***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Produse bune/proaste - Pagina 5 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Produse bune/proaste - Pagina 5 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Produse bune/proaste

In jos 
+97
skyAngel
savasta
OanaBeautyNails
luminita buzau
Petrina
Zmiley
Smileee
roxana29
devis
simoniyk
Yrolf
Baby94
unghiutza
data_d1
cuta
maggix
kisroxana
Manichiura Andra
rocsanna86
Fatjon
ramo_cky
Anda luz
unghiutze.dana
sane4ka
Oana_
BlackWoman
claudela
Crssy85
vmarya
simplymistique
cryss
bobocell1
aurashu87
iulia_uli
clauf
cristina3089
mirunatica
unghii false
alexnails
Deianira
Lidia.
magdici
ADINA78
lily
ally.vs
myo_blondutza
laly_laura
Elisza Nails
maddy
oanatanase
ramona_c
dydav
manichiura_2010
BeautyC
dany_nails
adrianamagda
ioaNAils
daniela
andreea:*
cMari67
Moderator_iulia_vero
mihagache
klau_dya
Adina91
Nicole
blondynails
unghiidepoveste
danutza_85
andra_b
mariapopa
Sara
blueyes
lavy_p
aniela
raluca.ralook
shining_nails
G.D.
MaRiA_
Lilishor
Anushka
unghiutzegel
gabriela89
Tushky
annutza_26
emaema2008
unghiifalseploiesti
Moderator_TigerNails
Beky
aurita87
tayssa
woozy
crisuliciu
elkana30
Admin_Coralia
Ariadnan Nails
Andreea S.
valma
101 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 9 Mar - 3:35

BeautyCare a scris:
blueyes a scris:
BeautyCare a scris:
blueyes a scris:
Buna,

da probabil este...insa eu nu am gasit la un search pe google...
si DA, SUNT DE ACORD CU TINE, IBD ESTE MULT PESTE CRYSTAL NAILS. DE FAPT NU CRED CA IN ROMANIA AVEM CEVA MAI BUN. PANA ACUM !

bun si atunci, unde-i distribitorul IBD ? eu caut innebunita dupa el , sa nu mai trebuiasca sa stau dupa gelurile care vin in 2 sapt din strainatate ??

am gasit un site pe internet, isi are sediul la bucuresti, comerzializeaza produse IBD insa preturile lor ma dau pe spate ! au geluri la 56 de ml cu 240 de lei....eu le achizitionez de la o firma din Timisoara cu 200
Problema este urmatoarea : SUNT F PUTINE SITE-URI CARE FAC "SHIPPING " IN ROMANIA ! si atunci normal pretul este mare !

concluzia ??? ghinion ca ne-am nascut in Ro Sad


PS : IATA SI RASPUNSUL DE CE CRYSTAL NAILS UNGARIA ARE PRETURI MAI MICI ...CA S-AU GASIT UNII SI ALTII SA PUNA ADAOSURI PESTE ADAOSURI SI TAXE DE LOGISTICA SI ALTE PROCARII !!!!!!!


Daca cauti site-ul nostru vezi preturile care au fost pentru Crystal Nails, pacat ca nu mai avem.
Poate extragereaza reprezentantul IBD cu preturile. Din acest motiv am recomandat SuperNail.

lasa-mi te rog un mesaj cu site-ul vostru

Ce parere ai?

am intrat pe site, preturile sunt ok...

si apropo...am reusit sa iau legatura cu reprezentantul oficial IBD...si-a trimis lista de preturi si sunt COMPLET DEZGUSTATA !!!!! CUM ADICA ,REPREZENTATA VINDE MAI SCUMP CU MULT DECAT O FIRMA ???? UN GEL DE 56 DE ML LA EI COSTA 258 DE LEI SI MI-L CUMPAR DE LA FIRMA CU 195 ??????

CARE AU SI EI ADAOS DE 15% !!!! SI PT ASTA II MULTUMESC SANDREI- MANICHIURA_2010 !!!!! CA M-A AJUTAT PT COMENZI !
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 9 Mar - 5:47

blueyes a scris:
BeautyCare a scris:
blueyes a scris:
BeautyCare a scris:
blueyes a scris:
Buna,

da probabil este...insa eu nu am gasit la un search pe google...
si DA, SUNT DE ACORD CU TINE, IBD ESTE MULT PESTE CRYSTAL NAILS. DE FAPT NU CRED CA IN ROMANIA AVEM CEVA MAI BUN. PANA ACUM !

bun si atunci, unde-i distribitorul IBD ? eu caut innebunita dupa el , sa nu mai trebuiasca sa stau dupa gelurile care vin in 2 sapt din strainatate ??

am gasit un site pe internet, isi are sediul la bucuresti, comerzializeaza produse IBD insa preturile lor ma dau pe spate ! au geluri la 56 de ml cu 240 de lei....eu le achizitionez de la o firma din Timisoara cu 200
Problema este urmatoarea : SUNT F PUTINE SITE-URI CARE FAC "SHIPPING " IN ROMANIA ! si atunci normal pretul este mare !

concluzia ??? ghinion ca ne-am nascut in Ro Sad


PS : IATA SI RASPUNSUL DE CE CRYSTAL NAILS UNGARIA ARE PRETURI MAI MICI ...CA S-AU GASIT UNII SI ALTII SA PUNA ADAOSURI PESTE ADAOSURI SI TAXE DE LOGISTICA SI ALTE PROCARII !!!!!!!


Daca cauti site-ul nostru vezi preturile care au fost pentru Crystal Nails, pacat ca nu mai avem.
Poate extragereaza reprezentantul IBD cu preturile. Din acest motiv am recomandat SuperNail.

lasa-mi te rog un mesaj cu site-ul vostru

Ce parere ai?

am intrat pe site, preturile sunt ok...

si apropo...am reusit sa iau legatura cu reprezentantul oficial IBD...si-a trimis lista de preturi si sunt COMPLET DEZGUSTATA !!!!! CUM ADICA ,REPREZENTATA VINDE MAI SCUMP CU MULT DECAT O FIRMA ???? UN GEL DE 56 DE ML LA EI COSTA 258 DE LEI SI MI-L CUMPAR DE LA FIRMA CU 195 ??????

CARE AU SI EI ADAOS DE 15% !!!! SI PT ASTA II MULTUMESC SANDREI- MANICHIURA_2010 !!!!! CA M-A AJUTAT PT COMENZI !

Eu cred ca firma respectiva nu cumpara de la reprezentanta romana.
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 9 Mar - 6:30

BeautyCare a scris:
blueyes a scris:
BeautyCare a scris:
blueyes a scris:
BeautyCare a scris:
blueyes a scris:
Buna,

da probabil este...insa eu nu am gasit la un search pe google...
si DA, SUNT DE ACORD CU TINE, IBD ESTE MULT PESTE CRYSTAL NAILS. DE FAPT NU CRED CA IN ROMANIA AVEM CEVA MAI BUN. PANA ACUM !

bun si atunci, unde-i distribitorul IBD ? eu caut innebunita dupa el , sa nu mai trebuiasca sa stau dupa gelurile care vin in 2 sapt din strainatate ??

am gasit un site pe internet, isi are sediul la bucuresti, comerzializeaza produse IBD insa preturile lor ma dau pe spate ! au geluri la 56 de ml cu 240 de lei....eu le achizitionez de la o firma din Timisoara cu 200
Problema este urmatoarea : SUNT F PUTINE SITE-URI CARE FAC "SHIPPING " IN ROMANIA ! si atunci normal pretul este mare !

concluzia ??? ghinion ca ne-am nascut in Ro Sad



PS : IATA SI RASPUNSUL DE CE CRYSTAL NAILS UNGARIA ARE PRETURI MAI MICI ...CA S-AU GASIT UNII SI ALTII SA PUNA ADAOSURI PESTE ADAOSURI SI TAXE DE LOGISTICA SI ALTE PROCARII !!!!!!!


Daca cauti site-ul nostru vezi preturile care au fost pentru Crystal Nails, pacat ca nu mai avem.
Poate extragereaza reprezentantul IBD cu preturile. Din acest motiv am recomandat SuperNail.

lasa-mi te rog un mesaj cu site-ul vostru

Ce parere ai?

am intrat pe site, preturile sunt ok...

si apropo...am reusit sa iau legatura cu reprezentantul oficial IBD...si-a trimis lista de preturi si sunt COMPLET DEZGUSTATA !!!!! CUM ADICA ,REPREZENTATA VINDE MAI SCUMP CU MULT DECAT O FIRMA ???? UN GEL DE 56 DE ML LA EI COSTA 258 DE LEI SI MI-L CUMPAR DE LA FIRMA CU 195 ??????

CARE AU SI EI ADAOS DE 15% !!!! SI PT ASTA II MULTUMESC SANDREI- MANICHIURA_2010 !!!!! CA M-A AJUTAT PT COMENZI !

Eu cred ca firma respectiva nu cumpara de la reprezentanta romana.

normal ca nu !!!!!! de de vreme ce gelurile sunt cu 60 de lei mai ieftine !!! bine ca mi-am dat seama !!! si binenteles ca prefer sa le cumpar de la cineva care nu mai are alt intermediar !
Sus In jos
dydav

dydav


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 31/10/2010
Localizare : bacau

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyDum 13 Mar - 1:05

[quote="BeautyCare"]
manichiura_2010 a scris:
salutare,



Sper ca o sa incercati si marca SuperNail si o sa-mi dati un raspuns pozitiv Smile

Bye,
(Nu dau linkul pt ca pot sa fiu descalificat, dar daca cautati in google dupa SuperNail o sa gasit site-ul)


eu am de la master nails MASTER BOND SI MASTER NAIL PREP si pana acum nu prea si`a facut datoria ca primer cu niciunul din gelurile pe care le`am avut...deci ce gel imi recomanzi?
Sus In jos
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyDum 13 Mar - 22:46

[quote="dydav"]
BeautyCare a scris:
manichiura_2010 a scris:
salutare,



Sper ca o sa incercati si marca SuperNail si o sa-mi dati un raspuns pozitiv Smile

Bye,
(Nu dau linkul pt ca pot sa fiu descalificat, dar daca cautati in google dupa SuperNail o sa gasit site-ul)


eu am de la master nails MASTER BOND SI MASTER NAIL PREP si pana acum nu prea si`a facut datoria ca primer cu niciunul din gelurile pe care le`am avut...deci ce gel imi recomanzi?

Eu cred ca MASTER NAILS BOND ( primer fara acid) si NAIL PREP sunt bune pentru geluri MASTER NAILS.

Eu recomand Super Nail ( SuperNail ) Pre Nail Prep 7g si Super Nail ( SuperNail ) Gel de baza 14g - Base Gel ( la alte marci apare cu numele primer fara acid sau bond ) pentru gelurile Super Nail ( SuperNail ).

Sau poti sa folosesti primer acidic la MasterNails sau " PRIMER 7ml SN " ( contine acid ) la SuperNail.

Trebuie folosite foarte subtire, deci se consuma foarte lent, din aceasta cauza la aceste materiale (Prep si Base Gel) sa nu retine preturile lor.
Sus In jos
ramona_c

ramona_c


Numarul mesajelor : 50
Data de inscriere : 07/10/2010
Varsta : 42
Localizare : oradea

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 16 Mar - 7:14

buna fetelor nu am mai intrat de mult dar m-am hotarat sa-mi schimb gelurile si vreau sa stiu daca ati folosit careva geluri de la joy beauty din germania
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 16 Mar - 10:58

Ca veni vorba de produsele CN... eu peste 3 sapt plec la Budapesta in vacanta si chiar as vrea sa merg sa vizitez depozitul unde se afla produsele CN...

Imi puteti spune care din voi stie... cam pe unde este? Sau unde as putea sa caut o strada sau ceva? As vrea sa incerci si eu gelurile cover.
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 16 Mar - 11:31

Beky a scris:
Ca veni vorba de produsele CN... eu peste 3 sapt plec la Budapesta in vacanta si chiar as vrea sa merg sa vizitez depozitul unde se afla produsele CN...

Imi puteti spune care din voi stie... cam pe unde este? Sau unde as putea sa caut o strada sau ceva? As vrea sa incerci si eu gelurile cover.

Da, absolut! Felicitari! as vrea si eu sa ajung pana acolo...sunt foarte bune preturile Sad bravo tie.

************************************

INCALCAREA REGULAMENTULUI FORUMULUI!

2nd WARN!



Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 16 Mar - 11:39

oanatanase a scris:
Beky a scris:
Ca veni vorba de produsele CN... eu peste 3 sapt plec la Budapesta in vacanta si chiar as vrea sa merg sa vizitez depozitul unde se afla produsele CN...

Imi puteti spune care din voi stie... cam pe unde este? Sau unde as putea sa caut o strada sau ceva? As vrea sa incerci si eu gelurile cover.

Da, absolut! Felicitari! as vrea si eu sa ajung pana acolo...sunt foarte bune preturile Sad bravo tie.

Adresa:

Address: 1085 Budapest, József krt. 44.
Phone: 06 (1) 334 1924
Mobile: 06 (30) 846 8879
Fax: 06 (1) 210 9131
E-mail: rendeles@crystalnails.hu
Opening hours:
Fri: 8:00 to 17:00 until
Sat: 09:00 to 14:00 until

How to get there by public transportation:
Bus: 9 Joseph Boulevard stop.
Tram: 4 , 6 to Baross utca stop.
TROL: 83 , boulevard Joseph's staging.

Spor! si sa imi spui cum a fost




hmm...spunea manichiura_2010 ca sunt super preturile acolo ....as vrea si eu sa merg Smile
Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 16 Mar - 11:58

oanatanase merci mult ! Very Happy
Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 16 Mar - 13:18


[/quote]
acesta este motivul pentru care am ales sa imi iau produse de la CN ungaria !! calitatea !!!!!! dar si pretul !!! daca castigi in jur de 25 de lei pe produs....si Wigmond vinde inca destul de bine...este foarte usor faci bani Smile [/quote]

Buna

Comenzile le faci online? livreaza si in Romania? se percepe taxa de livrare, cat?

Merci Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 16 Mar - 22:33

ramona_c a scris:
buna fetelor nu am mai intrat de mult dar m-am hotarat sa-mi schimb gelurile si vreau sa stiu daca ati folosit careva geluri de la joy beauty din germania

Eu recomand SuperNail . Nu te dezamageste.
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 0:07

oanatanase a scris:

acesta este motivul pentru care am ales sa imi iau produse de la CN ungaria !! calitatea !!!!!! dar si pretul !!! daca castigi in jur de 25 de lei pe produs....si Wigmond vinde inca destul de bine...este foarte usor faci bani Smile [/quote]

Buna

Comenzile le faci online? livreaza si in Romania? se percepe taxa de livrare, cat?

Merci Smile[/quote]

buna,

nu nu fac online, deoarece daca dai pe CN, te trimite automat la site-ul din Romania. Am mers eu odata la Budapesta, apoi am o prietena care merge destul de des si mai imi ia una-alta
Sus In jos
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 1:35

BeautyCare a scris:
ramona_c a scris:
buna fetelor nu am mai intrat de mult dar m-am hotarat sa-mi schimb gelurile si vreau sa stiu daca ati folosit careva geluri de la joy beauty din germania

Eu recomand SuperNail . Nu te dezamageste.

Sincer acum....de ce imi recomanzi pe fb sa folosesc SuperNail? Da-mi ceva argumente convingatoare sa fac schimbarea si tinand cont ca:
CN nu m-a dezamagit pana acum
stiu sa lucrez cu ele, am reusit sa cunosc produsele destul de bine Smile

Merci!
Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 8:57

oanatanase a scris:
BeautyCare a scris:
ramona_c a scris:
buna fetelor nu am mai intrat de mult dar m-am hotarat sa-mi schimb gelurile si vreau sa stiu daca ati folosit careva geluri de la joy beauty din germania

Eu recomand SuperNail . Nu te dezamageste.

Sincer acum....de ce imi recomanzi pe fb sa folosesc SuperNail? Da-mi ceva argumente convingatoare sa fac schimbarea si tinand cont ca:
CN nu m-a dezamagit pana acum
stiu sa lucrez cu ele, am reusit sa cunosc produsele destul de bine Smile

Merci!

Dinainte noi comercializam CN. Multe lume a inceput sa lucreze cu aceasta marca. Dar de cand am adus SuperNail (nu demult, 2-3 luni) clientii care au experienta in domeniu (deci si ei au lucrat destul de bine cu CN) au inceput sa lucreze cu SuperNail (mai ales cu Sculpting Gel) si este apreciata. Sa nu vorbim despre produsele portelane. Si nu ultimul lucru este pretul in care putem sa oferim produsele SuperNail.
...
Sus In jos
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 9:20

Nu mi se pare relevant....ca anumite persoane lucreaza... eu am ales CN pt ca le-am vazut pe fetele de la ei cum lucreaza cu produasele si pentru ca am vazut cum se comporta produsele in timp.

Pe mine nu ma puteti convinge cu vorbe.

Merci.
Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 10:20

oanatanase a scris:
Nu mi se pare relevant....ca anumite persoane lucreaza... eu am ales CN pt ca le-am vazut pe fetele de la ei cum lucreaza cu produasele si pentru ca am vazut cum se comporta produsele in timp.

Pe mine nu ma puteti convinge cu vorbe.

Merci.

oana, esti senzatie Razz

imi place ca nu te duce lumea de nas, super tare
Sus In jos
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 10:34

probabil ca daca as avea banii si nu as avea ce face cu ei si cativa neuroni cu - poate as face schimbare...dar cele mai sus mentionate nu`s motive plauzibile Wink

Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 11:49

Oana are dreptate odata ce lucrezi cu un produs bun si esti multumita de el si e ok totul nici eu nu vad rostul sa tot faci incercari
Am vazut si eu la cineva gel CN dupa o luna arata super doar ca le lovise in varf ca lucra la pc tipa si intrase putin aer dar in rest arata super super mi-a placut si mie mult
SPOR LA CLIENTE
Sus In jos
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 13:31

hei fetelor... gelurile de la CN le poti combina cu alte geluri?
Eu folosesc de la janet geluri dar de cand au schimbat textura gelurilor nu prea mai sunt multumita de gelurile lor. Sunt foarte lichide si pierd mult material... si mai imi ajunge la fel de mult ca inainte..in plus ca se si aduna de pe margini... Sad
Si cum ziceam,avand majoritatea produselor de la janet...pot combina cu CN? prind aer? care stie? care le combina?
Si alta intrebare.. cele care lucrati cu CN , ati facut o medie..cam cate manichiuri/intretineri faceti dintro cutie? vreau sa-mi fac un calcul sa vad daca se merita... eu am preturile destule de mici si nu ma risc sa cresc preturile... Dar janetul vreau sa-l schimb Sad
Sus In jos
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 13:34

ma scuzati ca scriu asa prost...ma grabesc cand scriu si nu verific Smile
Vroiam sa zic ca NU imi mai ajunge la fel de mult ca inainte gelul. zambet larg
Sus In jos
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 13:37

Buna

Eu folosesc CN dar depinde putin de gel...cat de rigid sau flexibil este alta caracteristica sa le faca incompatibile nu vad, spre ex la cn exista gum gel peste care nu poti pune decat geluri flexibile, ex easy off,

Nu am calculat niciodata cate mani fac...depinde si ce lungime faci...te poti gandi la gramaj si iti poti da seama, mie imi plac gelurile dense ca se aseaza foarte bine si pilesc foarte putin.

Sper sa te ajute raspunsul meu.

Spor!
Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 14:08

pai eu cam la asta ma refer..sa nu fie foarte lichide ca sa nu pierd material...eu la gramajele care le folosesc am o media de un numar,dar cum ziceam curge foarte mult pe margine...
O sa arunc acum o privire la ei pe site sa vad ce preturi si ce geluri au...
Sus In jos
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 14:09

Care sunt cele mai bune pentru constructie de la ei?
Sus In jos
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 14:33

toate Smile

toate sunt bune si pt constructie si pentru tips depinde de ce consistenta vrei sa aiba

Eu folosesc:
Pentru constructie Builder Clear I - are aderenta foarte buna
si Xtreme Clear - evidentiator culoare, filtru uv pt french sa nu se ingalbeneasca si posibilitatea de curbare cu penseta pentru unghii late.

ambele sunt foarte dense Smile mie asa imi plac
Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 21:02

oanatanase a scris:
Nu mi se pare relevant....ca anumite persoane lucreaza... eu am ales CN pt ca le-am vazut pe fetele de la ei cum lucreaza cu produasele si pentru ca am vazut cum se comporta produsele in timp.

Pe mine nu ma puteti convinge cu vorbe.

Merci.

Eu nici nu am vrut sa va conving cu vorbe. Ati cerut "Da-mi ceva argumente convingatoare". Cum se poate face asta aici? Numai cu vorbe. Nu? De aia zic recomand si daca vreti o sa incercati. Daca nu, atunci nu. Este alegerea fiecarui om. Numai incercand se poate zice ceva despre el. Daca la unii se comporta bine, la altii nu este garantat acest lucru.
Deci recomand sa incercati SuperNail , daca vreti.
Sus In jos
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 17 Mar - 23:59

Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 19 Mar - 8:10

oanatanase a scris:
Nu mi se pare relevant....ca anumite persoane lucreaza... eu am ales CN pt ca le-am vazut pe fetele de la ei cum lucreaza cu produasele si pentru ca am vazut cum se comporta produsele in timp.

Pe mine nu ma puteti convinge cu vorbe.

Merci.


Oana , din cate am citit chiar tu ai intrebat de ce sa iti schimbi produsele si acea persoana ti-a raspuns in schimb tu ai fost cam taioasa in acest post.

Iar cu paragraful 2 :''Pe mine nu ma puteti convinge cu vorbe'' acea persoana nici nu a incercat sa te convinga cu vorbe (doar ti-a raspuns la intrebare) Si culmea asta faci tu sau cel putin incerci : sa convingi lumea cu vorbe sa incerce produsele tale (doar esti reprezentant) Zic cu vorbe pentru ca din cate stiu eu firma ta nu da mostre de produse gratuite, nici macar gramaje mici contra cost ca sa le incerci, stiu din proprie experienta caci a trebuit sa cumpar cele doua solutii de pregatire, finish-ul si builder gel 1 de 15 ml , asta doar ca sa le testez.

Un reprezentant niciodata nu va zice ca el nu se lasa convins cu vorbe, pentru ca asta il va face sa nu mai aiba credibiliate in fata potentialilor clienti (decat in cazul in care are mostre la dispozitie si atunci va zice acest lucru ca sa ii faca pe potentialii clienti sa incerce produsul mostra.

Ma intreb daca cei de la firma ta citesc forumul sa vada gafele ce le faci pe aici .
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 19 Mar - 8:44

iulia-vero....

daca ai ceva de scris, scrie TE ROG MAI MARE.....SA VADA TOATA LUMEA !!!!!! ca presupun ca de aia ai facut public postul, sa il citim, NU ????????
[u]

ITI MULTUMESC PENTRU INTELEGERE.....
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 19 Mar - 9:12

nu de alta da...nu imi plac persoanele care nu-si asuma responsabilitatea pentru ceea ce zic sau ce fac. Uite, asta tine de ETICA.....de EDUCATIE.....ca tot ai folosit termenul intr-un post anterior
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 19 Mar - 9:23

Sandra daca forumul da posibiliatea de a scrie: marunt , mic, mare, imens inseamna ca pot scrie si asa .
Nu ma intereseaza sa ma placi dar uite ca imi asum responsabiliatea si banuiesc ca nu ai vrut sa intelegi ce am scris pentru ca poti sa vezi .

Deci nu ai de ce sa multumesti pentru intelegere.

Daca e scris mic inseamna ca nu e foarte important ce am scris. Nu? Tu de aia ai ingrosat si ai scris cu caps lock ca era foarte important nu? (tot de educatie tine si scrisul cu litere mari, inseamna ca tipi la mine)
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 19 Mar - 10:20

iulia_vero a scris:
Sandra daca forumul da posibiliatea de a scrie: marunt , mic, mare, imens inseamna ca pot scrie si asa .
Nu ma intereseaza sa ma placi dar uite ca imi asum responsabiliatea si banuiesc ca nu ai vrut sa intelegi ce am scris pentru ca poti sa vezi .

Deci nu ai de ce sa multumesti pentru intelegere.

Daca e scris mic inseamna ca nu e foarte important ce am scris. Nu? Tu de aia ai ingrosat si ai scris cu caps look ca era foarte important nu? (tot de educatie tine si scrisul cu litere mari, inseamna ca tipi la mine)

Iulia Iulia.... Acum Toti am intens faza cu scrisul mic...degeaba... Ce sa zicem atunci de culoarea Rosie... Ca este peste scrisul cu caps lock ????? Smile)
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 19 Mar - 10:43

uaaaaau !!!!!!!!!!! cum ai reusit sa tipi prin caps lock ????? spune-ne si noua !!!!! cand scriu pe mess, mi-ar placea sa mai tip si eu prin caps lock.... Smile)Smile)Smile)

PS : eu cand scriu cu CAPS LOCK, incerc sa accentuez ceva, cand folosesc BOLD la fel lol! lol! lol!

PS2 : si acum nu le lua cu posibilitate de scris mic, mare...bla bla bla....e clar ca ai vrut sa atragi atentia, nu are rost sa negi sau sa faci scenarii

Sus In jos
Beky

Beky


Numarul mesajelor : 513
Data de inscriere : 09/06/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 19 Mar - 12:19

manichiura_2010 esti dusa cu pluta rau de tot, te rog revino pe subiect. Nu intru pe un forum de unghii sa vad o ţaţă cum strica tot.

Sus In jos
http://andrenails.blogspot.com/
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 19 Mar - 12:41

lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 19 Mar - 13:01

Scuza ma beki dar se vede clar adversitatea Iuliei fata de Oana! ca nu este prima data cand o ataca..frumos ar fii fost Sa ii lasse un pm daca avea ceva sa ii spuna, eu de cand sunt pe forum nu am vazut o Alta discutie asemanatoare. Plus ca s-a vazut clar ca acel scris mic trebuia sa atraga atentia si a fost pus acolo cu un singur scop. Iar la faza cu "caps lock" exprimarea nu a fost correcta si a lasat loc de interpretare....DAR HAIDETI FETELOR SA NU NE MAI CERTAM ...am scris cu caps lock dar ...NU AM TIPAT !!!

Va pup si weekend fain
Sus In jos
maddy




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 05/06/2010

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 19 Mar - 13:47

[quote="Anushka"]hei fetelor... gelurile de la CN le poti combina cu alte geluri?
Eu folosesc de la janet geluri dar de cand au schimbat textura gelurilor nu prea mai sunt multumita de gelurile lor. Sunt foarte lichide si pierd mult material... si mai imi ajunge la fel de mult ca inainte..in plus ca se si aduna de pe margini... Sad
Si cum ziceam,avand majoritatea produselor de la janet...pot combina cu CN? prind aer? care stie? care le combina?
Si alta intrebare.. cele care lucrati cu CN , ati facut o medie..cam cate manichiuri/intretineri faceti dintro cutie? vreau sa-mi fac un calcul sa vad daca se merita... eu am preturile destule de mici si nu ma risc sa cresc preturile... Dar janetul vreau sa-l schimb Sad[/quote

Eu fac cam 12-15 persoane (ma refer la constructie, nu intretinere)dintr-un recipient de 50 ml, depinde si de lungime si grosime...deci nu costa prea mult, eu zic ca in jur de 20 lei, pt un french...
Sus In jos
Moderator_iulia_vero

Moderator_iulia_vero


Numarul mesajelor : 354
Data de inscriere : 10/12/2009
Varsta : 37

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptySam 19 Mar - 17:00

Mamaaaaa cata treaba aveti fetelor, nu stiam ca scrisul acela marunt chiar va da bataie de cap (chiar voiam sa scriu ceva mai mic care sa treaca mai repede neobservat de altii) mmm o sa mai scriu asa ca vad ca va place maxim!!!




Va pup pe toateee! (interpretati si asta , sa vad acu' ce mai ziceti)
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyDum 20 Mar - 3:21

nu mai zicem nimic, ignoram ! deci...

maddy,
ideal ar fi sa nu combini 2 game de geluri, au proprietati chimice diferite, poate"nu se impaca", cel putin, evita sa sa combini primer-ul si gelurile care te ajuta la constructie. Eu asa fac, intre-adevar folosesc un camuflaj de la alta firma (cover-ul de la CN e cel mai bun, nu-ti trebuie mostre sa-l incerci, si in plus au destule nuante, deci poti alege)

am auzit ca janet "si-a stricat reteta"....pacat ca erau ok, si destul de accesibile. mai foloseam si eu cand ramaneam fara gel de la IBD
Sus In jos
manichiura_2010

manichiura_2010


Numarul mesajelor : 46
Data de inscriere : 06/03/2011
Varsta : 38
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyDum 20 Mar - 3:30

PS : chiar am facut un calcul aproximativ....eu la un buider de 56 de la IBD, fac un jur de 34-35 de seturi, cu tot cu intretineri....3 cutii imi ajung o luna si un pic, asa m-am orientat...

acum depinde, poate o clienta vrea stiletto, alta vrea tips....depinde si cat de groase le faci, dar IBD-ul e destul de vascos si nu-ti permite pierderea materialului\

La fel si Jolifin, are un gel de o faza care imi place f mult vascozitatea lui.

In fine, ideea e ca pretul mediu la o mani este intre 60-80 lei...deci daca ar fi sa iti iei un gel la gramaj mare care costa aprox 200 de lei , dupa 2-3 seturi de unghii ti-ai scoate banii pe gel...


oricum acest lucru nu este batut in cuie...CLAR
[u]
Sus In jos
Elisza Nails

Elisza Nails


Numarul mesajelor : 133
Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 41
Localizare : Constanta

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 23 Mar - 3:47

E trist ce se intampla aici...pe forumul acesta incercam sa ne ajutam nu sa ne "mancam de ..." unele pe altele No
Sus In jos
http://www.eliszanails.ro
BeautyC

BeautyC


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 18/12/2010
Localizare : web

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 23 Mar - 9:27

Elisza Nails a scris:
E trist ce se intampla aici...pe forumul acesta incercam sa ne ajutam nu sa ne "mancam de ..." unele pe altele No

Sad

Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 23 Mar - 11:52

Ma putetzi ajuta in alegererea unui nou finish gel? Momentan am unul d la diamond dar nu ma mai impac bine cu el, e f fluid,mi se scurge chiar dak il pun in cantitate mica si in plus imi face "cocoloase".se strange si face nijte punctuletze care se simt dak atingi unghia. As fi vrut sa-mi spunetzi cum e finishul d la Tiger si cum e cel de la Crystal nails.as vrea sa aleg unul din ele.

O seara placutaa flower No
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
oanatanase

oanatanase


Numarul mesajelor : 141
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 23 Mar - 15:03

Buna

Cel de la CN il folosesc si mi se pare foarte bun, este fluid dar nu imi curge si nu face "cocoloase" Smile

Spor!
Sus In jos
https://www.facebook.com/album.php?aid=48079&id=1750589858434
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 23 Mar - 22:55

Mersi Oana. tot timpul prompta in raspunsuri Razz
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 23 Mar - 23:50

iMI poti spune denumirea exacta a finish-ului?
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyMier 23 Mar - 23:54

Raloocutz eu personal il folosesc pe cel de la JUliana nails si ii acord nota 20 :D
Este foarte "stralucitor", isi pastreaza luciul timp indelungat, poate fi folosit atat pe gel cat si pe acryl (eu de exemplu il folosesc la floricelele din acryl, ating putin colturile ). Nu apar cocoloase, nu trebuie sa degresezi.. eu una il ador :X
A! si ce il face diferit de majoritatea gelurilor de finishu? Nu pocneste sau crapa cu una cu doua
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 24 Mar - 0:14

vai lilishor ce ma dezmierzi tu Embarassed

Adevarul e ca geluri d la ei mi-am luat si m-au incantat din prima. in lipsa d alte solutii mai bune o sa apelez tot la juliana. Sigileaza bine unghiutza,nu? Adica u il dai si pe margine... nu doar pe suprafata unghiei...
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Lilishor

Lilishor


Numarul mesajelor : 280
Data de inscriere : 10/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Galati

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 24 Mar - 0:32

da eu dau si pe margine si o sigileaza f bine ... nu am avut probleme cu el niciodata
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 EmptyJoi 24 Mar - 1:01

Merssssiiiiiii. Laughing
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Continut sponsorizat





Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Produse bune/proaste
Sus 
Pagina 5 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» buna!am si eu o intrebare...
» PRODUSE GET NAILS
» Produse Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: