***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Produse bune/proaste - Pagina 2 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Produse bune/proaste - Pagina 2 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Produse bune/proaste

In jos 
+97
skyAngel
savasta
OanaBeautyNails
luminita buzau
Petrina
Zmiley
Smileee
roxana29
devis
simoniyk
Yrolf
Baby94
unghiutza
data_d1
cuta
maggix
kisroxana
Manichiura Andra
rocsanna86
Fatjon
ramo_cky
Anda luz
unghiutze.dana
sane4ka
Oana_
BlackWoman
claudela
Crssy85
vmarya
simplymistique
cryss
bobocell1
aurashu87
iulia_uli
clauf
cristina3089
mirunatica
unghii false
alexnails
Deianira
Lidia.
magdici
ADINA78
lily
ally.vs
myo_blondutza
laly_laura
Elisza Nails
maddy
oanatanase
ramona_c
dydav
manichiura_2010
BeautyC
dany_nails
adrianamagda
ioaNAils
daniela
andreea:*
cMari67
Moderator_iulia_vero
mihagache
klau_dya
Adina91
Nicole
blondynails
unghiidepoveste
danutza_85
andra_b
mariapopa
Sara
blueyes
lavy_p
aniela
raluca.ralook
shining_nails
G.D.
MaRiA_
Lilishor
Anushka
unghiutzegel
gabriela89
Tushky
annutza_26
emaema2008
unghiifalseploiesti
Moderator_TigerNails
Beky
aurita87
tayssa
woozy
crisuliciu
elkana30
Admin_Coralia
Ariadnan Nails
Andreea S.
valma
101 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 23 Iul - 22:47

okie..te ascult Smile
:*
Sus In jos
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 23 Iul - 22:48

si referitor la ce ziceai sa salvez revista si sa pun...Pot pune poze din ea? zambet larg
Sus In jos
Anushka

Anushka


Numarul mesajelor : 187
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Zarnesti,Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 23 Iul - 22:50

"anushkaa salveaxa revista si pune-o pe site"

Pot???? ca eu fac zambet larg
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 19 Noi - 13:02

salut , de la ultimul mesaj pe acest topic am mai incercat 2 noi game de geluri UV care mi-au placut f mult ....

1.IBD
2.NSI

Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptySam 20 Noi - 11:38

valma a scris:
Fetelor, mi-am luat un singur gel colorat pana acum, gelul Mimosa de la Janet - roz barbie Produse bune/proaste - Pagina 2 367446 .

Si e transparent si in cutie, si pe unghie nu are pic de culoare Produse bune/proaste - Pagina 2 264362 . Are mai multa culoare Fiber gelul decat el. Le-am scris celor de la Janet sa ii intreb daca e normal sau e doar un produs dintr-un lot prost si nu mi-au raspuns pana acum Produse bune/proaste - Pagina 2 931610 .

Voua vi s-a mai intamplat?
DA VALMA MIE ....AM COMANDAT UN MOV SUPER DIN CATALOG SI MIA AJUNS UN GEL CARE ARE ACEEASI DENUMIRE DAR PE UNGHIE ESTE MARO INCHIS FRUMOS DE ALTFEL DAR NU CE VROIAM MI-AU RASPUNS CAND AM INTREBAT CA DE FAPT CULOAREA DIN CATALOG E CU MULT MAI DESCHISA DECAT ESTE IN CUTIE .>>>DECI AM SI UN GEL MARO:o:o
Sus In jos
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptySam 20 Noi - 11:45

si eu ash fi vrut revista aia de care atzi vb mai sus , dar ma enerveaza ke o suma limita de care pot face comanda ,s i dak vreau numa revista nu mio trimt.. nu e corect!!!
Sus In jos
shining_nails

shining_nails


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 13/11/2010
Varsta : 34
Localizare : cta

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptySam 20 Noi - 12:53

valma a scris:
Fetelor, mi-am luat un singur gel colorat pana acum, gelul Mimosa de la Janet - roz barbie ras .

Si e transparent si in cutie, si pe unghie nu are pic de culoare surprins . Are mai multa culoare Fiber gelul decat el. Le-am scris celor de la Janet sa ii intreb daca e normal sau e doar un produs dintr-un lot prost si nu mi-au raspuns pana acum nu e bine .

Voua vi s-a mai intamplat?

buna si eu am gelul mimosa de la janet,si intadevar este putin transparent...trebuie amestecat bine si aplicat in 2 straturi.majoritatea gelurilor colorate le am de la janet si sunt multumita de ele.cel negru nu este f bun,dupa cum am mai citit pe forum multe fete au intampinat probleme cu el.in rest sunt ok Smile
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptySam 20 Noi - 13:05

asa si eu.. dar poate ne-o scaneaza anushka Embarassed
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyDum 21 Noi - 1:15

da!!!!Anushka, fa makar niste poze la cele mai interesante step-by step.pls!!!!!!!!!!!!! cheers
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyDum 21 Noi - 6:15

Anushka a scris:
"anushkaa salveaxa revista si pune-o pe site"

Pot???? ca eu fac zambet larg

Da, Anushka daca vrei sa faci asta pentru noi, scaneaza macar un step by step sa vedem si noi :D
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyDum 21 Noi - 7:36

Anushka a scris:
ah..pai nu stiu daca are un nume..eu stiu cel al site-ului Wink) avea dreptate Teo Razz ...oricum..unde gasiti gelurile 2m beauty ..au scos acum si o revista de nail art...mi-am luat si eu Smile are multe Step-by-Step-uri




Hello. Te referi cumva la catalogul cu produse in 2mbeauty? ala il am si eu,cel nou , si la fel re cateva step by step-uri tongue



study
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyDum 21 Noi - 10:34

Admin_Coralia a scris:
Anushka a scris:
"anushkaa salveaxa revista si pune-o pe site"

Pot???? ca eu fac zambet larg

Da, Anushka daca vrei sa faci asta pentru noi, scaneaza macar un step by step sa vedem si noi :D

raluca.ralook a scris:
Anushka a scris:
ah..pai nu stiu daca are un nume..eu stiu cel al site-ului Wink) avea dreptate Teo Razz ...oricum..unde gasiti gelurile 2m beauty ..au scos acum si o revista de nail art...mi-am luat si eu Smile are multe Step-by-Step-uri




Hello. Te referi cumva la catalogul cu produse in 2mbeauty? ala il am si eu,cel nou , si la fel re cateva step by step-uri tongue



study

Fetelor, imi cer scuze. Am crezut ca e vorba despre revista cu inele din acryl. Greseala mea.
Embarassed

Nu se admit poze din revista, deoarece este o revista din Romania. Cei care au creat aceasta revista se bazeaza pe vanzarile pe care le vor face in urma acesteia, iar daca noi o postam aici, lumea nu va mai avea motiv sa o cumpere. Nu ar fi corect fata de aceasta firma.


Scuze inca o data fetelor. Embarassed
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 22 Noi - 6:19

ehh.pakat. Doar k si ei is incorecti. Keu am vrut sa cumpar revista! si numid au voie sa o cumpar decat dak comand de minim nushtiu cat.Nici ei nu procedeaza corect k te conditioneaza.
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 22 Noi - 10:03

pai e o strategie de marketing, revista ieftina, dar conditie la suma comandata scratch ar fi o idee super sa faca tinuta o revista de profil,,nu? Cool
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
G.D.

G.D.


Numarul mesajelor : 105
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 38
Localizare : Alba Iulia

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 22 Noi - 11:03

cheers eu is pentru!!!! In Romania nu prea gaseshti din astea
Sus In jos
aniela

aniela


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 35
Localizare : Ghimbav

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Dimond sau Janet?   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyDum 28 Noi - 14:06

Buna fetelor ! Felicitari pentru acest forum !
Eu sunt inscrisa de vreo cateva saptamani pe acest site, si pana acum nu am scris nimic.Tot citesc ce ati scris voi pana acum.Sunt pasionata de asta, doar ca stau foarte prost cu timpul Neutral Pana acum am folosit diverse produse de la o tipa ce le aduce din Ungaria.Sambata mi-am facut comanda de la Dimond Nails. Si am auzit ca s-a deschis Janet in Brasov. Ce parere aveti? Pe viitor sa raman pe Dimond sau sa incep sa lucrez cu Janet? Asta pana o sa-mi permit sa lucrez cu Tiger, ca vad ca numai de bine se aude. Smile
Sus In jos
lavy_p

lavy_p


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 17/09/2010
Varsta : 38
Localizare : Cluj-Napoca

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 29 Noi - 2:00

aniela a scris:
Buna fetelor ! Felicitari pentru acest forum !
Eu sunt inscrisa de vreo cateva saptamani pe acest site, si pana acum nu am scris nimic.Tot citesc ce ati scris voi pana acum.Sunt pasionata de asta, doar ca stau foarte prost cu timpul Neutral Pana acum am folosit diverse produse de la o tipa ce le aduce din Ungaria.Sambata mi-am facut comanda de la Dimond Nails. Si am auzit ca s-a deschis Janet in Brasov. Ce parere aveti? Pe viitor sa raman pe Dimond sau sa incep sa lucrez cu Janet? Asta pana o sa-mi permit sa lucrez cu Tiger, ca vad ca numai de bine se aude. Smile


Buna Aniela,
Eu iti recomand sa folosesti produsele de la Janet in locul celor de la Diamond.
Am folosit si eu Diamond si am ajuns la concluzia ca sunt niste produse de foarte proasta calitate.Am avut numai probleme cu el.De cand lucrez cu Janet nu mai am nici u fel de probleme iar clientele sunt foarte multumite.Intr-adevar cele de la Tiger sunt exceptionale,am luat si eu cateva monstre dar din pacate inca nici eu nu imi permit sa le cumpar datorita preturilor mici cu care se aplica unghiile.

Daca mai vrei ceva informatii referitoare la gelurile Janet iti raspund cu cea mai mare placere Very Happy

O zi frumoasa. sarut sarut sarut
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 29 Noi - 5:58

lavy_p a scris:
aniela a scris:
Buna fetelor ! Felicitari pentru acest forum !
Eu sunt inscrisa de vreo cateva saptamani pe acest site, si pana acum nu am scris nimic.Tot citesc ce ati scris voi pana acum.Sunt pasionata de asta, doar ca stau foarte prost cu timpul Neutral Pana acum am folosit diverse produse de la o tipa ce le aduce din Ungaria.Sambata mi-am facut comanda de la Dimond Nails. Si am auzit ca s-a deschis Janet in Brasov. Ce parere aveti? Pe viitor sa raman pe Dimond sau sa incep sa lucrez cu Janet? Asta pana o sa-mi permit sa lucrez cu Tiger, ca vad ca numai de bine se aude. Smile


Buna Aniela,
Eu iti recomand sa folosesti produsele de la Janet in locul celor de la Diamond.
Am folosit si eu Diamond si am ajuns la concluzia ca sunt niste produse de foarte proasta calitate.Am avut numai probleme cu el.De cand lucrez cu Janet nu mai am nici u fel de probleme iar clientele sunt foarte multumite.Intr-adevar cele de la Tiger sunt exceptionale,am luat si eu cateva monstre dar din pacate inca nici eu nu imi permit sa le cumpar datorita preturilor mici cu care se aplica unghiile.

Daca mai vrei ceva informatii referitoare la gelurile Janet iti raspund cu cea mai mare placere Very Happy

O zi frumoasa. sarut sarut sarut


Very Happy Mie tocmai invers, mi-a placut mai mult Diamond-ul decat Janet-ul. M-am inteles mai bine cu ele.
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 29 Noi - 13:20

lavy_p a scris:
aniela a scris:
Buna fetelor ! Felicitari pentru acest forum !
Eu sunt inscrisa de vreo cateva saptamani pe acest site, si pana acum nu am scris nimic.Tot citesc ce ati scris voi pana acum.Sunt pasionata de asta, doar ca stau foarte prost cu timpul Neutral Pana acum am folosit diverse produse de la o tipa ce le aduce din Ungaria.Sambata mi-am facut comanda de la Dimond Nails. Si am auzit ca s-a deschis Janet in Brasov. Ce parere aveti? Pe viitor sa raman pe Dimond sau sa incep sa lucrez cu Janet? Asta pana o sa-mi permit sa lucrez cu Tiger, ca vad ca numai de bine se aude. Smile


Buna Aniela,
Eu iti recomand sa folosesti produsele de la Janet in locul celor de la Diamond.
Am folosit si eu Diamond si am ajuns la concluzia ca sunt niste produse de foarte proasta calitate.Am avut numai probleme cu el.De cand lucrez cu Janet nu mai am nici u fel de probleme iar clientele sunt foarte multumite.Intr-adevar cele de la Tiger sunt exceptionale,am luat si eu cateva monstre dar din pacate inca nici eu nu imi permit sa le cumpar datorita preturilor mici cu care se aplica unghiile.

Daca mai vrei ceva informatii referitoare la gelurile Janet iti raspund cu cea mai mare placere Very Happy

O zi frumoasa. sarut sarut sarut


salut....imi dau si eu cu parerea si spun ca gelurile colorate de la janet m-au incantat de-a dreptul....mai putin cel negru ! am 5 geluri color : sand , funchia, cardinal, wamp, lilac, si pink neon ...imi plac toate foarte mult. de la Diamons am avut doar un gel cu fibra de sticla , ca pisca ingrozitor Sad geluri color nu am avut nici unl, sunt ceva mai scumpe decat cele de la janet, dar nu asta m=a impiedicat sa nu le cumpar , ci faptul ca m-a dezamagit gelul de constructie, aaaa...prinde si aer destul de repede Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 29 Noi - 13:25

revin ...

pot spune ca am testat destul piata cand am inceput sa lucrez cu gel, am incercat chiar si piata internationala ....jolifin, de ex nu se gaseste la noi, prea putin vezi jolifin pe net , mi-a placut cel de finish ingeras

ca si aderenta acum folosesc bonderul de la IBD, si gel de la Mystic Nails , mie mi se pare senzational ...doar ca Mystic Nails nu are o gama foarte variata de produse, de ex , nu are vopsele acrilice.

Finish, cel de la Janet e super !!!

Iar geluri colorate am vreo 20....de la nailshop, janet , NSi, IBD si cateva no name , dar f bune, cu acoperire foarte buna


va pup si o seara minunata :*
Sus In jos
Sara




Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 02/09/2010
Varsta : 42

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 29 Noi - 14:47

Blueyes, cum ti se par gelurile colorate de la nailshop? Ei vand mai multe marci, dar sunt curioasa cum sunt gelurile colorate 2MBeauty. Si mie imi place bonderul de la IBD.
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 29 Noi - 23:54

Sara a scris:
Blueyes, cum ti se par gelurile colorate de la nailshop? Ei vand mai multe marci, dar sunt curioasa cum sunt gelurile colorate 2MBeauty. Si mie imi place bonderul de la IBD.


Buna dimineata,

Sara, eu am cateva geluri de la Nailshop, tocmai din gama 2Mbeauty, mi se par OK, vineri mi-am mai comandat 2 culori , si acelea sunt frumoase, chiar nu ma plang din cauza culorii sau vascozitatii, in plus au preturi accesibile. Sunt si alte firme care au acelasi gramaj la gelurile colorate si pretul este cu 80% - 120% mai mare.

Sara , de unde iti iei bonderul de la IBd si cu cat? poti lasa un PM

Mersi, o zi insorita la toate ! va pup
Sus In jos
Sara




Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 02/09/2010
Varsta : 42

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 1:37

Blueyes, mi-ai dat o veste buna cu gelurile colorate 2MBeauty. De mult ma bate gandul sa le incerc, dar nu auzisem mai nimic despre ele. Ti-am lasat PM.
Sus In jos
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 2:43

Buna fetelor
imi permit si eu un comentariu blueyes de exemplu mie mystic mia facut numai probleme prinde aer foarte usor la mine acum am schimbat (pana cand isi permite si buzunarul meu o anume firma de aici)si nu mai prinde aer deloc atat ca gelul de french nu e grozav si ma chinuie dar mistyc ma disperat mereu aveam probleme de genul..a prins aer a crapat si etc...tu cum lucrezi cu ele ?dk vrei sa spui bineinteles
pupici si spor
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 4:53

MaRiA_ a scris:
Buna fetelor
imi permit si eu un comentariu blueyes de exemplu mie mystic mia facut numai probleme prinde aer foarte usor la mine acum am schimbat (pana cand isi permite si buzunarul meu o anume firma de aici)si nu mai prinde aer deloc atat ca gelul de french nu e grozav si ma chinuie dar mistyc ma disperat mereu aveam probleme de genul..a prins aer a crapat si etc...tu cum lucrezi cu ele ?dk vrei sa spui bineinteles
pupici si spor


salut,

Maria, totul depinde de cum lucrezi cu gelul, eu asa zic ...

eu am lucrat cu mai multe firme dar nici una nu m-a multumit ca si Mystic Nails, pe bune !
Acum lucrez si cu IBD, doar ca Ibd nu are gel trifazic , si ies mult mai costitsitor sa cumpar 3 geluri..dar sunt fete care vor IBd si nimic altceva.

sa stii ca eu , personal ,nu degresez deloc !!!!!! cel putin la Mystic Nails ! nu folosesc cleaner . In momentul in care folosesti cleaner si nu pilesti 100% gelul prinde aer, daca nu degresez, el face aderenta cu urmatorul strat de gel si nu am avut niciodata nici o treaba.

Mai spuneau unele fete....vai dar nu-i corect asa...eh, eu asa fac si nu am treaba cu Mystic nails...de fapt asa fac si cu IBD....cred ca si asta e cauza pentru care am schimbat atatea geluri si unghia mea inca prindea aer...dar acum nu mai degresez si nu mai am treaba ras

pun un strat subtire de gel, apoi constrctia cu sablon sau tips, french, inca un strat subtire si quick finish 2 de la janet. Si atat !!!!!! fara cleaner !!!

daca nu te-am lamurit astept replay Smile
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 9:36

poate ca diferenta tine de faptul ca tu folosesti bonding de la o firma foarte buna,iar maria nu. prea mare e diferenta :D>:
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
MaRiA_

MaRiA_


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 54
Localizare : ALBA-IULIA

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 10:04

blueyes a scris:
MaRiA_ a scris:
Buna fetelor
imi permit si eu un comentariu blueyes de exemplu mie mystic mia facut numai probleme prinde aer foarte usor la mine acum am schimbat (pana cand isi permite si buzunarul meu o anume firma de aici)si nu mai prinde aer deloc atat ca gelul de french nu e grozav si ma chinuie dar mistyc ma disperat mereu aveam probleme de genul..a prins aer a crapat si etc...tu cum lucrezi cu ele ?dk vrei sa spui bineinteles
pupici si spor


salut,

Maria, totul depinde de cum lucrezi cu gelul, eu asa zic ...

eu am lucrat cu mai multe firme dar nici una nu m-a multumit ca si Mystic Nails, pe bune !
Acum lucrez si cu IBD, doar ca Ibd nu are gel trifazic , si ies mult mai costitsitor sa cumpar 3 geluri..dar sunt fete care vor IBd si nimic altceva.

sa stii ca eu , personal ,nu degresez deloc !!!!!! cel putin la Mystic Nails ! nu folosesc cleaner . In momentul in care folosesti cleaner si nu pilesti 100% gelul prinde aer, daca nu degresez, el face aderenta cu urmatorul strat de gel si nu am avut niciodata nici o treaba.

Mai spuneau unele fete....vai dar nu-i corect asa...eh, eu asa fac si nu am treaba cu Mystic nails...de fapt asa fac si cu IBD....cred ca si asta e cauza pentru care am schimbat atatea geluri si unghia mea inca prindea aer...dar acum nu mai degresez si nu mai am treaba Produse bune/proaste - Pagina 2 367446

pun un strat subtire de gel, apoi constrctia cu sablon sau tips, french, inca un strat subtire si quick finish 2 de la janet. Si atat !!!!!! fara cleaner !!!

daca nu te-am lamurit astept replay Smile
buna blueyes
multumesc ba da am inteles, am facut si asa si crapa gelul degresam doar dupa ce pileam ultimul start de gel ca sa nu raman denivelari dar degeaba.
ma bucur ca te descurci cu el eu m-am descurcat si gata cu ce am acum ma descurc nu mai am treaba atat doar nu imi place gelul de french restul e ok dar mai astept nitel si o sa schimb cu altceva sa termin ce am cumparat .
succes
Sus In jos
aniela

aniela


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 35
Localizare : Ghimbav

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 10:13

Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri.Acum nu am ce face ca deja am dat comanda la Dimond, sa vad cum sunt.Dar pe urma am sa-mi iau de la Janet.Sunteti toate niste dragute!
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 10:57

aniela, eu la inceputurile mele am luat geluri de la janet si solutii de pregatire si restul de la diamond. am observat diferenta intre gelul de finish. cel de la janet se ingalbeneste!!, cel de la diamond e super
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Sara




Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 02/09/2010
Varsta : 42

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 11:26

Sunt de acord, finishul de la Diamond e foarte fain. Nu isi pierde luciul in timp si nici nu isi schimba culoarea. Despre Janet nu ma pronunt fiindca nu am avut ocazia sa testez nimic de la ei.
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 12:36

hmm.....se termina fihish-ul meu de la janet.....o sa-mi iau de la diamond atunci.

am avut si de la nailshop....nu mi-a placut, dupa 2 zile devine mat Sad
Sus In jos
mariapopa




Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 48
Localizare : ARAD

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 13:06

Buna fetelor!Va urmaresc de f mult timp dar abia acum am indraznit sa intervin si eu in legatura cu produsele de la Daimond. Foloses gel constructie roz, de care sunt foarte multumita, dar gelurile colorate sunt foarte slab pigmentate iar gelul ultra finish crapa(la mine, poate am prins un lot prost).Mai folosesc k-line si nu am nici un fel de probleme(nu crapa nu prinde aer).Dar pararea mea, fiecare trebuie sa-si gaseasca perechea(adica sa descoperi felul cum ii place sa lucrezi gelul)
Va pup si ma bucur enorm ca existati!
Sus In jos
andra_b




Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 01/12/2009

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 15:38

blueyes a scris:
MaRiA_ a scris:
Buna fetelor
imi permit si eu un comentariu blueyes de exemplu mie mystic mia facut numai probleme prinde aer foarte usor la mine acum am schimbat (pana cand isi permite si buzunarul meu o anume firma de aici)si nu mai prinde aer deloc atat ca gelul de french nu e grozav si ma chinuie dar mistyc ma disperat mereu aveam probleme de genul..a prins aer a crapat si etc...tu cum lucrezi cu ele ?dk vrei sa spui bineinteles
pupici si spor


salut,

Maria, totul depinde de cum lucrezi cu gelul, eu asa zic ...

eu am lucrat cu mai multe firme dar nici una nu m-a multumit ca si Mystic Nails, pe bune !
Acum lucrez si cu IBD, doar ca Ibd nu are gel trifazic , si ies mult mai costitsitor sa cumpar 3 geluri..dar sunt fete care vor IBd si nimic altceva.

sa stii ca eu , personal ,nu degresez deloc !!!!!! cel putin la Mystic Nails ! nu folosesc cleaner . In momentul in care folosesti cleaner si nu pilesti 100% gelul prinde aer, daca nu degresez, el face aderenta cu urmatorul strat de gel si nu am avut niciodata nici o treaba.

Mai spuneau unele fete....vai dar nu-i corect asa...eh, eu asa fac si nu am treaba cu Mystic nails...de fapt asa fac si cu IBD....cred ca si asta e cauza pentru care am schimbat atatea geluri si unghia mea inca prindea aer...dar acum nu mai degresez si nu mai am treaba ras

pun un strat subtire de gel, apoi constrctia cu sablon sau tips, french, inca un strat subtire si quick finish 2 de la janet. Si atat !!!!!! fara cleaner !!!

daca nu te-am lamurit astept replay Smile


stai putin ca eu nu am inteles.cum pui tipsul?peste un stat subtire de gel sau ai vrut sa zici de tips prima data si dupa aia de constructie?

cum poti sa construiesti o unghie fara sa o pilesti?eu am vazut pe youtube ca si cei mai experimentati pilesc unghia pentru ca nu le iese din prima.si ce faci daca clienta sta cu mana intr-o parte in lampa?ca trebuie sa degresezi si sa ii dai o forma frumoasa la unghie?

sa am ierti dar eu nu inteleg.poate imi explici mai bine.
Sus In jos
Admin_Coralia

Admin_Coralia


Numarul mesajelor : 684
Data de inscriere : 31/12/1969
Varsta : 37
Localizare : BUCURESTI

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 15:40

mariapopa a scris:
Buna fetelor!Va urmaresc de f mult timp dar abia acum am indraznit sa intervin si eu in legatura cu produsele de la Daimond. Foloses gel constructie roz, de care sunt foarte multumita, dar gelurile colorate sunt foarte slab pigmentate iar gelul ultra finish crapa(la mine, poate am prins un lot prost).Mai folosesc k-line si nu am nici un fel de probleme(nu crapa nu prinde aer).Dar pararea mea, fiecare trebuie sa-si gaseasca perechea(adica sa descoperi felul cum ii place sa lucrezi gelul)
Va pup si ma bucur enorm ca existati!

Buna Maria!

Te rugam sa indraznesti de cat mai multe ori sa postezi. :D

De ce va este frica sa intrati in dialog? Am mai auzit fete care doar citesc forumul si nu intra sa puna intrebari, ci prefera sa vorbim pe mess.

Aici este un cerc deschis si ORICINE este binevenit sa isi spuna parerile Very Happy Va asteptam cu drag pe toate care nu ati indraznit pana acum sa postati Smile

flower flower flower
Sus In jos
https://www.facebook.com/coralia.nails
aniela

aniela


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 35
Localizare : Ghimbav

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMar 30 Noi - 16:42

multumesc woozy pentru parerea ta :*
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMier 1 Dec - 11:18

cu placere sarut
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyMier 1 Dec - 14:35

andra_b a scris:
blueyes a scris:
MaRiA_ a scris:
Buna fetelor
imi permit si eu un comentariu blueyes de exemplu mie mystic mia facut numai probleme prinde aer foarte usor la mine acum am schimbat (pana cand isi permite si buzunarul meu o anume firma de aici)si nu mai prinde aer deloc atat ca gelul de french nu e grozav si ma chinuie dar mistyc ma disperat mereu aveam probleme de genul..a prins aer a crapat si etc...tu cum lucrezi cu ele ?dk vrei sa spui bineinteles
pupici si spor


salut,

Maria, totul depinde de cum lucrezi cu gelul, eu asa zic ...

eu am lucrat cu mai multe firme dar nici una nu m-a multumit ca si Mystic Nails, pe bune !
Acum lucrez si cu IBD, doar ca Ibd nu are gel trifazic , si ies mult mai costitsitor sa cumpar 3 geluri..dar sunt fete care vor IBd si nimic altceva.

sa stii ca eu , personal ,nu degresez deloc !!!!!! cel putin la Mystic Nails ! nu folosesc cleaner . In momentul in care folosesti cleaner si nu pilesti 100% gelul prinde aer, daca nu degresez, el face aderenta cu urmatorul strat de gel si nu am avut niciodata nici o treaba.

Mai spuneau unele fete....vai dar nu-i corect asa...eh, eu asa fac si nu am treaba cu Mystic nails...de fapt asa fac si cu IBD....cred ca si asta e cauza pentru care am schimbat atatea geluri si unghia mea inca prindea aer...dar acum nu mai degresez si nu mai am treaba ras

pun un strat subtire de gel, apoi constrctia cu sablon sau tips, french, inca un strat subtire si quick finish 2 de la janet. Si atat !!!!!! fara cleaner !!!

daca nu te-am lamurit astept replay Smile


stai putin ca eu nu am inteles.cum pui tipsul?peste un stat subtire de gel sau ai vrut sa zici de tips prima data si dupa aia de constructie?

cum poti sa construiesti o unghie fara sa o pilesti?eu am vazut pe youtube ca si cei mai experimentati pilesc unghia pentru ca nu le iese din prima.si ce faci daca clienta sta cu mana intr-o parte in lampa?ca trebuie sa degresezi si sa ii dai o forma frumoasa la unghie?

sa am ierti dar eu nu inteleg.poate imi explici mai bine.


Salut Andra....

acum folosesc tipsuri...pt ca gelul de la Mystic nu este foarte vascos ! si pe sablon curge. cand degresam dupa fiecare strat de gel, cred ca nu pileam 100% suprafata unghiei, poate ramanea un coltisor nepilit si acela imi face probmele...si atunci am preferat sa ma axez pe tips Am observat ca majoritatea fetelor care vin la mine, prefera gel pe unghia naturala, deci nu prea am unde sa pilesc...
Sus In jos
danutza_85




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 38
Localizare : iasi

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyJoi 2 Dec - 3:29

buna am mai intrebat si ieri daca sunteti dragute sami spuneti ce imi trebuie de la a la z pentru a pune unghii cu gel sau tips ca abia ma apuc acuma de pus unghii simiam comandat cate cava si vreau sastiu daca imi sunt de folos sau imimai trebuie cate ceva
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyJoi 2 Dec - 4:17

danutza_85 a scris:
buna am mai intrebat si ieri daca sunteti dragute sami spuneti ce imi trebuie de la a la z pentru a pune unghii cu gel sau tips ca abia ma apuc acuma de pus unghii simiam comandat cate cava si vreau sastiu daca imi sunt de folos sau imimai trebuie cate ceva



salut,

ti-am lasat un PM cu mai mutle site-uri care cand produse pentru unghii , cat si kit-uri, pe forum nu avem voie sa specificam nume de site-uri
Sus In jos
unghiidepoveste

unghiidepoveste


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 02/12/2010
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyJoi 2 Dec - 12:43

lucreaza cineva cu emf? sunt geluri autonivelante nemtesti dar am o problema la naturale... sare.. asta e cuvantul.. daca aveti idee de ce gandesc
mai lucrez si cu daimond dar nu sunt foarte incantata.. plus ca se pierde timp si produs la pilire oftat
Sus In jos
blondynails




Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 16/11/2010

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 3 Dec - 2:46

Buna,

azi am gasit in cutia postala 2 pliante de la 2 firme : annette nails si nailshop......

de fapt sunt ca 2 mini cataloage si au niste preturi f mici....aveti idee ceva de aceste firme....produsele cum sunt,nu m-ar interesa gelurile ca raman fidela lui Tiger,dar celelalte:oje,vopsele acrilice,sabloane,chestii de design....

eh...cred ca voi mai primi de acum ca si la ei poate o fi criza,daca au ajuns sa puna in cutiile postale....

poop
Sus In jos
Tushky

Tushky


Numarul mesajelor : 271
Data de inscriere : 12/04/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 3 Dec - 3:18

blondynails a scris:
Buna,

azi am gasit in cutia postala 2 pliante de la 2 firme : annette nails si nailshop......

de fapt sunt ca 2 mini cataloage si au niste preturi f mici....aveti idee ceva de aceste firme....produsele cum sunt,nu m-ar interesa gelurile ca raman fidela lui Tiger,dar celelalte:oje,vopsele acrilice,sabloane,chestii de design....

eh...cred ca voi mai primi de acum ca si la ei poate o fi criza,daca au ajuns sa puna in cutiile postale....

poop


De la anette ne-am comandat eu si Beky sclipiciuri si ne-au trimis alte culori!!! Din 30, vreo 10 daca au fost din cele pe care le-am cerut noi No
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 3 Dec - 9:27

mie imi plac produsele de la nailshop.gelurile nu! ojele sunt criminale. mi-am luat si de la magnetic cu 22 de lei oja si nu e mare diferenta fata de moyra. plus ca au niste nuante deosebite
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 3 Dec - 11:12

woozy a scris:
mie imi plac produsele de la nailshop.gelurile nu! ojele sunt criminale. mi-am luat si de la magnetic cu 22 de lei oja si nu e mare diferenta fata de moyra. plus ca au niste nuante deosebite


mie nu-mi plac gelurile de construtie, baza...finish , sunt oribile de fapt Smile)

dar cele color sunt frumoase bounce
Sus In jos
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 3 Dec - 11:13

Tushky a scris:
blondynails a scris:
Buna,

azi am gasit in cutia postala 2 pliante de la 2 firme : annette nails si nailshop......

de fapt sunt ca 2 mini cataloage si au niste preturi f mici....aveti idee ceva de aceste firme....produsele cum sunt,nu m-ar interesa gelurile ca raman fidela lui Tiger,dar celelalte:oje,vopsele acrilice,sabloane,chestii de design....

eh...cred ca voi mai primi de acum ca si la ei poate o fi criza,daca au ajuns sa puna in cutiile postale....

poop


De la anette ne-am comandat eu si Beky sclipiciuri si ne-au trimis alte culori!!! Din 30, vreo 10 daca au fost din cele pe care le-am cerut noi No


yoy, am intrat si eu pe site la anette....hmm....cam scumpe, si nu-i nu stiu ce firma Sad
Sus In jos
woozy

woozy


Numarul mesajelor : 220
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 33
Localizare : galati

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyVin 3 Dec - 11:20

am am finish de la nailstar. si e mai bun decat cel de la janet. acum pe asta il folosesc Very Happy
Sus In jos
http://simple-nails.hi5.com
Nicole

Nicole


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 04/12/2010

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: produse nsi   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptySam 4 Dec - 9:09

Buna..si bine vam gasit, sunt noua pe acest sait si as dori sa va intreb despre produsele nsi.Am facut un curs de aplicare unghii false cu gel sau tips si ptr ca eu lucrez sa spunem (afara) nu mi le pot procura...sunt abia la inceput si nu am experienta de loc Wink)
Rugamintea mea in cazul in care nu reusesc sa cumpar nsi ce imi recomandati? ...
va multumesc mult
Sus In jos
Adina91

Adina91


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 32
Localizare : simeria

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyDum 5 Dec - 15:51

blueyes a scris:
revin ...

pot spune ca am testat destul piata cand am inceput sa lucrez cu gel, am incercat chiar si piata internationala ....jolifin, de ex nu se gaseste la noi, prea putin vezi jolifin pe net , mi-a placut cel de finish ingeras

ca si aderenta acum folosesc bonderul de la IBD, si gel de la Mystic Nails , mie mi se pare senzational ...doar ca Mystic Nails nu are o gama foarte variata de produse, de ex , nu are vopsele acrilice.

Finish, cel de la Janet e super !!!

Iar geluri colorate am vreo 20....de la nailshop, janet , NSi, IBD si cateva no name , dar f bune, cu acoperire foarte buna


va pup si o seara minunata :*


Salut scumpo.Care geluri le folosesti de la mystic?Eu am un medium clear care mi se pare k prinde o tenta galbena si un super pink are imi place.Sunt multumita de ele...vin clientele la 6 saptamani chiar2 luni la intretinere...Imi mai recomanzi alte geluri de la ei...?U ce folosesti...?AAA...si gelurile colorate sunt super...ssunt mai scumpe putin k la janette dar f bune...au pigment mult si eu personal sunt f multumita...astept un raspuns...te pupic:*
Sus In jos
http://unghiiadina.hi5.com
blueyes

blueyes


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 6 Dec - 2:18

Adina91 a scris:
blueyes a scris:
revin ...

pot spune ca am testat destul piata cand am inceput sa lucrez cu gel, am incercat chiar si piata internationala ....jolifin, de ex nu se gaseste la noi, prea putin vezi jolifin pe net , mi-a placut cel de finish ingeras

ca si aderenta acum folosesc bonderul de la IBD, si gel de la Mystic Nails , mie mi se pare senzational ...doar ca Mystic Nails nu are o gama foarte variata de produse, de ex , nu are vopsele acrilice.

Finish, cel de la Janet e super !!!

Iar geluri colorate am vreo 20....de la nailshop, janet , NSi, IBD si cateva no name , dar f bune, cu acoperire foarte buna


va pup si o seara minunata :*


Salut scumpo.Care geluri le folosesti de la mystic?Eu am un medium clear care mi se pare k prinde o tenta galbena si un super pink are imi place.Sunt multumita de ele...vin clientele la 6 saptamani chiar2 luni la intretinere...Imi mai recomanzi alte geluri de la ei...?U ce folosesti...?AAA...si gelurile colorate sunt super...ssunt mai scumpe putin k la janette dar f bune...au pigment mult si eu personal sunt f multumita...astept un raspuns...te pupic:*


salut,

eu am inceput cu Mystic de prin mai si am fost foarte multumita de geluri, nu am incercat medium clear , il avea tipa dar ea mi-a recomandat gelul 3 in 1 natural. A spus ca Medium clear e 2 in 1 si mai am nevoie si de un gel de finish.

Sunt foarte incantata de gel si vreau sa incerc si un pink. Geluri color nu am, mi-am luat un set de la tipa care are si Mysticul, de 24 de bucati si am cam tot ce imi trebuie, plus ca mai am si de alte firme.

Poti sa imi spui cat ai dat pe gelul roz ? sau trimite-mi un PM. Mersi mult de tot, te pup
Sus In jos
Adina91

Adina91


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 01/11/2010
Varsta : 32
Localizare : simeria

Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 EmptyLun 6 Dec - 4:06

blueyes a scris:
Adina91 a scris:
blueyes a scris:
revin ...

pot spune ca am testat destul piata cand am inceput sa lucrez cu gel, am incercat chiar si piata internationala ....jolifin, de ex nu se gaseste la noi, prea putin vezi jolifin pe net , mi-a placut cel de finish ingeras

ca si aderenta acum folosesc bonderul de la IBD, si gel de la Mystic Nails , mie mi se pare senzational ...doar ca Mystic Nails nu are o gama foarte variata de produse, de ex , nu are vopsele acrilice.

Finish, cel de la Janet e super !!!

Iar geluri colorate am vreo 20....de la nailshop, janet , NSi, IBD si cateva no name , dar f bune, cu acoperire foarte buna


va pup si o seara minunata :*


Salut scumpo.Care geluri le folosesti de la mystic?Eu am un medium clear care mi se pare k prinde o tenta galbena si un super pink are imi place.Sunt multumita de ele...vin clientele la 6 saptamani chiar2 luni la intretinere...Imi mai recomanzi alte geluri de la ei...?U ce folosesti...?AAA...si gelurile colorate sunt super...ssunt mai scumpe putin k la janette dar f bune...au pigment mult si eu personal sunt f multumita...astept un raspuns...te pupic:*


salut,

eu am inceput cu Mystic de prin mai si am fost foarte multumita de geluri, nu am incercat medium clear , il avea tipa dar ea mi-a recomandat gelul 3 in 1 natural. A spus ca Medium clear e 2 in 1 si mai am nevoie si de un gel de finish.

Sunt foarte incantata de gel si vreau sa incerc si un pink. Geluri color nu am, mi-am luat un set de la tipa care are si Mysticul, de 24 de bucati si am cam tot ce imi trebuie, plus ca mai am si de alte firme.

Poti sa imi spui cat ai dat pe gelul roz ? sau trimite-mi un PM. Mersi mult de tot, te pup


80ron am dat pe el park...de la o tipa de la deva...aqm a zis k s-au scumpit toate q 5 ron
Sus In jos
http://unghiiadina.hi5.com
Continut sponsorizat





Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Produse bune/proaste
Sus 
Pagina 2 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» buna!am si eu o intrebare...
» PRODUSE GET NAILS
» Produse Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: