***unghii tehnice***
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
***unghii tehnice***

*Un forum pentru frumusetea si sanatatea unghiilor dumneavoastra*
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Produse bune/proaste - Pagina 8 Logo_t12
Subiecte similare
Ultimele subiecte
» Oja semipermanenta
Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyVin 7 Oct - 10:57 Scris de Di

» intrebari si raspunsuri
Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyVin 17 Apr - 16:41 Scris de LenaPyaar

» se pot amesteca marcile de geluri???
Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptySam 10 Ian - 3:11 Scris de AdrianSimanski

» Incepatoare...sfaturi, pareri...va rog.
Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyVin 16 Mai - 5:25 Scris de any_anca

» sfaturi pentru incepatori
Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyVin 31 Ian - 4:39 Scris de vmarya

» dual system forms
Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 28 Ian - 8:48 Scris de sweet_yonutza

» Produse IBD
Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyVin 13 Dec - 0:06 Scris de lar2412

» Poze cu unghiutze
Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyLun 18 Noi - 23:23 Scris de nicolnail

» Sa facem cunostinta!
Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyLun 18 Noi - 6:25 Scris de nicolnail

Facebook
Parteneri
forum gratuit
* * * * Produse bune/proaste - Pagina 8 Logo_t12
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Produse bune/proaste

In jos 
+97
skyAngel
savasta
OanaBeautyNails
luminita buzau
Petrina
Zmiley
Smileee
roxana29
devis
simoniyk
Yrolf
Baby94
unghiutza
data_d1
cuta
maggix
kisroxana
Manichiura Andra
rocsanna86
Fatjon
ramo_cky
Anda luz
unghiutze.dana
sane4ka
Oana_
BlackWoman
claudela
Crssy85
vmarya
simplymistique
cryss
bobocell1
aurashu87
iulia_uli
clauf
cristina3089
mirunatica
unghii false
alexnails
Deianira
Lidia.
magdici
ADINA78
lily
ally.vs
myo_blondutza
laly_laura
Elisza Nails
maddy
oanatanase
ramona_c
dydav
manichiura_2010
BeautyC
dany_nails
adrianamagda
ioaNAils
daniela
andreea:*
cMari67
Moderator_iulia_vero
mihagache
klau_dya
Adina91
Nicole
blondynails
unghiidepoveste
danutza_85
andra_b
mariapopa
Sara
blueyes
lavy_p
aniela
raluca.ralook
shining_nails
G.D.
MaRiA_
Lilishor
Anushka
unghiutzegel
gabriela89
Tushky
annutza_26
emaema2008
unghiifalseploiesti
Moderator_TigerNails
Beky
aurita87
tayssa
woozy
crisuliciu
elkana30
Admin_Coralia
Ariadnan Nails
Andreea S.
valma
101 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
sane4ka

sane4ka


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 07/07/2010

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 27 Sept - 12:46

Crssy85 eu iti recomand sa incerci la dorothy nails.
Eu folosesc de la Dora si geluri colorate si 3 in 1 si sunt f multumita, plus ca sunt din gl si nu mai platesc transport. Sigur o sa gasesti la ea ceva care o sa iti placa;)!
Sus In jos
Crssy85




Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 03/08/2011

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 28 Sept - 3:06

Sane, si eu tot cu Dora colaborez si mi se pare super ok, am o gramada de produse de la ea, dar geluri sidefate nu are... il am de la ea pe cel transparent cu particule de sclipici... dar sidefate nu are Sad
Sus In jos
Crssy85




Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 03/08/2011

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyVin 30 Sept - 7:18

Fetele, gelul ibd de unde pot sa-l comand? In afara de okazii...
Sus In jos
unghiutze.dana




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 27/09/2011

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptySam 1 Oct - 14:16

Buna feletor!!!Imi place foarte mult acest forum deoarece ofere multe informatii :X:X....sane4ka imi poti spune mai multe despre gelurile de la Dorothy Nails?din ce zona a Galatiului le iei? exista un magazin?
Sus In jos
Anda luz

Anda luz


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 35
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 12 Oct - 15:01

buna fetelor .am tot citit parerile voastre despre produse si m-am gandit sa fac si eu un clasament din ce am incercat eu

1. juliana nails
2. emf by evelyn cosmetics
3. janet nails
4. annette nails

*tin sa mentionez ca nu am intampinat probleme la niciunul din produse iar rezistenta este de peste 1 luna la toate, insa le-am clasat din pct de vedere ar lucrabilitatii, final, rezistenta in timp a aspectului.

sper sa va fie de folos
pupici si spor la unghiute
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267337473
ramo_cky

ramo_cky


Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 09/10/2011
Varsta : 36
Localizare : iasi

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptySam 15 Oct - 12:31

fetili....am nevoie de parerea voastra..iarasi...ce parere aveti despre gelurile 3in1 all season a folosit cineva? sunteti multumite? multumesc mult oricui imi raspunde...
Sus In jos
Fatjon




Numarul mesajelor : 37
Data de inscriere : 26/10/2011

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyJoi 3 Noi - 14:52

Fetelor, dar de produsele de la Sergal ati auzit ceva? Mi s-au parut accesibile la pret si eram curioasa. Faza e ca nu stiu ce marca sunt, nu scrie pe ele, dar sunt de pe acest site, Sergal. O parere, va rog. De asemenea de produsele de pe lationonails, gelurile numite Diva si Star.
Sus In jos
ally.vs

ally.vs


Numarul mesajelor : 88
Data de inscriere : 04/05/2010
Localizare : Vaslui

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptySam 5 Noi - 2:38

Buna!

Ramo eu folosesc si all season.Sunt foarte bune,aderenta buna daca lucrezi corect.Singurul incovenient ar fi ca frig in lampa...ceea ce la Tiger nu se intampla(senzatia de ardere insuportabila)...Si sunt cliente care nu suporta acea senzatie.

Zi bunaa!!
Sus In jos
maddy




Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 05/06/2010

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyDum 6 Noi - 9:00

Fatjon a scris:
Fetelor, dar de produsele de la Sergal ati auzit ceva? Mi s-au parut accesibile la pret si eram curioasa. Faza e ca nu stiu ce marca sunt, nu scrie pe ele, dar sunt de pe acest site, Sergal. O parere, va rog. De asemenea de produsele de pe lationonails, gelurile numite Diva si Star.

Eu am folosit gelurile colorate - cele care se gasesc pe site-ul mentionat de tine - si sunt multumita de ele.Acopera f bine, nici nu e nevoie sa le aplic in 2 straturi iar culorile sunt f frumoase...
Sus In jos
rocsanna86

rocsanna86


Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 04/03/2011
Varsta : 37
Localizare : Iasi

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyLun 7 Noi - 13:16

Fatjon a scris:
Fetelor, dar de produsele de la Sergal ati auzit ceva? Mi s-au parut accesibile la pret si eram curioasa. Faza e ca nu stiu ce marca sunt, nu scrie pe ele, dar sunt de pe acest site, Sergal. O parere, va rog. De asemenea de produsele de pe lationonails, gelurile numite Diva si Star.

star cover e varza. ca sa acopere cel putin 4-5 straturi tb de pus. plus k e ffff subtire. si daca lucrezi cate o unghie si tot curge!
Sus In jos
Manichiura Andra

Manichiura Andra


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 28
Localizare : vaslui

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 8 Noi - 12:57

Buna fete,
Va cer si eu un sfat poate ati mai lucrat sau cunoasteti firma.
De aproape 2 ani pana in prezent lucram cu firma 2mbeauty insa nici o data nu am fost multumita pe deplin de ea. Mad
Acum intentionez sa imi schimb firma de produse cu ALL SEASON.
Ce parere aveti? Se merita?
Ce alta firma de geluri mi-ati recomanda si pe care o pot folosi cu incredere?
Va pup sarut
Sus In jos
alexnails

alexnails


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 18/02/2011
Localizare : timisoara

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 8 Noi - 13:19

Fatjon a scris:
Fetelor, dar de produsele de la Sergal ati auzit ceva? Mi s-au parut accesibile la pret si eram curioasa. Faza e ca nu stiu ce marca sunt, nu scrie pe ele, dar sunt de pe acest site, Sergal. O parere, va rog. De asemenea de produsele de pe lationonails, gelurile numite Diva si Star.
Buna, eu am primit cadou de la o prietena cateva geluri de la sergal si sincer dezamagire maxima, dupa 1 saptamana prin aer oricum leai aplica, eu am avut geluri pt o faza si eu am fost dezamagita de produsele Sergal, acum este optiunea ta...
Sus In jos
http://alexnail.eu
Manichiura Andra

Manichiura Andra


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 28
Localizare : vaslui

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 8 Noi - 13:39

Buna fetelor,
Va cer si eu un sfat poate ati mai lucrat sau cunoasteti firma.
De aproape 2 ani pana in prezent lucram cu firma 2mbeauty insa nici o data nu am fost multumita pe deplin de ea.
Acum intentionez sa imi schimb firma de produse cu ALL SEASON.
Ce parere aveti? Se merita?
Ce alta firma de geluri mi-ati recomanda si pe care o pot folosi cu incredere?
Va pup ! flower
Sus In jos
kisroxana

kisroxana


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 31/10/2011
Varsta : 32
Localizare : Alba-Iulia

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 9 Noi - 3:10

ce parere aveti despre Latino Nails?
Sus In jos
Manichiura Andra

Manichiura Andra


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 28
Localizare : vaslui

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 9 Noi - 12:45

kisroxana eu am incercat de la latino nails niste sclipiciuri si freza electrica si vreau sa iti spun ca doar slipiciurile m-au multumit,freza a inceput sa aiba vibratii in plus si nu am fost multumita.... Neutral
Sus In jos
Manichiura Andra

Manichiura Andra


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 28
Localizare : vaslui

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyJoi 10 Noi - 13:04

Ma ajuta si pe mine cineva sa mai imi spuna niste firme de geluri ok? Sad
Pupici imbratisare
Sus In jos
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyJoi 10 Noi - 13:40

Eu folosesc Tiger si sunt super incantata, se lucreaza foarte usor cu ele.
Sus In jos
kisroxana

kisroxana


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 31/10/2011
Varsta : 32
Localizare : Alba-Iulia

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyDum 13 Noi - 5:38

ati mai lucrat cu daimond nails ? ma intereseaza acrylul sunt incepatoare nu as vrea sa dau bani pe produse de proasta calitate de aceea va intreb pe voi.
Sus In jos
Anda luz

Anda luz


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 35
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyDum 13 Noi - 7:17

intradevar.. Tiger nails sunt cele mai bune din romania dupa pararea mea ,din cate am incercat eu.
eu folosesc Allaround blue II. sunt indragostita de el.

mai poti folosi cu incredere Janet, Emf, Crystal..si lista continua , insa nu se compara cu tiger.
pur si simplu nu gasesti o nemultumire la ele.:X
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267337473
Anda luz

Anda luz


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 35
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyDum 13 Noi - 9:14

fetelor stiti cumva detalii despre gelurile Perfect lady ?

am avut ocazia sa vad o manichiura facuta cu geluri perfect lady : gel pe unghia naturala dupa 1 luna si 3 saptamani, si arata impecabil.

as vrea sa le incerc de curiozitate. ceva pareri?

pupici
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267337473
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyDum 13 Noi - 10:12

Fetelor, s-a lansat astazi un nou site de geluri. Am primit msg de la Tina. Acestea se numesc GetNails si sunt f ieftine!!....asteptam recomandari si pareri...de la Tina, bineinteles!
Sus In jos
cuta




Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 04/09/2010

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyLun 14 Noi - 4:21

salut! tina ce ne poti spune despre produsele get nails?
Sus In jos
Anda luz

Anda luz


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 35
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyLun 14 Noi - 10:13

eu deja am facut comanda pt ca sunt curioasa . revin cu pareri :*
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267337473
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyLun 14 Noi - 12:23

Abia astept sa le primesti!! Smile)) hihihi
Sus In jos
maggix

maggix


Numarul mesajelor : 183
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyLun 14 Noi - 15:33

si euuuuuuuuuuuuuu bounce
Sus In jos
Manichiura Andra

Manichiura Andra


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 28
Localizare : vaslui

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 15 Noi - 5:02

Buna fetele sarut*sarut*
Mi-am dat comanda de geluri de la Janet nails deabia asteeeeeeeeeeeeeept sa imi vina maine trebuie sa soseasca si nu mai am rabdare Razz
Cele care au mai folosit ce puteti spune despre ele? A fost ceva ce v-a nemultumit ?
Sus In jos
Oana_

Oana_


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 38

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 15 Noi - 9:08

salut,

le-am folosit si eu mai demult (acolo mi-am facut si primul curs - pentru ca este acreditat de Ministerul Muncii). La inceput mi-au placut, mai ales fiber beige- cu toate ca da senzatia de arsura ( puternica) la contactul cu lampa. Dar am renuntat la ele din cauza ca au schimbat" reteta"- sau cel putin lotul din care cumparasem eu ultimul gel nu mai era asa dens, curgea si facea bule. E posibil sa fi prins eu un lot slab calitativ....

Si am renuntat la ele. De atunci nu am mai cumparat de la ei, se poate sa fi revenit la "reteta " anterioara....

ps : gelul pt french nu mi-a placut deloc Sad se tragea de pe varf, nu se usca bine...chiar nu mi-a placut .
Sus In jos
Anda luz

Anda luz


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 35
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 15 Noi - 14:28

Andra, eu am folosit si inca mai folosesc printre altele ,janet. eu nu am prins niciodata un llot aiurea.
am incercat aproape tot de la ei.. inafara de quick finish II.

cel mai mult am folosit Masters transparent. sunt foarte multumita de el. se modeleaza frumos si este usor de pilit.
Cover-ul estee foarte frumos si dulce la culoare.
gelul de sigilare ma enerveaza pt ca are o utiliszare un pic di fi cila: daca dai prea subtire se usuca sub forma de dare..daca dai prea gros, se branzeste. deci eu am evitat sal folosesc.
gelurile colorate in mare parte sunt frumoase si bune, inafara de negru.

Primerul, nail prep, solutia de cuticule, top coat-urile le poti folosi cu incredere. la fel si Cleanerul care este cel mai avantajos dupa parerea mea.

lipiciul...nu ma convins personal.

extension gel - violet- e cel mai bun, insa este cam fluid pt un gel de constructie.

fiber gel-urile sunt superbe ..insa cum a mentionat si oana ..pisca foarte tare in lampa..si nu e chiar placut pt cliente.

gelul pt french..este destul de ok...dar se poate mult mai bine. (Tiger nails, si EMF sunt excelente)

sper ca tia fost de folos si daca imi mai aduc aminte iti mai zic.

spor :*
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267337473
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 15 Noi - 16:44

cuta a scris:
salut! tina ce ne poti spune despre produsele get nails?

Buna fetelor!

Imi cer scuze pentru raspunsul intarziat dar este o perioada foarte aglomerata. whew
Intr-adevar, Tiger Nails a lansat o noua linie de produse prin care sa venim in sprijinul acelora cu un buget limitat.
Get Nails nu doreste sa se compare cu Tiger Nails. Get Nails doreste sa se compare cu alte produse din aceeasi categorie de pret. Am testat indelung si suntem siguri ca am ales cele mai accesibile produse ca pret, dar care au si o buna calitate.
Momentan, oferta Get Nails este destul de restransa, dar treptat o vom imbunatati si asteptam parerile voastre in legatura cu ce produse ati dori sa gasiti in plus pe www.getnails.ro ! bravo!

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 16 Noi - 11:22

Multumim Tina!
Mie personal mi-ar placea un gel cu nuanta de rozaliu.....
Pup
Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 22 Noi - 1:35

Buna fetelor,
Se apropie sarbatorile de iarna ,mi-am cumparat tatuaje cu decoratiuni de Craciun si as vrea sa-mi mai cumpar un gel cu sclipiri ca de zapada. M-am tot uitat pe site-uri, dar nu-mi dau seama din poze daca e ceea ce-mi doresc. Voi de unde ati cumparat?!
Sus In jos
Manichiura Andra

Manichiura Andra


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 28
Localizare : vaslui

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 22 Noi - 12:37

Anda luz,dcaca ma crezi eu nu am intampinat nici o problema cu finishu....daca il dau gros sau subtire este la fel si isi pastreaza luciul foarte bine....am 2 saptamani de cand am trecut la janet si nu am nici o nemultumire in legatura cu ele.
Mie personal lipiciul mi se pare foarte bun,lipeste instantaneu.
Tipsurile sunt bune.
Insa am intampinat o mica mica mica dar mica problema am manevrat prea repede gelul de sigilare prima data si cand l-am pus pe unghie avea bule....dar m-am invatat acum sa il iau usor de pe margine ca e mai pretentios.
Bufferele sunt bestiale,foarte rezistente
Pilele sunt bune nu se indoaie numai ca au marginile cam taioase
Per total sunt multumita. Recomand Janet nails !
Va pup dragelor:*sarut*:*
Sus In jos
Manichiura Andra

Manichiura Andra


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 28
Localizare : vaslui

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 22 Noi - 12:40

Adrianamagda,am vazut decoratiuni de Craciun si sunt foarte dragute.
Sclipici de care spui tu nu am vazut,dar daca gasesti undeva anunta-ma si pe mine
Te pup:*sarut*:*
Sus In jos
raluca.ralook

raluca.ralook


Numarul mesajelor : 159
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 37
Localizare : Braila

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 22 Noi - 12:52

Adriana magda...eu chiar cum de curand mi-am luat un gel de la Janet...snowflake...are un sclipici f fin...vine f dragut pe unghie in functie de cant pe care o pui. nici nu e scump.. eu zic sa-l incerci.
Sper stazi fie de ajutor. Razz
Sus In jos
https://facebook.com/Ralooc
Anda luz

Anda luz


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 35
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 22 Noi - 15:43

si eu am de la janet _shimmer gel. si au si la tiger. sunt super
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267337473
Anda luz

Anda luz


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 35
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 22 Noi - 15:46

Andra te cred si ma bucur ca ti se potrivesc. eu una poate am nimerit in sfarsit lot aiurea...in ceea ce priveste sigilarea.
iar lipiciul..am unul si mai bun si poate de asta mi se pare slab asta.
in rest nemultumiri mari nu am. de aceea inca folosesc coverul si mai ales masters gel..care mi se pare din ce in ce mai bun.. mai ales acum cand voiam sa trec pe altceva...

spor la un ghiute frumoase
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267337473
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 23 Noi - 2:41

Multumesc mult, fetelor pentru raspunsuri!!!!
Chiar am treaba saptamana aceasta in Timisoara si voi trece pe la Janet.

Spor la unghiutze !



Sus In jos
adrianamagda

adrianamagda


Numarul mesajelor : 87
Data de inscriere : 18/08/2010
Localizare : ARAD

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 23 Noi - 2:46

Manichiura Andra a scris:
Adrianamagda,am vazut decoratiuni de Craciun pe shop.latinonails.com si sunt foarte dragute.
Sclipici de care spui tu nu am vazut,dar daca gasesti undeva anunta-ma si pe mine
Te pup:*sarut*:*
Multumesc Andra,m-am uitat pe site si intr-adevar sunt foarte dragutze , insa mi-am cumparat deja multe tatuaje.
Te-am pupat si eu si spor la unghiutze!
Sus In jos
Anda luz

Anda luz


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 35
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 23 Noi - 15:26

fetele va rog sa ma ajutati... stiti cumva ce fel de geluri colorate sunt acelea care dau efect de sicla. translucide asa... daca pui dedesupt sclipici sau gheata sparta se vad. ? plizzz
o firma ceva sa cumpar . imi plac prea mult :X
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267337473
ramo_cky

ramo_cky


Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 09/10/2011
Varsta : 36
Localizare : iasi

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 23 Noi - 15:51

sunt geluri colorate translucide...si da se vad pe dedesupt...eu mi am luat unul albastru inchis si pusa ghiata sparta alba pe dedesupt se vede superb...eu al luat de la un magazin de tot soiul de chestii pt unghiute si am dat 12 lei pe el..de 8ml...si e ff calumea rezista f bine..pt ca din aceeasi gama mi am luat unul rosu corai opac si l am folosit in loc de gel de baza si constructie si dupa doua saptamani era intact pe unghie...sunt chinezarii dar sunt bune sa stii..gasesti si pe okazii, insa sunt la 15-20 lei plus transport...daca vrei iti dau niste linkuri pe privat de pe okazii...macar sa ti faci idee exact la ce ma refer si sa vezi daca e ceea ce cauti...
Sus In jos
data_d1




Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 20/11/2011

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: cine foloseste produse de la snc?   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 23 Noi - 23:30

cine foloseste produse de la snc ca sa ma ajute?am vazut ca preturile sunt acceptabile.bugetul meu e mai micut!
Sus In jos
ramo_cky

ramo_cky


Numarul mesajelor : 48
Data de inscriere : 09/10/2011
Varsta : 36
Localizare : iasi

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyJoi 24 Noi - 3:17

eu iti recomand gama nou promovata de tina...get nails...un gel 3in1 de 15ml e 40-45 lei...si din moment ce le promoveaza..cu siguranta sunt de super calitate raportat la pret
Sus In jos
claudela

claudela


Numarul mesajelor : 177
Data de inscriere : 26/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyJoi 24 Noi - 12:17

Nu-ti lua SNC ca nu-s bune!!!
Sus In jos
Moderator_TigerNails

Moderator_TigerNails


Numarul mesajelor : 637
Data de inscriere : 21/06/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMar 29 Noi - 15:29

Anda luz a scris:
fetele va rog sa ma ajutati... stiti cumva ce fel de geluri colorate sunt acelea care dau efect de sicla. translucide asa... daca pui dedesupt sclipici sau gheata sparta se vad. ? plizzz
o firma ceva sa cumpar . imi plac prea mult :X

Gelurile care ofera acel aspect de sticla colorata sunt intr-adevar foarte dragute! Daca le combini cu tot felul de produse nail art si/sau cu pictura poti obtine niste rezultate intr-adevar deosebite! Se vad foarte frumos. La Tiger Nails se numesc Colour Gel Semi - cele simple sau Glitter Colour Gel Semi - cele cu sclipici.

flower
Sus In jos
http://www.tigernails.ro
Lidia.




Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 30 Noi - 13:20

Buna! Ceva pareri despre gelurile Jolifin Question Daca le-a incercat cineva astept pareri! Smile
Multumesc, o seara buna!
Sus In jos
Oana_

Oana_


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 38

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyMier 30 Noi - 14:23


salut,

eu sunt foarte multumita de ele, gama este foarte variata, ai de unde alege... toate persoanele care le cunosc eu si au apelat la aceasta firma de geluri pt prima data...au apelat si a doua oara.

gasesti pe site nr de contact pt mai multe info (privind diversitatea brand-ului, recomandarea unui produs in functie de experienta pe care o ai...etc)

Sus In jos
Anda luz

Anda luz


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 35
Localizare : Focsani

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyJoi 1 Dec - 3:57

va multumesc mult fetelor sarut*
Sus In jos
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267337473
Lidia.




Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 36
Localizare : Brasov

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyJoi 1 Dec - 13:24

Oana_ a scris:

salut,

eu sunt foarte multumita de ele, gama este foarte variata, ai de unde alege... toate persoanele care le cunosc eu si au apelat la aceasta firma de geluri pt prima data...au apelat si a doua oara.

gasesti pe site nr de contact pt mai multe info (privind diversitatea brand-ului, recomandarea unui produs in functie de experienta pe care o ai...etc)


Îți mulțumesc pentru răspuns!!
Sus In jos
Oana_

Oana_


Numarul mesajelor : 114
Data de inscriere : 23/05/2011
Varsta : 38

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyVin 2 Dec - 10:01

Lidia. a scris:
Oana_ a scris:

salut,

eu sunt foarte multumita de ele, gama este foarte variata, ai de unde alege... toate persoanele care le cunosc eu si au apelat la aceasta firma de geluri pt prima data...au apelat si a doua oara.

gasesti pe site nr de contact pt mai multe info (privind diversitatea brand-ului, recomandarea unui produs in functie de experienta pe care o ai...etc)


Îți mulțumesc pentru răspuns!!

cu pla ... ti-am zis ca si eu am lucrat prima data la ei intr-un "exchange" 3 luni...a fost foarte interesant si asta m-a facut sa las toate gelurile cu care lucrasem pana atunci...pt mine nu exista termen de comparatie Smile oricum, pastram legatura Smile
Sus In jos
unghiutza




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 05/12/2011

Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 EmptyLun 5 Dec - 12:49

buna fetelor,a folosit vreuna dintre voi produse de la tienda?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Produse bune/proaste   Produse bune/proaste - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
Produse bune/proaste
Sus 
Pagina 8 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» buna!am si eu o intrebare...
» PRODUSE GET NAILS
» Produse Tiger Nails

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
***unghii tehnice*** :: intrebari frecvente-
Mergi direct la: