***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
probleme unghii gel - Pagina 7 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
probleme unghii gel - Pagina 7 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * probleme unghii gel - Pagina 7 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 probleme unghii gel

In jos 
+81
andu.girl
funnynails
deea22
sigg
alyanna
mytzzz
flory_90
ingeras
Yrolf
Baby94
mariadelina
kyka
Zoozooliciouse
maria-madalina
rocsanna86
Anda luz
0ana
andreea.cojocaru
ady_nails
anda
Al3xandra
diana nicu
skyAngel
bebeloiu
adrianamagda
maggix
Crssy85
Adina91
alesssia
alesya
Manichiura Andra
diana_deedeee
andreea mocanu
Oana_
magdici
isabella21
unghiigalati
raluka.nails
mirunatica
aniela
just_I_cata
andry160790
pitigoiul
simonaburciu
raluca is
claudela
blueyes
irink_3days
lalagabi
bobocell1
MaRiA_
oanatanase
ally.vs
mariapopa
raluca.ralook
luminitache
Mire
daniela
blondynails
mihagache
Manichiura Arad
lavy_p
nickipiki
Laru
beautyx
Beky
G.D.
vmarya
aurita87
mikylela2003
Moderator_iulia_vero
Tushky
Ariadnan Nails
Lilishor
woozy
Admin_Coralia
MyoSilvia
alexandra m6
unghiifalseploiesti
Moderator_TigerNails
adinagsm
85 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
vmarya

vmarya


Numarul mesajelor : 116
Data de inscriere : 19/05/2010
Varsta : 41
Localizare : mures

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyDum 16 Sept - 2:20

buna fetelor cum reusesc sa scap de problema dezlipiri gelului de pe varful unghiei si asta mi se intampla doar la protectia de gel pe unghiile naturale...nu mai stiu ce sa facu ...si inca ceva cat este de corect procedeul de pilire a unghiei naturale inainte de finish pe dedesubt adica practic se pileste unghia naturala si ramane doar gelul .treaba asta am vazut-o la o manichiurista si zice ea ca in felul acesta nu mai exista riscul dezlipiri gelului de pe unghiile naturale la varf...
Sus In jos
Yrolf




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 04/05/2011

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyMier 19 Sept - 8:51

vmarya a scris:
buna fetelor cum reusesc sa scap de problema dezlipiri gelului de pe varful unghiei si asta mi se intampla doar la protectia de gel pe unghiile naturale...nu mai stiu ce sa facu ...si inca ceva cat este de corect procedeul de pilire a unghiei naturale inainte de finish pe dedesubt adica practic se pileste unghia naturala si ramane doar gelul .treaba asta am vazut-o la o manichiurista si zice ea ca in felul acesta nu mai exista riscul dezlipiri gelului de pe unghiile naturale la varf...

Bună! Şi eu am avut problema asta şi am scăpat de ea prin pilirea cu bufferul a părţilor libere a unghiei sau cu o pilă de 180 mai tocită, evident fără a insista. Şi uneori mai pilesc pe dedesupt cu freza că eu după baza dau un strat de construcţie şi abia după cover, french etc, iar în momenetul în care pilesc unghia naturală rămâne stratul de construcţie care oferă rezistenţă, exact ca la o construcţie.
Mut succes!
Sus In jos
vmarya

vmarya


Numarul mesajelor : 116
Data de inscriere : 19/05/2010
Varsta : 41
Localizare : mures

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyJoi 20 Sept - 10:43

ms mult
Sus In jos
mytzzz




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 07/10/2012

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyDum 7 Oct - 10:54

buna...am si eu o problema...am avut 3 cliente care sustin ca li s'o exfoliat gelul...problema este ca una din ele avea 3 saptamani...una o saptamana si una cateva zile...ceea ce nu cred pt k nu am auzit sa se exfolieze gelul...dupa spusele lor le'a cazut tot gelul nu doar sa se crape...le'a cazut din senin sa zic asa...ma poate ajuta cineva?
Sus In jos
mytzzz




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 07/10/2012

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyDum 7 Oct - 11:01

aaa si am uitat sa mentionez k cu doua dintre ele m'am mai intalnit si nu aveau probleme la unghii...nici aer nimic...si cand m'au chemat sa vb cu mine...numai aveau deloc gel pe unghii ceea ce mi se pare suspect...pt k gelul nu se desprinde ushor de pe unghie fara sa raneasca decat daca prinde aer toata unghia ceea ce nu era...si ink o faza de ce cred eu k nu are cum e ca ele aveau programare sa le fac la toate intretinere si cred k s'u gandit ele sa si le scoata ca sa numai dea bani pt asta...si sa le refac asa k si cum ar fi din vina mea...ceea ce mi'a zs zis una din ele sa i le fac macar unei fete care are nunta si i'am zis ce de ce sa mai vrea sa i le fac daca ea sustine ca i'au cazut toate dupa o saptamana...si pun unghii cu gel de 1 an de zile..nu ma consider profesionista dar nu am avut cliente care sa vina sa imi spuna asa ceva...de rupt s'au mai rupt nu dupa o saptamana...si mi le pun si mie singura si nu patesc asa ceva...ma poate ajuta cineva mai cu multa experienta ca mine..multumesc
Sus In jos
Oana_

Oana_


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 38

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyDum 28 Oct - 3:58

mytzzz a scris:
buna...am si eu o problema...am avut 3 cliente care sustin ca li s'o exfoliat gelul...problema este ca una din ele avea 3 saptamani...una o saptamana si una cateva zile...ceea ce nu cred pt k nu am auzit sa se exfolieze gelul...dupa spusele lor le'a cazut tot gelul nu doar sa se crape...le'a cazut din senin sa zic asa...ma poate ajuta cineva?

salut Smile

daca ai facut cumva model cu vopsele acrilice si nu s-a uscat complet si perfect , este si acesta un factor...uita-te si la termenul de valabilitate al gelului...
Sus In jos
mytzzz




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 07/10/2012

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyLun 29 Oct - 1:29

buna...la una din fete era intretinere..ea avea cu tips inainte...deci nu avea cum sa cada tot gelul din vina mea...la tot gelul ma refer unghia goala....si da am facut modele la 2 din ele si nu trb sa cada doar unghiile cu model?ceea ce nu...una din ele sustine la fel k tot gelul...si am lasat sa se usuce...si stiam k gelul dak este expirat nu se intareste in lampa si am mai facut unghii de at cu acelasi gel si nimeni nu mi'a zs asa cv...k le cade cate o unghie k baga mana in par sau in geanta...de park is lipite cu super glue...
Sus In jos
alyanna




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 30/07/2012

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptySam 1 Dec - 12:09

buna fetelor( imi cer scuze poate ma repet ) am o problema folosesc produse de la pearl nails sunt foarte multumita de ele dar doar ca la unele cliente dupa cateva zile apare o crepatura mica la suprafata ( deasupra tipsurilor ) dupa care in timp ajunge sa crape si gelul . se poate sa fie de la finish ? (este un finish supture in sticluta ) va rog mult daca puteti sa ma ajutati multumesc
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyLun 18 Feb - 15:27

Alyanna, se poate intampla acest lucru daca pui stratul de luciu prea gros. Incearca sa il pui mai subtire si apoi vezi daca mai crapa. O poza ar fi mult mai edificatoare si ne-ar ajuta sa ne dam seama mai bine de motivul pentru care apar crapaturile. Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
sigg




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 18/06/2013
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyMar 18 Iun - 14:01

buna fetelor! as vrea sa va intreb si eu..cum v-ati facut clientele? eu as vrea sa lucrez de acasa..pana acum le-am pus unghii prietenelor ..dar as vrea sa imi fac cliente si sa incep sa imi scot ceva din investitiile facute, sa devina o meserie..

de asemenea, am o pila electrica destul de proasta zic eu si nu prea merge sa o folosesc..as avea nevoie de ea la sfarsit pt a pili putin din gelul care mai curge spre cuticula..pt a nu risca sa imi intre aer...ideea este ca am un finish de la le vole, care este foarte bun dar destul de fluid si curge foarte repede..nu prea stiu cum sa il folosesc ca sa fiu sigura ca nu ajunge la cuticula (el curgand foarte repede)..poate ma ajutati si pe mn cu cateva informatii din experienta voastra..
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyMar 18 Iun - 16:23

Draga sigg,

bine ai venit pe forum! indragostit

Iti uram de la inceput mult succes pe "noul drum" si, te sfatuiesc sa nu uiti nici o clipa ca nu este o meserie decat aparent usoara, si ca este foarte necesar sa fii perseverenta, sa muncesti/exersezi enorm si sa mentii vie tot timpul dorinta de perfectionare. study

Sunt "groaznic" de multe de spus dar, cred ca un un prim lucru de facut pentru a-ti atrage potentiale cliente este sa iti pui la punct o pagina de facebook unde sa prezinti/promovezi munca si serviciile oferite. Atentie insa! Asigura-te ca oferi calitate, seriozitate si profesionalism. Sunt trei cuvinte care, obligatoriu ar trebui sa se regaseasca pe cartea de vizita. Smile 
Cand pagina este gata, facebook ofera si posibilitatea promovarii acesteia contra cost. Nu mi se pare o idee rea avand in vedere ca poti stabili singurica ce buget esti dispusa sa investesti in asta. 
De asemenea, este un lucru testat ca majoritatea clientelor apreciaza foarte mult atunci cand li se propun lucruri / servicii / tehnici / produse / etc. noi, in pas cu ultimele tendinte. Asa ca asigura-te ca esti "up to date", urmareste internetul, viziteaza targurile si expozitiile de profil. Participa la seminarii si cursuri de calitate despre care initial ai obtinut informatii sigure ca merita sa le treci pragul. 
Atentie si la un aspect de mai tarziu care, de multe ori este neglijat dar care este extrem de important: ai grija cum iti educi clientele de la bun inceput, ca sa nu ai de suferit pe mai tarziu. study

Eu sunt clar o persoana care recomanda produse si ustensile de buna calitate. Sunt de parere ca daca nu investesti in tine ca si profesionist, nu prea ai cum sa obtii cele mai bune rezultate. 
O freza electrica buna iti va usura munca si iti va scurta timpul de lucru. O freza proasta mai rau te va incurca si poate afecta calitatea lucrului tau. De asemenea, se simte diferenta si pt clienta iar confortul acesteia nu este de neglijat. Capetele sunt si ele la fel de importante, cele proaste vibreaza, fac un zgomot infernal, se supraincalzesc si pot arde foarte tare clienta. 
Pentru cuticule poti opta pentru un capat special pentru asa ceva, ceva de genul (eu le ador pe acestea):

probleme unghii gel - Pagina 7 21m5

sau

probleme unghii gel - Pagina 7 0ml7

Gelurile de finish sunt, in general, mai fluide, in special cele care nu necesita degresare. Al tau de care este si cum este ambalat?
Momentan, iti pot da urmatorul sfat: ia pe pensula o cantitate mult mai mica de gel decat pana acum si aplica-l cu miscari bine controlate. Daca ai luat prea putin initial, poti sa mai adaugi. Nu te apropia de cuticula ci lasa 1 mm distanta, el va mai aluneca oricum putin pana apuca sa polimerizeze in lampa. Si lucreaza "deget-cu-deget".
Daca nu reusesti totusi sa treci peste aceasta problema cu gelul respectiv, incearca si un gel de finish ceva mai vascos. Wink

Sper ca raspunsul meu te va ajuta.
Daca mai ai nelamuriri, te asteptam sa ne spui.

flowerflowerflower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
deea22




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 03/08/2013

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptySam 3 Aug - 5:10

Buna ziua , ma numesc Andreea sunt din Timis si am 23 de ani , pun unghii de aproape 10 luni in general a mers totul bine dar erau unele cliente care aveau probleme(plesnea gelul pe unghie) si am hotarat sa schimb firma de gel, intrebarea mea este daca pot folosi gelul color ce mi-a ramas din cealalta gama de produse cu gelul ce nou? A incercat cineva? O zi buna va doresc tuturor!
Sus In jos
funnynails




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 21/08/2013
Varsta : 44
Localizare : milano

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Timpul de executie   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyLun 26 Aug - 15:12

Buna fetelor
Asa ca si voi de o perioada mi-am descoperit pasiunea ptr aceste unghiute daaar de la pasiune ma indrept cu pasi rapizi spre disperare.......imi ia f mult timp sa le fac,in jur de 5 ore constructia cu prelungire si cam 3-3,5 gel pe unghia nat si intretinerea.Unghiile rezista cam 3 saptamani,unele prind aer iar altele se rup.Mentionez ca fetele ale caror unghii le fac folosesc mainile destul de mult atat la serviciu cat si acasa.
Va rog mult daca ati putea sa ma sfatuiti cum sa fac sa reduc aceste ore la un timp decent.
Va multumesc anticipat...pupici
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyVin 30 Aug - 0:35

Buna deea22! In general gelurile colorate le poti combina cu orice gel de modelare sau constructie. Doar la gellac trebuie sa ai grija sa nu combini baza cu un gel color normal si apoi sa revii cu topul, pt ca nu mai poti sa dizolvi gelul color. Insa daca ai o culoare de gellac o poti aplica intre straturile de modelare. :-)
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyVin 30 Aug - 0:38

Funnynails, cel mai bine putem sa iti raspundem la problema ta daca ne spui si care sunt pasii pe care ii folosesti. Daca ai si o poza cu unghiile fetelor cand vin la intretinere si cu ele dupa, ar fi si mai bine ;-)
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
andu.girl

andu.girl


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 31/08/2013

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptySam 31 Aug - 22:28

Buna fetelor, imi puteti spune de ce fuge/ se sterge pictura de sub gelul de luciu? Am avut cazuri in care nu s-a sters folosind exact aceleasi produse. Este vreo tehnica anume? Am gel de luciu cu fixare. Mersi
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyDum 1 Sept - 10:55

Buna andu.girl :-)

Pentru a te asigura ca nu ti se mai ia pictura, poti sa aplici un strat subtire de gel 3 in 1 doar peste model, sau daca ai gel de luciu fara fixare poti sa aplici 2 straturi peste unghia pe care ai pictat-o. De obicei se steange gelul de pe pictura daca aceasta nu s-a uscat complet pentru ca a fost aplicata in mai multe straturi sau daca vopseaua a fost prea groasa. :-)

Spor la treaba in continuare!!! :-)
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
lar2412




Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 24/02/2013

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyMar 10 Sept - 10:32

buna fetelor..am si eu o intrebare la care nu reusesc sa gasesc raspuns.. am tot rascolit forumul si nici vorba sa ma lamuresc.sper sa ma ajutati voi.De curand am inceput sa lucrez cu acril si am facut prelungiri si unghii stiletto dar am o mare nelamurire.Mai intai sa va explic care sunt pasii urmati de mine.Dupa ce am creat patul unghiei merg si fac spre exemplu french direct cu culloare alba pe sablon.Cum fac la urmatoarea intretinere daca in loc de culoarea alba vreau sa pun o alta culoare,adica practic sa schimb modelul?Trebuie sa tai toata prelungirea si sa construiesc alta?Am gasit aici un videoclip https://www.youtube.com/watch?v=VwCOeR6LBhM   dar practic tipa nu face decat sa pileasca unghia si sa acopere culoarea pe care a avut-o clienta cu o alta culoare.Numai ca mi se pare aiurea lucrul asta pentru ca pe dedesubt se va vedea o culoare si deasupra o alta ... Daca ma poate lamuri cineva astept cu nerabdare sfaturile voastre!!!Va multumesc mult si spor la unghiute!!
Sus In jos
andreea_25




Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 01/10/2013
Varsta : 35

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyMar 1 Oct - 23:15

Buna fetelor! Sunt Andreea din Iasi: bine v-am gasit! Am o problema mica: nu am facut curs de specializare dar imi place sa fac unghiute asa ca am inceput doar ca la cuticula nu prinde aer deloc ceea ce ma bucura in schimb prine aer pe laterale ca sa zic asa. Unde gresesc sau cum ar trebui sa sigilez? Incerc sa desprafuiesc bine si sa lucrez foarte atent dar nu stiu cum sa fac sa nu mai intre aer.
Sus In jos
sima denisa




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 20/09/2013
Varsta : 44
Localizare : arges,poiana lacului

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyMar 1 Oct - 23:45

buna fetelor, v-as ruga sa-mi da-ti si mie o solutie .sunt super pasionata de unghii. am primit cadou un kit, mi-am mai cumparat eu unele produse, am aproximativ tot ce e necesar. Problema e alta, nu reusesc sa le fac f bine si nu pot sa merg nici la cursuri pt k am 3 copii , sotu lucreaza si doar eu ii cresc. nu stiu cu cine sa vb si am gasit acest forum.problem cu unghiil e e k nu tin f mult timp si nu prea reusesc sa fac prelungirile f bn. dak ma puteti ajuta cu cateva sfaturi v-as fi vesnic recunoscatoare. Am 33 de ani si as vrea sa-mi castig si eu un ban al meu.sunt f dezamagita de mn. va multumesc
Sus In jos
sweet_yonutza

sweet_yonutza


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 34
Localizare : florenta,italia

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyMier 2 Oct - 11:48

draga denisa eu spun sa nu fii dezamagita...te inteleg pentru ca si eu am 2 fetite si tot asa,am invatat (aproape) singura citind de pe situl asta...daca ai timp citeste-l din scoarta in scoarta pentru ca o sa-ti fie de foarte ajutor,....si nu uita: REPETA,REPETA SI IAR REPETA,pentru ca repetitia este mama invataturii....si fii sigura ca aici ai dat de niste fete minunate care sunt dornice sa imparta cu noi tot ce stiu ele...citeste forumul de la cap la coada si apoi daca mai ai intrebari nu ezita sa le pui...
Sus In jos
sima denisa




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 20/09/2013
Varsta : 44
Localizare : arges,poiana lacului

probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 EmptyJoi 3 Oct - 23:01

multumesc de incurajari. sper sa pot reusi intr-o zi sa ma descurc foarte bine. unghiile sunt pasiunea mea si vreu sa spun k atunci knd fac unghii ma desprind de toate problemele( care sunt destule). iti voi urma sfatul. am observat si eu k fetele de pe acest forum sunt minunate si k pot gasi aici sfaturi foarte utile.flower flower flower 
Sus In jos
Continut sponsorizat





probleme unghii gel - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: probleme unghii gel   probleme unghii gel - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
probleme unghii gel
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Subiecte similare
-
» Ros unghii!!..Help!
» Intrebari si raspunsuri
» Unghii model french

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: