***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Produse bune/proaste - Pagina 4 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Produse bune/proaste - Pagina 4 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Produse bune/proaste

In jos 
+97
skyAngel
savasta
OanaBeautyNails
luminita buzau
Petrina
Zmiley
Smileee
roxana29
devis
simoniyk
Yrolf
Baby94
unghiutza
data_d1
cuta
maggix
kisroxana
Manichiura Andra
rocsanna86
Fatjon
ramo_cky
Anda luz
unghiutze.dana
sane4ka
Oana_
BlackWoman
claudela
Crssy85
vmarya
simplymistique
cryss
bobocell1
aurashu87
iulia_uli
clauf
cristina3089
mirunatica
unghii false
alexnails
Deianira
Lidia.
magdici
ADINA78
lily
ally.vs
myo_blondutza
laly_laura
Elisza Nails
maddy
oanatanase
ramona_c
dydav
manichiura_2010
BeautyC
dany_nails
adrianamagda
ioaNAils
daniela
andreea:*
cMari67
Moderator_iulia_vero
mihagache
klau_dya
Adina91
Nicole
blondynails
unghiidepoveste
danutza_85
andra_b
mariapopa
Sara
blueyes
lavy_p
aniela
raluca.ralook
shining_nails
G.D.
MaRiA_
Lilishor
Anushka
unghiutzegel
gabriela89
Tushky
annutza_26
emaema2008
unghiifalseploiesti
Moderator_TigerNails
Beky
aurita87
tayssa
woozy
crisuliciu
elkana30
Admin_Coralia
Ariadnan Nails
Andreea S.
valma
101 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
andreea:*

andreea:*


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 27/11/2010
Varsta : 36
Localizare : bacau

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyMier 15 Dec - 1:27

m-am uitat la nailshop si nu am gasin nici un gel esn si ibd extreme ce am gasit eu e 120 ron 14g si mi se pare cam scump ,eu sunt ink la inceput poate cu timpu o sa imi iau dar acum caut ceva mai ieftin:D:D

...ms mult pt sfaturi sarut*.....
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyMier 15 Dec - 1:42

Andreea ai grija cu ceva mai ieftin, pentru ca de aceea nu ti se usuca gelurile celelalte care le ai : din cauza calitatii.
Eu nu te cert ci doar vreau sa te ajut sa intelegi : de exemplu daca achizitionai un gel ok ( normal ca pret) ajungeai la fel cum ai acum 2 geluri de french ieftine fara sa se usuce si daca mai cumperi inca unul ieftin vei ajunge in final la un cost mai mare si fara un gel bun Idea



Asa am patit eu cu freza la capatul rabdarii m-am incapatanat sa imi cumapr ceva mai ieftin si am ajuns la 3 freze in total care sunt mai scumpe decat daca luam 1020 de la Promed nu imi faceam nici nervi ca nu mergeau si nici imaginea mea in fata clientei nu avea de suferit.
Sus In jos
cMari67




Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 19/11/2010
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyMier 15 Dec - 5:47



Buna fetelor,

... blueyes ... multumesc pentru lamuriri si pentru atentia acordata.


1.Am nevoie de opiniile voastre in legatura cu "pigment gelul" care se amesteca cu Fiber Builder Gel (de la ANTONELLA'S STYLE ). A folosit cineva? Merita sa le comand de pe net?

2.Am citit pe forum ca bonding este mai bun decat primer. Am gasit Bonding Fluid Natura (de la SAREMCO). Este bun? Poate fi folosit cu orice tip (marca) de gel?


Ajutati-ma sa iau o decizie in ceea ce priveste a le comanda sau nu! scratch

.......ms

Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyMier 15 Dec - 7:04

cMari67 a scris:


Buna fetelor,

... blueyes ... multumesc pentru lamuriri si pentru atentia acordata.


1.Am nevoie de opiniile voastre in legatura cu "pigment gelul" care se amesteca cu Fiber Builder Gel (de la ANTONELLA'S STYLE ). A folosit cineva? Merita sa le comand de pe net?

2.Am citit pe forum ca bonding este mai bun decat primer. Am gasit Bonding Fluid Natura (de la SAREMCO). Este bun? Poate fi folosit cu orice tip (marca) de gel?


Ajutati-ma sa iau o decizie in ceea ce priveste a le comanda sau nu! scratch

.......ms



Cu placere... bonding gelul este mai bun decat primer-ul in sensul ca nu are atat de mult acid (primesr-ul are in jur de 20% iar bonding gelul in jur de 5%) in ceea ce priveste gelurile de la Saremco , nu stiu sa iti spun nimic pt ca nu am incercat nici unul, am avut intentia sa imi comand unul color insa este foarte scump , 85 de lei si avea vreo 5 ml. Am intrat pe site-ul lor oficial si acolo erau 7,90 euro, si asta m-a facut sa nu-l cumpar !

Eu acum folosesc Bonder de la IBD, este foarte bun, e ceva intre primer si gel de baza, adica la fel de lichid ca si primer-ul dar se usuca la lampa in 60 de secunde. a costat 80 de lei.
Sus In jos
daniela

daniela


Numarul mesajelor : 97
Data de inscriere : 22/03/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyMier 15 Dec - 8:23

cMari67 a scris:


Buna fetelor,

... blueyes ... multumesc pentru lamuriri si pentru atentia acordata.


1.Am nevoie de opiniile voastre in legatura cu "pigment gelul" care se amesteca cu Fiber Builder Gel (de la ANTONELLA'S STYLE ). A folosit cineva? Merita sa le comand de pe net?

2.Am citit pe forum ca bonding este mai bun decat primer. Am gasit Bonding Fluid Natura (de la SAREMCO). Este bun? Poate fi folosit cu orice tip (marca) de gel?


Ajutati-ma sa iau o decizie in ceea ce priveste a le comanda sau nu! scratch

.......ms





eu nu iti recomand produsele de la antoanella pt k am auzit multe fete care s-au plans de ele....de gelurile saremco stiu k sunt f bune...eu mi-am luat o mostra de bonding de la tiger si sunt f multumita de el flower
Sus In jos
ioaNAils

ioaNAils


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 36
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyJoi 16 Dec - 3:25

confuz hello ..are cineva idee cum se lucreaza cu gelurile soak off?? m un gel colorat din aceasta gama si as vrea sa stiu daca ar merge combinat cu gelurile tiger nails? ca si obisnuitul gel colorat Smile
Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyJoi 16 Dec - 5:20

ioaNAils (Joi 16 Dec - 11:25) a scris:
confuz hello ..are cineva idee cum se lucreaza cu gelurile soak off?? m un gel colorat din aceasta gama si as vrea sa stiu daca ar merge combinat cu gelurile tiger nails? ca si obisnuitul gel colorat Smile
Eu folosesc geluri soak off <<Impressionails>>Iti reproduc ce scrie la instructiuni de folosire:
<<Aplicarea combinata a gelurilor conventionale cu gelurile Soak off nu este indicata, fiindca foarte probabil duce la craparea unghiilor. nu este indicat nici aplicarea gelurilor color Soak Off direct pe unghia naturala, deoarece pigmentii din gel reduc capacitatea de adeziune a gelului, de aceea serecomanda aplicarea unui strat de gel Soak Off transparent (pe post de gel de baza) pe unghia naturala, inainte de a aplica gelul color>>

.
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyJoi 16 Dec - 5:42

..... gelurile soak off nu suporta intretinere !!! cel putin cele de la NSi, sau IBd, eu am facut un seminat la NSi si mi-a spus ceva de genul " gelurile soak off sunt pentru maxim 2 sapt dupa care le dai jos, nu poti face intretinere pe ele"
Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyJoi 16 Dec - 7:07

[quote="blueyes (Joi 16 Dec - 13:42)"]..... gelurile soak off nu suporta intretinere !!! cel putin cele de la NSi, sau IBd, eu am facut un seminat la NSi si mi-a spus ceva de genul " gelurile soak off sunt pentru maxim 2 sapt dupa care le dai jos, nu poti face intretinere pe ele"[/quote
Gelurile soak-off de la Impressionails pe care le folosesc tin si 4 saptamani si imi plac,parca sunt gumate si nu crapa. Intr-adevar nu suparta intretinere, dar nu mai trebuie sa ma chinui cu pilitul si in 10 min sunt date jos de pe unghii cu solutia <Remover>.
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyJoi 16 Dec - 11:50

eu am geluri soak off de la magnetic. eu il pot imbina cu geluri normale. am incercat si nu a crapat! si se pot da jos cu dizolvant cu acetona normal. incercati si voi Very Happy
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyJoi 16 Dec - 12:55

eu nu am incercat ...doar ce mi s-a spus la seminar stiu !
Sus In jos
gabriela89

gabriela89


Numarul mesajelor : 229
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyVin 17 Dec - 3:11

[quote="adrianamagda"]
blueyes (Joi 16 Dec - 13) a scris:
..... gelurile soak off nu suporta intretinere !!! cel putin cele de la NSi, sau IBd, eu am facut un seminat la NSi si mi-a spus ceva de genul " gelurile soak off sunt pentru maxim 2 sapt dupa care le dai jos, nu poti face intretinere pe ele"[/quote
Gelurile soak-off de la Impressionails pe care le folosesc tin si 4 saptamani si imi plac,parca sunt gumate si nu crapa. Intr-adevar nu suparta intretinere, dar nu mai trebuie sa ma chinui cu pilitul si in 10 min sunt date jos de pe unghii cu solutia <Remover>.

Adriana, si eu folosesc un gel color de la impressionails...cel care isi schimba culoarea... Oare e problema daca l-am combinat cu gelurile normale? Am pus gel normal ca prim strat, apoi constructie, pilire, uniformizare, gel colorat soak-off iar apoi gel de sigilare... Ce se poate intampla rau?! Sad Si l ce va referiti cand spuneti ca nu suporta intretinerea? O zi buna!
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyVin 17 Dec - 13:06

....adica nu poti sa faci intretinere la unghii, dai jos gelul cu totul si aplici din nou
Sus In jos
dany_nails




Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 17/06/2010
Localizare : spania

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyVin 17 Dec - 13:49

buna seara fetelor,am vazut ca aveti nelamuriri cu privire la gelurila soak off.eu am un kit de la ibd si intr-adevar nu se pot combina cu gelurile normale-crapa-insa sint ok ca si protectie pe unghia naturala,si pt pedi cu gel excelente.sint foarte flexibile.va pup pe toate ,sinteti extraordinare.
ioanails ,am incercat gelurile crystal nails si mi se par destul de bune,insa am o intrebare :builder gum gel e un gel de constructie normal sau e din categoria soak off?
Sus In jos
Nicole

Nicole


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 04/12/2010

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyVin 17 Dec - 15:03

ce sunt gelurile soack ..?multumesc de raspuns blueyes pup
Sus In jos
dany_nails




Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 17/06/2010
Localizare : spania

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptySam 18 Dec - 0:28

gelurile soak off sint geluri care nu se dau jos de pe unghii prin pilire ,se dizolva cu acetona,pupici
Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptySam 18 Dec - 1:17

[quote="gabriela89"]
adrianamagda a scris:
blueyes (Joi 16 Dec - 13) a scris:
..... gelurile soak off nu suporta intretinere !!! cel putin cele de la NSi, sau IBd, eu am facut un seminat la NSi si mi-a spus ceva de genul " gelurile soak off sunt pentru maxim 2 sapt dupa care le dai jos, nu poti face intretinere pe ele"[/quote
Gelurile soak-off de la Impressionails pe care le folosesc tin si 4 saptamani si imi plac,parca sunt gumate si nu crapa. Intr-adevar nu suparta intretinere, dar nu mai trebuie sa ma chinui cu pilitul si in 10 min sunt date jos de pe unghii cu solutia <Remover>.

Adriana, si eu folosesc un gel color de la impressionails...cel care isi schimba culoarea... Oare e problema daca l-am combinat cu gelurile normale? Am pus gel normal ca prim strat, apoi constructie, pilire, uniformizare, gel colorat soak-off iar apoi gel de sigilare... Ce se poate intampla rau?! Sad Si l ce va referiti cand spuneti ca nu suporta intretinerea? O zi buna!

Gabriela, gelurile soak off eu nu le-am folosit in combinatie cu alte geluri obisnuite.In instructiunile de folosire scrie ca in combinatie cu alte geluri exista riscul sa crape.
Gelurile acestea asa sunt facute ca sa le dai jos cu totul la intretinere.Poate se pot pili, eu nu am incercat.
Sus In jos
ioaNAils

ioaNAils


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 36
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptySam 18 Dec - 1:32

dany_nails a scris:
buna seara fetelor,am vazut ca aveti nelamuriri cu privire la gelurila soak off.eu am un kit de la ibd si intr-adevar nu se pot combina cu gelurile normale-crapa-insa sint ok ca si protectie pe unghia naturala,si pt pedi cu gel excelente.sint foarte flexibile.va pup pe toate ,sinteti extraordinare.
ioanails ,am incercat gelurile crystal nails si mi se par destul de bune,insa am o intrebare :builder gum gel e un gel de constructie normal sau e din categoria soak off?
:" din cate stiu gum gel se finiseasa cu luciu special pt gelurile soak off...pt mai multa rezistenta:) este un gel normal doar ca se finiseara cu acel strat de finish special pt soak off Smile
Sus In jos
ioaNAils

ioaNAils


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 08/06/2009
Varsta : 36
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptySam 18 Dec - 1:33

multumesc pt raspunsuri fetelor...o sa am in vedere:) kiss
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptySam 18 Dec - 2:09

mihagache a scris:
andreea incearca de la nailshop esn pure white blanc gel.....e ieftinut si e bun e gros si fff alb.nu mai stiu cat am dat dar e cam ca la diamond la pret.....l-am luat anul trecut prin februarie....

************************************

INCALCAREA REGULAMENTULUI FORUMULUI!

1 WARN!


Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptySam 18 Dec - 2:13

andreea:* a scris:
m-am uitat la nailshop si nu am gasin nici un gel esn si ibd extreme ce am gasit eu e 120 ron 14g si mi se pare cam scump ,eu sunt ink la inceput poate cu timpu o sa imi iau dar acum caut ceva mai ieftin:D:D

...ms mult pt sfaturi sarut*.....

***********************************

INCALCAREA REGULAMENTULUI FORUMULUI - 2 doua oara!

2 WARN!!!

Conform regulamentului, la 3 warn-uri => Ban



Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptySam 18 Dec - 4:26

A incercat cineva gel color negru d la nailshop? Laughing
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
dany_nails




Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 17/06/2010
Localizare : spania

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptySam 18 Dec - 7:19

multumesc Ioana,tu l-ai incercat(gum gel)?stii de ce te-am intrebat?pt ca mi-am luat un kit builder gum gel si are in el gel alb si un gel color soak off(amindoua).pupici
Sus In jos
mihagache

mihagache


Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 10/12/2010
Varsta : 38
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptySam 18 Dec - 7:28

incalcarea regulamentului?de ce a scris ceva rau?m-a injurat cumva?Smile))))))))
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptySam 18 Dec - 21:12

mihagache a scris:
incalcarea regulamentului?de ce a scris ceva rau?m-a injurat cumva?Smile))))))))

Poate se considera reclama, ceea ce nu a fost interzis in regulament. Regulament ce nu mai poate fii gasit in site (sau intr-un loc ascuns). Poate regulamentul este facut in capul lui.

Era o reclama care putea sa te ajute in subiectul respectiv.
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 19 Dec - 0:47

Regulamentul a fost incalcat deoarece a fost postata o redirectionare catre un alt site prin postarea unei adrese de web.

Va rugam sa cititi regulamentul inainte sa postati pe forum.
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 19 Dec - 6:01

stiu k au incercat multe fete vopsele acrilice de la Tiger. eu am avut pana akuma dela polycolor(care is super).Insa akuma am luat si eu un baby pink si un mov ceva de la tiger.Is f.f.diluate , dak asta e cuvantul potrivit. Pe unghie baby-pinkul nu se vede deloc.si nci movul.Cu gri si cu auriu nu e chiar asha.Alea is ok. e vre-un secret? cu toate k nu ar trebui sa fie. Nici makar apa nu a trebuit sa le adaug.Help pls, cine le-a mai folosit scratch
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 19 Dec - 6:35

G.D. a scris:
stiu k au incercat multe fete vopsele acrilice de la Tiger. eu am avut pana akuma dela polycolor(care is super).Insa akuma am luat si eu un baby pink si un mov ceva de la tiger.Is f.f.diluate , dak asta e cuvantul potrivit. Pe unghie baby-pinkul nu se vede deloc.si nci movul.Cu gri si cu auriu nu e chiar asha.Alea is ok. e vre-un secret? cu toate k nu ar trebui sa fie. Nici makar apa nu a trebuit sa le adaug.Help pls, cine le-a mai folosit scratch

Buna!

Nu este chiar un secret dar cel mai probabil s-a separat rasina acrilica de pigmenti, in tub. Nu este nimic anormal. Cum se intampla la gelurile colorate sau la oje,la fel este si cu o vopsea acrilica. Nu trebuie decat sa scuturi bine de tot tubul ca pe o oja, astfel incat sa se amestece la loc rasina cu pigmentii. Vei vedea ca atunci nu vei mai avea aceste probleme. Tu ai pictat mai mult cu rasina iar aceasta sigur ca nu se vede.
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 19 Dec - 7:41

DA DA !

Si eu am avut aceasta problema si de cand mi-au explicat fetele si Tina sa scutur tubul nu mai am probleme Very Happy sunt super incantata
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 19 Dec - 14:02

G.D. a scris:
stiu k au incercat multe fete vopsele acrilice de la Tiger. eu am avut pana akuma dela polycolor(care is super).Insa akuma am luat si eu un baby pink si un mov ceva de la tiger.Is f.f.diluate , dak asta e cuvantul potrivit. Pe unghie baby-pinkul nu se vede deloc.si nci movul.Cu gri si cu auriu nu e chiar asha.Alea is ok. e vre-un secret? cu toate k nu ar trebui sa fie. Nici makar apa nu a trebuit sa le adaug.Help pls, cine le-a mai folosit scratch
eu una le scutur inainye de orice pictura si is super... daca nu reusesti pori sa bagi un scobitor, sa le amesteci putin
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 19 Dec - 21:27

Admin_Coralia a scris:
... Va rugam sa cititi regulamentul inainte sa postati pe forum.

Dati-mi un link la regulament!
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 19 Dec - 21:41

Admin_Coralia a scris:
Regulamentul a fost incalcat deoarece a fost postata o redirectionare catre un alt site prin postarea unei adrese de web.

Atunci de ce este accesibil introducerea redictionarii (link) daca este interzis?

Daca era problema numai redirectionarea atunci de ce ai sters toate mesaje?! N-ar fi trebuit sters numai redirectionarea ?!
Sus In jos
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 20 Dec - 3:59

cheers Mersi Feteleor.Inainte de viitoarul desen incerc sal agit un pic .. sper sa fie ok santa Mersi!!!
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 6 Mar - 14:54

salutare,

am citi cu atentie cateva topicuri din forum si am decis sa incep sa scriu aici !
lucrez in domeniu de 5 ani, iar din 2010 am salonul meu...micut dar isi face treaba (la un parter de bloc)

in decursul acestor ani am incercat destul de multe branduri de gel. o sa mentionez cateva care mi-au placut foarte mult si care nu mi-au placut deloc.

imi place foarte mult, de fapt ador brandul IBD, lucrez de 3 ani si nu am fost niciodata dezamagita de aceasta fimra, pacat ca nu avem un reprezentant in Romania. Aceste produse le achizitionez de la o firma din Timisoara, problema este ca dureaza cam mult transportul deoarece vin din afara Romaniei.

imi place foarte mult si brandul Jolifin, care se asemea nu il gasesti in Romania (imi procur produsele de la aceeasi firma care are si IBD)


de asemenea cuvinte de lauda am si pentru crystal nails. Folosesc foarte mult gelurile cover de la ei. Dupa cum se stie Crystal NAils gasim la Baia Mare, insa eu sunt sceptica in privinta produselor de la Baia MAre si am ales sa le comand de la Budapesta. Nici nu se compara calitativ.

la coada listei am pus produsele diamond nails, calitate f proasta, 2Mbeauty si K-line....pe langa faptul ca aceste geluri pica ingrozitor la contactul cu lampa, sunt de parere ca in momentul cand o clienta vine la tine, nu ii poti "provoca durere".


Cu aceste cuvinte spune, sper sa nu fii jignit pe nimeni si nici ofensat , eu sunt o persoana FAIRPLAY si daca un lucru ma deranjeaza sau nu imi place, nu ma feresc sa spun lucrului pe nume...si consider ca acest forum incurajeaza corectitudinea, sfaturile bune primite sau date si prietenia ce se leaga intre membrii forumului.

despre produsele Tiger Nails nu am stiut pana acum ,insa am vazut ca sunt laudate de foarte multe dintre voi...probabil voi incerca si imi voi spune parerea.


va multumesc ca m-ati ascultat, vorba vine...... Razz
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 6 Mar - 15:24

hello,

si eu folosesc IBD, sunt super ok, putin mai scumpe dar isi mertia banii. vreau sa te intreb de unde le procuri? daca nu sunt indiscreta....stiu ca nu avem furmizor in Romania, pacat !

multumesc.
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 6 Mar - 15:26

fetelor, cum dau replay ? ca vad ca nu am reusit sa trimit in dreptul cui am vrut sa ii raspund !

sunt la inceput :>
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 6 Mar - 15:30

buna Sandra, in dreapta ai quote Smile

as vrea sa imi lasi daca se poate un id de mess sau nr de telefon, sa te intreb unele lucruri si eu sunt fanul marcii IBD, se gaseste asa greu la noi Sad

o seara faina !
Sus In jos
gabriela89

gabriela89


Numarul mesajelor : 229
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyDum 6 Mar - 22:39

manichiura_2010 a scris:
hello,

si eu folosesc IBD, sunt super ok, putin mai scumpe dar isi mertia banii. vreau sa te intreb de unde le procuri? daca nu sunt indiscreta....stiu ca nu avem furmizor in Romania, pacat !

multumesc.


Buna! Am o intrebare, referitoare la produsele crystal nails... Ca sa le comanzi din Budapesta, trebuie sa fii persoana juridica? Si ... cat platesti transport? Am intrat si eu chiar ieri la ei pe site si am vazut ca sunt si mai ieftine produsele la ei, nu? Sau nu am vazut eu bine?

O zi buna flower
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 7 Mar - 1:40

gabriela89 a scris:
manichiura_2010 a scris:
hello,

si eu folosesc IBD, sunt super ok, putin mai scumpe dar isi mertia banii. vreau sa te intreb de unde le procuri? daca nu sunt indiscreta....stiu ca nu avem furmizor in Romania, pacat !

multumesc.


Buna! Am o intrebare, referitoare la produsele crystal nails... Ca sa le comanzi din Budapesta, trebuie sa fii persoana juridica? Si ... cat platesti transport? Am intrat si eu chiar ieri la ei pe site si am vazut ca sunt si mai ieftine produsele la ei, nu? Sau nu am vazut eu bine?

O zi buna flower

buna Gabriela,

in legatura cu produsele Crystal Nails de la Budapesta, acestea NU SE POT COMANDA ! Trebuie sa mergi dupa ele ! DACA INCERCI SA LE COMANZI, TE DIRECTIONEAZA CATRE PAGINA DIN ROMANIA ! Prima data am mers dupa ele cu stilista mea, care-mi este si prietena foarte bune. Am mers direct la depozit, ea si-a cumparat produse de styling iar eu mi-am cumparat geluri. Iti spun ca depozitul era mixt ! IMENS ! de marimea unul stadion de fotbal ! Aveau foarte multe game : WELLA, KALLOS, JOICO, CHINA GLAZE, OPI printre care si Crystal Nails. Cu Otty am mers o singura data, ea cunostea limba maghiara, a vazut ce produse imi trebuie si apoi de fiecare data cand aveam nevoie de ceva, mi le aducea ea. Fiind de la depozit, nu exista adaosuri ! Deci preturile sunt convenabile. Pe un gel de 15ml am dat 2200 de forinti, undeva la 42-44 lei, depinde cum e cotat forintul.

Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 7 Mar - 1:49

Sandra, ca sa inteleg tie ti le comanda stilista...de vreme ce te redirectioneaza catre pagina din Romania....
Oricum interesanta remaca cu calitatea si acum imi dau seama ca am patit si eu o chestie asemanatoare cu niste geluri...cele din America f bune, cele din Romania dezastru....

Sus In jos
gabriela89

gabriela89


Numarul mesajelor : 229
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 7 Mar - 2:00

Pai...din pacate cam tot ce e prin Romania e dezastru... eu m-am obisnuit deja cu asta Sad
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 7 Mar - 2:15

manichiura_2010 a scris:
salutare,

am citi cu atentie cateva topicuri din forum si am decis sa incep sa scriu aici !
lucrez in domeniu de 5 ani, iar din 2010 am salonul meu...micut dar isi face treaba (la un parter de bloc)

in decursul acestor ani am incercat destul de multe branduri de gel. o sa mentionez cateva care mi-au placut foarte mult si care nu mi-au placut deloc.

imi place foarte mult, de fapt ador brandul IBD, lucrez de 3 ani si nu am fost niciodata dezamagita de aceasta fimra, pacat ca nu avem un reprezentant in Romania. Aceste produse le achizitionez de la o firma din Timisoara, problema este ca dureaza cam mult transportul deoarece vin din afara Romaniei.

imi place foarte mult si brandul Jolifin, care se asemea nu il gasesti in Romania (imi procur produsele de la aceeasi firma care are si IBD)


de asemenea cuvinte de lauda am si pentru crystal nails. Folosesc foarte mult gelurile cover de la ei. Dupa cum se stie Crystal NAils gasim la Baia Mare, insa eu sunt sceptica in privinta produselor de la Baia MAre si am ales sa le comand de la Budapesta. Nici nu se compara calitativ.

la coada listei am pus produsele diamond nails, calitate f proasta, 2Mbeauty si K-line....pe langa faptul ca aceste geluri pica ingrozitor la contactul cu lampa, sunt de parere ca in momentul cand o clienta vine la tine, nu ii poti "provoca durere".


Cu aceste cuvinte spune, sper sa nu fii jignit pe nimeni si nici ofensat , eu sunt o persoana FAIRPLAY si daca un lucru ma deranjeaza sau nu imi place, nu ma feresc sa spun lucrului pe nume...si consider ca acest forum incurajeaza corectitudinea, sfaturile bune primite sau date si prietenia ce se leaga intre membrii forumului.

despre produsele Tiger Nails nu am stiut pana acum ,insa am vazut ca sunt laudate de foarte multe dintre voi...probabil voi incerca si imi voi spune parerea.


va multumesc ca m-ati ascultat, vorba vine...... Razz
manichiura_2010 a scris:
hello,

si eu folosesc IBD, sunt super ok, putin mai scumpe dar isi mertia banii. vreau sa te intreb de unde le procuri? daca nu sunt indiscreta....stiu ca nu avem furmizor in Romania, pacat !

multumesc.

Buna,

Trebuie sa fie un reprezentant IBD in romania, pentru ca noi am vrut sa aducem marca respectiva si ne-am primit raspunsul de la fabrica ca deja exista distribuitor IBD. De aceea ne-au recomandat marca SuperNail (fara "s" la sfarsit, si fara "Center"). Deci marca SuperNail provide din acelasi fabrica ca si IBD. Noi primim SuperNail din USA sigilat cu folie sub capac, deci nu poate sa curga langa capac pana nu este desfacut. Prima marca pe care am comercializat era Crystal Nails si vindeam la pretul ca si la Ungaria. Dar firma de la Baia Mare au luat distribuirea (nici pana azi nu inteleg cum) si noi am decis sa cautam un produs cu calitate mai buna. Atunci ne-am gandit la IBD. Pana gaseam marca SuperNail ne-am inceput sa comercializam Master Nails care aducea gelurile din fabrica Crystal Nails, dar mai ieftin.

Sper ca o sa incercati si marca SuperNail si o sa-mi dati un raspuns pozitiv Smile

Bye,
(Nu dau linkul pt ca pot sa fiu descalificat, dar daca cautati in google dupa SuperNail o sa gasit site-ul)
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 7 Mar - 6:00

Buna,

da probabil este...insa eu nu am gasit la un search pe google...
si DA, SUNT DE ACORD CU TINE, IBD ESTE MULT PESTE CRYSTAL NAILS. DE FAPT NU CRED CA IN ROMANIA AVEM CEVA MAI BUN. PANA ACUM !

bun si atunci, unde-i distribitorul IBD ? eu caut innebunita dupa el , sa nu mai trebuiasca sa stau dupa gelurile care vin in 2 sapt din strainatate ??

am gasit un site pe internet, isi are sediul la bucuresti, comerzializeaza produse IBD insa preturile lor ma dau pe spate ! au geluri la 56 de ml cu 240 de lei....eu le achizitionez de la o firma din Timisoara cu 200
Problema este urmatoarea : SUNT F PUTINE SITE-URI CARE FAC "SHIPPING " IN ROMANIA ! si atunci normal pretul este mare !

concluzia ??? ghinion ca ne-am nascut in Ro Sad


PS : IATA SI RASPUNSUL DE CE CRYSTAL NAILS UNGARIA ARE PRETURI MAI MICI ...CA S-AU GASIT UNII SI ALTII SA PUNA ADAOSURI PESTE ADAOSURI SI TAXE DE LOGISTICA SI ALTE PROCARII !!!!!!!

Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 7 Mar - 6:17

blueyes a scris:
Buna,

da probabil este...insa eu nu am gasit la un search pe google...
si DA, SUNT DE ACORD CU TINE, IBD ESTE MULT PESTE CRYSTAL NAILS. DE FAPT NU CRED CA IN ROMANIA AVEM CEVA MAI BUN. PANA ACUM !

bun si atunci, unde-i distribitorul IBD ? eu caut innebunita dupa el , sa nu mai trebuiasca sa stau dupa gelurile care vin in 2 sapt din strainatate ??

am gasit un site pe internet, isi are sediul la bucuresti, comerzializeaza produse IBD insa preturile lor ma dau pe spate ! au geluri la 56 de ml cu 240 de lei....eu le achizitionez de la o firma din Timisoara cu 200
Problema este urmatoarea : SUNT F PUTINE SITE-URI CARE FAC "SHIPPING " IN ROMANIA ! si atunci normal pretul este mare !

concluzia ??? ghinion ca ne-am nascut in Ro Sad


PS : IATA SI RASPUNSUL DE CE CRYSTAL NAILS UNGARIA ARE PRETURI MAI MICI ...CA S-AU GASIT UNII SI ALTII SA PUNA ADAOSURI PESTE ADAOSURI SI TAXE DE LOGISTICA SI ALTE PROCARII !!!!!!!



acesta este motivul pentru care am ales sa imi iau produse de la CN ungaria !! calitatea !!!!!! dar si pretul !!! daca castigi in jur de 25 de lei pe produs....si Wigmond vinde inca destul de bine...este foarte usor faci bani Smile

alt exemplu ar si firma elvetiana SAREMCO , unde la ei un gel color este 13.90 franci elvetieni si in Romania...vreo 25 de euro !!!!!!! eu o numesc bataie de joc !

cat despre IBD , nu personal, dupa atatia ani de lucrat cu geluri de la ei, nu am gasit acel reprezentant in Romania
Sus In jos
aurita87

aurita87


Numarul mesajelor : 282
Data de inscriere : 16/10/2009
Varsta : 36
Localizare : BUCURESTI

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 7 Mar - 6:32

sunt bune gelurile de la ibd, dar nu ma dau pe spate.. am facut scoala cu ibd.. si am lucrat si dupa cu ele, dar mi s-a parut ca au o gama totusi restransa de geluri..
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 7 Mar - 6:46

asa este...dar pt mine e suficient.
de la CN am cover gelurile, care sunt superbe.
Insa gelurile, ma "dispera", acesta este cuvantul potrivit !!! atatea geluri ...pt tips un fel, pt unghie naturala un fel , pt sablon alt fel...pe mine ma enerveaza lucrul acesta ! EU AM VRUT UN GEL PT TOATE CATEGORIILE DE UNGHII !!!!!!

jolifin are un gel de o faza...valabil pt toate tipurile de unghii si pt fazele de lucru. Imi place f mult chestia asta .
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 7 Mar - 6:49

la fel si Mystic nails !!!!! are gel 3 in 1 , foatre frumos ca si nuanta...pt toate tipurile de unghii :D

cover gel diamond si sidef de la Crystal sunt perfecte pt prelungire patului unghial :X:X:X I love it !
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 7 Mar - 6:53

blueyes a scris:
Buna,

da probabil este...insa eu nu am gasit la un search pe google...
si DA, SUNT DE ACORD CU TINE, IBD ESTE MULT PESTE CRYSTAL NAILS. DE FAPT NU CRED CA IN ROMANIA AVEM CEVA MAI BUN. PANA ACUM !

bun si atunci, unde-i distribitorul IBD ? eu caut innebunita dupa el , sa nu mai trebuiasca sa stau dupa gelurile care vin in 2 sapt din strainatate ??

am gasit un site pe internet, isi are sediul la bucuresti, comerzializeaza produse IBD insa preturile lor ma dau pe spate ! au geluri la 56 de ml cu 240 de lei....eu le achizitionez de la o firma din Timisoara cu 200
Problema este urmatoarea : SUNT F PUTINE SITE-URI CARE FAC "SHIPPING " IN ROMANIA ! si atunci normal pretul este mare !

concluzia ??? ghinion ca ne-am nascut in Ro Sad


PS : IATA SI RASPUNSUL DE CE CRYSTAL NAILS UNGARIA ARE PRETURI MAI MICI ...CA S-AU GASIT UNII SI ALTII SA PUNA ADAOSURI PESTE ADAOSURI SI TAXE DE LOGISTICA SI ALTE PROCARII !!!!!!!


Daca cauti site-ul nostru vezi preturile care au fost pentru Crystal Nails, pacat ca nu mai avem.
Poate extragereaza reprezentantul IBD cu preturile. Din acest motiv am recomandat SuperNail.
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyLun 7 Mar - 6:56

BeautyCare a scris:
blueyes a scris:
Buna,

da probabil este...insa eu nu am gasit la un search pe google...
si DA, SUNT DE ACORD CU TINE, IBD ESTE MULT PESTE CRYSTAL NAILS. DE FAPT NU CRED CA IN ROMANIA AVEM CEVA MAI BUN. PANA ACUM !

bun si atunci, unde-i distribitorul IBD ? eu caut innebunita dupa el , sa nu mai trebuiasca sa stau dupa gelurile care vin in 2 sapt din strainatate ??

am gasit un site pe internet, isi are sediul la bucuresti, comerzializeaza produse IBD insa preturile lor ma dau pe spate ! au geluri la 56 de ml cu 240 de lei....eu le achizitionez de la o firma din Timisoara cu 200
Problema este urmatoarea : SUNT F PUTINE SITE-URI CARE FAC "SHIPPING " IN ROMANIA ! si atunci normal pretul este mare !

concluzia ??? ghinion ca ne-am nascut in Ro Sad


PS : IATA SI RASPUNSUL DE CE CRYSTAL NAILS UNGARIA ARE PRETURI MAI MICI ...CA S-AU GASIT UNII SI ALTII SA PUNA ADAOSURI PESTE ADAOSURI SI TAXE DE LOGISTICA SI ALTE PROCARII !!!!!!!


Daca cauti site-ul nostru vezi preturile care au fost pentru Crystal Nails, pacat ca nu mai avem.
Poate extragereaza reprezentantul IBD cu preturile. Din acest motiv am recomandat SuperNail.

lasa-mi te rog un mesaj cu site-ul vostru
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 EmptyMier 9 Mar - 2:36

blueyes a scris:
BeautyCare a scris:
blueyes a scris:
Buna,

da probabil este...insa eu nu am gasit la un search pe google...
si DA, SUNT DE ACORD CU TINE, IBD ESTE MULT PESTE CRYSTAL NAILS. DE FAPT NU CRED CA IN ROMANIA AVEM CEVA MAI BUN. PANA ACUM !

bun si atunci, unde-i distribitorul IBD ? eu caut innebunita dupa el , sa nu mai trebuiasca sa stau dupa gelurile care vin in 2 sapt din strainatate ??

am gasit un site pe internet, isi are sediul la bucuresti, comerzializeaza produse IBD insa preturile lor ma dau pe spate ! au geluri la 56 de ml cu 240 de lei....eu le achizitionez de la o firma din Timisoara cu 200
Problema este urmatoarea : SUNT F PUTINE SITE-URI CARE FAC "SHIPPING " IN ROMANIA ! si atunci normal pretul este mare !

concluzia ??? ghinion ca ne-am nascut in Ro Sad


PS : IATA SI RASPUNSUL DE CE CRYSTAL NAILS UNGARIA ARE PRETURI MAI MICI ...CA S-AU GASIT UNII SI ALTII SA PUNA ADAOSURI PESTE ADAOSURI SI TAXE DE LOGISTICA SI ALTE PROCARII !!!!!!!


Daca cauti site-ul nostru vezi preturile care au fost pentru Crystal Nails, pacat ca nu mai avem.
Poate extragereaza reprezentantul IBD cu preturile. Din acest motiv am recomandat SuperNail.

lasa-mi te rog un mesaj cu site-ul vostru

Ce parere ai?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Produse bune/proaste
Sus 
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» buna!am si eu o intrebare...
» PRODUSE GET NAILS
» Produse Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: