***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Ultimele achizitii pentru unghiute!

In jos 
+61
adrianamagda
Al3xandra
Manichiura Andra
Deea4baby
alexnails
OaOa
cristina3089
Carmen3
ofra haza
gabriela89
monicy
Oana_
magdici
ema_clau
mirunatica
Maria22
Lidia.
mihagache
bybyanca
marymariana
oanatanase
mariapopa
Sara
manichiura_2010
Mari
cristinica_papusica
lalagabi
blondynails
raluca.ralook
blueyes
adinutza4u
Manichiura Arad
luminitache
dienutza
CristalDee
dany_nails
roxybarbu
raluca is
crisuliciu
Lilishor
Moderator_iulia_vero
Moderator_TigerNails
woozy
emaema2008
Ariadnan Nails
valma
gege_jeje
Tushky
Andreea S.
magic nails
unghiifalseploiesti
G.D.
Anushka
antonia_simpf
elkana30
Admin_Coralia
clarissa
Maria D.
claudia
aurita87
Beky
65 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyMar 22 Iun - 13:19

imi trimiteti si mie va rog frumos un PM cu detalii despre cum as putea sa-mi fac si eu comanda de pe e-bay?! pls va rooog
Pai si la transport cat mai platiti fetelor? asa sunt destul de ieftine,dar depinde cat e si transportul.
Sus In jos
roxybarbu

roxybarbu


Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 22/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyMier 23 Iun - 1:53

Sa pot comanda de pe ebay trebuie sa am cont in euro ?
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyMier 23 Iun - 3:53

roxybarbu a scris:
Sa pot comanda de pe ebay trebuie sa am cont in euro ?

Nu vai Smile Iti fac ei conversia automat. Dar mai apar probleme cu cardurile...eu, de exemplu, cu un card de la BRD nu am putut plati, cu Ing si Reiffeisen a mers.
Sus In jos
roxybarbu

roxybarbu


Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 22/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyMier 23 Iun - 4:14

Tushky a scris:
roxybarbu a scris:
Sa pot comanda de pe ebay trebuie sa am cont in euro ?

Nu vai Smile Iti fac ei conversia automat. Dar mai apar probleme cu cardurile...eu, de exemplu, cu un card de la BRD nu am putut plati, cu Ing si Reiffeisen a mers.

Am vazut ca la multi scrie ca nu accepta de cat PayPal, tu ai?
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyMier 23 Iun - 4:43

Trebuia sa fie VISA
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
dany_nails




Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 17/06/2010
Localizare : spania

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyMier 23 Iun - 6:09

buna fetelor,sint noua pe aici dar am vazut ca toate sinteti foarte dragute si binevoitoare asa ca m-am decis sa va intreb ceva.pun unghii de aproape 3 ani dar pina azi nu am avut o clienta la care sa-i transpire mainile exagerat de mult,poate asta sa fie o problema pt. fixarea gelului?si o intrebare pt. coralia: cum functioneaza noua ta pila,pt. ca in curind cred ca voi avea si eu nevoie de una noua?actuala mea pila e xenox si am lucrat cu ea de cind am inceput sa fac unghii ,va multumesc si va pupacesc!
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyMier 23 Iun - 10:32

Beky a scris:
Trebuia sa fie VISA

Nu cred ca e numai asta, pentru ca si BRD-ul meu e tot VISA Electron ca si ING-ul...si mai scrie pe el si ca e International Smile) dar totusi nu vrea sa-mi ia bani de pe el.
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyMier 23 Iun - 10:33

roxybarbu a scris:
Tushky a scris:
roxybarbu a scris:
Sa pot comanda de pe ebay trebuie sa am cont in euro ?

Nu vai Smile Iti fac ei conversia automat. Dar mai apar probleme cu cardurile...eu, de exemplu, cu un card de la BRD nu am putut plati, cu Ing si Reiffeisen a mers.

Am vazut ca la multi scrie ca nu accepta de cat PayPal, tu ai?

Da, paypal.com este un site pe care iti faci cont si iti adaugi datele cardurilor.
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyJoi 24 Iun - 0:33

dany_nails a scris:
buna fetelor,sint noua pe aici dar am vazut ca toate sinteti foarte dragute si binevoitoare asa ca m-am decis sa va intreb ceva.pun unghii de aproape 3 ani dar pina azi nu am avut o clienta la care sa-i transpire mainile exagerat de mult,poate asta sa fie o problema pt. fixarea gelului?si o intrebare pt. coralia: cum functioneaza noua ta pila,pt. ca in curind cred ca voi avea si eu nevoie de una noua?actuala mea pila e xenox si am lucrat cu ea de cind am inceput sa fac unghii ,va multumesc si va pupacesc!
eu am tinut aspiatorul deschis chiar daca nu imi trebuia si ii usca mainile Very Happy si plus ca am dat de 2 ori cu nail prep si cu primer. nu stiu daca e bine. dar asa am facut eu
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
roxybarbu

roxybarbu


Numarul mesajelor : 76
Data de inscriere : 22/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyJoi 24 Iun - 4:44

Va multumesc pentru raspunsuri cheers
Sus In jos
dany_nails




Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 17/06/2010
Localizare : spania

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyJoi 24 Iun - 11:49

multumesc woozy,am sa astept sa vina la intretinere sa vad cum sint unghiutzele si o sa incerc si asa cum ai spus tu fac cu mana
Sus In jos
CristalDee

CristalDee


Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 25/04/2010
Varsta : 34
Localizare : cluj-napoca

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 0:09

Ultimele achizitii.... hm........... in primul rand este pila electrica Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Dsc03579q

Uploaded with ImageShack.us



ma ajuta extraordinar de mult la intretinere in special. Sper ca urmatoarea achizitie in materie de pila sa fie si la mine un Promed........ Sper:)
Pe langa pila mi-am achizitionat si un setulet de culori acrilice, cu care am inceput sa pictez insa mai e mult de exersat .Smile
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Dsc03575

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Maria D.

Maria D.


Numarul mesajelor : 202
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 5:23

Unghiute cat mai frumoase cu noile achizitii, CristalDee! cheers
Sus In jos
http://shiny-nails.blogspot.com
CristalDee

CristalDee


Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 25/04/2010
Varsta : 34
Localizare : cluj-napoca

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 5:52

multu mult de tot!!! azi-noapte incercam one-stroke....sper sa va pot impresiona cat de curand cu modele mai complexe .....si tie maria spor la creatii si nu te descuraja! indiferent unde esti tu contezi cel mai mult! iti tin pumnii!!!
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 8:33

dany_nails a scris:
buna fetelor,sint noua pe aici dar am vazut ca toate sinteti foarte dragute si binevoitoare asa ca m-am decis sa va intreb ceva.pun unghii de aproape 3 ani dar pina azi nu am avut o clienta la care sa-i transpire mainile exagerat de mult,poate asta sa fie o problema pt. fixarea gelului?si o intrebare pt. coralia: cum functioneaza noua ta pila,pt. ca in curind cred ca voi avea si eu nevoie de una noua?actuala mea pila e xenox si am lucrat cu ea de cind am inceput sa fac unghii ,va multumesc si va pupacesc!


Buna Dany! fac cu mana

Bine ai venit pe forum!

Clienta ta are o problema numita hiperhidroza palmara. Am si eu cliente cu problema aceasta, dar nu am avut deloc probleme din cauza asta. Am folosit putin primer si bonding gel pentru aderenta.

Cat despre noua mea pila indragostit indragostit indragostit nu am cuvinte :D
Si eu tot Xenox am avut inainte si nu iti poti imagina cat este de mare diferenta surprins In primul rand, nu se compara marimea si greutatea. Cea de la Promed este mica si usoara. Se lucreaza foaaaarte bine cu ea :-x Am facut o alegere foarte buna Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
dany_nails




Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 17/06/2010
Localizare : spania

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 10:04

Buna Coralia,multumesc pentru raspuns .Sa inteleg ca pila de la promed nu se incalzeste daca o folosesti mai mult timp?scuze daca sint prea insistenta pe subiectul asta,dar as vrea sa fac o investitie buna daca tot va trebui sa-mi cumpar o pila noua,multumesc inca o data Very Happy
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 11:29

o imagine de ansamblu Razz
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii005

Uploaded with ImageShack.us
vopselutzele
indragostit
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii006

Uploaded with ImageShack.us
acrilutzu Smile
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii007

Uploaded with ImageShack.us
bombonele indragostit indragostit indragostit indragostit indragostit indragostit
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii008

Uploaded with ImageShack.us
si fotodesignurile promise Razz
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii013

Uploaded with ImageShack.us
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii014

Uploaded with ImageShack.us

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii012

Uploaded with ImageShack.us

Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 11:32

Lilishor a scris:
o imagine de ansamblu Razz
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii005

Uploaded with ImageShack.us
vopselutzele
indragostit
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii006

Uploaded with ImageShack.us
acrilutzu Smile
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii007

Uploaded with ImageShack.us
bombonele indragostit indragostit indragostit indragostit indragostit indragostit
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii008

Uploaded with ImageShack.us
si fotodesignurile promise Razz
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii013

Uploaded with ImageShack.us
Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii014

Uploaded with ImageShack.us

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Unghii012

Uploaded with ImageShack.us



ce frumoooooooooooooooos! indragostit visez cu ochii desch
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 11:51

cel mai frumos. :X
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 14:06

Oauuuu, ce frumoase-s toate. Ce sa iti zic decat: Spor la treaba ca ai cu ce! Very Happy
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 14:07

Scuzati va vog gramatica mea si literele mancate, e cam tarziu si nu vad bine. :-s
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 26 Iun - 23:02

iulia_vero a scris:
Oauuuu, ce frumose-s toate.Ce sa iti zic decat Spor la treaba ca ai cu ce Very Happy
multumesc papusica :*
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 0:07

Ultimele mele achizittzii...Quick Finish II, Geluri colorate Turquoise si Blood Red, 3 sclipiriciuri fineeee fineeeee indragostit si vreo 3 vopsele cu care sa ma apuc si eu sa invat sa pictez ca sunt cam "inpoiata" :-s

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Img160h

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
elkana30

elkana30


Numarul mesajelor : 173
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 44
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 0:15

Hey!!!Tushky flower
Spor la unghiute cit mai frumoase si pline de imaginatie,iar de piktat...o sa vezi ce usor merge cu vopselele de la Tiger cheers
Eu m-am indragostit de ele indragostit
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 0:24

elkana30 a scris:
Hey!!!Tushky flower
Spor la unghiute cit mai frumoase si pline de imaginatie,iar de piktat...o sa vezi ce usor merge cu vopselele de la Tiger cheers
Eu m-am indragostit de ele indragostit

Nu ma indoiesc de ele...mai greu e cu imaginatia mea :-s De cand ma stiu, am fost "realista" 100%, deci acum am o problema Smile) In generala, imi era groaza de orele de desen nerabdator/emotionat
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 0:42

Tushky a scris:
elkana30 a scris:
Hey!!!Tushky flower
Spor la unghiute cit mai frumoase si pline de imaginatie,iar de piktat...o sa vezi ce usor merge cu vopselele de la Tiger cheers
Eu m-am indragostit de ele indragostit

Nu ma indoiesc de ele...mai greu e cu imaginatia mea :-s De cand ma stiu, am fost "realista" 100%, deci acum am o problema Smile) In generala, imi era groaza de orele de desen nerabdator/emotionat

Tushky, eu in clasa III-a si a IV-a aveam o colega de banca care mergea la "palatul copiilor la cursuri de pictura" si o bateam ca sa imi faca tema la desen. Pacat ca dupa s-a mutat la alta scoala HAHAHAHA

Deci nu te plange tu, ca usor usor vei invata!
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 0:59

iulia_vero a scris:
Tushky a scris:
elkana30 a scris:
Hey!!!Tushky flower
Spor la unghiute cit mai frumoase si pline de imaginatie,iar de piktat...o sa vezi ce usor merge cu vopselele de la Tiger cheers
Eu m-am indragostit de ele indragostit

Nu ma indoiesc de ele...mai greu e cu imaginatia mea :-s De cand ma stiu, am fost "realista" 100%, deci acum am o problema Smile) In generala, imi era groaza de orele de desen nerabdator/emotionat

Tushky, eu in clasa III-a si a IV-a aveam o colega de banca care mergea la "palatul copiilor la cursuri de pictura" si o bateam ca sa imi faca tema la desen. Pacat ca dupa s-a mutat la alta scoala HAHAHAHA

Deci nu te plange tu, ca usor usor vei invata!

HAHAHAHA esti nebuna prostut/caraghios
Sus In jos
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 10:17

prostut/caraghios saracuta fata Razz

dar adevarul asta este,nici eu nu aveam talent la desen,dar cat de cat imi ies niste chestii pe care le pot numi floricele oh go on
Sus In jos
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 10:19

era sa uit: O achizitie foarte buna! visez cu ochii desch hai pune-te pe treaba sa vedem ce iese Smile
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 13:12

Tushky, astept cu nerabdare sa vad ce iese din manutele tale Wink

Nu te descuraja, ci mergi mai departe cu incredere :D Primul pas a fost facut, acum urmeaza exersatul. Felicitari pentru achizitie! cheers
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 28 Iun - 21:55

Admin_Coralia a scris:
Tushky, astept cu nerabdare sa vad ce iese din manutele tale Wink

Nu te descuraja, ci mergi mai departe cu incredere :D Primul pas a fost facut, acum urmeaza exersatul. Felicitari pentru achizitie! cheers

Ei...asa e doar jumatate de pas:)) Primul pas "intreg" il voi face cand imi voi cumpara mai multe pensulici si tot setul de vopsele Razz De luni, termin cu facultatea si ma apuc de treaba nerabdator/emotionat Ms de incurajari sarut
Sus In jos
dienutza

dienutza


Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 34
Localizare : slobozia

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyMar 29 Iun - 5:27

Admin_Coralia a scris:
magic nails a scris:
Ultima achizitie este un aerograf si compresor. Deocamdata experimentez cu el , daca nu o sa imi foloseasca la unghii o sa imi personalizez salonul..:D


Ce frumoooooos!!!!! Sa il stapanesti sanatoasa!

Visez si eu ziua in care o sa imi permit un aerograf Smile

Momentan ultima achizitie a mea este un sterilizator si dulapioarele, refinisate de soacra mea :D

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Dscn9910
BUNA CORALIA
EU SUNT NOUA AICI SI AM VAZUT IN POZA TA UN USCATOR PENTRU LACUL DE UNGHII, AM PRIMIT DE CURAND CADOU CEVA DE GENUL APARATULUI TAU NUMAI CA MAI ARE IN PLUS SI UN BAZIN PENTRU BAITA UNGHIUTELOR SI O TRUSA ELECTRICA PENTRU UNGHII NATURALE CU TOT FELUL DE CAPETE, DIN PACATE NU AVEA SI INSTRUCTIUNI DE FOLOSIRE SI MA UIT LA EL CA STA CAM DEGEABA CA NU PREA STIU CE SA FAC CU EL. ESTE UN JOYCARE JC 373. STI CEVA DESPRE APARATUL ASTA SAU DESPRE CEVA ASEMANATOR?
Sus In jos
crisuliciu

crisuliciu


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 05/12/2009

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyDum 4 Iul - 23:35

Admin_Coralia a scris:
Pila mea era pe punctul de a isi da duhul, pale dupa 4 anisori de folosire, asa ca mi-am achizitionat una noua :D de la Promed. Fiind o pila de generatie mai noua si facand parte dintr-o gama profi, pot sa spun ca este incomparabil mai buna decat cea veche a mea, asa ca am facut o achizitie care ma ajuta foaaaaarte mult la lucru Smile

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Dscn7110

super, ar trebui sa imi achizitionez si eu una, cat costa... ca ma termina faza cu pilitul Sad( imi ia mult timp
sa o stapanesti sanatoasa!sarut*
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyJoi 8 Iul - 9:28

Ultimele mele achizitii:

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 S6300005-3
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyJoi 8 Iul - 9:34

Daca aveau pachete de 500 iti luai 3 Smile) Spor la cat mai multe unghiutze sclipicioase!!! Very Happy
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyJoi 8 Iul - 10:36

Beky a scris:
Ultimele mele achizitii:

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 S6300005-3

vlea si liliiiiiiiii
Sus In jos
elkana30

elkana30


Numarul mesajelor : 173
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 44
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyJoi 8 Iul - 23:33

Daaaaaaaaa..... increzut
Beky cea sclipicioasa... ras tot timpul cauta sclipiciuri zambet larg
Sa le folosesti pe toate cu cit mai multa inspiratie... bravo! ...si asteptam pozici cu unghiutele facute cu ele :'':
Sus In jos
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyJoi 8 Iul - 23:58

Uaaauuuu...sunt visul oricarei maniciuriste Razz
cate suuunt....pfff..am pierdut sirul,spune-ne tu Smile
de la care firma? cea din hong kong? :D
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyVin 9 Iul - 0:00

lili nu te mai alinta prostut/caraghios
eu am primit cado pila electrica. dupa atataaaa timp am si eu pila.
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Maria D.

Maria D.


Numarul mesajelor : 202
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyDum 11 Iul - 2:18

Intrebarea este....OARE II AJUNG ?
Zapacita esti,Becky ....ce faci cu atatea? :8->:
Sus In jos
http://shiny-nails.blogspot.com
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyDum 11 Iul - 5:46

Laughing ei ii ajung ... dupa ce le-a primit avea chef sa mearga la un magazin de aici sa-si mai ia Laughing
Sus In jos
crisuliciu

crisuliciu


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 05/12/2009

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyDum 11 Iul - 12:17

woozy si eu am promisa o pila de ziua mea:))) abea in octombrie, sa vad daca se tine de cuvant:D ... ca eu nu stiu cand apuc sa imi iau, momentan ma chinui cu cele normale
Sus In jos
crisuliciu

crisuliciu


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 05/12/2009

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyDum 11 Iul - 12:56

ultimele mele achizitii sunt gelul allaround , Quick finish II ( m-a lasat Shocked ) si culori acrilice lilac si neon pink de la Tiger (le iau treptat) si cateva sclipiciuri de la bazar :D cand dau o comanda sau merg sa cumpar ceva ... nu m-as mai opri din cumparat, dar ma limiteaza bugetul :D
oricum multumesc Tina pentru produsele tale sunt mandra de unghiile mele si ale clientelor datorita lor cheers
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 12 Iul - 1:04

crisuliciu a scris:
woozy si eu am promisa o pila de ziua mea:))) abea in octombrie, sa vad daca se tine de cuvant:D ... ca eu nu stiu cand apuc sa imi iau, momentan ma chinui cu cele normale
si eu am primit-o cadou pentru ziua mea care e tot in octombrie HAHAHAHA zambet larg
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
crisuliciu

crisuliciu


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 05/12/2009

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 12 Iul - 3:57

Repede ai mai primit cadoul... de as primi si eu asa repede Smile)
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 12 Iul - 12:05

5 luni m-am chinuit cu pila de carton, meritam si eu king spor la treaba poate ajungi sa ti-o iei singurica indragostit
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyLun 12 Iul - 22:06

woozy a scris:
lili nu te mai alinta prostut/caraghios

nu vleau !
taci acolo >Razz
Sus In jos
crisuliciu

crisuliciu


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 05/12/2009

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptyMar 13 Iul - 1:01

da cred ca pana la urma singura am sa ajung sa mi-o iau:D
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 31 Iul - 10:19

crisuliciu a scris:
ultimele mele achizitii sunt gelul allaround , Quick finish II ( m-a lasat Shocked ) si culori acrilice lilac si neon pink de la Tiger (le iau treptat) si cateva sclipiciuri de la bazar :D cand dau o comanda sau merg sa cumpar ceva ... nu m-as mai opri din cumparat, dar ma limiteaza bugetul :D
oricum multumesc Tina pentru produsele tale sunt mandra de unghiile mele si ale clientelor datorita lor cheers

Crisu,

iti multumesc si eu pentru cuvintele frumoase insa nu este "vina" mea ca produsele noastre sunt atat de bune! imbratisare Ma bucur insa tare mult ca si tu, si clientele tale sunteti atat de multumite de ele! indragostit
Pe de alta parte, cred ca toate fetele suntem asa cand cumparam ceea ce ne place... zambet subtil Cel putin in cazul meu, bine ca ma mai limiteaza sotul, ca altfel.... nu vreau sa vad
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 EmptySam 31 Iul - 12:34

Moderator_TigerNails a scris:
crisuliciu a scris:
ultimele mele achizitii sunt gelul allaround , Quick finish II ( m-a lasat Shocked ) si culori acrilice lilac si neon pink de la Tiger (le iau treptat) si cateva sclipiciuri de la bazar :D cand dau o comanda sau merg sa cumpar ceva ... nu m-as mai opri din cumparat, dar ma limiteaza bugetul :D
oricum multumesc Tina pentru produsele tale sunt mandra de unghiile mele si ale clientelor datorita lor cheers

Crisu,

iti multumesc si eu pentru cuvintele frumoase insa nu este "vina" mea ca produsele noastre sunt atat de bune! imbratisare Ma bucur insa tare mult ca si tu, si clientele tale sunteti atat de multumite de ele! indragostit
Pe de alta parte, cred ca toate fetele suntem asa cand cumparam ceea ce ne place... zambet subtil Cel putin in cazul meu, bine ca ma mai limiteaza sotul, ca altfel.... nu vreau sa vad

Sotul meu mi-a zis azi: "Mai, nu stiu cum faci, dar vad ca produsele astea sunt ca un magnet pt tine. Cum vezi ceva ce tine de unghii, esti Shocked "

HAHAHAHA HAHAHAHA HAHAHAHA


Eu incerc sa ma limitez si singura, ca altfel la mine era mai ceva ca la Tiger Nails Smile)
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Continut sponsorizat





Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ultimele achizitii pentru unghiute!   Ultimele achizitii pentru unghiute! - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Ultimele achizitii pentru unghiute!
Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ce unghiute port acum?
» Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!
» cum se fac florile acelea dragute?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: Nail Art-
Mergi direct la: