***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Produse bune/proaste - Pagina 10 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Produse bune/proaste - Pagina 10 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Produse bune/proaste

In jos 
+97
skyAngel
savasta
OanaBeautyNails
luminita buzau
Petrina
Zmiley
Smileee
roxana29
devis
simoniyk
Yrolf
Baby94
unghiutza
data_d1
cuta
maggix
kisroxana
Manichiura Andra
rocsanna86
Fatjon
ramo_cky
Anda luz
unghiutze.dana
sane4ka
Oana_
BlackWoman
claudela
Crssy85
vmarya
simplymistique
cryss
bobocell1
aurashu87
iulia_uli
clauf
cristina3089
mirunatica
unghii false
alexnails
Deianira
Lidia.
magdici
ADINA78
lily
ally.vs
myo_blondutza
laly_laura
Elisza Nails
maddy
oanatanase
ramona_c
dydav
manichiura_2010
BeautyC
dany_nails
adrianamagda
ioaNAils
daniela
andreea:*
cMari67
Moderator_iulia_vero
mihagache
klau_dya
Adina91
Nicole
blondynails
unghiidepoveste
danutza_85
andra_b
mariapopa
Sara
blueyes
lavy_p
aniela
raluca.ralook
shining_nails
G.D.
MaRiA_
Lilishor
Anushka
unghiutzegel
gabriela89
Tushky
annutza_26
emaema2008
unghiifalseploiesti
Moderator_TigerNails
Beky
aurita87
tayssa
woozy
crisuliciu
elkana30
Admin_Coralia
Ariadnan Nails
Andreea S.
valma
101 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorMesaj
skyAngel




Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 24/07/2011
Varsta : 37
Localizare : Baia Mare

Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyMier 4 Iul - 2:35

Buna, eu folosesc cover de la CN dar nu in combinatie cu geluri de la alte firme, am geluri doar de la ei deci nu pot sa te lamuresc in privinta asta.

Eu folosesc Cover Pink Natural, imi place foarte mult nuanta, insa ieri am mers pregatita la magazin sa-mi iau si un cover pink x care am inteles ca e mai rozaliu. Le-am vazut pe paletutza de culori si cover pink x este doar fff putin mai deschis la culoare decat cel natural asa ca am renuntat sa-l mai iau. Cover pink extra era putin mai inchis decat cel natural. Tin sa precizez ca le-am vazut doar pe paleta de culori, poate ca in realitate pe unghii arata putin altfel. Cover pink diamond si cover pink crystal sunt putin sidefate (nu le-am vazut nici pe unghii, nici pe paleta doar in catalog).

Sper ca ti-am fost de ajutor. papa
Sus In jos
alexnails

alexnails


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 18/02/2011
Localizare : timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyMier 4 Iul - 7:14

skyAngel a scris:
Buna, eu folosesc cover de la CN dar nu in combinatie cu geluri de la alte firme, am geluri doar de la ei deci nu pot sa te lamuresc in privinta asta.

Eu folosesc Cover Pink Natural, imi place foarte mult nuanta, insa ieri am mers pregatita la magazin sa-mi iau si un cover pink x care am inteles ca e mai rozaliu. Le-am vazut pe paletutza de culori si cover pink x este doar fff putin mai deschis la culoare decat cel natural asa ca am renuntat sa-l mai iau. Cover pink extra era putin mai inchis decat cel natural. Tin sa precizez ca le-am vazut doar pe paleta de culori, poate ca in realitate pe unghii arata putin altfel. Cover pink diamond si cover pink crystal sunt putin sidefate (nu le-am vazut nici pe unghii, nici pe paleta doar in catalog).

Sper ca ti-am fost de ajutor. papa
Multumesc pentru raspunsul tau, o sa incerc sa vad daca merge si in combinatie cu altele, acum o sa vad daca rezista sau nu... Thanks a lot
Sus In jos
http://alexnail.eu
skyAngel




Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 24/07/2011
Varsta : 37
Localizare : Baia Mare

Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyMier 4 Iul - 10:06

Cu placere
Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyMier 4 Iul - 19:20

alexnails a scris:
Buna, as vrea sa va intreb daca foloseste cineva cover de la CN, se poate folosi in combinatie cu alte geluri(adica firme diferite) sau accepta doar CN? Iar daca ati incercat care l-ati recomanda am vazut ca am o multime de culori la cover, multumesc.

Eu folosesc cover-ul de la CN in combinatie cu geluri de modelare de la alte firme si nu am probleme .
Cel mai apreciat de cliente e cover extra, are cularea roz mai deschis, foarte frumoasa.
Cover X , are culoarea roz mai inchis, nu prea mi-e solicitata.
Am vazut cover-ul sidefat si nu m-a incantat. Abia se distinge sideful.
Sus In jos
alexnails

alexnails


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 18/02/2011
Localizare : timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyVin 6 Iul - 1:41

adrianamagda a scris:
alexnails a scris:
Buna, as vrea sa va intreb daca foloseste cineva cover de la CN, se poate folosi in combinatie cu alte geluri(adica firme diferite) sau accepta doar CN? Iar daca ati incercat care l-ati recomanda am vazut ca am o multime de culori la cover, multumesc.

Eu folosesc cover-ul de la CN in combinatie cu geluri de modelare de la alte firme si nu am probleme .
Cel mai apreciat de cliente e cover extra, are cularea roz mai deschis, foarte frumoasa.
Cover X , are culoarea roz mai inchis, nu prea mi-e solicitata.
Am vazut cover-ul sidefat si nu m-a incantat. Abia se distinge sideful.
Buna adriana, iti multumesc pentru raspuns cu siguranta voi achizitiona cover extra, am folosit cover de la 2M si miau prins aer unghile ceea ce nu am mai patit de multi ani, de aceea ma interesa un cover nou... va multumesc foarte mult tuturor.
Sus In jos
http://alexnail.eu
bogdy




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 20/01/2013

Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyDum 20 Ian - 2:59

buna felelor.. Razz am si eu o intrebare: am aplicat gel pe unghia naturala si in urmatoare zi a crapat gelul? si am pus tipsuri si dupa 2 zile au cazut 2 unghii?Sad care sa fie cauza? mentionez ca folosesc produse de la 2M beauty :*
Sus In jos
ramona_c

ramona_c


Numarul mesajelor : 50
Data de inscriere : 07/10/2010
Varsta : 42
Localizare : oradea

Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyVin 1 Feb - 15:27

Manichiura Andra a scris:
Ma ajuta si pe mine cineva sa mai imi spuna niste firme de geluri ok? Sad
Pupici imbratisare
buna eu folosesc ,,perfect nails " si sunt foarte multumita si de calitate si de pret si am mai folosit ,,joybeauty "care sunt ok si ele calitativ pe unghii dar trebuie lucrat mai repede cu el ca e mai fluid
Sus In jos
lar2412




Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 24/02/2013

Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar - 6:44

Buna fetele,eu folosesc gelurile de la cn,obisnuiam sa folosesc titanium xtreme clear dar cum a spus si maddy este foarte casant,se sparge imediat si am hotarat sa schimb cu altceva tot de la ei.Am achizitionat builder I pink si clear.Este foarte foarte gros si frige destul de tare in lampa uv si pe deasupra am observat ca a intrat aer la majoritatea unghiutelor,lucru pe care nu mi-l pot explica pentru ca atunci cand foloseam celalalt gel nu aveam aceasta problema.Sad((((
Sus In jos
Elena.S




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 23/04/2013
Localizare : Galati

Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptyMar 23 Apr - 11:00

Buna fetelor! Vreau sa va spun ca ati avut o idee extraordinara cand ati creat acest forum. Va felicit pe toate pentru lucrarile minunate pe care le faceti.

As avea nevoie de un sfat si sper sa ma ajutati. am citit tot topicul acesta dar nu am gasit foarte multe informatii despre acryl. primele mele produse care le-am folosit au fost de la zina nails iar acum m-am hotarat sa le schimb. Ma gandeam la peggy sage (stiu ca sunt foarte bune dar sunt cam scumpe) dar si la produsele de la 2M beauty care in schimb nu stiu nimic doar ca sunt mai accesibila ca pret. Voi stiti ceva in legatura cu produsele pt manichiura din acril de la 2M? Si ce ma sfatuiti: sa iau de la peggy sage sau sa le incerc pe cele de la 2M?

sunt foarte nehotarata pt ca fac acasa si nu am foarte multe cliente k sa cumpar produse scumpe desi stiu ca pt calitate buna trb sa investesc...oooof

Va multumesc si sorry pt postul lung :"> Va pup
Sus In jos
bebe.mititik




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 11/08/2011
Varsta : 35

Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 10 EmptySam 4 Mai - 3:17

Buna fetelor ,as avea si eu o intrebare ati auzit de marca "Mynails" si stiti daca sunt bune produsele lor?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 10 Empty

Sus In jos
 
Produse bune/proaste
Sus 
Pagina 10 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Subiecte similare
-
» buna!am si eu o intrebare...
» PRODUSE GET NAILS
» Produse Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: