***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
marci de produse pentru gel - Pagina 13 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * marci de produse pentru gel - Pagina 13 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 marci de produse pentru gel

In jos 
+127
emilias
KoraCorina
lauraloredana
data_d1
kyka
misea1989
Anda luz
cristina d
roxy_poxxy
Baby94
Smileee
Airad
antonia_simpf
simo
ramo_cky
OaOa
maggix
ella
vmarya
magdici
mariapopa
cristtina
Deianira
aniela
mirunatica
myo_blondutza
lily
laly_laura
BeautyC
simonaburciu
irink_3days
adrianamagda
nickipiki
reguli
LddyFash
mary17_mm
alexnails
Petrina
bic
dydav
lalagabi
madallyna
unghiidepoveste
oanatanase
cristinica_papusica
Andreea2011brasov
spynetchick
unghii false
cuta
stefynails
laura nails
claudela
Ankaaa15
andreeanails
Adina91
monicy
dany_nails
Sara
blueyes
mmicutsa_eu
shining_nails
CristalDee
raluca.ralook
Cerasela-Bianca
ramona_c
Laryssa
ingridutza
myanails
reinita
Diva
Manichiura Arad
DeEa Nails
maya_bv
raluka.nails
corina_rend
lavy_p
cornelia
andandreea
MaRiA_
lory888
vickulea1
Anushka
Laru
ioaNAils
luminitache
G.D.
gabriela89
maddy
unghiutzegel
sane4ka
elymatiut
lavy85
geany
valma
mery
lida
Moderator_TigerNails
Bianca
ally.vs
elkana30
anisa
beautyx
woozy
andra_b
Tushky
tayssa
Ariadnan Nails
Moderator_iulia_vero
alekusta
Lilishor
th3odora
ema_clau
Andreea S.
oana.marcu
gege_jeje
sonia44ro
Guesswho
roxybarbu
daniela
Beky
newnailsbrasov
raluca is
Elisza Nails
magic nails
Maria D.
aurita87
Admin_Coralia
131 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Urmatorul
AutorMesaj
myo_blondutza




Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 23/03/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptySam 26 Mar - 16:32

a incercat cineca de Keystone????????? dar de la Lyna????? astept va rog o parere
Sus In jos
raluca is

raluca is


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/02/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyJoi 7 Apr - 9:58

buna fetelor. am o intrebare pt cele care folosesc sau au folosit produsele Crystal Nails, aceste se pot combina? ma refer aici la un gel frenc de la o alta firma, geluri color de la alta firma, sau la cleaner ? astept o parere .ms
Sus In jos
mirunatica

mirunatica


Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 30/11/2010
Varsta : 44
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyJoi 7 Apr - 12:05

raluca is a scris:
buna fetelor. am o intrebare pt cele care folosesc sau au folosit produsele Crystal Nails, aceste se pot combina? ma refer aici la un gel frenc de la o alta firma, geluri color de la alta firma, sau la cleaner ? astept o parere .ms

Si eu folosesc produse de la CN. Am combinat si cu alte produse; mai concret folosesc cleaner sau unele geluri colorate de la Janet si nu am avut nici un soi de probleme. Cat despre gelul alb de french...am pus o data mai la inceputurile experientei mele pe baza de gel CN gel alb pt french de la Janet si au aparut fisuri. Acum nu stiu sa-ti spun daca s-a intamplat dintr-o incompatibilitate intre geluri sau dintr-o greseala de-a mea. N-am mai repetat procedura. :D
Oricum, cred ca ideal este sa folosesti produsele aceleiasi firme de la A la Z......
Sus In jos
aniela

aniela


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 35
Localizare : Ghimbav

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMier 13 Apr - 0:44

Buna fetele..:D ce parere aveti de produsele de la Royal?
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMier 13 Apr - 3:00

Parerea mea o stii deja Smile am coverul d care ti-am povestit si french . d ambele sunt f multumita. Am avut incredere sa le cumpar ptr. k la randul meu mi-au fost recomandate d fete care sunt in domeniu de mai mult timp si le folosesc si ele.


Pupici Razz
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
cristinica_papusica

cristinica_papusica


Numarul mesajelor : 36
Data de inscriere : 22/01/2011
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMier 13 Apr - 3:30

am si eu un cover si un gel de constructie de la royal. coverul este superb la fel si constructia, de rezistenta nu pot sa iti spun nimik ca aseara miam pus unghii cu royal sa vadem daca tin bine Razz
Sus In jos
aniela

aniela


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 35
Localizare : Ghimbav

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMier 13 Apr - 3:46

am inteles..multumesc mult fetele..raluca.ralook, crezi ca e compatibil cu gelul Allround de la Tiger?
oricum mai astept pareri si de la alte fete :D
Sus In jos
aniela

aniela


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 35
Localizare : Ghimbav

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMier 13 Apr - 12:43

adrianamagda a scris:
luminitache a scris:
Si eu am fost foarte entuziasmata cand am gasit prima oara asa ceva!Am fost insa foarte dezamagita ulterior, nu imi iesea nimic! Nici in prezent nu ma pot bucura de ele, sunt dificil de folosit, sau poate nu stiu eu exact tehnica. Problema este k dak pui acryl inauntru si lasi asa se uste iti ies intr-adevar floricele superbe, doar k dak incerci sa le lipesti pe unghiuta nu vei reusi fiindca aceasta este curbata. Dak incerci alta metoda, respectiv sa tii sablonul acela pe unghiutza iar nu vei avea succes fiindca nu il vei putea tine drept si nemiscat pana se intareste acrylul si risti astfel sa iti strici floricica. Daca a gasit cineva alta metoda de a le folosi.....sunt foarte curioasa! Very Happy

O duminica frumoasa! flower
Buna Luminitache,
Am cumparat saptamana trecuta forma pentru acryl 3d dintr-un magazin din Arad ( cu 9 lei)si sa stii ca mi-au reusit foarte bine florile. Am preparat acrylul, l-am pus in forma , am ras surpulsul de pe forma cu un cutitas si l-am aplicat pe unghie(Sablonul este din silicon si e foarte flexibil astfel am putut mula sablonul pe unghie.)L-am tinut apasat pe unghie cateva secunde, apoi l-am ridicat usor dintr-o parte si cealata ca sa nu se rupa floarea. Nu stiu daca am voie sa-ti scriu aici link-ul cu o demostratie de folosire asa ca iti trimit un mesaj privat.
Adriana

buna..as vrea si eu un pm cu link-ul..multumesc
Sus In jos
raluca is

raluca is


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/02/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyJoi 14 Apr - 1:02

fetelor stiti cumva cum pot comanda d p site produsele Crystal Nails , si care este taxa de transport??? :*
Sus In jos
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyJoi 14 Apr - 1:18

Buna Raluca

Poti sa iti faci un cont acolo si sa trimiti comanda online.
Daca produsele depasesc suma de 500 ron taxa este gratuita, daca nu este in jur de 20 si ceva de lei.

Spor!
Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
Deianira

Deianira


Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 16/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Constanta

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyDum 17 Apr - 7:11

fetelor stiti in romania daca aduce cineva produse de la epsilon?
Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyDum 17 Apr - 10:58

aniela a scris:
adrianamagda a scris:
luminitache a scris:
Si eu am fost foarte entuziasmata cand am gasit prima oara asa ceva!Am fost insa foarte dezamagita ulterior, nu imi iesea nimic! Nici in prezent nu ma pot bucura de ele, sunt dificil de folosit, sau poate nu stiu eu exact tehnica. Problema este k dak pui acryl inauntru si lasi asa se uste iti ies intr-adevar floricele superbe, doar k dak incerci sa le lipesti pe unghiuta nu vei reusi fiindca aceasta este curbata. Dak incerci alta metoda, respectiv sa tii sablonul acela pe unghiutza iar nu vei avea succes fiindca nu il vei putea tine drept si nemiscat pana se intareste acrylul si risti astfel sa iti strici floricica. Daca a gasit cineva alta metoda de a le folosi.....sunt foarte curioasa! Very Happy

O duminica frumoasa! flower
Buna Luminitache,
Am cumparat saptamana trecuta forma pentru acryl 3d dintr-un magazin din Arad ( cu 9 lei)si sa stii ca mi-au reusit foarte bine florile. Am preparat acrylul, l-am pus in forma , am ras surpulsul de pe forma cu un cutitas si l-am aplicat pe unghie(Sablonul este din silicon si e foarte flexibil astfel am putut mula sablonul pe unghie.)L-am tinut apasat pe unghie cateva secunde, apoi l-am ridicat usor dintr-o parte si cealata ca sa nu se rupa floarea. Nu stiu daca am voie sa-ti scriu aici link-ul cu o demostratie de folosire asa ca iti trimit un mesaj privat.
Adriana

buna..as vrea si eu un pm cu link-ul..multumesc
Aniela, ti-am trimis mesaj privat cu link-ul
Sus In jos
aniela

aniela


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 35
Localizare : Ghimbav

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyLun 18 Apr - 2:08

adrianamagda a scris:
aniela a scris:
adrianamagda a scris:
luminitache a scris:
Si eu am fost foarte entuziasmata cand am gasit prima oara asa ceva!Am fost insa foarte dezamagita ulterior, nu imi iesea nimic! Nici in prezent nu ma pot bucura de ele, sunt dificil de folosit, sau poate nu stiu eu exact tehnica. Problema este k dak pui acryl inauntru si lasi asa se uste iti ies intr-adevar floricele superbe, doar k dak incerci sa le lipesti pe unghiuta nu vei reusi fiindca aceasta este curbata. Dak incerci alta metoda, respectiv sa tii sablonul acela pe unghiutza iar nu vei avea succes fiindca nu il vei putea tine drept si nemiscat pana se intareste acrylul si risti astfel sa iti strici floricica. Daca a gasit cineva alta metoda de a le folosi.....sunt foarte curioasa! Very Happy

O duminica frumoasa! flower
Buna Luminitache,
Am cumparat saptamana trecuta forma pentru acryl 3d dintr-un magazin din Arad ( cu 9 lei)si sa stii ca mi-au reusit foarte bine florile. Am preparat acrylul, l-am pus in forma , am ras surpulsul de pe forma cu un cutitas si l-am aplicat pe unghie(Sablonul este din silicon si e foarte flexibil astfel am putut mula sablonul pe unghie.)L-am tinut apasat pe unghie cateva secunde, apoi l-am ridicat usor dintr-o parte si cealata ca sa nu se rupa floarea. Nu stiu daca am voie sa-ti scriu aici link-ul cu o demostratie de folosire asa ca iti trimit un mesaj privat.
Adriana

buna..as vrea si eu un pm cu link-ul..multumesc
Aniela, ti-am trimis mesaj privat cu link-ul

multumesc mult..o zi frumoasa !
Sus In jos
andandreea




Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 29/06/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 19 Apr - 2:22

Buna dragelor.
Eu am folosit pana acum CN,Diamond,2M Beauty si un gel de la un distribuitor din Covasna ,Harghita ceva de genul fara obiectii prea mari bune nu am nimic de zis depinde de fiecare ce pretentii are...a si am luat un gel de happy nail sibiu care imi facea bule f usor; in fine ce vroiam sa va spun ca am primit o mostra de la cineva din germania cu un gel minunat....din punctul meu de vedere pe care il vor comercializa si in Ro. Fetele care doresc mostre gratuite ....lasa-ti un mesaj.
Sus In jos
andandreea




Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 29/06/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 19 Apr - 2:24

am uitat sa specificati tipul de gel : blue-transparent, pink-transparent, pinky-milki si vascozitatea dorita -medie , super vasc.
Sus In jos
cristtina




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 20/04/2011
Varsta : 36

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 22 Apr - 4:43

Buna fetelor...V-as ruga daca puteti sa imi dati si mie un sfat....V-am tot citit si am vazut ca majoritatea recomandati Tiger Nails,m-ati convins ce-i drept Smile dar as vrea totusi sa va cer parerea si despre Peggy Sage...nu am vazut f multe posturi desre Peggy,si cele care au fost sunt f vagi...Ca sa formulez astfel,...intre Tiger Nails si Peggy ce ati recomanda?
Multumesc frumos....si Paste Fericit tuturor! flower
Sus In jos
monicy




Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 26/07/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 22 Apr - 6:25

andandreea a scris:
am uitat sa specificati tipul de gel : blue-transparent, pink-transparent, pinky-milki si vascozitatea dorita -medie , super vasc.
buna,si eu folosesc geluri din Germania de mai bine de un an, si sunt incantata atat de calitate cat si de pret, puteti sa accesati site-ul ************ si vedeti ofertele,pupici


1 warn


Sus In jos
monicy




Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 26/07/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 22 Apr - 6:27

scuze ,s-ar putea sa nu puteti accesa direct site ul lor, dar daca scrieti in google e prima care apare
Sus In jos
mirunatica

mirunatica


Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 30/11/2010
Varsta : 44
Localizare : Timisoara

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 22 Apr - 12:48

andandreea a scris:
Buna dragelor.
Eu am folosit pana acum CN,Diamond,2M Beauty si un gel de la un distribuitor din Covasna ,Harghita ceva de genul fara obiectii prea mari bune nu am nimic de zis depinde de fiecare ce pretentii are...a si am luat un gel de happy nail sibiu care imi facea bule f usor; in fine ce vroiam sa va spun ca am primit o mostra de la cineva din germania cu un gel minunat....din punctul meu de vedere pe care il vor comercializa si in Ro. Fetele care doresc mostre gratuite ....lasa-ti un mesaj.

Am auzit si eu de asemenea produse care au un foarte bun raport calitate/ pret. Nu stiu daca o fi vorba despre aceleasi geluri, dar personal as fi interesata de a incerca pinky-milky si un gel 3 in 1...de o singura faza. Astept cu interes raspunsul tau. Smile
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptySam 23 Apr - 11:41

am lasat si eu un msg pt o mostra....

Paste fericit fetelor!
Sus In jos
mariapopa




Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 47
Localizare : ARAD

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyDum 24 Apr - 10:17

andandreea a scris:
Buna dragelor.
Eu am folosit pana acum CN,Diamond,2M Beauty si un gel de la un distribuitor din Covasna ,Harghita ceva de genul fara obiectii prea mari bune nu am nimic de zis depinde de fiecare ce pretentii are...a si am luat un gel de happy nail sibiu care imi facea bule f usor; in fine ce vroiam sa va spun ca am primit o mostra de la cineva din germania cu un gel minunat....din punctul meu de vedere pe care il vor comercializa si in Ro. Fetele care doresc mostre gratuite ....lasa-ti un mesaj.



Buna andandreea! Am incercat si eu cateva geluri care nu m-au multumit in totalitate, din acest motiv sunt in cautare de un gel bun la un pret decent.As dori si eu mostre din acest gel , 3 in 1 si de o singura faza, daca se poate .Multumesc mult
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 29 Apr - 12:27

Buna fetelor.
a incercat cineva gelurile fibergel d la 2mbeauty? sunt noi. vroiam sa stiu parerea voastra..daca pisca cumva la lapma si cat de rezistente sunt! Laughing


mersi si sper sa primesc macar un rsp . N b Rolling Eyes
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
magdici

magdici


Numarul mesajelor : 65
Data de inscriere : 09/02/2011
Localizare : Piatra Neamt

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 3 Mai - 2:17

mirunatica a scris:
raluca is a scris:
buna fetelor. am o intrebare pt cele care folosesc sau au folosit produsele Crystal Nails, aceste se pot combina? ma refer aici la un gel frenc de la o alta firma, geluri color de la alta firma, sau la cleaner ? astept o parere .ms

Si eu folosesc produse de la CN. Am combinat si cu alte produse; mai concret folosesc cleaner sau unele geluri colorate de la Janet si nu am avut nici un soi de probleme. Cat despre gelul alb de french...am pus o data mai la inceputurile experientei mele pe baza de gel CN gel alb pt french de la Janet si au aparut fisuri. Acum nu stiu sa-ti spun daca s-a intamplat dintr-o incompatibilitate intre geluri sau dintr-o greseala de-a mea. N-am mai repetat procedura. :D
Oricum, cred ca ideal este sa folosesti produsele aceleiasi firme de la A la Z......

Mirunatica te rog spune-mi si mie cum te descurci cu gelurile colorate de la Janet?Mi-am luat si eu de curand si am vrut sa fac un french cu o culoare "run runner" se numeste si nu a iesit nik. Nu e pigmentat .A iesit ceva decolorat si urat. Tin sa precizez ca am amestecat foarte bine gelul inainte de a aplica pe unghie.
Sus In jos
http://extensiiunghii.blogspot.com/
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 3 Mai - 7:24



Tina,

Am uitat sa-ti spun ca sunt foarte incantata de produsele Tiger Nails comandate!
ACF Gel Pink e superb! La fel si Alloround gel blue!

Pupici
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 3 Mai - 13:57

claudela a scris:


Tina,

Am uitat sa-ti spun ca sunt foarte incantata de produsele Tiger Nails comandate!
ACF Gel Pink e superb! La fel si Alloround gel blue!

Pupici

Clau,

Ma bucur ca si tu esti foarte incantata de produsele noastre si iti doresc spor la cat mai multe unghiute cu ele!

sarut flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMier 4 Mai - 1:53

imbratisare sarut sarut
Sus In jos
raluca is

raluca is


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/02/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 6 Mai - 6:59

fetelor sunt in cautarea unui gel care sa nu friga in lampa. ce imi recomandati ? pupici:*
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyVin 6 Mai - 9:14

cu Tiger n-am probleme sa friga nici daca ating cuticula din greseala....am Alloround Gel blue si am incercat si ACF Gel Pink dintr-o mostra....
Sus In jos
vmarya

vmarya


Numarul mesajelor : 116
Data de inscriere : 19/05/2010
Varsta : 41
Localizare : mures

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 28 Iun - 3:52

buna fetelor ce stiti despre gelurile dorothynails
Sus In jos
Petrina




Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 18/01/2011
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyLun 5 Sept - 9:22


Buna sarut

A folosit cineva produse de la ALFA NAILS si respectiv MASTER NAILS ?


Sus In jos
ella

ella


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 06/09/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 6 Sept - 8:30

Hello fetelor,
vreau sa va intreb daca a folosit careva geluri de la Magnetic? vreau sa-mi schimb produsele si am nevoie de cateva pareri:)
Si inca ceva...pt pedi cu gel folositi geluri speciale pt pedi sau aceleasi ca la mani( indiferent de firma)?
ms
Sus In jos
ella

ella


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 06/09/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 6 Sept - 8:46

Petrina am folosit eu Master si din experienta mea nu sunt extraordinare...ma rog poate si pt faptul ca sunt relativ la inceput nu rezista asa bine dar eu am invatat sa pun unghii cu Crystal si nu mi s-a intamplat sa intre aer niciodata in schimb la cele cu Master am patit-o...oricum pt pretul care il are (este destul de apropiat de CN) mai bine CN...
Eu mi le schimb in principiu cu Magnetic si nu as recomanda Master. De la Alfa am doar un finish care il folosesc la tipsurile expuse cu modele deci nu pot sa-mi dau cu parerea.
Sus In jos
Petrina




Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 18/01/2011
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 6 Sept - 9:56


Multumesc frumos Ella sarut

Cunosc cateva persoane care folosesc Magnetic si sunt foarte multumite.

Sus In jos
Petrina




Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 18/01/2011
Varsta : 34
Localizare : Cluj-Napoca

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 6 Sept - 10:03


Ella, ai folosit si gelurile colorate si vopsea acrilica de la ei ?(Master)
Sus In jos
ella

ella


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 06/09/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 6 Sept - 23:10

Nu am folosit gelurile colorate si nici vopsele acrilice...am folosit doar geluri de constructie, solutii pregatitoare si prafuri acrilice:)
Sus In jos
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMier 7 Sept - 3:37

Mi-am luat de curand geluri colorate de la CN , insa restul produselor le am de la tiger, credeti ca are ceva daca folosesc doua marci diferite de geluri?
Sus In jos
OaOa




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 27/06/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMier 7 Sept - 6:21

maggix a scris:
Mi-am luat de curand geluri colorate de la CN , insa restul produselor le am de la tiger, credeti ca are ceva daca folosesc doua marci diferite de geluri?

eu una folosesc 2 marci de geluri si manichiura nu are nimica....insa nu e prea bine...daca ai noroc sar putea sa poti dar pe viitor incearca sa te axezi doar pe o marca de gel ceea ce vrea sa fac si eu
Sus In jos
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyJoi 8 Sept - 3:05

maggix a scris:
Mi-am luat de curand geluri colorate de la CN , insa restul produselor le am de la tiger, credeti ca are ceva daca folosesc doua marci diferite de geluri?

nu are nimic. la mine este la ordinea zilei sa combin gelurile (straturile de gel) si nu am nici o prblema Wink doar sa fie de calitate ce folosesti
Sus In jos
ramo_cky

ramo_cky


Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 09/10/2011
Varsta : 36
Localizare : iasi

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyDum 9 Oct - 10:20

buna seara fetelor....numele meu este Ramona, sunt din Iasi si ieri am avut prima experienta de extensii cu tips si gel...pe unghiutele proprii bineinteles...si cum sunt noua si neexperimentata, va cer ajutorul voua..care aveti cu siguranta mai multa experienta ca mine..am rasfoit forumul cu o saptamana inainte si cum nu am gasit un raspuns cert la intrebarea mea..as vrea sa va intreb pe voi...de fapt sa va rog sa imi recomandati un gel 3in1, asa cum vor de obicei romanii, si bun si ieftin...ma intereseaza in mod deosebit sa pot comanda de pe net...pt ca dupa cum bine stim...lenea e mare :D sau eventual daca stie cineva din Iasi de unde as putea achizitiona..cum ziceam..sunt incepatoare si deocamdata nu vreau sa investesc bani prea multi in conditiile in care abia invat si mai ales..folosesc doar pt mine..
va multumesc anticipat pt raspunsuri...pupici..ramo(balenutza:D )
Sus In jos
sane4ka

sane4ka


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 07/07/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyDum 9 Oct - 13:04

Buna Ramona!
Bun si ieftin e gelul 3 in 1 de la Dorothy nails;), de fapt toate gelurile ei ma multumesc.
Daca dai un serch pe google sigur dai de pagina ei. O recomand cu incredere! sarut
Sus In jos
ramo_cky

ramo_cky


Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 09/10/2011
Varsta : 36
Localizare : iasi

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyLun 10 Oct - 0:31

multumesc de raspuns..as fi vrut sa incerc pe cel de 15ml, avand in vedere ca folosesc pt mine eventual pe vreo prietena care se lasa pe mana mea Smile) si cred ca e destul ca si cantitate..insa din pacate nu l au pe stoc...am trimis un mail sper sa primesc si raspuns de acolo...oricum..astept si alte recomandari... eu momentan am putin gel 2in1 de la 2m beauty, un set gel transparent, unul alb soft si unul pink transparent de la fsm(am inteles ca astea de la fsm nu s prea bune, dar eu mi am luat toate cele necesare de la o prietena care a pus unghii o vreme si n a avut pb cu ele, plus ca le am luat ieftin fiind sh:D ) cel de la 2m beauty mi se pare ff ok se aplica usor(eu aplic in 3 straturi subtiri-la al doilea strat am amestecat cu gelul pink si putin sclipici, neavand gel de camuflaj:D)
in continuare astept parerile voastre despre un gel 3in1..eventual disponibil sub forma de mostra de 3ml sau borcanel de 5, 15ml...pt ca eu am unghiile ceva mai dificile..mi am pus unghiutele de vreo 5 ori inainte sa ma apuc eu, ba la saloane ba la diferite fete si de fiecare data mi au prins aer..recunosc...si unghiile mele sunt denivelate rau de tot naturale :D eu una sunt multumita de ce am facut pt prima data mai ales ca nu mi a luat mai mult de 2 ore :D
Sus In jos
sane4ka

sane4ka


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 07/07/2010

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyLun 10 Oct - 0:39

Cu placere Ramona!
Am folosit si eu 2MBeauty, dar 3in1 mi-a placut mai mult decat 2in1. Mie mi se pare ca nu e diferenta intre ele, la fel de usor lucrez si cu Dorothy Nails, singura diferenta ar fi ca sunt mai ieftine si nu trebuie sa astept sa vina coletul pt ca stau in acelasi oras cu Dora:).
Te pup! O zi frumoasa!
Sus In jos
simo




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 10/10/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: geluri Pearl   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 11 Oct - 0:17

Stiti ceva de gelurile Pearl??? Question Sunt sau nu de calitate??
Sus In jos
antonia_simpf

antonia_simpf


Numarul mesajelor : 66
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 38
Localizare : Satu Mare

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 11 Oct - 6:02

Salut! Da, eu il folosesc pe cel fiber pt constructie si e foarte ok. Vascozitate scazuta, se autoniveleaza frumos si adera bine.
Sus In jos
http://antoniasimpf.hi5.com
antonia_simpf

antonia_simpf


Numarul mesajelor : 66
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 38
Localizare : Satu Mare

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 11 Oct - 6:17

claudela a scris:
A auzit careva de gelurile Diva de la Latino Nails? Ms

As fi curioasa si eu de vreo parere. Smile
Sus In jos
http://antoniasimpf.hi5.com
Airad

Airad


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 08/10/2011
Varsta : 30

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 18 Oct - 7:02

antonia_simpf a scris:
claudela a scris:
A auzit careva de gelurile Diva de la Latino Nails? Ms

As fi curioasa si eu de vreo parere. Smile


Buna... de Diva nu stiu dar eu folosesc cateva produse de la Latino si sunt chiar multumita. Sunt f. incantat de tipsurile lor. Nu cred ca te ajuta cu ceva raspunsul meu insa e o parere care poate pe altcieva poate ajuta . Very Happy sarut
Sus In jos
Smileee




Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 15/10/2011

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 18 Oct - 8:53

Dar gelurile de la Cosi Nails ... sunt bune ? :-?.
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMar 18 Oct - 11:56

Mersic fetelor pt raspunsuri! Intre timp m-am orientat spre Tiger Smile Pupici
Sus In jos
aniela

aniela


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 35
Localizare : Ghimbav

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyMier 19 Oct - 4:40

Buna fetelor!

Am primit un gel marca KEYSTONE de la o cunostinta. Cunoaste cineva aceasta firma? L-a folosit cineva? Cum vi se pare?
Sus In jos
Baby94

Baby94


Numarul mesajelor : 29
Data de inscriere : 17/11/2011
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 EmptyDum 27 Noi - 1:27

Fetele ma ajutati si pe mn intr o problema va rog...care este diferenta dintre gel camuflaj si gel de constructie?si ultimul gel care sa da care este?finishul din cate stiu eu?si dak puteti sa`mi spuneti un gel finish bun cu un luciu frumos.multumesc:*
Sus In jos
Continut sponsorizat





marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: marci de produse pentru gel   marci de produse pentru gel - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 
marci de produse pentru gel
Sus 
Pagina 13 din 14Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Produse bune/proaste
» PRODUSE GET NAILS
» Produse Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: