***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!

In jos 
+37
ani015
cornellia
reguli
jasmyne
raluca.ralook
mentorxp
blondynails
shining_nails
alee
luminitache
crisuliciu
Helga
Lilishor
Maria D.
valma
beautyx
elenus84
mery
woozy
ally.vs
Tushky
Aly's
unghiifalseploiesti
Moderator_iulia_vero
Andreea S.
Anushka
Moderator_TigerNails
Elisza Nails
raluca is
aurita87
Beky
Admin_Coralia
gabriela89
antonia_simpf
elkana30
roxybarbu
Flory_
41 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptySam 25 Dec - 12:57

Lilishor a scris:
Tushky a scris:
Ms lili Laughing Daca as mai invata si sa desenez ce bine ar fi Laughing


vino la gl si te invat eu toati secretele mele Razz












Ma invetzi si pe mine?:D:D sunt app d tinee Razz Embarassed
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
jasmyne

jasmyne


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyJoi 13 Ian - 5:26

Moderator_TigerNails a scris:
roxybarbu a scris:
Tina, am si eu o rugaminte ,am intrat pe site la voi sa imi comand niste mostre dar nu stiu pe care sa le aleg asa ca te rog sa ma ajuti......vreau un gel de aderenta,unul pentru constructie ,poate un pic mai vascos care sa NU CURGA si unul pentru french, ma poti ajuta? Ce imi recomanzi?

Buna Roxy! fac cu mana

Iti recomand dupa cum urmeaza:
1. Bonding Gel - pt aderenta
2. Allround Gel Blue (transparent) SAU Prima Allround Gel Pink (roze) - pt. constructie
3. Ultra Grip French Gel - pt french.

Pentru a-ti putea trimite mostrele, te rog sa imi trimiti intr-un mesaj privat datele tale de contact (nume, adresa livrare si nr. telefon) sau sa te inregistrezi pe www.tigernails.ro si sa dai comanda acolo.

O seara frumoasa in continuare,







buna tina....as dori shi eu niste mostre,daca se poate....
Bonding gel,unul allround gel blue (transparent,vascozitatea medie)shi unul pt french....
apropo...gel 3D aveti??
cum pot comanda?lasami te rog un mesaj privat...

multumesc pup :* O zi buna....
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyJoi 13 Ian - 7:34

jasmyne a scris:

buna tina....as dori shi eu niste mostre,daca se poate....
Bonding gel,unul allround gel blue (transparent,vascozitatea medie)shi unul pt french....
apropo...gel 3D aveti??
cum pot comanda?lasami te rog un mesaj privat...

multumesc pup :* O zi buna....


Buna jasmyne!

Intr-adevar, daca nu ai mai comandat de la noi pana acum, poti primi gratuit, la alegere, 3 mostre din 3 geluri diferite.
Avand in vedere ca de la 01.01.2011 conditiile oferirii mostrelor gratuite au fost modificate, pentru a primi mostrele gratuite trebuie inregistrata si o comanda de minim 100 lei + tva.
Urmatoarele geluri NU se ofera ca mostre: Quick Finish Gel II, Brush On Finish Gel, gelurile Camouflage, French X-Press Gel, gelurile colorate, gelurile cu sclipici si gelurile metalice.

Geluri 3D nu avem.
Comanda se poate da in magazinul online, telefonic sau pe messenger.

O seara reusita, flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
reguli

reguli


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 25/12/2010
Varsta : 34
Localizare : miresu mare

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyJoi 13 Ian - 8:13

buna ,am urmarit saitu de vreo 3 saptamini si acum e prima data cand va sriu ma numesc ioana, am inceput si eu de 2 zile sa pun unghii, nu am facut cursuri si tot ce stiu ce sa fac e din ce am fazut de la fetele care miau pus la mine si de pe acest forum. sunteti super ... coralia am hi5 tau si ma uit toata ziua la el dupa ce vin de la servici esti bestiala.am o intrebare sclipiciu pe unghii cum il puneti cu ce ?eu am incercat cu o pensula dar dezastru. dupa cum am zis si mai sus eu nu am cursuri si nu ma pricep inca am pus doar de 2 ori unghi l a mine si la o prietena.
Sus In jos
jasmyne

jasmyne


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyJoi 13 Ian - 8:47

Moderator_TigerNails a scris:
jasmyne a scris:

buna tina....as dori shi eu niste mostre,daca se poate....
Bonding gel,unul allround gel blue (transparent,vascozitatea medie)shi unul pt french....
apropo...gel 3D aveti??
cum pot comanda?lasami te rog un mesaj privat...

multumesc pup :* O zi buna....


Buna jasmyne!

Intr-adevar, daca nu ai mai comandat de la noi pana acum, poti primi gratuit, la alegere, 3 mostre din 3 geluri diferite.
Avand in vedere ca de la 01.01.2011 conditiile oferirii mostrelor gratuite au fost modificate, pentru a primi mostrele gratuite trebuie inregistrata si o comanda de minim 100 lei + tva.
Urmatoarele geluri NU se ofera ca mostre: Quick Finish Gel II, Brush On Finish Gel, gelurile Camouflage, French X-Press Gel, gelurile colorate, gelurile cu sclipici si gelurile metalice.

Geluri 3D nu avem.
Comanda se poate da in magazinul online, telefonic sau pe messenger.

O seara reusita, flower





ok ms.....:*

o seara frumoasa Smile
Sus In jos
jasmyne

jasmyne


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyVin 14 Ian - 13:46

buna...

tina...imi poti spune,gelul allround gel blue II ,e transparent in totalitate si are straluciri albastre sau e gen Prima Allround Gel Pink ?

o seara faina....poopiciii :*
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyVin 14 Ian - 14:12

jasmyne a scris:
buna...

tina...imi poti spune,gelul allround gel blue II ,e transparent in totalitate si are straluciri albastre sau e gen Prima Allround Gel Pink ?

o seara faina....poopiciii :*

Buna!

Allround Gel Blue si Allround Gel Blue II sunt perfect transparente pe unghii, doar in borcan au nuanta bleu.
Allround Gel Blue II seamana cu Prima Allround Gel Pink doar la vascozitate, fiind gros. Prima Allround Gel Pink este roze transparent.

O seara faina si tie,

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
jasmyne

jasmyne


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptySam 15 Ian - 4:42

Moderator_TigerNails a scris:
jasmyne a scris:
buna...

tina...imi poti spune,gelul allround gel blue II ,e transparent in totalitate si are straluciri albastre sau e gen Prima Allround Gel Pink ?

o seara faina....poopiciii :*

Buna!

Allround Gel Blue si Allround Gel Blue II sunt perfect transparente pe unghii, doar in borcan au nuanta bleu.
Allround Gel Blue II seamana cu Prima Allround Gel Pink doar la vascozitate, fiind gros. Prima Allround Gel Pink este roze transparent.

O seara faina si tie,

flower


ms mult :*
Sus In jos
cornellia




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 02/01/2011

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptySam 15 Ian - 9:20

am probleme la facutul frenchului Crying or Very sad ca forma ma refer ....se poate sa ma ajute careva cu un step by step...cele care le-am vazut aici sunt superbe si vreau si eu Embarassed
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptySam 15 Ian - 10:44

Prima Allround Gel Pink poate fi utilizat ca si cover ? Rolling Eyes
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptySam 15 Ian - 14:30

raluca.ralook a scris:
Prima Allround Gel Pink poate fi utilizat ca si cover ? Rolling Eyes

Prima Allround Gel Pink nu poate fi folosit ca si cover deoarece nu are putere de acoperire, este roze natural, transparent.
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
ani015




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 02/07/2011

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyMier 28 Dec - 8:05

Buna ,fetele,am si o MARE problema...Folosesc produsele de la Tiger si pot spune ca-s bune,le ador ..spre deosebire de altele.O intrebare am?! De ce prind unghiutele aerrrrr?Sincer,simt ca innebunesc,efectuez toti pasii...si-mi vin toate clientele cu aer de jur imprejurul gelului...Nu le crapa,nu li se rup,doar ca prind aer puse de o saptamana,poate chiar cateva zile.Ce nu fac corect?

Pregatesc unghia,indepartez cuticula si toate cele,aplic bonding,Gel de constructie,fixez gelul,dau forma finala si finish!Ce nu e bine ?Sad(((( Sad((
Sus In jos
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyMier 28 Dec - 8:40

Buna, sa inteleg ca dupa ce indepartezi cuticulele tu nu matuiesti unghia si nu folosesti primer?
Din cauza asta pot aparea probleme si mai poate intra aer si daca atingi cuticulele cu gel, sau daca nu ai desprafuit bine unghia..
Sus In jos
ani015




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 02/07/2011

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyMier 28 Dec - 12:11

Buna,maggix...ba daaa,matuiesc unghia,aplic si primer,dar de la alta firma.Din cate am inteles la produsele Tiger nu e necesar primer,de aceea nu pun prea mare accent pe el...Nu ating deloc cuticulele,pun chiar foarte departe de ele,in speranta sa nu mai prinda aer...dar prind si in laterale,nu doar in zona de sus...exact de jurul imprejurul unghiei..Nu stiu ce sa le mai fac Sad(( Sad((

Inca un amanunt,cand aplic primerul ,eu dau si pe cuticule/margini,asa se mai elimina din praf,asa sunt sigura ca se elimina praful,e din acela pix...sa fie asta problema?!
Sus In jos
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyMier 28 Dec - 13:48

Nu stiu si eu folosesc tot produse tiger si nu am probleme cu aerul, insa am primer tot de la ei, e posibil sa fie de vina si primerul tau, in rest pasii tai sunt corecti si mai ales daca zici ca nu atingi cuticulele, chiar nu stiu Neutral
Mai bine iti iei un primer tot de la ei si sa ai grija sa nu pui mult, sa il scuturi bine de marginea sticlutei ca si prea mult primer strica, si mai asteapta sfaturi si de la alte fete Very Happy

Sus In jos
ani015




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 02/07/2011

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyMier 28 Dec - 13:55

Da,dar atat timp cat primer-ul nu este un produs indispensabil,ma gandesc ca pot sa fac si fara el...Ei,eu si cu el si fara ,am aceleasi probleme...Da,astept si alte pareri..poate ma ajuta cineva Sad(
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptySam 14 Ian - 2:44

Buna!

Imi cer scuze ca vin cu un raspuns atat de intarziat insa chiar nu am mai apucat sa intru pe forum.
Din cate explici, parerea mea este ca problema ta apare la aderenta dintre geluri si unghiutele naturale.
Avand in vedere ca lucrezi cu Bonding Gel, intr-adevar nu este obligatoriu sa mai aplici si primer.
Problemele tale ar putea rezulta din faptul ca aplici o cantitate prea mare de Bonding si atunci are efect invers, sau din pregatirea incompleta/gresita a unghiilor inainte de aplicarea gelurilor...
Spune-ne, te rog, foarte exact, ce presupune la tine pregatirea unghiilor si indepartarea cuticulelor.

Weekend frumos,

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
savasta

savasta


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 08/05/2012

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyVin 15 Iun - 13:28

buna, am si eu o nelamurire cu gelul allround gel blue II, cand pun ultimul strat de gel il usuc il lampa 3 min,apoi degrsez nu ramne deloc lucios chiar mat,si pare a se lua dupa unghii?care ar fii problema.multumesc
Sus In jos
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptySam 23 Iun - 11:53

i eu lucrez cu gel allround blu II. Normal ca ramane mat, pt luciu , dupa ce degresezi matuesti , si dai cu finish care da luciu. Da chestia ca se ia de pe unghie eu nu am observat , poate nu iti usuca bine lampa, cand ai schimbat ultima data becurile??Incearca finishul. e super ok , si luciu se pastreaza 3saptamani fara nici o problema
Sus In jos
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptySam 23 Iun - 11:58

ani015 oare lasi indeajuns de mult sa se usuce primerul??Dupa ce dai cu el tre' sal lasi sa se evapore/usuce, etc, si dupa aia sa dai cu bonding gel.daca dai cu bonding si unghia e inca uda, sar putea asta sa fie 1din cauze, sau incearca sa schimbi primerul.Si eu lucrez cu primer de la alta firma nu de la tiger, dar dupa asta gel de baza e de la ei , dar nu am problema asta !!incearca mai multe variante, experimenteaza, dar experimenteaza pe tine sfatul meu:) si totul o satzi iasa!!Bafta!
Sus In jos
myky




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 12/05/2012

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyMier 29 Mai - 4:31

buna tina , as dori si eu sa comand niste monstre. ce mi-ai recomanda pentru aderenta si pentru constructie?
vreau sa te mai intreb daca pot folosi un primer de la alta firma?
Sus In jos
jasmyne

jasmyne


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyMar 11 Iun - 9:48

buna....

tina vreau sa imi comand un gel de la tine si sa primesc 3 mostre de geluri,in cat timp il primesc si cum?prin posta sau curier?si plata ramburs sau?te rog rasp cat de repede poti.ms pupici
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyMar 18 Iun - 17:33

myky a scris:
buna tina , as dori si eu sa comand niste monstre. ce mi-ai recomanda pentru aderenta si pentru constructie?
vreau sa te mai intreb daca pot folosi un primer de la alta firma?

Buna myky!

Scuze pentru raspunsul intarziat. :-s

Pentru aderenta poti alege dintre:
1. Bonding Gel
sau
2. Primer Acid Based
sau
3. Primer Ultra Bond
Oricare dintre aceste variante este ok. Pot fi si combinate intre ele in special in cazul clientelor cu probleme de aderenta sau pe timpul verii.

In functie de preferinta ta din punct de vedere al vascozitatii si culorii, pentru constructie poti alege la fel de bine dintre:
1. ACF Gel Clear - transparent, vascozitate medie, fara acid
2. ACF Gel Pink - roze laptos (cu putere de acoperire), vascozitate medie, fara acid
3. Allround Gel Blue - transparent, vascozitate medie-groasa
4. Allround Gel Blue Thick - transparent, vascozitate groasa (cel mai indicat pe timpul verii, daca esti obisnuita sa lucrezi cu un gel putin mai vascos)
5. Prima Allround Gel Pink - roze natural-transparent, vascozitate groasa.
Din punctul meu de vedere, nu este o problema daca vei combina cu un primer de la alta firma.

Sper ca te vor ajuta aceste informatii. Daca mai este nevoie de alte detalii, te rog sa imi spui.

flower flowerflower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 EmptyMar 18 Iun - 18:05

jasmyne a scris:
buna....

tina vreau sa imi comand un gel de la tine si sa primesc 3 mostre de geluri,in cat timp il primesc si cum?prin posta sau curier?si plata ramburs sau?te rog rasp cat de repede poti.ms pupici

Buna Jasmyne! cheers

Comenzile sunt livrate in 24h prin serviciul de curierat rapid al firmei Urgent Curier. Da, plata poate fi efectuata la livrare, ramburs.
Daca vei da comanda pe www.tigernails.ro, te rog sa treci mostrele dorite la finalizarea comenzii, in campul "Insemnarile dvs.". Daca insa iti este mai usor prin telefon, ma poti contacta la 0722.773.462.

flower flowerflower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Continut sponsorizat





Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!   Unghiute realizate cu produse Tiger Nails! - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Unghiute realizate cu produse Tiger Nails!
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
 Subiecte similare
-
» Produse Tiger Nails
» PRODUSE GET NAILS
» Cursuri, Seminarii si Evenimente

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: Concurs-
Mergi direct la: