***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!

In jos 
+37
ani015
cornellia
reguli
jasmyne
raluca.ralook
mentorxp
blondynails
shining_nails
alee
luminitache
crisuliciu
Helga
Lilishor
Maria D.
valma
beautyx
elenus84
mery
woozy
ally.vs
Tushky
Aly's
unghiifalseploiesti
Moderator_iulia_vero
Andreea S.
Anushka
Moderator_TigerNails
Elisza Nails
raluca is
aurita87
Beky
Admin_Coralia
gabriela89
antonia_simpf
elkana30
roxybarbu
Flory_
41 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMar 15 Iun - 22:38

Noroc cu noua sectiune despre cum sa punem imagini, ca altfel nu reuseam niciodata Smile) Ms Coralia!

Atasez si eu o parte din unghiutzele realizate cu produse TigerNails, mai exact: bonding gel, AllRound Gel Blue, Ultra Grip French si ACF Pink :D

Astept comentarii si indicatii, pentru ca sunt incepatoare si inca mai invat :D

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img033ro

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img034x

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img043m

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img090g

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img095k

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img102p

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img107q

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 0:32

elenus84 a scris:
buna
sper ca ma poti ajuta cu niste raspunsuri Tiger Nails in legatura cu vopselele acrilice de la voi, ca am tot cumparat diverse alte produse si nu sunt multumita de ele (sunt la inceput si nu prea stiu de unde sa le iau), se poate face cu ele french cu buretele si daca imi poti recomanda niste pensule pentru pictura (am luat un set de la janet dar nu imi plac). si aveti cumva mostre de gel alb pentru french.
MULTUMESC MULT

Buna elenus84! fac cu mana

Cu vopselele acrilice de la noi poti face si french cu buretelul, da.
Ca pensule, depinde ce pictura doresti sa faci dar, pentru cea clasica iti recomand de la noi Pensula Nail Art Kolinsky Nr. 0 - din par natural.
Avem mostre si din gelurile french, le poti gasi aici: http://www.tigernails.ro/index.php?cat=c115_Geluri.html&page=2

O zi frumoasa,
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 0:43

Aurita si Tushky,

FELICITARI! flower
Foarte frumoase unghiutele!

Tushky, toate mai avem de invatat pentru ca intotdeauna e loc de perfectionare insa, vreau sa-ti spun ca am vazut unghiute puse de fete cu "multa" experienta dar care nu erau atat de frumoas si curat lucrate ca ale tale! Inca o data felicitari! bravo!
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
elenus84




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 12/06/2010

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 2:24

Mersi mult de ajutor, din ce am vazut scris in paginile anterioare ai zis ca sunt si seturi de 12 culori la 100 lei, pot vedea undeva care sunt culorile? , pentru inceput as vrea setul de 12 culori
Si din pozele de mai sus pentru french-ul alb impecabil a folosit Ultra Grip French?
Eu folosesc de la janet(acolo am facut cursul) si nu este atat de alb ca cel din poza de mai sus care imi place foarte mult.
Mersi mult
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 3:36

elenus84 a scris:
Mersi mult de ajutor, din ce am vazut scris in paginile anterioare ai zis ca sunt si seturi de 12 culori la 100 lei, pot vedea undeva care sunt culorile? , pentru inceput as vrea setul de 12 culori
Si din pozele de mai sus pentru french-ul alb impecabil a folosit Ultra Grip French?
Eu folosesc de la janet(acolo am facut cursul) si nu este atat de alb ca cel din poza de mai sus care imi place foarte mult.
Mersi mult

Daca intrebi de poza mea, da este Ultra Grip Wink
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 3:48

elenus84 a scris:
Mersi mult de ajutor, din ce am vazut scris in paginile anterioare ai zis ca sunt si seturi de 12 culori la 100 lei, pot vedea undeva care sunt culorile? , pentru inceput as vrea setul de 12 culori
Si din pozele de mai sus pentru french-ul alb impecabil a folosit Ultra Grip French?
Eu folosesc de la janet(acolo am facut cursul) si nu este atat de alb ca cel din poza de mai sus care imi place foarte mult.
Mersi mult

Cu mare placere elenus84! flower
In legatura cu vopselele acrilice exista mai multe variante insa, pentru comenzi te rog sa vorbim intr-un mesaj privat sau la telefon. bravo!
Cel mai probabil ca a fost folosit Ultra Grip-ul insa, ca sa stim exact, va trebui sa ne spui exact la ce poze te referi.
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 3:48

Moderator_TigerNails a scris:
Aurita si Tushky,

FELICITARI! flower
Foarte frumoase unghiutele!

Tushky, toate mai avem de invatat pentru ca intotdeauna e loc de perfectionare insa, vreau sa-ti spun ca am vazut unghiute puse de fete cu "multa" experienta dar care nu erau atat de frumoas si curat lucrate ca ale tale! Inca o data felicitari! bravo!

Ms frumos Very Happy sarut
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 6:07

iti spun si eu foarte sincer ca din punctul meu de vedere sunt perfecte. si modele sunt foarte frumoase chiar daca sunt simple indragostit
folosesti tipsuri sau construiesti cu sabon?
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 7:51

woozy a scris:
iti spun si eu foarte sincer ca din punctul meu de vedere sunt perfecte. si modele sunt foarte frumoase chiar daca sunt simple indragostit
folosesti tipsuri sau construiesti cu sabon?

Ms ms Embarassed construiesc cu sablon
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 10:44

Super. te mai intreb ceva. Cat timp de experienta? Vreau sa ma compar si eu cu altcineva sa vad daca sunt in urma scoate limba
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
ally.vs

ally.vs


Numarul mesajelor : 88
Data de inscriere : 04/05/2010
Localizare : Vaslui

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 11:11

Tushky sunt superbe! Pot sa te intreb ce ai folosit de au asa un luciu?..Sunt impecabile..imi plac foarte mult.
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 12:20

woozy a scris:
Super. te mai intreb ceva. Cat timp de experienta? Vreau sa ma compar si eu cu altcineva sa vad daca sunt in urma scoate limba

Pai cam jumatate de an, dar inca mai am probleme....mai vin fete cu aer sau cu unghii crapate... Crying or Very sad Desi stiu ca muncesc foarte mult si ca si le lovesc des, parca tot as vrea sa le ramana perfecte pana la intretinere ca ale altora.
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 12:21

ally.vs a scris:
Tushky sunt superbe! Pot sa te intreb ce ai folosit de au asa un luciu?..Sunt impecabile..imi plac foarte mult.

Ms sarut Am folosit Ultra Finish de la Diamond.
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 16 Iun - 13:00

Tushky, nu ai de ce sa imi multumesti, pentru ca articolul a fost scris de fapt de Tina, eu doar am facut o sectiune separata ca sa fie mai usor pentru voi sa gasiti ajutor Smile

Apropos, FELICITARI PENTRU UNGHIUTE! Sunt foarte frumoase. Imi place cum lucrezi, pentru ca sunt curate si frumos modelate. De cat timp spuneai ca faci unghii? :D

Bafta la cat mai multe unghiute frumoase!
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 0:17

Tushky a scris:
woozy a scris:
Super. te mai intreb ceva. Cat timp de experienta? Vreau sa ma compar si eu cu altcineva sa vad daca sunt in urma scoate limba

Pai cam jumatate de an, dar inca mai am probleme....mai vin fete cu aer sau cu unghii crapate... Crying or Very sad Desi stiu ca muncesc foarte mult si ca si le lovesc des, parca tot as vrea sa le ramana perfecte pana la intretinere ca ale altora.
ei lasa ca esti super tare king
eu am 3 lunisoare si mi-e dor sa fac unghii. de cand am inceput sesiunea nu prea am facut, nici eu nu mai am unghii.
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyJoi 17 Iun - 4:00

Allround Gel Blue e meeeega!!!! indragostit Am pus acum niste unghiutze pe care nu a trebuit sa le finisez deloc, doar le-am matuit cu buffer-ul...asa de bine s-a nivelat visez cu ochii desch
Sus In jos
beautyx




Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 16/04/2010

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyDum 20 Iun - 3:04

Tushky a scris:
Allround Gel Blue e meeeega!!!! indragostit Am pus acum niste unghiutze pe care nu a trebuit sa le finisez deloc, doar le-am matuit cu buffer-ul...asa de bine s-a nivelat visez cu ochii desch

BRAVOOO!!!... SI eu am reusit asta dar numai la 2-3 unghiute... mai ales daca sunt scurte.
Sus In jos
beautyx




Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 16/04/2010

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyDum 20 Iun - 3:10

Tushky a scris:
Allround Gel Blue e meeeega!!!! indragostit Am pus acum niste unghiutze pe care nu a trebuit sa le finisez deloc, doar le-am matuit cu buffer-ul...asa de bine s-a nivelat visez cu ochii desch

aaaaa! vroiam de cand ai pus pozele sa te intreb.. la poza a 4-a .. e unghia transparenta ( din gel clear sau poate pink), dupa constructie sclipici, apoi scoici , apoi strat sigiliu, apoi finish?... vreu sa incerc si eu si chiar poate prind curaj sa si postez poza! Laughing

multumesc frumos!
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyDum 20 Iun - 4:15

beautyx a scris:
Tushky a scris:
Allround Gel Blue e meeeega!!!! indragostit Am pus acum niste unghiutze pe care nu a trebuit sa le finisez deloc, doar le-am matuit cu buffer-ul...asa de bine s-a nivelat visez cu ochii desch

aaaaa! vroiam de cand ai pus pozele sa te intreb.. la poza a 4-a .. e unghia transparenta ( din gel clear sau poate pink), dupa constructie sclipici, apoi scoici , apoi strat sigiliu, apoi finish?... vreu sa incerc si eu si chiar poate prind curaj sa si postez poza! Laughing

multumesc frumos!

Constructia a fost facuta cu ACF Pink, dar acolo am facut intretinerea cu AllRound Blue.
Pasii au fost(in afara de pregatire):
- strat subtire de gel pentru baza + lampa
- french din sclipici (ca in step-by-step-ul coraliei) +lampa
- strat subtire de gel pe unde urma sa pun scoicile + aplicat scoici + lampa
- strat mai gros de gel (ca sa acopere bine si sa formez bombeul) + lampa
- degresat, pilit, finisat
- finish + lampa
Sus In jos
beautyx




Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 16/04/2010

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyDum 20 Iun - 11:41

Tushky a scris:
beautyx a scris:
Tushky a scris:
Allround Gel Blue e meeeega!!!! indragostit Am pus acum niste unghiutze pe care nu a trebuit sa le finisez deloc, doar le-am matuit cu buffer-ul...asa de bine s-a nivelat visez cu ochii desch

aaaaa! vroiam de cand ai pus pozele sa te intreb.. la poza a 4-a .. e unghia transparenta ( din gel clear sau poate pink), dupa constructie sclipici, apoi scoici , apoi strat sigiliu, apoi finish?... vreu sa incerc si eu si chiar poate prind curaj sa si postez poza! Laughing

multumesc frumos!

Constructia a fost facuta cu ACF Pink, dar acolo am facut intretinerea cu AllRound Blue.
Pasii au fost(in afara de pregatire):
- strat subtire de gel pentru baza + lampa
- french din sclipici (ca in step-by-step-ul coraliei) +lampa
- strat subtire de gel pe unde urma sa pun scoicile + aplicat scoici + lampa
- strat mai gros de gel (ca sa acopere bine si sa formez bombeul) + lampa
- degresat, pilit, finisat
- finish + lampa

Multumesc mult de tot.. la intretinere cat pilesti la acest model?..adica de ex dai jos si sclipiciul.. ajungi la stratul de baza!.. nu e prea mult?... intreb si eu ca sunt la inceput Wink , nu te superi sarut
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyDum 20 Iun - 12:20

beautyx a scris:
Tushky a scris:
beautyx a scris:
Tushky a scris:
Allround Gel Blue e meeeega!!!! indragostit Am pus acum niste unghiutze pe care nu a trebuit sa le finisez deloc, doar le-am matuit cu buffer-ul...asa de bine s-a nivelat visez cu ochii desch

aaaaa! vroiam de cand ai pus pozele sa te intreb.. la poza a 4-a .. e unghia transparenta ( din gel clear sau poate pink), dupa constructie sclipici, apoi scoici , apoi strat sigiliu, apoi finish?... vreu sa incerc si eu si chiar poate prind curaj sa si postez poza! Laughing

multumesc frumos!

Constructia a fost facuta cu ACF Pink, dar acolo am facut intretinerea cu AllRound Blue.
Pasii au fost(in afara de pregatire):
- strat subtire de gel pentru baza + lampa
- french din sclipici (ca in step-by-step-ul coraliei) +lampa
- strat subtire de gel pe unde urma sa pun scoicile + aplicat scoici + lampa
- strat mai gros de gel (ca sa acopere bine si sa formez bombeul) + lampa
- degresat, pilit, finisat
- finish + lampa

Multumesc mult de tot.. la intretinere cat pilesti la acest model?..adica de ex dai jos si sclipiciul.. ajungi la stratul de baza!.. nu e prea mult?... intreb si eu ca sunt la inceput Wink , nu te superi sarut

Nu ma supar, stai linistita Very Happy Pai pilesc pana scap de tot modelul...ramane doar un strat subtire subtire de gel Smile E ceva de munca, dar nu-mi place altfel.
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyDum 20 Iun - 13:14

Tushky, am vazut unghiutele facute de tine de cand ai postat dar nu am avut timp decat de citit si nu de scris.
Deci felicitari , faci niste unghiute frumoase si esti foarte atenta la detalii si forma BRAVO aplauze
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyDum 20 Iun - 22:08

iulia_vero a scris:
Tushky, am vazut unghiutele facute de tine de cand ai postat dar nu am avut timp decat de citit si nu de scris.
Deci felicitari , faci niste unghiute frumoase si esti foarte atenta la detalii si forma BRAVO aplauze

Ms ms Very Happy
Sus In jos
elenus84




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 12/06/2010

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 25 Iun - 4:52

Mersi Tina am primit vopselele acrilice si sunt foarte incantata de ele, am primit si mostra de gel allround blue si am facut o constructie din el dar am o problema a 2 zi i-a zburat varful construit din gel de la 2 unghii, a mai ramas gelul doar pe unghia ei atat, cu acest gel se face constructie nu?
Daca ma poti ajuta sa imi zici unde am gresit iti sunt recunoscatoare, sunt si foarte incantata de gel ca se lucreaza usor si fiind la inceput pot sa il gadil mai mult cu pensula si nu curge in parti. La constructie am procedat asa:
-am indreptat marginile si varful unghieii
-am aplicat solutie de indepartat cuticula, curatat cu bat de portocal
-am matuit unghia
-am aplicat sablonul
-am aplicat B2 NAIL PREP
-am aplicat ultrabond primer pe toata unghia
-am dat un strat subtire de gel allround blue am bagat in lampa
-al doilea strat mai gros
-degresat, matuit suprafata
-french nins cu vopselele acrilice
-sigilare
-degresat cu cleaner
-wet look
-ulei cuticule
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 25 Iun - 5:28

elenus84 a scris:
Mersi Tina am primit vopselele acrilice si sunt foarte incantata de ele, am primit si mostra de gel allround blue si am facut o constructie din el dar am o problema a 2 zi i-a zburat varful construit din gel de la 2 unghii, a mai ramas gelul doar pe unghia ei atat, cu acest gel se face constructie nu?
Daca ma poti ajuta sa imi zici unde am gresit iti sunt recunoscatoare, sunt si foarte incantata de gel ca se lucreaza usor si fiind la inceput pot sa il gadil mai mult cu pensula si nu curge in parti. La constructie am procedat asa:
-am indreptat marginile si varful unghieii
-am aplicat solutie de indepartat cuticula, curatat cu bat de portocal
-am matuit unghia
-am aplicat sablonul
-am aplicat B2 NAIL PREP
-am aplicat ultrabond primer pe toata unghia
-am dat un strat subtire de gel allround blue am bagat in lampa
-al doilea strat mai gros
-degresat, matuit suprafata
-french nins cu vopselele acrilice
-sigilare
-degresat cu cleaner
-wet look
-ulei cuticule

Buna!

Ma bucur tare mult ca esti incantata de produse!
Cat despre problema intampinata de tine:
Oricare dintre gelurile noastre poate fi folosit si la constructia pe sablon, atata timp cat vascozitatea iti permite. Deci, din punctul asta de vedere, este exclus ca asta sa fie cauza.
Ma gandesc ca nu "au zburat" singure, ci este doar un fel de-a spune, nu? scoate limba
Cel mai probabil nu a fost facut cum trebuie punctul de stres si, prin urmare, cele doua unghiute au cedat in urma unui soc ceva. De asta s-au si rupt tocmai in acea zona - acolo unde incepe partea libera a unghiei. Se mai poate sa nu fi fixat sablonul foarte bine si atunci extensia sa nu fi fost cum trebuie acolo unde se imbina cu partea libera a unghiei. Cand lucrm pe sablon, trebuie acordata atentie maxima in acea zona, unde ar fi partea libera a unghiei si de unde incepe practic extensia - acea zona este cea mai sensibila la lovituri si de acolo cedeaza cel mai des o unghie. Pentru asta, trebuie fixat sablonul corect si trebuie facut punctul de stres foarte bine. De asemenea, si grosimea unghiei este importanta: nu zic sa fie lopeti groase, dar nici foite, ca atunci e normal sa nu reziste, mai ales ca nu stim niciodata tot ce fac clientele.
Intrebare: cand ai scos sablonul? Dupa primul strat de Allround Blue sau cand?
Si as mai avea niste mentiuni - nu au legatura cu problema ta dar as vrea sa se stie:
1. Cuticulele ar trebui pregatite pe uscat, fara solutii, cu ajutorul pilei sau frezei. Pe acelasi principiu nu facem nici manichiura clasica inainte de a aplica unghiute false.
2. Daca se lucreaza cu geluri Juliana Nails, NU este necesar sa aplici solutii gen Nail Prep.

Weekend frumos, sunny
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
elenus84




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 12/06/2010

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 25 Iun - 5:57

Moderator_TigerNails a scris:
elenus84 a scris:
Mersi Tina am primit vopselele acrilice si sunt foarte incantata de ele, am primit si mostra de gel allround blue si am facut o constructie din el dar am o problema a 2 zi i-a zburat varful construit din gel de la 2 unghii, a mai ramas gelul doar pe unghia ei atat, cu acest gel se face constructie nu?
Daca ma poti ajuta sa imi zici unde am gresit iti sunt recunoscatoare, sunt si foarte incantata de gel ca se lucreaza usor si fiind la inceput pot sa il gadil mai mult cu pensula si nu curge in parti. La constructie am procedat asa:
-am indreptat marginile si varful unghieii
-am aplicat solutie de indepartat cuticula, curatat cu bat de portocal
-am matuit unghia
-am aplicat sablonul
-am aplicat B2 NAIL PREP
-am aplicat ultrabond primer pe toata unghia
-am dat un strat subtire de gel allround blue am bagat in lampa
-al doilea strat mai gros
-degresat, matuit suprafata
-french nins cu vopselele acrilice
-sigilare
-degresat cu cleaner
-wet look
-ulei cuticule

Buna!

Ma bucur tare mult ca esti incantata de produse!
Cat despre problema intampinata de tine:
Oricare dintre gelurile noastre poate fi folosit si la constructia pe sablon, atata timp cat vascozitatea iti permite. Deci, din punctul asta de vedere, este exclus ca asta sa fie cauza.
Ma gandesc ca nu "au zburat" singure, ci este doar un fel de-a spune, nu? scoate limba
Cel mai probabil nu a fost facut cum trebuie punctul de stres si, prin urmare, cele doua unghiute au cedat in urma unui soc ceva. De asta s-au si rupt tocmai in acea zona - acolo unde incepe partea libera a unghiei. Se mai poate sa nu fi fixat sablonul foarte bine si atunci extensia sa nu fi fost cum trebuie acolo unde se imbina cu partea libera a unghiei. Cand lucrm pe sablon, trebuie acordata atentie maxima in acea zona, unde ar fi partea libera a unghiei si de unde incepe practic extensia - acea zona este cea mai sensibila la lovituri si de acolo cedeaza cel mai des o unghie. Pentru asta, trebuie fixat sablonul corect si trebuie facut punctul de stres foarte bine. De asemenea, si grosimea unghiei este importanta: nu zic sa fie lopeti groase, dar nici foite, ca atunci e normal sa nu reziste, mai ales ca nu stim niciodata tot ce fac clientele.
Intrebare: cand ai scos sablonul? Dupa primul strat de Allround Blue sau cand?
Si as mai avea niste mentiuni - nu au legatura cu problema ta dar as vrea sa se stie:
1. Cuticulele ar trebui pregatite pe uscat, fara solutii, cu ajutorul pilei sau frezei. Pe acelasi principiu nu facem nici manichiura clasica inainte de a aplica unghiute false.
2. Daca se lucreaza cu geluri Juliana Nails, NU este necesar sa aplici solutii gen Nail Prep.

Am scos sablonul dupa al 2-lea strat. Si acum daca as pili sigilarea si french-ul si as mai da un strat subtire de gel ( ma gandesc ca poate l-am pus prea subtire spre varf si fata respectiva trebuie sa plece cateva saptamani). Si la cele 2 unghii pilesc tot gelul, pun iar sablon si ge sau nu trebuie indepartat tot gelul
l
Weekend frumos, sunny
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 25 Iun - 13:51

elenus84 a scris:


Am scos sablonul dupa al 2-lea strat. Si acum daca as pili sigilarea si french-ul si as mai da un strat subtire de gel ( ma gandesc ca poate l-am pus prea subtire spre varf si fata respectiva trebuie sa plece cateva saptamani). Si la cele 2 unghii pilesc tot gelul, pun iar sablon si gel sau nu trebuie indepartat tot gelul?
l
Weekend frumos, sunny

Poate ca cel mai sigur ar fi sa pilesti gelul vechi si sa reconstruiesti cu totul unghiutele cu problema, iar la celelalte, daca sunt prea subtiri, sa mai adaugi un strat de gel si sa refaci punctul de stres pentru a oferi rezistenta.

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
valma

valma


Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyJoi 1 Iul - 1:32

Va atasez primele unghiutze facute cu gelurile Juliana Nails (multu' Tina!!! imbratisare ), respectiv Bonding Gel, Allround Gel Blue, Ultra Grip French si ACF Pink - sunt grozave, arata genial pe unghii si se lucreaza extrem de usor cu ele yeee!

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Ana24x

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Ana21u

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
http://glamchicnails.blogspot.com/
gabriela89

gabriela89


Numarul mesajelor : 229
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 2 Iul - 5:08

A trecut ceva timp de cand nu am mai pus poze Very Happy Va pun si eu cateva... Astept critici/sfaturi :Smile

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Kiki010710

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Dariana10710

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Andreea22062010

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Andreea170610

Uploaded with ImageShack.us


Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Noemi10062010

Uploaded with ImageShack.us


Cam atat...Adica astea sunt mai "speciale"...Restul sunt mai simplute Very Happy
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 2 Iul - 13:00

Unghiutzele lu` mama: allround blue + ultra grip french + sclipiriciu finuuuu finu tot de la Tiger + Quick Finish II:

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img161c

Uploaded with ImageShack.us

Si prima mea tentativa de "stilletä" (+ mana lu` tata) nu vreau sa vad cu allround blue + ultra grip french + gel color Turquoise + Quick Finis II:

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img168

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 2 Iul - 13:02

*Finish

Aaa....si aspiratorul este ultima achizitie Very Happy
Sus In jos
elkana30

elkana30


Numarul mesajelor : 173
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 44
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptySam 3 Iul - 0:12

Superb ti-a iesit stiletto Tsushky!
Nu te-ai putut abtine sa nu-ti faci ,nu scoate limba aplauze
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptySam 3 Iul - 1:19

elkana30 a scris:
Superb ti-a iesit stiletto Tsushky!
Nu te-ai putut abtine sa nu-ti faci ,nu scoate limba aplauze

Nu nu Smile)) Trebuie le fac pe toate, dar nu stiu ce fac cu mana dreapta Smile))
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptySam 3 Iul - 2:54

cheers Felicitari fetelor! Ati facut unghiute frumoase si ati lucrat foarte frumos!

Teo,
Felicitari pentru primul tau stiletto! Extrem de frumos! Sa iti faci la toate degetele de la mana stanga si sa ne zici cum te descurci cu ele! nerabdator/emotionat Ai grija insa sa nu iti fie prea lungi din prima! :-s

V-am pupacit!
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Maria D.

Maria D.


Numarul mesajelor : 202
Data de inscriere : 28/01/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyLun 5 Iul - 0:00

Foarte frumos ...sper ca observati diferenta. Stiletto face mana mult mai feminina .Asteptam sa ne arati finalul, la ambele maini :X
Bravos, Tushky! sunny
Sus In jos
http://shiny-nails.blogspot.com
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyLun 5 Iul - 0:34

Ms Maria Very Happy Inca nu am timp s-o fac nici pe stanga...am ramas asa cu o unghie ras Sper ca pe joi termin visez cu ochii desch
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyLun 5 Iul - 8:29

teoooo fa te rog step by step, macar la o unghie :D sa vada si blonda de mine... mie-mi ies late tare in parti, iar daca pilesc se rup mai repede :-S
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyLun 5 Iul - 10:42

Laughing o sa fac cand mi le fac si pe celelalte(maine sau joi), dar nu le garantez rezistenta pentru ca n-am mai facut pana acum Very Happy Mai bine ar face cineva mai experimentat sa vada si ochii nostri increzut
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyLun 5 Iul - 12:11

nu vezi k fetele astea is rele Smile)))))
[joke]
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyLun 5 Iul - 21:21

Smile))) da da...dar era un step by step pe stilleto facut de Tina...ia cauta Very Happy
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyLun 5 Iul - 23:32

Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 7 Iul - 11:11

Ultimele unghiutze cu Tiger Nails:

(oare ce le-a apucat pe toate cu rosu Question )

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img171m

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img177s

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img198h

Uploaded with ImageShack.us

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Img203u

Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 7 Iul - 12:04

Beky a scris:
Hai ca te scutesc eu Razz

https://unghiitehnice.forumgratuit.ro/nail-art-f3/step-by-step-t26-90.htm

multumesc ! tu ai trecut in randul celor bune :D


Vai tzuschiutzo da ce unghiute frumoase faci fimeie :X
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyJoi 8 Iul - 0:22

Ms lili Laughing Daca as mai invata si sa desenez ce bine ar fi Laughing
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyJoi 8 Iul - 10:44

Tushky a scris:
Ms lili Laughing Daca as mai invata si sa desenez ce bine ar fi Laughing


vino la gl si te invat eu toati secretele mele Razz
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyVin 9 Iul - 0:06

invata-ma pe mine mai intai Rolling Eyes
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMar 13 Iul - 3:20

am primit azi mostrele de acryl de la Tina si am inceput sa exersez...pana acum mi-a iesit asta:
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Sdc15249

Uploaded with ImageShack.us


mai am timp sa ma perfectionez Razz
Merci Tina imbratisare
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMar 13 Iul - 11:54

woozy a scris:
invata-ma pe mine mai intai Rolling Eyes
ce dai? :D


afro
Sus In jos
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 14 Iul - 10:17

nu mergiiiiiii Sad((((((
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 EmptyMier 14 Iul - 10:19

Nu merge, lili. O sa sterg si o sa te rog sa incerci din nou Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
Continut sponsorizat





Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Produse Tiger Nails
» PRODUSE GET NAILS
» Cursuri, Seminarii si Evenimente

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: Concurs-
Mergi direct la: