existati si ca postati atat de multe "secrete". Acum va las ca mai am mult de citit sarut

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 5e29reasa2222



    P.S: Coralia sper sa nu te supere ca m-am inspirat dar mi-a placut atat de tare si modelul si tutorialul incat nu m-am putut abtine.. nu mi-au iesit intocmai mai am de exersat. Multumesc inca o data.

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Imag1168

    Sus In jos
    http://froggynails.wordpress.com/
    Anitsnoc

    Anitsnoc


    Numarul mesajelor : 3
    Data de inscriere : 06/07/2012
    Varsta : 33

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyVin 6 Iul - 7:42

    Buna fetelor!!!Ma numesc Tina ..ma bucur enorm de mult ca am gasit acest forum. indragostit Aici pot citi intamplari nu prea placute pe care ,ne avand experieta ,le pot evita sau macar sa incerc. scoate limba Si chiar am gasit raspunsuri la intrebari pe care nu ti le da nimeni gratuit.Va pup sarut bravo!
    Sus In jos
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyMier 1 Aug - 1:09

    BINE AI VENIT DRAGELOR! Speram la o activitate cat mai mare pe forum din partea voastra! Spor la treaba! :D
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    Payalicious

    Payalicious


    Numarul mesajelor : 2
    Data de inscriere : 28/07/2012
    Varsta : 31
    Localizare : Sibiu

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyVin 3 Aug - 5:01

    Hey gaigici. Maxim ma bucur ca exista forumul acesta! Paya ma numesc si probabil o sa va innebunesc cu intrebari. Shake your money maker fetelor! I love you
    Sus In jos
    Acelya




    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 09/10/2012

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyMar 9 Oct - 6:54

    Buna fetelor!
    Am dat din intamplare peste acest forum, numele meu este Florina si vreau sa va mutumesc pentru toata munca pe care o depuneti si pentru toate informatiile pe care le furnizati. aplauze bravo!
    Am gasit raspuns la multe nelamuriri pe care le aveam, mentionez ca am facut un curs de stilist protezist de unghii dar mai e inca multa cale de strabatut ca sa ajung la performantele voastre. visez cu ochii desch Va admir pentru ceea ce faceti si pentru pasiunea cu care lucrati. Sunt atatea informatii folositoare incat nu ma pot dezlipi de acest forum.
    Va doresc succes si o sa urmaresc cu mare interes tot ceea ce postati. imbratisare
    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyVin 12 Oct - 1:14

    Bun venit fetelor!

    Ne bucuram ca v-ati inregistrat pe forum si va dorim mult spor la citit si la unghiute cat mai frumoase si corect lucrate!
    De asemenea, va asteptam sa fiti cat mai active cu intrebari si raspunsuri!

    Un weekend reusit tuturor!

    flower
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    Allexa

    Allexa


    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 14/10/2012
    Varsta : 35

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyDum 14 Oct - 12:22

    Buna. Tocmai ce m-am inregistrat pe forum, ma bucur mult ca aici am gasit raspuns la multe din intrebarile pe care le avem pentru a aplica mai bine gelul si pentru a folosii vopselele acrilice.
    Sus In jos
    sweet_yonutza

    sweet_yonutza


    Numarul mesajelor : 4
    Data de inscriere : 28/12/2012
    Varsta : 34
    Localizare : florenta,italia

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyDum 30 Dec - 3:18

    buna.eu sunt ioana...momentan doar citesc ce scrie pe aici ,dar cand ma intorc in tara sper sa fac si un curs de mani-pedi cu gel...au dreptate fetele care spun ca forumul da dependenta...am o saptamana de cand il citesc si am gasit informatii foarte utile..cand voi incepe sa practic meseria voi sti spre ce produse sa ma indrept,ce sa evit si ce sa folosesc...mersi fain...
    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyMier 6 Feb - 1:25

    Bine ati venit pe forum Allexa si Ioana!

    Ne bucuram ca va place forumul si ca va este de ajutor!

    Mult succes si spor pe mai departe!


    flower
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    Caliap Dyana




    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 12/02/2013

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyMar 12 Feb - 17:11

    Buna tuturor, ma numesc Dyana sunt din Iasi si cand am dat peste acest forum a fost ca o mana cereasca, am gasit atatea raspunsuri nu ma asteptam sper sa fiu binevenita pintre voi si sa ne ajutam .
    Sus In jos
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyLun 18 Feb - 15:13

    Diana, sigur ca esti binevenita printre noi. Ma bucur ca gaseti raspunsuri aici. Iti uram mult succes in meserie si bafta la citit forumul! :D
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    Andreea_bc

    Andreea_bc


    Numarul mesajelor : 1
    Data de inscriere : 08/05/2013
    Varsta : 34
    Localizare : bacau

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyMier 8 Mai - 22:55

    Buna, dragelor ! Ma numesc Andreea si sunt din Bacau. Am descoperit acest forum in urma cu vreo 3 saptamani, si de atunci l-am citit de la A la Z, anumite topicuri chiar le-am recitit de cateva ori, si pot sa spun ca datorita voua deja mi-am marit bagajul de cunostinte legate de aceasta minunata arta, a unghiutelor tehnice.
    Sunt "indragostita" de unghiute frumoase de multi ani, insa de cateva luni m-am decis sa si profesez, si de atunci au urmat muuulte nopti albe petrecute pe net, citind cam tot ce se putea citi despre aceasta tema, si pot sa spun cu mana pe suflet ca simt ca mi-am gasit locul, ma implineste si ma completeaza perfect aceast domeniu. Sper sa devin candva o profesionista, sa ma mandresc cu ceea ce realizez, si sa-mi fac viitoarele cliente mandre de unghiutele pe care le poarta. E un drum lung de strabatut pana acolo, dar stiu ca ambitie am din belsug, si nu ma voi da batuta pana nu-mi vad visul implinit.
    Va pup pe toate si va multumesc pentru bunavointa de care dati dovada in postarile voastre, sunt onorata ca fac parte si eu din comunitatea voastra.

    Sus In jos
    Moderator_TigerNails

    Moderator_TigerNails


    Numarul mesajelor : 637
    Data de inscriere : 21/06/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Bucuresti

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyMar 18 Iun - 14:53

    Buna Andreea!

    Ne pare bine sa te cunoastem si sa te avem printre noi! indragostit

    Mult succes in aceasta meserie si te rugam sa nu eziti sa fii cat mai activa aici! bravo!
    Sus In jos
    http://www.tigernails.ro
    nicolnail




    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 15/11/2013

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyLun 18 Noi - 0:53

    buna ! ma numesc nicoleta sunt din iasi si imi place acest forum legat de arta unghilor si mainilor ingrijite . ma bucur nespus ca am de la cine invata .
    Sus In jos
    Admin_Coralia

    Admin_Coralia


    Numarul mesajelor : 684
    Data de inscriere : 31/12/1969
    Varsta : 37
    Localizare : BUCURESTI

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyLun 18 Noi - 1:20

    Buna Nicoleta! Bine ai venit pe forum! Te asteptam cu mare drag, orice intrebari sau raspunsuri ai pentru noi. Ne gasesti si pe Facebook sub numele Nailforum Romania.

    O zi frumoasa! :-)
    Sus In jos
    https://www.facebook.com/coralia.nails
    nicolnail




    Numarul mesajelor : 5
    Data de inscriere : 15/11/2013

    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 EmptyLun 18 Noi - 6:25

    va multumesc mult de tot pentru ajutor .
    Sus In jos
    Continut sponsorizat





    Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty
    MesajSubiect: Re: Sa facem cunostinta!   Sa facem cunostinta! - Pagina 11 Empty

    Sus In jos
     
    Sa facem cunostinta!
    Sus 
    Pagina 11 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
     Subiecte similare
    -
    » Sa facem cunostinta!

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    ***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
    Mergi direct la: